Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

luz pacan, widocznie żmijka wstała dzisiaj lewą nogą, skoro jej Twoja pacanowatość nagle przeszkadza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bestboy
Witam. Mam 30 lat i jestem z wawy i nie mam z kim spędzić wakacji ;-( . ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzicie dziewczyny troche chmur i wilgoci a zaczynaja wyrastac nowe członki niczym grzyby po deszczu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo... konkurencja rośnie, pacan ;P w końcu jakiś członek w moim przedziale wiekowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga na marginesie: czy Wam też \"pacan\" kojarzy się z Pacanowem? ;) idąc dalej - z Koziołkiem Matołkiem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bestboy - nie siedż jak dupa tylko pomagaj i zabawiaj dziewuchy bo jak widzisz sa dzis zlekka znudzone i rozdraznione :P i co ty tak od razu bez zastanowienia wyjeżdzasz z wakacjami jak operator glebogryzarki z pola? dziewczyny sa wymagajace bez wazeliny daleko nie pojedziesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale swoją drogą to zgadzam się ze ten pomarańczowy to jakiś bidulek nieśmiały... Ciekawe kto go wystraszył ;) pacan tak a propos wazeliny - skoro wsppomniałeś - pokadziłbys trochę zmęczonym niewiastom bo jakos tak nijak się zrobiło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym bestboy nie jest w naszym stylu... na pewno wygląda jak lalunia z just5 - brzydal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopak nieopatrznie się wpisał, po czym poczytał kilka wpisów i mu się odechciało z którąkolwiek z nas wakacje spędzać ;) dizaster ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby że przy tym Twoim żarciku o matołku sie ubawiłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacan, ale powiedz - jakie jesteśmy to jesteśmy, ale lubisz do nas zaglądać, co nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy juz pisałem, że zołzy to moj ulubiony kobiecy genotyp - wiec to po prostu silniejsze odemnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc trafiłeś idealnie! ;) gdzieś się podziały laski i znów zostaliśmy sami na placu boju. co robimy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem ,tylko ugrzęzłam w jakimś pozwie i mam trudności natury technicznej :( Wiecie co ja to nie jestem zołzą - ponoć jestem czarownicą i królową śniegu z bojowym nastawieniem do życia ale nie zołzą - tak więc pacanku muszę Cie rozczarować :P Ninna a Ty to taka spokojniejsza jesteś czy też żywe srebro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz pod ręka alkohol to może polej - chlapniemy sobie wirtualnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarownica i królowa śniegu - hm... widze śliwka, że iście z Ciebie \"bajeczna\" kobita :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... ja generalnie jestem spokojna, małomówna i zamknięta w sobie. plus mam poczucie humoru i żartobliwy stosunek do rzeczywistości. szybko się denerwuję i równie szybko mi przechodzi. na ogół jestem wyrozumiała, ale jak ktoś się bardzo postara, to potrafię być złośliwa. tyle mi przychodzi do głowy na gorąco. i jak? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysznie :) Ja jeszcze dodam że jestem cierpliwa i wyrozumiała, ale do czasu... potem to nie radzę :) Szybko się denerwuje i w ogóle bardzo emocjonalnie do wszytskiego podchodzę (jak większość kobiet) Ninna a jaki masz znak zodiaku?? Pacan, zmijka Wy też się pochwalcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Panna. pacan - sądząc po wypowiedziach - Baran pewnie ;) a Ty? / Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×