Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

ups... chyba nieopatrznie zdradziłem swoja strategię... ahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRA JA ZMYKAM milego weeknedu pacan jak zajrzysz tutaj w weekend i cie zobacze to tez cos skrobne :) pappap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papa żmijka Ty \"ciemna\" ściemniarko :D ja jestem w Necie non stop jak coś 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzała generała, żmijka! 🖐️ i co pacan? znów ze mną sam na sam?... na dodatek ze zdradzoną strategią, niczym mnie już nie zaskoczysz... echh... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co ninna znowu zostalismy sami - boisz sie choć trochę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mam się bać, przejrzałam Cię na wylot, nie masz przede mną tajemnic. przypadkowo zmonopolizowaliśmy topic. hmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera ta zradzona strategia nie pozwoli mi spokojnie zasnąć eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tej, a Ty jakie masz plany na weekend? znów będziesz się alkoholizować przed komputerem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninna a co Ty masz rentgena w oczach że tak na wskroś mnie przejrzałaś? a jeśli tak to ciekawe co widziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alkoholizować sie przed komputerem? eeeee tam ninna - skad ten pomysł? przecie jest tyle lepszych miejsc uprawiania tej chaniebnej czynnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haniebnej* sorki wtórny analfabetyzm albo poczatki Alzheimera... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie muszę mieć roentgena - już wcześniej udało nam się ustalić, że jesteś typowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz, że reprezentujesz typowo męski sposób myślenia, zachowania, rozrywki... to taka uproszczona definicja, bez wdawania się w niuanse :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dementuje ninna - to wszystko Ci sie tylko wydaje - to pozory które mylą i oszczercze pomówienia :P jestem zupełnie inny - jestam naprawde taki jaki powinien być wasz wymazony facet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninna nie załamuj mnie - no myslałem ze łykniesz ściemke... ale Ty trudna jesteś hehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ściemki sie nie nabierasz to powiedz cos o planach weekendowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacan, bo ja już stara jestem i w bajki nie wierzę - sorry Winetou ;) plany weekendowe? loozik generalnie, wyspać się, shopping, powłóczyć po mieście... nie wiem, wymyślę coś na poczekaniu. teraz jedyną moją myślą jest, jakby tu stąd najszybciej wyjść i już zacząć ten weekend... a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkiem podobnie - oprócz shopingu oczywiście no i dorzucę jakąś imprezke sobotnio-odstresowujacą a z ta niewiarą w bajki to nie przesadzaj - wy kobiety uwielbiacie być okłamywane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninna jesteś - czy sie juz ululałaś tym firmowym alkoholem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, już jestem. musiałam tabelkę zrobić ;) anyway, z imprezek już trochę wyrosłam. w ramach odstresowywania może mały sparing z lovelaskiem, może mała domowa popijawa... coś się wymyśli, ja nie planuję długodystansowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... no tak... to ide sobie... co tu tak sam bedę siedział... 😭 nie wiem czy dziewczyny czy bedziecie na w weekend forum ale moze... jesli macie ochote i czas to Was zapraszam na lody w niedziele - o ile uda nam sie oczywiście skontaktować moje GG (kur.... nie znam numeru) - dopisze z poźniej jak bedę u siebie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może uda mi się zajrzeć jakoś - więc umówcie się konkretnie i jak przeczytam, to przyjdę, a jak nie, to bawcie się dobrze na tych \'lodach\' ;) buziale i do miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od: pacan do: ninna, śliwka dot. raport wojenny z placu boju ws. starcia ze żmjką: niestety status spotkania pomimo znacznego upływu czasu jest identyczny z wczorajszym. Ta mała zmija tak sie wije i ślizga, że jest nie do złapania :P najpierw zbombardowała mnie swoimi zdjeciami rozbudzjac wszystkie moje pacanie zmysły a nastepnie wysliznęła sie na rajd po warszawie gdzie checkpint\'ami sa wyuzdane i niebezpieczne lokale... żmijko - wszystkie Twoje zdjecia oczywiście skasowałem (śmiech do rozpuku) przed chwila uciekła ponownie w pół relacji z nocnego rajdu... oczywiscie nie poprzestaje na staraniach ujarzmienia Waszej śliskiej kolezanki. o efektach poinformuje niezwlocznie jeśli jakiekolwiek efekty oczywiscie uda sie uzyskać. pozdrawiam i mam nadzieje ze jestescie w stanie dziewczyny to w trakcie weekendu przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od: pacan do: ninna, śliwka dot. raport wojenny z placu boju ws. starcia ze żmjką: cz.II Status: fail Niniejszym ogłaszam całkowite fiasko operacji. Śliska natura, zawrotna predkość uwijania oraz genetyczne uwarunkowania do nieuchwytności zmijki zadecydowały o całkowitym brak możliwości jej przechwycenia. Po wykonaniu pracy myślowej w regulaminowym wymiarze czasu - podejmuje decyzję o przełozeniu spotkania na czas w tym momencie nieokreślony. Mam nadzieję, że sie dziewczyny dobrze bawiłyście w piątek i sobote - i nadal bawicie bo weekend jeszcze trwa 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) pacanie ---> cierpliwość jest cnotą więc może ci sie jeszcze uda ze zmijką ;) dziewczynki jak tam weekend -było groźnie. Ja poszalałam na zakupach, powkurzałam panie w biurach podróży a potem to już były same przyjemności :) A co u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×