Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

milli

tu możemy porozmawiać na każdy temat...

Polecane posty

To super. Ja ogólnie nieśmiała jestem ale lubie sobie popisać przez internet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milli---> Odeszłaś od nas, obraziłas na wszystkich, a dokuczyła Ci z tego co zauważyłam, tylko jedna osoba. Nowa na dodatek, ja go poznałam dopiero wczoraj. Czytałam Cię też na topiku o Czarnej Wandzie. Wydaje mi się, że nie podchodzisz do rzeczy uczciwie, nie lubisz krytyki, rzucasz podejrzenia. Może po prostu powiedz głośno kogo podejrzewasz i o co, wtedy oczyści sie atmosfera. Mam wrażenie, że obraziłaś sie również na mnie, choć nie sprawiłam Ci -myślę - przykrości. Przemyśl to i szczerze odpowiedz. Jeśli Ci tu przeszkadzam, przepraszam za najście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja droga tu na pewno pozbędziesz się nieśmiałości.... ;) Już moja w tym głowa...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja piękne kobitki:) zajrzyjcie sobie na chwilkę do baru zobaczycie toast za was i drinki piękne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dziewczynki...troszke mi smutno ale mam nadzieje ze z wami troche humorek mi sie podniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zodiak przestań, proszę. Nie gniewam się na Ciebie , a z tą dziewczyną miałam już kiedyś do czynienia. Rozmawiałam ze wspaniałym człowiekiem , a jej to nie wiem czemu przeszkadzało. Tak mi dokuczała, aż się w końcu popłakałam, naprawdę. Ten chłopak jakby to wyczuł , dał jej tak do wiwatu, że się odczepiła... A wczoraj naprawdę zrobiło mi się przykro. Niby to tylko net, a jednak boli i nie chodzi o krytykę. Jej przeszkadzało, że rozmawiałam z elfem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezsenność byłam i sprawdziłam...... ;) Toast wspaniały, że nie wspomnę o drinkach...;) *eviaczek zapraszamy.... chcemy poprawić wszystkim humorki... :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że chmury naszły... eviaczek siemasz jakie masz smuty? Nie wiem czy mogę się wtrącić ale jesli chodzi o słowa na necie to czasem naprawdę można tu człowieka zranić. Tacy ludzie którzy jadą na maxa nie patzrać na to jak inni mogą sie poczuć. Bo w koncu to \"tylko net\". Ale czasem bolą.Przykro się robi ze nawet tu gdzie wszyscy są anonimowi ludzie potrafią tak kogos zjechac albo dogryżć. Dlatego dziewczyny zwłaszcza Mili nie martw się tym bo to tylko pogarsza sprawe...pomysl sama ktos kto Cię wyzya nie zna Cię i nie ma prawa do Ciebie tak mówic więc powinno ci to latac koło d.... za przeproszeniem:P wiem ze czasem cięzko puscic cos obok ale tak chyba trzeba zwłaszcza z ludzmi którzy zamiast mógzu mają spirale domacinczną czy jak to sie tam zwie:) głowy do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki mili...musze sie gdzies komus wygadac...moze to niegrzeczne tak od razu ale czuje taką potrzebe...własnie pozbylam sie zludzen ze ja i moj byly kiedys jeszcze sie zejdziemy...odezwalam sie do niego a on poprostu mnie olał...potraktowal mnie jakby nic nigdy nie bylo...troche mi ulzylo bo przynajmniej mam teraz jasny obraz ale z drugiej strony troche mi przykro...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezsenność jesteś niesamowita..... Gdzie się rodzą takie dziewczyny ? !!!! Jak to mówią do tańca i do różańca... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty wiesz co, ja jełopa jestem....;) Dopiero teraz przeczytałam .... jejku bezsilność wybacz jam prosta kobieta...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mili takie dziewczyny jak ja? Ja jestem nienormalna więc mysle ze zostałam wyrzucona przez morze na plaze i wiatr mnie tu przywiał:) ty jestes widać wartościową osobą bo jesteś bardzo uczuciowa i wrazliwa z tego co piszesz. A to w dzisiejszym swiecie ze ktoś posiada serce i uczucia umiejąc z nich korzystac to rzadkosc więc nie pozwól by \"jakiś ktos\" bo nie chce obrazac by ci podskakiwał. eviaczek co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*eviaczek faceci nie są warci naszych łez... Ja dlatego jestem sama i dobrze mi z tym, mam co prawda swojego kochanego aniołka...ale to jest inny rozdział bajki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezsilnosc===>napisalam kilka postów wstecz...jest mi poprostu przykro ale odczuwam ulge... co do obrazania ludzi w necie, powiem wam szczerze ze czasem tu na forum wole sie ugrysc w jezyk niz wyrazic swoja opinie, która jest np inna niz opinia wiekszosci...kilka razy zdarzylo sie ze zostalam objechana za to ze mysle tak a nie inaczej...a to boli...kazdy ma prawo do wypowiadania swojego zdania i nikt nie moze obrazac kogos z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli więc nie gniewasz się, jak mówisz, to po prostu wpadaj na topik kiedy chcesz, jest otwarty dla wszystkich. Ktoś, kto będzie chciał Ci dokuczyć znajdzie Cię wszędzie i dotnie. Pozostaje tylko nie zwracac uwagi. Witam wszystkie panie i żegnam jednocześnie :) Do miłego... Jak będę miała czas to zajrzę tu czasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek widzę ze mamy podobne zdanie po raz kolejny:) Tak iteligencja emocjonalna górą:D hehe eviaczek njesli o chłopaka chodzi to nie wiem jaka to historia wiec ciezko mi cos ci poradzic albo cos . Moge jedynie szczezreze powiedziec jak i innym mówię żę jesli macie być razem to będziecie prędzej czy pózniej!!! A póki co żyj swoim życiem nie zadręczaj się bo życie Cię ominie....ja się zadręczałam i \"umarłam\" bnie życzę tego koszmaru nikomu. A jesli chodzi o to ze Ciebie tez zjechali to ja zrozumiałam ze nie warto byc\"martwą rybą płynącą z prądem lecz lepiej być żywą rybą płynącą pod prąd\" tłumacząć na polski nie idz za tłumem tylko dlatego ze boisz sie isc sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki muszę Was dziś już zostawić, ale proszę ....rozmawiajcie dalej... Jutro tu będę i porozmawiam razem z Wami... ciesz się, że mogłam poznać tak miłe osoby... Do jutra...🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezsilnosc==>w sumie powinnam go nienawidzic...jak bylismy razem to klamal, oszukiwal mnie...byl z innego miasta wiec niemialam realnej mozliwosci widzenia pewnych rzeczy...ja sie nie boje byc sama...teraz zniechecam kazdego faceta który choc próbuje sie do mnie zblizyc...nie wiem czy to ze strachu, braku checi otwarcia sie przed kims nowym czy dlatego ze poprostu ON jest we mnie...ale w sumie ciesze sie ze sie odezwalam...mam nadzieje ze to jak mnie potraktowal pozwoli mi szybciej zacząć zyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Ci napisze eviaczek? Besilność znów ma racje ;) Jeśli cos przykrego się wydarzyło w Twoim życiu to mimo tego, że jest ciężko to życie i wszystko toczy się dalej. A mój chłopak mnie nauczył, że uśmiech jest najlepszy na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez ide lulu dziewczyny...wpadne jutro wieczorkiem...milej soboty wam zycze...dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc eviaczek słodzio snów i spokojnej nocki. Co to męzczyzny to teraz jasno napisałas i sama powinnas napisac to co napisalas oszukiwał Cię. Chcesz być z kimś kto Cię okłamywał? Jaki w tym sens.....a Ty poprostu jeszcze zyjesz tym co bylo myslami tym co mogło byc i ze sie popsuło , pytania dlaczego i ze chcesz wrócic ze dasz mu szanse....ale sama zapytaj siebie po co.... skoro znasz napewno swoją wartość i wartosci jakie w Twoim życiu sa najwazniejsze...wątpię by kłamstwo było dla Ciebie jakąs dobrą wartością....tak więc złe wartości trzeba odrzucac bo to co złe nie prowadzi do niczego dobrego:( niestety ale taka gorzka prawda i nie ma co się ludzic jesli jestem okrutna to wybacz.... nie potrafię owijać w bawałene moze to moja największa wada...... No nic jednym słowem głowa do góry a tak poza tym to złe czasem tez jest dobre ale nie na dłuzszą mete. Motylku ty tez idziesz lulu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Dzięki, ale zmykam spać oczy same już mi się zamykają, już klawiatury nie widze. Miłej nocki. Pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×