Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

no pacz landrynka, mówisz i masz - znaczy pytasz i jestem ;) z mieszkaniem - casting trwa. dzisiaj się wyprowadza obecny współ. a w weekend przychodzą potencjalni zainteresowani. czas nagli, od poniedziałku fajnie, jakby się ktoś wprowadził. od 12 mam awaryjnego koleżkę, który jak nikogo nie znajdę, to się wprowadza. ale, ale, zauważyłam, że się gdzieś dzisiaj wybieracie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam państwa marudnych czepiliście się \"czerwonego..\" a przecież to zwykla bajka nie mam pojęcia czego sie spodziewaliscie jak dla mnie na rodzinny wypad w sam raz . Może to nie dla samotnych ludzi, którzy oczekują silnych podniet. Stic ja ciebie czytać nie moge bynajmniej nie dlatego że mi cygaro w oczy dymi ale ta \"skromnośc\" mnie powala pisz dalej w trzeciej osobie bo przynajmniej rozumiem wtedy co piszesz landrynka ze mną polemikao nalogach hehehe dobre śliwka pobiegła do sadu a na co teraz sezon jest? coś owocuje bo nie wiem Capote si film mawet bardzo si

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladni >>>>>>> Pewnie - mówisz i masz :) o której ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic---> ja koncze tance po 22 więc o 22.15 mogę byc pod rotundą ...pasi...? Zaplutek---> no chyba to z Tobą parę stron wczesniej sprzeczałam sie na temat nałogowego grania w gry komputerowe czy mi sie coś myli....? Nina---> eh szkoda w takim razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
landrynka mowy nie ma, że się sprzeczaliśmy. Ja się nie sprzeczam ja gram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaplutek---> co do tego kapturka ---ja jak byłam mała i nawet teraz bardzo lubiłam bajki ale to to było takie ni pies ni wydra ---jesli to miala byc bajka dla starszych tj. np. Shrek to barkowało jej polotu a jesli zupelnie dla dzieci to byla bezsensownie naszpikowana słowami;luz, zajebiste, ziomal, ypoł itd i nie miała nic z bajkowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam 22:15 Rotunda :) Do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaplutek---> a w co grasz...? Ja wymienię Ci moje typy znienawidzone Ultima-----> wrrrrr zmarnowane 2,5 roku Anarchy (chyba tez ultima)--->kolejne pół roku do dupy Saga of Ryzom----> wkurwienie maksymalne WOW---->NIENAWIDZE!!!!!!! Z TEGO POWODU SAMA przeprowadzam sie do Pruszkowa :( to znaczy z razem z MOrim a ten gnojek zostanie sam ze swoimi gierkami...... Stic---> to jak idziemy dzis do tych Hybryd czy nie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic---> ok , nie zauwazłyam ale przeslij mi nr swojej komórki bo ten na Twojej wizytówce to jakas SCIEMA !!!!!! nie ma takiego numeru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komórkę mi ukradli !!! Jaka ściema - po prostu jest numer zablokowany - o widzę chciałas zadzwonić...prześlij mi na mejla swoją chemik21@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzę przez okno i az zyć się chce :( Sliwka----> co z tą wyspą kokosową kiedy mam pakowac rzeczy...?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gram tylko w logiczne gry taki ze mnie kombinator ;) ewentualnie NFS ale to tylko przy piwie i weekend więc nie ma co nienawidzić zupełnie nie mam poczucia straconego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic nie pitol w gry sie gra a nie ga-da temat z mojej strony umarł smiercią naturalną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Pewnie - Landi lekko, ja oczywiście lekko mocniej - ale psa widziałem - zajebis....!!! A Ty jak w grocie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no i po cholerę ta kampania reklamowa, borsuka pamiętam, buty pamiętam a firmy ni diabła! Też zaraz ide na Epokę ale tyle fragmentów dane mi było widzieć , że strach mnie ogarnia, że wszystko już wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) Coś dziwnie enigmatycznie, gadacie o tej grocie...byliście tam wogóle???? My ze Stickiem udaliśmy sie do Hybryd, Stic popłynał głównie w morzu piwa a ja w rytmach tańca aczkolwiek też nie na sucho:)...trzeba będzie to powtórzyć ale tym razem idziecie z nami i nie ma zadnego marudzenia w stylu \"nie mogę\" i ole piatek był bardzo udanym dniem tak reszta weekendu była do dupy-głównie spałam i ogładałąm TV. Ale mam nadzieję, ze to już ostatni taki zmarnowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie bardzo enigmatycznie, podejrzane - nasz wypad był przejrzysty i bardzo transparentny a wy kręcicie jak z \"wanną Wassermana\"...piwka było sporo ale żeby mnie tu nie było że jakiegoś zgona zaliczyłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak mozna z entuzjazmem opowiadać o hałdach soli :P W grocie się człowiek wycisza, relaksuje i kontempluje, a nie wariuje jak zając w kapuście :P Musicie sami pójść by wiedzieć o czym mówię :) Stic wiedziałam że się sponiewierasz na tych pląsach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×