Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

mialam awarie musialam jechac zajac sie blizniakami kuzyna bo nie moga zostawac z jedna osoba i musialam pomoc jak tylko sie dowiedzialam musialam odwolac spotkanie ale mialam nadzieje ze spotkacie sie chociaz we dwojke :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam niedobre Panie 🖐️ i spadam na pączka i kawe (będę siorbał i na Was obrażał) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacan stchórzył i ma mi teraz przysłać fotkę - zgodnie z umową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge wam wysłać ale rózgi :P niedobroty jedne - tak załatwić pacana spontan action - żenada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) uuuu... A jednak się nie udało :( lipa. Ja jestem dziś jak wymaglowana spałam 3 godziny i właśnie jestem na etapie wlewania w siebie hektolitrów kawy, szkoda ze nie mozna tego zrobić dożylnie :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka wypij red bulla - doda Ci skrzyyyyydeeeeł... ;) pacan, nie kryguj się, mój adres mailowy znasz - jedziesz maleńki z tą fotką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotki to mam tylko w ofercie barterowej :P i dla kobiet które mnie nie wystawiaja do wiatru - a wczoraj to mnie nieźleście przewiał - zą mi do dzisiaj w łbie suumii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żmijka, ale Ty się chyba z pacanem fotkami wymieniałaś? to chyba wiesz, jak on wygląda? or what?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze a żmija jaka dzisiaj ozywiona i jak się tutaj nam uwija? ninna, śliwka - czekam na foty full beztekstylne - tylko tak pacana zdołacie ugłaskać - no o ile macie oczywiście czym sie na tych fotach opchwalić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmija widziala pacana owszem owszem ale jestem ciekawa waszych blyskotliwych komentarzy :) natomiast uwijam sie z bolu i tak juz mnie smieszy moja tragiczna pozycja ze dostalam glupawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nikogo nie wystawiałam tylko uprzedziłam że mnie nie będzie :P A poza tym napisałam że fajne fotki prześlę - ale na zasadzie ekwiwalentności świadczeń :P :P najpierw Wy. Pacanku co do zdjęcia - ja nie preferuję aktów (męskich) :P możesz być odziany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm pozycja seksualna hmmm jakby smielej sie przyjrzec mojemu polozeniu chorobowemu to mozna nawet doszukac sie w nim elemntow przyjemnych ewidentnie kojarzacych sie z seksem przyjemne parcie na pecherz natomiast sa to chwilowe przeblyski przyjemnosci przyjmnosci masochistycznej zatopione w szczerej niewygodzie jaka jest udawanie si e do toalety z czestotliwoscia dwoch razy na 10 minut i tak od piatej rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żmija - przez te Twoje opisy zaczynam Cie coraz bardziej lubić :P śliwka - no widze że preferujesz zdjecia dzianych facetów - materialistko jedna a wnetrze to nic? :P ninna - mam nadzieje że Twoja nieobecnośc na forum to skutek operowania poczta czego skutkiem ma być sawalona moja skrzynka Twoimi zdjeciami? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak tam pacan??? dostales to co chciales?? ninna??? nikt sie nie odzywa :/ ja dzis bede do 12 a pozniej juz kolo 14 napisze do was z domku bo sie wyrywam z roboty zeby do lekarza pojechac bo podroz do francji z co 10 minutowymi przerwwami nie zapowiada sie na sprawna i przyjemna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety pacan, znów Cię rozczaruje. moja nieobecność spowodowana jest wyłącznie tabelami w excelu. ja nie jestem wybredna materialistka - mogą być akty, pacan :P żmijka - współczuję. tak właśnie nadmiar seksu wpływa na organizm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mnie pacan nieźle podsumowałeś, ale nie mam zamiaru tego odkręcać - myśl sobie co chcesz ja tam wiem swoje :P :P :P zmijka - współczuję - Twoje dolegliwości to zapewne efekt jakiegoś szaleństwa ninna - tabele w exeleu - a fuj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabele w excelu to coś, co tygryski lubią najbardziej :) ja jestem umysł ścisły i uwielbiam cyferki, takie zboczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak żmija - gdzies tam za dużo pieprzyłaś na jakimś grillu :P ninna daje Ci ostatnią szanse - jak możesz zdradzać pacana z jakimś Exelem? śliwka zasnęłaś? pewnie nawąchałaś się za dużo kurzu z akt i jesteś na haju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, jakieś zamieszki widzę!.. pacan jest na nas moje miłe cięty za wczorajszy niewypał, musimy z nim ostrożnie, bo jeszcze nam się jedyny członek zbiesia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak - jednak zdecydowanie musze się pomału wycofywać z forum skoro jestem podejrzewany o niegrzeczność widać moja pacania persona wam sie znudziła a moje dretwe dowcipy przestały Was bawić - muszę zrobić sobie przerwe i się nad sobą zastanowić no dziewczyny pora rozejrzeć sie za nowymi członkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacan probuje wymusic na nas blagania i prosby w celu podniesienia swojej samooceny pacanie jako jedyny czlonek powinnines zabiegac o nasze wzgledy aby jedynym czlonkiem pozostac :) niegrzecznosc wynika z twojego grubianskiego usposobienia ale mam nadzieje ze w towarzystwie tak uroczych dam odchamisz sie :) rzeklam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw rzucę zapytanie - czy jest na sali jakaś psycholoszka!?!?! ależ drogie Panie mój domniemany grubianizm wynika z błednej interpretacji moich wypowiedzi bo: wypowiadamy sie tutaj zwrotami wieloznacznymi o wielu lub bardzo wielu mozliwościach interpretacji ich zawartosci logicznej i semantycznej zasada jest jedna - jeśli jakakolwiek intrpretacja moich texików wam sie nie podoba lub wydaje wam sie, że jest niegrzeczna to znaczy, że na 100% nie jest to prawidłowa intrpretacja zgodna z moim zamysłem. bez tej zasady niestety z pacanem nie porozmawiacie i nie starajcie sie mnie zmieniać bo pacany sie nie zmieniają i najbardziej ze wszystkiego chca być sobą zgodnie z zasadą z filmu Killerów 2ch \"pan Pułkownik mówi, ze jest żołnierzem a nie kurw.. komediantem\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×