Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

milli

tu możemy porozmawiać na każdy temat...

Polecane posty

Wybaczcie, przez moment mnie nie było...ludzie są jednak bardzo złośliwi, szkoda gadać.... Dziewczyny, macie ulubione tematy ? U mnie nie ma , nie wiem co się dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest coś takiego jak \"moje tematy\", nie korzystacie z tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milli==>nie korzystam z tej opcji...moze i jest to wygodne ale jakos niemam przekonania...poza tym lubie sobie poszperac w dzialach tematycznych bo zawsze mozna cos ciekawego znalesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje...może to chwilowe...ja tu siedzę już bardzo długo i mam kilka ulubionych tematów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milli==>ja siedze tu od jakos 6 miesiecy...kiedys mialam inny nick teraz wrócilam do mojego stalego...wszedzie jestem eviaczkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to muszę dokładnie czytać...:) I nie masz ulubionych tematów ? Motylku wyciągnij swój temat na początek, będziemy mogły poczytać...nie wiem gdzie on jest....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awaria
uprawial ktos seks z kuzynka / kuzynem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie mam ulubionych ale wlasnie mysle zeby dodac te na których bywam... własnie Motylku zapodaj linka do Twojego topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awaria
hej dziewczyny mam problem odpiszcie uprawiala ktoras z Was seks z kuzynem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam Motylku...pozwolisz ze sie wypowiem na ten temat ale prosze Cie nie bierz sobie tego co napisze do serca...nie kazdy jest taki jak moj byly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam... Dzięki za wypowiedź Tobie eviaczek i Tobie mili Eviaczku odpisałam.... jak chcesz to zajrzyj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mykam nyny dziewczyny...juz padam... Motylku wiem widzialam czytalam Twoją wypowiedz...dzieki:) dobranoc...spijcie slodko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eviaczek poszła spać...... Milli się nie odzywa......... Bezsilnosci też nie widać........ to ja się zmywam......... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×