Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

milli

tu możemy porozmawiać na każdy temat...

Polecane posty

zrób sobie kawę, to pomaga....ja tak robiłam albo są takie kisielki...też pomagają.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś , bardzo spokojnie....dużo przemyśleń i układanie sobie pewnych rzeczy... :) A Tobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, jesteśmy biedne...:P Takie nudne życie prowadzimy ...hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro musi być ciekawiej...w końcu do nas świat należy.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja jestem...zapewne sama...byłam dziś u znajomych na działce, tak się wściekałam jak mały dzieciak...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja jestem ale tylko chwilke...juz doszlam do siebie po piatku i w sumie jest ok a co u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj...ja jeszcze żyję i właśnie zaczyna padać...:) Co dziś porabiałaś , no i oczywicie jak się czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis w sumie caly dzien sie lenilam...wczoraj zasnelam dopiero okolo 5 rano...jakos niemoglam spac...czuje sie rewelacyjnie...hehehe od jutra musze zastosowac diete...wiesz umowilam sie z moim przyjacielem ze odwiedze go we wrzesniu a on mi dzis komunikuje ze jak przyjade to idziemy na slub...i ups...ani butów, ani sukienki...nic zero... a jesli chodzi o bylego...wiesz czuje sie dobrze, ciesze sie ze mam jasną sytuacje i teraz moge ukladac sobie zycie od nowa... u mnie calą noc padalo...chlodno troszke ale wole tak niz upaly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że nabrałaś do tego dystansu...to bardzo pomaga...szkoda, że nie wiedziałam...ja też nie spałam dziś do piątej rano, mogłyśmy porozmawiać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie wygląda to tak...wczoraj był upadek , dziś narodziny nowego życia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba dobrze ze zaczynasz na nowo...w sumie tak jak ja....bedzie dobrze zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qaz
hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku jeszcze raz zapytasz czy przeszkadzasz to oberwiesz przez kabel po uchu:):):)jasne ze nie przeszkadzasz....a pisalysmy jak nam minął weekend i jak sie czujemy a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) U mnie wszystko dobrze. Dziś spędziłąm troszkę czasu ze znajomymi...... a tak poza tym to straszne nudy, najchtniej wybrałabym się nad morze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja tez wybralabym sie nad morze...tak dawno nie bylam...ale poki co nie zanosi sie na to ze pojade:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale coż, zadowolmy się tym co mamy teraz. Cieszę się eviaczek, że Ci się humorek poprawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×