Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

No i nawet pogadac mi spokojnie nie daja :( wrrrr, zawracaja glowe jakimis projektami na 1,5 godz. przed urlopem... ehhh, ja uprawiam orke na ugorze w branzy reklamowo - poligraficznej, siedze tu i udaje wielce \"mondrom\" pania graficzke. ninna, milo wiedziec, ze podobne jednostki jeszcze sie uchowaly w tej dzungli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha drogie nowe forumowiczki tego topiku: Informuje Wszem i Wobec, iż jako jedyny, niepowtazalny i wszechwładny Pan i Władca tego topiku - uzurpuje sobie jako warunk konieczymy członkowstwa -przysłanie na mojego e-mail\'a swoich fotek (akty beda stanowić dodatkowy atut przy rozdawaniu darmowych bonusów oraz promocji na niniejszym topiku) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba śliwka na obiad idziesz, bo od kilku wpisów - zaobserwowałam że - zjadasz literki! ;) fur_ya, nie furiuj się, my tu wszyscy tak z doskoku przychodzimy, marnując czas, w którym moglibyśmy ciężko pracować ku chwale ojczyzny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacan, wypraszam sobie - to JA założyłam ten topic, czyli JA jestem Pan i Władca. ale w mej łaskawości pozwalam Ci na kolekcjonowanie aktów pod warunkiem jednakowoż, że udostępnisz mi w nie wgląd. deal? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninna ---> sorry, ale mam otwarte jeszcze dwa dokumenty i pisze wszystko na raz... przy czym otwarcie przyznaję ze do Was pisze na slepo i na szybko :(. Stad też decyzja o chwilowym porzuceniu Was - muszę uporać się z robotą - potem wrócę. O obiedzie dzisiaj nie ma mowy - skończyły mi się kubki a nie mam czasu by wyjść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninna no wszystko mi zepsułaś - a ja już zaczynałem Cię lubić... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maslałem, że dziołchy łykną blefa jak wieloryb plankton (3 tony na raz) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka - nie mozesz tak tyrać - bo zostanie z Ciebie ino pestka (nie wspomne o przejściowej fazie suszonej śliwki) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aś się rozbrykał, jak rumak na westernie! tak to jest, jak się przypadkiem monopolistą zostanie - władza potrafi co niektórym w głowie poprzewracać! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwila nieobecnosci i tyle nowych przylazlo :) zmija juz w papuciach domowych zabiera sie dla odmiany do rodzinnego obiadu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An-ula
pacanku..po co Ci zdjęcia...? chcesz żeby czar prysł..? feee, nieładnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie PLEASE - podczytuję Was jednym okiem ;) ale błagam nie piszcie o jedzeniu bo mi kichy tak marsza grają ze zaraz zacznę stół obgryzać bo o wyjadaniu ziemi z doniczek nie wspomnę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka, idź zrób co musisz i wróć duchem i ciałem! żmijka, jak tam było u doktorka? przystojniak jakiś? ;) właśnie... coś się podejrzanie ożywiło... ale jak popatrzyłam na inne topiki to faktycznie beznadzieja i nie ma nawet co poczytać, że o pisaniu nie wspomnę. może dlatego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 2 godz. w pracy, jessooo jaka u was pogoda? u mnie zimno, okropnie (w wielkopolsce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz baba byla i tknac mnie nie chciala :( odrazu wypisala recepte i tyle z badania a robilam sobie takie nadzieje... :d pacan ty chyba oszalejesz z tyloma babami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An-ula
ja jeszcze tylko pół godzinki:) całkiem ładnie za oknem się robi - nawet słonko się raz na jakiś czas pokazuje:) Pozdrawiam Wielkopolskę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dago - tu jest miło??... chyba nie czytałaś całego wątku. ustaliliśmy w międzyczasie, że to schronisko dla bezdomnych oszołomów, witajcie ;) żmijka, a jak Ci miała dotknąć pęcherz, zastanów się... u mnie się przejaśnia, yess!.. od jutra mam urlop, szaleństwo :) nie wiem tylko jak to pacan zniesie i czy nie uschnie z tęsknoty... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żmija - od przybytku głowa nie boli... (chbaże głów...) :P co tam połykasz na obiad - opowiedaj żarłoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkich wypowiedzi nie czytałam, ale nadal uważam, ze jest tu miło i na dodatek wesoło:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda czytalam tylko kilka pierwszych postow i chyba nie pasuje bo uleglam zyciu: czyli maz, dzieci, praca... ale........ Ursynow i to taki odlegly macha do Was 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze, że posiadam dach nad głową oraz męża-wodnika i syna-pannę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec do pecherza ninno znam taki sposob przyjemny dosc aby dotknac przez pewna scianke scianki pecherza;) ale pani nie chciala mi sprawic przyjemnosci :( co do obiadu pacanie to sliwka zatyka uszy i zamyka oczy ;) wiec bitki w sosiku wiosennynm z papryczka, koperkiem itd makaron i suroweczka z bialej kapusty mniam mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isa, nie łam się, my też kiedyś ulegniemy, daj Boże zdrowie ;) a tak, wesoło tu jest, ale to dzięki pacanowi. żeby nie on to by nie było nawet po kim pojeździć... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×