Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

a żebys wiedziała ines - chce was miec wszystkie w komplecie... full opcje :P ninna to jak z samą ines bym się bawił to zapewne niewiadomo - przezentuje nam sie tutaj jako niunia z niezłym poczuciem humoru wiec mysle że sa spore szanse na dobra zabawe :P jednak myśle, że jesteśmy tu po to zeby spotkac się w komplecie a nie na raty - bo tak jak tu na forum jak jesteśmy wszyscy to bawimy sie całkiem nice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha -> ninna może opowiesz nam co robiłaś w nocy? no oczywiście bez zbednych szczegółów cobyśmy sie w pracy za monitorami nie czerwienili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram - co się odwlecze to... słuchajcie rzucę odważny pomysł: przełóżmy spotkanie na wrzesień - bo wcześniej to chyba bedziemy nie w komplecie... A do tego czasu możemy milusio zabawiać się w formie elektronicznej... Co Wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się całkiem pomysł dzisiejszego spotkania spodobał, ale jak większość postanowi inaczej, to się przecież dostosuję. pacan, use your imagination. może Ci kiedyś pokażę, jak mi się spodobasz, ha, ha, ha. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałem że będziecie kombinować zaraz zeby sie porozłazić... ja również podtrzymuje pomysł dzisiejszego spotkania - bo niewiadomo co we wrzesniu bedzie a żelazo trzeba kuć póki gorace - do września to możemy się znienawidzieć na tym forum i dupcia chlup... stawiam pod głosowanie nawet drastyczny pomysł: kto sie dzisiaj o 20 nie zjawi jutro rozsyła wszystkim swoje zdjęcia (pechowcy zawsze mieli wiatr w oczy) rzekłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bede dzisiaj sam - to jutro macie mi przysłac swoje zdjęcia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
być dzisiaj musisz - nie musisz przysyłać zdjęć ale zrobisz mi dużą przyjemność jeśli doślesz dodatkowa porcję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie chcesz zabijac w nie wiary :P czasamy tylko to nam zostaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli dzis prawie nie mozmey liczyc na obecnosc sliwki chociaz co sie trafi nikt nie wie natomiast ninna przychodzi tak ninna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninna do raportu - prosimy o odpowiedź śliwka - albo lepiej kombinuj dzisiaj albo jutro szykuj portfolio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobię co w mojej mocy, żeby dotrzeć. takie jest moje stanowisko na tę chwilę i tej wersji będę się trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka, nie chcę Ci robić przykrości, ale niezależnie od Twego wdzięku i powabu zdecydowanie pozostanę hetero ;) jakoś nie mogę sobie wyobrazić braku męskiego wkładu w moją osobowość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze nie macie czasu odpisywac ja nie wiem czy bede jeszcze do 16 poniewaz w kazdej chwili moga mnie przenosic i nie wiem ile to potrwa rozumiem ze jestesmy umowieni pacan gdyby cos sie zmienilo zoobiwazuje cie do poinformowania mnie o tym, zrozumiano???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie jestem już na 100% pewna ze mnie nie będzie 😭 dostałam beznadziejną sprawę i coś czuję że blady świt mnie zastanie gdy będę szukała rozwiązania :( dobrej zabawy życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za nieobecność juz jestem ines - przyjąłem rozkaz do wieadomości - jak cos jestesmy w kontakcie telefonicznym ninna - rozumiem ze równiez na Ciebie mogę liczyć i nie wystawisz mnie do wiatru ja jakiegos pacana (tekst powyżej - spadłem z krzesła :D) śliwka - postaraj sie jednak przyjść bo bedziemy niekompletni :P a portfolio przygotuj i nie pitol :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - za chwile spadam na spotkanie i nie wiem ile mi to zajmie - ale sie dopiszcie to i tak zdażę przeczytać później śliwce odpuszczamy bo wiemy jak to jest z pracą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, dobrze. atlantic o 20:00. jakbym miała się spóźnić albo (nie daj Boże!) nie dotrzeć, napiszę do Ciebie esa, pacan. bo żmijki numerka nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli Wy prześllecie mi swoje fotki, to obiecuję przesłać Wam zdjęcie w sutannie, z jednej imprezy - z czasów studenckich - w czasie której spowiadałam męską część pewnego akademika... :P A tak na marginesie, gdzie przysiądziecie - bo nie pod Atlantikiem jak mniemam - bo moze zdarzy sie cud... choć wątpie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spowiadałaś, powiadasz?... tego określenia jeszcze w tym kontekście nie słyszałam, ciekawe.... ;P co do miejsca to pewnie jeszcze nie wiemy. pisz esy jakby co - najlepiej do pacana, bo on jest filarem i twierdzi, że na 100% będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały dowcip polega na tym że ja naprawdę ich wtedy spowiadałam :D ok. jakby co wyślę sms do Pacana. Tymczasem bawcie się dobrze tylko nie zróbcie sobie krzywdy ;) będę z Wami myslami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka - niestety ines odwołała swoja obecność na spotkaniu :( w następstwie tego doszliśmy do wniosku z ninną, iż nie bedziemy robić za desperatów i albo spotkamy sie wszyscy albo nie spotykamy sie wcale. sorki dziewczyny jestem zawiedziony wami. już nie podejme sie więcej organizowania spotkania bo niestety moja siła perswazji jest niewystarczająca. od teraz jak wpadniecie na pomysł spotkania i będziecie chciały abym w nim uczestniczył to bedziecie musiały mnie mocno prosić rzekłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×