Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

milli

tu możemy porozmawiać na każdy temat...

Polecane posty

Gość anonimowa wdowa
dobra skąd bierze się ta choroba hirustyzm czy jakos tak? hisurtyzm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się jak to jest. Rozmawiałam na innym topicku z kolegą i komuś zaczęło to przeszkadzać do tego stopnia, że zaczął mnie obrażać. Na dodatek jestem więcej jak pewna, że to kobieta. Zastanawiam się dlaczego tak jest. Ja też wchodzę , czytam i czasem porozmawiam, ale nigdy nikigo nie obraziłam. Z czego to wynika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm może ktoś miał cięzki dzień i chciał się wyładowac? Albo z braku kultury. Myślą, ze ich nie widzisz to piszą co chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora
thx Marta ale dziewczyny czy to znaczy ze wieku 22 lat moge miec początek raka? u mnie na tę chorobę nikt nie cierpiał jedyne co moja matka miała problemy z jajnikami. Czy to znaczy ze mogę być bezpłodna mimo ze mam okres? boje sie\:( nikt mnie nie bedzie chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak powstają dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chora---> nie denerwuj się na zapas. Powinnas zrobić wszystkie badania i mimo wszystko zdac się na lekarzy. Powodzenia. Motylku---> z tym brakiem kultury to masz rację. ja jednak rozmawiałam z tą osobą , więc wiedziała co robi i jaką sprawia mi przykrość swoimi słowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora
a do jakich lekarzy? byłam u ginekologa dostałam leki na testosteron i troche przesżło ale za bardzo przytyłam i odstawiłam. Boże! dlaczego ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chora to może do takie zwykłego lekarza rodzinnego a niecg on da ci skierowanie na jakies badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie denerwuj się, to po pierwsze. A po drugie mam do Ciebie pytanie i to warte przemyślenia. Powiedz co jest dla Ciebie ważne figura, czy zdrowie ? Jak możesz mówić, że odstawiłaś leki , bo przytyłaś ?! Każdy z nas jak spotyka go jakaś przykrość bądź nieszczęście pyta \"dlaczego ja\". Myślę, że nikt z nas nie zna odpowiedzi. W życiu masz jakąś misję do wypełnienia i może Twoja droga prowadzi właśnie przez takie doświadczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze coś. Motylek ma rację (choc nie lubię gdy ktoś ma rację):) b zawsze robię na przekór hah ale z tym sie zgodzę nie ma co się przejmować tymi głupimi tekstami , jak to się mówi :\"są ludzie i parapety\" tamci bez szacunku dla innych widac nie mają szacunku dla samych siebie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milli ma rację. Przemyśl to co napisała. Po co Ci super figura jak będzisz cierpiec z powodu stanu zdrowia? Wygląd w życiu nie jest najważniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki bezsenność , pozdrawiam i zapraszam na pogawędkę w wolnej chwili. 🌼 Motylku wiem , jednak to jest przykte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek dziesięć punktów za trafną odpowiedź... :) ;) A drugie dziesięć za nick, bardzo mi się podoba... :) Motyl to delikatność , subtelność i piękno ehhhh ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie słyszałam o tej chorobie dopiero teraz weszłam na ten link. Nie wiedziałam ze nadmiar hormonów jest chorobą... jak byłam u lekarza to mi nic takiego nei powiedziała a robiła mi tylko kilka badań. Co do tego pytania co zadałyscie chorej tochyba oczywiste ze lepsze jest zdrowie .... a o to owłosienie to daje sie jakos usunąć napewno. Więc głowa do góry chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co..... :) Jestem nałogowcem siedzę tu już od roku prawie codziennie , ale jakoś nigdy nie miałam przyjemności rozmawiać z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezsenność wpadaj jak często będziesz miała na to ochotę i wypij jednego za nas...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Motylek wpadł..... ;) Uważaj to jest jak narkotyk.... ;) Ale ja kocham rozmawiać tu z ludźmi.... A czasem udaje mi się poznać kogoś naprawdę wyjątkowego i utrzymujemy kontakt już prywatnie, rozmawiając jednocześnie na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×