Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

hej dziewczyny i Pacanie u mnie rozpaczliwe poszukiwanie fajnej imprezki i ogolnie dosyc meczaco wiec dzis po pracy odsypiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziędobry :) a mój weekend był FAJNY. dużo się działo i w ogóle... :) ale widzę, że Państwo też nie próżnowali - mam nadzieję żmijka, że wykazałaś się profesjonalizmem i wyłudziłaś również od pacana jego pacanią podobiznę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie wiem juz jak wyglada Pacan i zdecydowanie moje panie mialysmy racje Pacan wbrew wszelkim nadziejom dobija do 60 jego brzuch faktycznie duzo sie wypasal poniewaz zajmuje 90 % fotografii ale oprocz tych jakze nie istotnych szczegolow Pacan to mily starszy Pan miejwajacy juz z racji wieku pewne klopoty z szybkim czytaniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie Panie 🖐️ 🌻 widze, że humorki dopisuja - czyli weekendzik zaliczony. żmija - dzięki że zdradziłaś moją fizjonomie :P (zobaczysz ze Twoje zdjecia umieszcze na FTP\'ie i ciachne nakafeteri link :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żmija - ja tylko staram się Ciebie ujarzmić bo mi ciągle jakies numery wykrecasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhhahhahaah myslisz ze zmniejszylam twoje szanse u grona forumowicczek??? i ze zawahaja sie napisac na twoj ogolnie dostepny numer gg panie M ??? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach so żmijka!.. czyli Ty po prostu starasz się nam pacana z-obrzydzić, żeby mieć go na wyłączność, tak? :P wot, przebiegła bestyja ;) śliwka - zadawanie się z młodszymi, fakt, ma swój nieodparty perwersyjny urok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiście - przecież pare postów wyzej zdradziłem ninnie swoją strategie (o.. ja gupi...) - a tera po twoim anonsie to zonk... no chyba, ze któraś się zgodzi iśc ze mna na spacer bo przydał by się ktoś do pchania wózka z moim stetryczałym body :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacan, powiedz lepiej, jak żmijka wygląda ;) bo oczywiście nam to fotki nie przyśle, nie wpadnie na to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żmija - jak to żmija: zimna, oślizła, wijąca... ma żmijowate fałszywe hipnotyzujace błyszczące oczka, zradliwą buźkę, (nie)chwytliwe długie lśniące włosy - długie szczupłe śliskie ciałko wiodące na pokuszenie (jak to wężopodobne mają) no i... świetny gust jeśli chodzi o wybór bielizny :P ahahahahhaahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żmijka - założe się że ślicznie wygladasz jak się złościsz :P aha zmijka - a mogę opisać Twoje akty? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc w Twoich aktach zmijka są dokumenty całkowicie kompromitujace Twoja osobę jesli byś np. chciała zaistnieć w polityce. w szkole podstawowej biłas chłopców swoim drewnianym piórnikiem a kolezanki wyzywałaś od żmij i najgorszych. szkoła średnia też w aktach najlepiej nie wyglada - notoryczna wagarowiczka ze skłonnościami do molestowania sexualnego wszystkich nauczycieli szczególnie wąsiastego pana od religii. w aktach sa zdjecia z Twojej matury jak wreczasz łapówke dyrektorce XXX. Egazminy wstepne na studia i same studia sa niestety niedostepne z klauzula Top Secret z uwagi na zawartość wielu sytuacji obyczajowo niepoprawnych... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sem po sniadaniu :P ninna - a może Ty tez przysłałabyś mi swoje akty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, ale tylko na chwilę - dziergam wytrwale różne dziwne rzeczy i niestety nie bardzo mogę uczestniczyć w tej jakże interesującej dyskusji ;) akty powiadacie, no no no....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka - Ty taz przyslij mi swoje akty - z dzewczynami ustalilismy ze to konieczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×