Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

z tym planowaniem to na dwoje babka wróżyła - trzeba planować, żeby mieć cel, wiedzieć, gdzie się idzie. ale jednocześnie pamiętać o sile przypadku, który potrafi pokrzyżować nawet najbardziej solidne plany. i elastycznym być. tyle się w życiu nauczyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawnicy to mają dobrze.... o 15:00 do domu.... :P cześć śliwka, miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co żmijka, zostałyśmy same.. nawet pacan gdzieś przepadł bez wieści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niom zostalysmy:) ja musze prace szybko robic bo w przyszlym tygodniu mesze skonczyc zeby moc na wakcje pojechac:) ninna mieszkasz sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za forumowa absencje ale przy pasniku byłem i troche mi zeszło bo sam musiałem zabić indyka żeby go zjeść :P ale ale drogie Panie jak wy sie rozgadałyście jak papużki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o sliwka nie ma - hm... nawt pestka nie została... spóźnione papa - i miłego (sex, tańce, alkohol, dragi itp. itd.) weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie od 1 sierpnia mam nową współlokatorkę, ale ona się teraz wakacjuje, więc jakby mieszkam sama. a bo co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zunicestwiłem jakiegoś eskulapa z indyka w sosie śmietanowym mmmmmmmmmmmniam :P żmijka a co Ty chcesz u ninny wyrabiać że Ci wolna chata potrzebna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozecie byc ze mnie duumni :D zmija opracowala nowy sposob umieszczenia ksiazki w segreagotrze:D jak szefowie to zobacza hihihi to zemdleja ale nie moglam inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chowasz książki w segregatorach? - hm... myslałem że segregatory to wymyslono żeby chować nich flaszki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak, jak zrobię grilla na balkonie to tylko on się tam zmieści ;) pozostali pod balkonem, albo gdzie kto może ;) a my mamy właśnie zbiorową głupawkę w robocie. to chyba z nudów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w segregatorach mój poprzedni szef chował dyskietki. ale on w ogóle był myślący inaczej. flaszki? w segregatorach? a po co? mam na biurku trzy, w tym jedną zaczętą... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz taki jestem - jak Ci sie nie podoba to zazalenia kieruj do moich rodziców - ja sie sam nie robiłem :P ps okres gwarancji dawno sie skończył a rękojmi to podobno nigdy nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninna ja tez chce tam pracować gdzie Ty :P tosz to marzenie nie praca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam swoj wlasny pokoj i sie w nim zamulam :( na poczatku sie cieszylam ze mam \"kawalerke\" a teraz mi smutno bo musze sama ze soba rozmaiwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w weekend z netem słabo. tylko jak pójdę do ecafe, a chodzę rzadko. taa... wszyscy znajomi mi zazdroszczą. a najlepsze jest to, że mogę legalnie pić w pracy ;) co niniejszym czynię pod pretekstem testowania nowego likieru. mniammm... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żmijka, mówisz o pokoju w pracy czy w domu? ja w domu to już wiecie, w pracy natomiast mamy open space i ciągle młyn. pacan, opowiedz coś o sobie, tak mało Cię znamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie Panie musze być tajemniczy żebyście mnie porządały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba \'pożądały\'?... porządanie mi się kojarzy z doprowadzaniem do porządku.... no, chyba, że to wolisz... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wszystko o sobie opowiem to cały czar pryśnie jak strzał w twarz z mokrej szmaty i nie będę miał szans zeby Was wykorzystać (sexualnie of course) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×