Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Gość buziaaccc
hej. Czy ktos ma może notowania ESKOMATU please (nie wyświtla mi się na stronie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema z rana! ;) ja właśnie wyjeżdżam na konferencję służbową na cały weekend, także odpadam w piątek - sorry landi. ale w sumie chętnie bym poszła na jakieś tańce, może po świętach się uda. no, to pozdrawiam i miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polusia
czesc wszystkim,a zwłaszcza autorce owej dyskusji.ja również od niedawna jestem w wawce i poszukuje szczerej koleżanki,z którą byc moze z czasem sie zaprzyjaznię.mam 26latek i wyścig szczurów,wysoka pozycja zawodowa,materializm kompletnie mnie nie interesują i nie dotyczą.dlatego moze warto bysmy sie poznały?pozdrawiam wszystkich b serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo duzo zależy od raozkładu...a co już masz dosyć współlokatórów???? Jak królik???? ......jakiego eskomatu...:/: moze alkomatu.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaaccc
eskomat...taka gra w radiu eska na ich stronie są aktulane notowania www.eska.pl warszawa eskomta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaaccc
eskomat...taka gra w radiu eska na ich stronie są aktulane notowania www.eska.pl warszawa eskomta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bllllaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) nie!!! zupełnie nie mam jeszcze dośc mojej kochanej gromadki, a mieszkanko byłoby do odbioru za jakiś czas - nowe :) Królik juz ma nowy dom - \"wyfrunął\" na wieś i ponoć odżył :) ninna - miłego weekendu :) Landi a ten Twój Pruszków to jaki bedzie miał metraz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliwka---> ale co ktoś zrobił Ci prezent??? czy to po prostu kolejny wynajem??? to w Pruszkowie --54m ale 2 pokoje wiec wydaje się dość przestronne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witma wszytkich Ladni >>> wiesz że bym poszedł ale nie chce Ci po raz kolejny zrobic kwasu więc wyjeżdzam do Lublina Buziaaac >>> Ostatnie trafienie to byłu 880...i nie pamiętam ostatniej cyfry Polusia >>> Zaprzyjaźnij się ze Śliwką albo Ninną ;) Jak bedą miały czasy aby z Toba porozwmawiać No dziewczyny golic pachy i nogi, zrzucać cellulit i poprawiać kudły na głowie - bo od poniedziałku czuje że przyjdzie prawdziwa wiosenka :classic_cool: Dla wszytki Pań 🌼 PS: Tak mam dobry humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landi_____> No co nie bedzie wiosny w poniedziałek ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy... zgubiłam się w tych Waszych dialogach ;) jakby co to żyję ;) pozdro. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem niewydrylowana :P Ja też żyje, jestem po Lublinie a więc wyregenerowany, bez 3 dniowego kaca, wypachniony i wpasiony jak Jaguar....wrrrrraaaau. :classic_cool: A wasze weekendy jak ?? Mój udany bo wyskoczyłem sobie na kolacyjkę a tak to odsypiałem, wannowałem i odreagowwyałem w bardzo pozytywny sposób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee...mysłałem że to śliwaka a to Ninna_ :O Już się przyzwyczaiłem kto tu jest, o której godzinie, a tu nagla jak zza krzaka wyskakuje Ninna.... sorka 😭.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) a u mnie zawiało i wieje przeszłością :O w weekend odwiedził mnie mój ex który od dawna jest w innym związku - spędziliśmy calutką sobotę i przyznam że było niespodziewanie fajnie... Myślałam że to koniec niespodzianek ale nie - dzis w skrzynce znalazłam maila od innego byłego - przysłał mi zdjęcia ze swojego ślubu... w sumie jest na drugim końcu świata więc nie powinno mnie to ruszać, co nie zmienia faktu ze w środku coś mi drgnęło! No wiesz stic pomylić mnie z ninna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Mój weekend też w miarę udany - odwiedził mnie kumpel, z którym dawno się nie widziałam (jest z innego miasta) i takze było symaptycznie ;) Nina---> Ty lepiej opowiadaj jak było na konferencji....???? Stic----> a z kim ta miła kolacja????? Sliwka---> a w jakim celu odwiedził Cię exxxx ???? całą sobotę....opowiadaj... co do tego drugiego ...to chyba normalne, że coś Ci drgeło...po takim mailu przyponima się wiele rzeczy widzę, że u was wiosennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
landi :) w sumie mamy do siebie wieeeelki sentyment i cholernie sie lubimy. Nie widzieliśmy się półtorej roku i teraz po tym czasie chyba chcieliśmy sprawdzić czy potrafiliśmy sie zmienić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pod wrażeniem jak on wydoroślał (WRESZCIE!!) w sumie dogadaliśmy się, ale my zawsze na początku sie dogadywaliśmy problemy powstawały później.... Problem jeszcze w tym ze on jest 400 km stad i poza tym po tym jest w zwiazku z kimś innym... Następny termin jest wyznaczony - ale to jest bardzo nieszkodliwe nie wejdę komuś z buciorami do życia to nie w moim stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu mieliśmy swoje 5 min kiedys tam i nie wyszło, teraz to podróż sentymentalna ; ) bardziej ciekawosć i chłodna analiza tego jacy byliśmy - obiektywnie mozemy się teraz ocenić. To jest w tym najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliwka ----> A mnie to powiało romansem ale się nie wypowiadam. Śliwka i jej niedojrzały Eks...Ja to widzę w wyobraźni faceta Śliwki - koleś pali fajkę jak Finch z \"American Pie\" (Matka Stiflera...yeeeeeeeeeee) Landi -----> Kolacyjka z miłą dziewczyną....hihihihi nie moja żadna Ex, nowa znajomość. W jej oczach jestem dorosły (ufff ciężko było udawać, że tak nie jest ale wyszedłem o dziwo na \"mena\"). Idziesz na \"V for Wnedetta\" czy raczej takie klimaty Cie nie kręcą ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×