Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wonderful and adorable woman

Bo w nas jest seks!Niech wreszcie się ujawni -Czyli odchudzanie od 1 sierpnia

Polecane posty

A ja widzialam biodet za 30 zl tylko ze balam sie go kupic,bo jeszcze bedzie nie skuteczny i znowu sie wkurze.Nie slyszalam o leku o ktorego pytasz wiec nie moge ci odpowiedziec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILENKA25
ja nie słyszałam, ale może to dobre swiństwo, a chudnie się faktycznie czy chudnie tylko portfel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mowie powaznie,jesli macie mnie dosyc i chcecie zebym odeszla i wiecej sie tu nie udzielala to mowcie bo ja teraz strasznie zle sie czuje,nie wiem juz czy mam tu jakies prawa zeby sie wypowiadac,dlatego pytam,jakos mi niezrecznie,przyszlam tu z nadzieja ze bedzie dobrze,ze schudne,ze mi pomozecie no a potem ten ooooo robi ze mnie jaks dziwke,ja sie tym nie przejmuje bo wiem jaka jest prawda ale wiem ze wy wierzycie jemu,prosze powiedzcie czy mam odejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILENKA25
no co ty sandrusia, po co chcesz dawać za wygraną DZIEWCZYNY ODEZWIJCIE SIĘ , NIE WIDZICIE ŻE KTOŚ CIERPI, PO CO ZAŁOŻYŁYŚCIE TOPIK, NIKT TU JUŻ NIE ZAGLĄDA??????????????????????? NO DALEJ, TOPIK UMIERA LUDZIE RATUNKU!~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Milenka,ale juz glupio mi tu byc,odchodze,ale zycze Wam wszystkim wspanialych efektow pracy,wytrwalosci,nadziei,mam nadzieje ze topic wam nie umrze,powodzenia!!!Kto wie moze znajde inny topic gdzie nie pojawi sie ooooo i wtedy bede spokojna,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILENKA25
UP...UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILENKA25
sandrusia no co ty??????? daj swego maila to będziemy pisać do siebie!!!!plisssssssssssss :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandrusia----> ani mi się waż odchodzic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! musisz byc silna i nie dawac sie takim głupim docinkom.... myślisz że uwierzymyw coś takiego????? są różni ludzie na tym swiecie, nie wszyscy będą mili i cudowni ale MUSIMY BYC SILNE jeśli chcemy cokolwiek osiągnąc!!!! tak więc OLEWAJ te głupie docinki i komentarze, piszmy to co do tej pory i będzie dobrze!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffiaiaa
mam 172 cm waze 53 kg musze zgubic jeszcze dwa 51 moja idealna waga!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandrusia >>>>>> przestań nie wolno Ci nas opuścić , no co ty ? Zawsze się znajdą jacyś debile , nie przejmuj się nim . Poprostu go ignoruj i tyle , nie odpisuj mu , zobaczysz ze mu się znudzi i przestanie . Ale nie może nas od tak zostawić :( Jesteśmy tu po to , żeby osiągnąć jakiś cel ( schudnać) p.s ja nawet nie czytam jego komentarzy , nie wiem po co to robi i jaki ma w tym cel ? ale nie ma się co nim przejmować . Poprostu nie odpisuj i tyle . chyba nas nie opuścisz ??? pozdrawiam , trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandrusia!! ani sie waz!! no co TY, w ogole sie nim nie przejmuj, olewaj go tak samo jak my to robimy. Glowka do gory i nie odchodz od nas!! nie poddawaj sie!! przeciez wiesz jak jest, wiec nie doluj sie, naprawde. Jestesmy z Toba :) a tak w ogole to witam :) Widze, ze topic bije rekordy popularnosci :D super :) Ciesze sie, ze pierwszy dzien wlasciwie mamy juz za soba :) Az dziw, ze nie jestem w ogole glodna i dobrze sie czuje :) Dziewczyny skad jestescie?? jakie miasta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandrusia nikt z nas nie wierzy w gadanie jakiegoś głupiego palanta! Z jego wypowiedzi widac ze jego inteligencja jest ponizej 0 więc się nie przejmuj takim gadaniem!!! :) Wszystkie chcemy zebys została więc nie uciekaj i napisz zaraz coś że jestes dalej z nami!!! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00000
ALICJA, TOALA, SISI I TE INNE PIPY TŁUSTE CO WY WIECIE O ODCHUDZANIU?????????????? A SANDRUSIA JUŻ WŁAŚNIE TERAZ LEŻY MI NA KANAPIE I JĘCZY, ŻE JUŻ NIE MOŻE WAS WIĘCEJ TAK OSZUKIWAĆ!!!!!! BO ZE ŚMIECHU PĘKA!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00000
A WY TAKIE NAIWNE, DAŁYŚCIE SIĘ NABRAĆ, ALE MIELIŚMY UBAW, NORMALNIE LAŁEM ZE ŚMIECHU, ŻE COŚ TAKIEGO WAS WZRUSZA... TA SANDRUSIA - TO MOJA STARA, ONA ZE 150 KILOSKÓW A JA TAKI BIEDNY PRZY NIEJ, NIC TYLKO ŻRE TE HAMBURGERY I TERAZ LODY WCINA, NO I TAK DAJEMY NA DWA KOMPY!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00000
ZARAZ ZNOWU SIĘ ODEZWIE I POWIE ŻE TO NIE ONA ZE MNĄ....ZNAMY TE WSZYSTKIE CHWYTY PONIŻEJ PASA.......... ZNOWU WAS NA LITOŚĆ BĘDZIE BRAŁA...HAHAHAHA TAKA ZWYKŁA PROWOKACJAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa03
zaspokój moja ciekawośc wielkie zero czemu miała słuzyc prowokacja????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenus16
Cześć!Mam na imię Monika i chciałabym się do was dołączyć,bo z taką miłą grupką da się przyjemnie schudnąć.Mój wzrost to168cm a waga 61,5kg.Chciałabym schudnąc do 48kg ale nie obrażę się jak spadnie choć 7kg.Mam motywacje,bo we wrześniu idę do liceum i nie chce być kluchą!W dodatku mam tam basen,wiec muszę sie wziąc za siebie!Od jutra zacznę dietę 1000kcal i mam nadzieje że schudnę do września 4kg.Ale to nie jest moja pierwsza dieta więc pewnie będę chudnąć wolniej.Normalnie w ciągu tego pół roku przytyłam 6kg.Ale wiem że sama jestem sobie winna bo bardzo lubie słodycze,naleśniki i makaronikTrzymam za Was kciuki i Wy trzymajcie za Mnie.Sandrusia zostań z nami bo jesteś bardzo wartościową dziewczyną i nie przejmuj sie tym zerem.Pozdrawiam-wesoła szesnastolatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00000
OJ SIWA, SIWA, SIWA, I WY INNE....PO PROSTU Z NUDÓW!!!!!!! LUBIMY PATRZEĆ NA REAKCJĘ PROSTOTY NA CHAMSKIE POSTY, ROBIMY BADANIA, A WY SŁUŻYCIE JAK KRÓLIKI, NO I KTO POWIE TERAZ ŻE NIE MOŻNA MANIPULOWAĆ LUDŹMI??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa03
hej wenus kurcze czemu chcesz schudnac przeciez Twoja waga jest oki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa03
no to gratuluje! jak musicie tak zajmowac sobie czas moze cos bardziej pozytecznego np kopanie rowów Jak dla mnie jestes pogienty(a)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liticzka
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2620220 czytam od poczatku wasz topic,jestem szczupla,ale czasami fajnie jest popatrzec na sukcesy innych,szkoda mi Sandrusi,temu kolesiowi nie mozna wierzyc,zobaczcie link,ktory podalam,to dopiero jest przyklad prawdziwej twarzy wielkiego zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenus16
ale z ciebie zero!!!!!!!!!!!!!faktycznie!!!!!!!badania zacznij robić nad własnym mózgiem(jeśli taki posiadasz!)ą tak w ogóle to te twoje prymitywne texty są conajmniej załosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa03
ahh 0000 ale mnie zmanipulowałes ojjj bo sie popłacze jestes załosny i do tego nawet nie smieszny ale punkt za pseudo dokładnie oddaje twoja osobowosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenus16
siwa03,odchudzam sie bo moja sylwetka to :BRAK TALII-poprostu wydaje mi sie ze jak ważyłąm ok48kg to wygllądałam korzystniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00000
LITICZKA, TY PIPO, CHYBA TO BYŁA TWOJA ODPOWIEDŹ, TYLKO, ŻE JA MAM TROCHĘ MNIEJ ZER...HAHAHAHAHAHAHA.....NIE WTRĄCAJ NOSA SWEGO ŚMIERDZĄCEGO BO MOŻESZ TRAFIĆ NA COŚ TWARDEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny:)Fakt nie powinnam Was tak poprostu opuszczac,wiec jestem,nie pisze juz o tym ze komentarze ooooo sa falszywe bo on i tak zaprzeczy a ja tylko nie potrzebnie bede sie denerwowac.Tak jak mowilam na poczatku ,nadal bede z wami dietkowac:)nie poddam sie bez walki:)zobaczymy jak szybko zleca kilogramy:) dzis uloze sobie rozklad posilkow a jutrzejszy dzien:) no i zaplanuje cwiczenia,ktorych dzisiaj niestety nie unikne:( mam tylko jedna prosbe,nawet jesli ooooo bedzie pisal o mnie,to mu nie wierzcie,bo on totalnie zmysla,choc mysli dlaczego do mnie sie przyczepil,nie daja mi spokoju. Nie rozumiem dlatego bylo nas tak duuzo a teraz jest tak malutko?dziewczyny odezwijcie sie.gdzie zalozycielka topicu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa03
to moze spróbuj cwiczeń na talie Wtedy wyrobisz sobie sylwetkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki mówię Wam, nie zwracajcie uwagi na zero! A Ty Sandrusia co się wydurniasz!!!!!Nikt temu palantowi nie wierzy, wracaj do nas!!! Bez Ciebie będzie gorzej!!!!! Ślicznotki, stosujecie jakieś kremy ujędrniające, na cellulitis itp.?? Polećcie mi coś skutecznego, błagam!!! Przeczytałam sobie dzisiaj te topic http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1947798 i zastanawiam się czy by tej miksturki nie zastosować. Co o tym myślicie Słoneczka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×