Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wonderful and adorable woman

Bo w nas jest seks!Niech wreszcie się ujawni -Czyli odchudzanie od 1 sierpnia

Polecane posty

Aha, oj to szkoda:( ja chyba zaczne brac te tabletki wstrzymujące apetyt...sredniawo sie po nich czulam i nie moglam spac:( ale chyba jeszcze raz sprobuje.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yettti
co za suczki tu są...walić się chcecie, to najpierw schudnijcie, feciska!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa03
wiesz ja brałam juz tyle tabletek ze szok nic nie pomaga jedyna metoda to nie jesc tyle Mnie dobija słodkie:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chrom jest w postaci tabletek jak i rowniez herbatki,czy skuteczny?nie wiem:(mamie mojej kolezanki wspaniale powstrzymuje apetyt,z kolei jej corce nie,zalezy o od organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm to zacznę go jeść od jutra i ciekawe czy mi pomoże :) Juz się zmartwiłam ze wszyscy poszli spać, ale widzę że jednak nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa03
jeli mozna zapytac to co robicie tak ogólnie uczycie sie studjujecie praca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spac?ja niestety tak szybko nie zasypiam:( Ale sobie wymyslilam,moze juto wstane o6.00 i pojde pobiegac.co o tym alicjo myslisz?wtedy przez caly dzien nic nie rusze kalorycznego,bo szkoda bedzie zmarnowac ten ranny wysilek:) tylko problem w tym ze mam baaardzo slaba kondycje,przebiegne kilka metrow i padam,a poza tym sama?i po miescie przy ludzoach?jak biegac zeby mnie nikt nie zobaczyl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwa,jak wiesz mam dopiero 17 lat,ucze sie,chodze do szkoly,i takie tam,dlatego zalezy mi zeby schudnac bo nie chcem w nastepnym roku ,we wrzesniu przyjsc taka gruba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa03
ja mam 22 studjuje politologie + zaocznie chce zrobic studium hotelarskie na uczelni to dopiero maskra stress egzaminy a wokoło same laseczki wychudzone:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorzej z egzaminami,slyszalam ze na stres pomaga czekolada tylko nie waz sie sprobowac tego sposobu!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja lepiej pojde sie polozyc,mam tylko nadzieje ze nie zasne pozniej niz o drugiej,bo chyba pojde na ranne biegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ranne bieganie to dobra idea, tyle zeby tak wczesnie wstac hehe, ja mam 22 lata i studiuje ekonomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstac to jeszcze jako tako no ale biegac?troche wstyd przy ludziach?co ja mam wokol bloku biegac?jak ktos mnie zobaczy to ze smiechu peknie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandrusia a nie masz gdzies wokół siebie jakiś pól czy lasku??? Ja osobiście biegac nie lubię ale wolę jezdzic na rowerku :) A ludzmi się nie przejmuj i miej ich gdzies!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dragonflly
jesli mozna chce sie przylaczyc:) milion razy probowalam i milon razy sie nie udawalo :/ pomyslalam sobie teraz albo nigdy 20 lat 156 wzrostu 55 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa03
o kurcze ale zdjecie to juz wole moje sadełko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa03
to jest budujace odrazu człowiek chce cos zrobic ze soba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×