Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

milli

tu możemy porozmawiać na każdy temat...

Polecane posty

Elfie oczywiście. Jesteś mile widzianym w tym damskim towarzystwie chłopczykiem...;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..........
jaka ty jesteś żałosna :O on też. tak na niego lecisz, że nawet nie przywitałaś się z koleżanką kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze przywitałam się , a po drugie na nikogo nie lecę...w tej chwili , to siedzę grzecznie na fotelu i ani myślę latać...za to widzę moja osoba stoi Ci kością w gardle....szkoda mi Ciebie kochanie...tłumaczę to tym, że jesteś jeszcze bardzo młoda i nie wiesz jak się zachować....:) Myślę, że zamiast mnie bacznie odserwować powinnaś uczyć się ogłady...jak już będziesz kobietą bardzo Ci się to przyda... Pozdrawiam i życzę bezstresowego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że to raczej jakaś Twoja wiebicielka...widać nie zwróciłeś na nią uwagi...Elfie jak mogłeś , biedne dziecko ....może się w Tobie zakochała, a Ty....ehhhhhh mężczyźni..... ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..........
dobiegam siedemdziesiątki i nie mogę znieść faktu że nikt mnie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było tak mówić od początku....znam wspaniałego dziadka, co prawda jest trochę młodszy...ale to chyba zaleta...jak chcesz, to umówię Was na romantyczna kolację we dwoje....oczywiście przy blasku świec nad jeziorem.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to napisal jakis debil co sie pod nia podszywa. Jezeli to jakas gowniara to w takim razie na PMS by bylo za wczasnie. Ale ona nic do mnie nie pisala wiec skad mam wiedziec. Ona pisze tylko do Ciebie milli wiec to moze sie zakochala w Tobie i jest zazdrosna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Motylku, jak widzisz bardzo wesoło....;) Elfie, może widziała jak pływam...to podobno działa na zmysły...;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfie, proszę...wypieki wystąpiły na moich policzkach....zawstydzasz mnie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milli - na drugi raz nie plywaj o zachdzie slonca tylko w nocy przy swietle gwiazd. Jeszcze bardziej romantycznie... Tylko napisz mi kiedy to bedzie i gdzie to przyjde sprawdzic czy mam racje ze rzeczywiscie bardziej romantycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku kochany... ciesz się z życia razem z nami, nawet jeżeli łzy w kącikach oczu się czają....tylko pogoda ducha sprawia, że mimo przeciwności losu jesteśmy naprawdę szczęśliwi... Jak widzisz można poznać tu tak cudowne stworzenia jak elf...:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci jak obiecasz, że poływasz ze mną...;) Za Białobrzegami jest takie miejsce, gdzie nie ma ludzi...tam jest pięknie... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku a dlaczego jestes smutny? Opowidz to moze jak to wyjdzie z Ciebie to juz nie bedziesz smutny. Ja tak robie i bardzo pomaga bo to jest przeciez tylko to co myslimy a duzo ludzi na ziemi chcialoby miec nasze problemy. To im czesc ich przekaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć eviaczek*...dziś u nas wesoło...;) :P Poznaj elfa...jest niesamowity...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Objecuje, ale gdzie dokladnie i kiedy (i napisz raczej maila bo inaczej to sie pol Mazowsza zleci zeby tez sprawdzic czy tak romantycznie) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno , jest mądrym facetem...można z nim porozmawiać o sprawach sercowych...potrafi naprawdę doradzić...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec witam Elfa:), Milli:) Motylka:) i Bezsilnosc choc jej chyba teraz nie ma... dobrze ze macie humorki, choc widze ze Motylek smuta...nie smutaj Motylku...usmiechnij sie do nas tak od ucha do ucha:D...a jesli cos lezy na serduszku to wygadaj sie...to pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....teraz to ja sie zaczerwienilem... ale juz musze leciec i przylece spowotem jak troche ochlone po tych komplementach. Dowidzenia paniom 😘 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×