Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wonderful and adorable woman

Bo w nas jest seks!Niech wreszcie się ujawni -Czyli odchudzanie od 1 sierpnia

Polecane posty

Gość 00000
A NIE MÓWIŁEM, DAWAJ SANDRUSIA, BO TU NUDNO TROCHĘ!!!!!!!!!! TERAZ TY!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenus16
Jakies dwa lata temu odchudzałam sie prawie i wyłącznie na mleku ok.1litr na dzień np. z otrębami i kilkoma łyżkami płatków kukurydzianyc.Byłam na diecie ok1000-1200kcal.Oczywiści czasem jadłam jakies niskokaloryczne kanapki i owoce np.arbuz czy jabłka.Schudłam jakieś 5kg przez 2 miesiące,ale wyglądalam na jeszcze mniej.Więc chciałabym was ostrzec zebyscie nie piły za dużo mleka,juz lepiej maślank, kefir,jogurt,bo mleko spowalnia odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.........ta miksturka.....moze byc niezla:)sama sie zastanowie czy jej nie wyprobowac,skoro ta dziewczyna widzi efekty no to chyba nie klamie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenus16
Patience!!!ja używałam kremu na cellulit DOVE i już po 2 zastosowaniach widać różnicę.Naprawdę spróbuj to tylko 23 zl aza dużą tubke.I najlepiej szoruj cellulit szorstką rekawicą czy szczotką, ja dodatkowo kupilam taka szczotkę z wypustkami i przez kilka minut dziennie masuje kulistymi ruchami i naprawde widze róznice na lepsze o niebo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa03
Patience własni9e sie namaszczam kremem L'oreal perfectslim stosuje juz 2 tyg wydaje mi sie ze działa skóra jest napeno bardziej napieta i jędrna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa03
do wenus Nie uzywałam nigdy dove ale bede musiała spróbowa fajnie że działa no i cena nie zabija :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kupilam dwa kremy,jeszcze ich nie uzywalam: -zel wyszczuplajacy z kompleksem antycellulit z ziaji -ujedrniajacy balsam antycellulit z body vite Czy ktos stosowal ktorys z nich?\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, pamietajcie,ze do celulitu najlepsza jest sól kuchenna, gruboziarnista(masaż w kompieli) oraz naprzemienne prysznice, ciepła- zimna woda. dają lepszy efekt niż nie jeden krem! a wspomagająco, balsam z bluszczu z kofeina 4 PORY ROKU< tani ale zajebisty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no....jakos leci:) zjadlam,ok. 900kcal, ale jak na mnie to malo!!:) (do tego rower z 20km i brzuszki:) i cos jeszcze moze,zoabczymy:) witajcie wszystkie nowo przybyle!!! nie wiem,gdzie w.a.a.woamn, zniknela gdzies z ta tabelka:P (ps.mam nadziej,ze zauwazyla,ze ja mam cale 64 jednak) sluchajcie wchodze po calym dniu, z przyjemnoscia:) bo ten topik sie niezle zapowiada, cale dwie strony mialam do przeczytania:):)tyle,ze polowa z tego to wiadomo co qrde:(:(nie chce takiego zasmiecania topiku, sandrusia, ty sie nie przejmuj tylko olej naszego kochanego \"goscia\":)znudzi mu sie:ptylko, blagam,nie reagujcie juz na to glamorous----->gratulauje tych zero papierosow!!!pamietaj,ze to swinstwo:) PS.JA OSOBISCIE JESTEM PRZECIWNA WSZELKIM TABLETKOM-CUD, JAKOS WOLE NIE RYZYKOWAC,BO WIEKSZOSC Z NICH MA TAAAAAAAAKIE SKUTKI UBOCZEN,ZE SIE ODECHCIEWA ODCHUDZANIA:/ a co do herbatki z senesem----nie radze, bo to jest wlasnie herbatka przeczyszczajaca, to oznacza ze spowalnia NATURALNA przemiane materii czekolada z mleczkiem ma spoooooooro kalorii:( dziewczyny, przeszlysmy pierwszy dzien,to juz jakis krok do przodu!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze zalozycielka topicu dzis nie dietkowala i teraz jej glupio do nas przyjsc:( albo poprostu wpadnie poznym wieczorem:) Zasmiecania topicu juz nie bedzie:) Czy lepiej cwiczyc przez 40 minut czy przez ten czas udac sie na w miare szybki spacer?co barzdziej odchudza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa03
Cwiczenia odchudzą lepiej ale spacer przyjemniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandrusia! Ja używałam ziaji przez dłuższy okres czasu i na mnie żadnych efektów widać nie było! Ale chyba na każdą skórę działa inaczej bo niektóre dziewczyny sobie chwaliły. Właśnie gdzie jest nasza WOMAN!!!!!????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba sobie urozmaicać aktywność fizyczną, najgorsza jest monotonia bo wtedy człowiek szybko się zniechęca! Więc dzisiaj ćwicz, a jutro idź na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00000
SANDRUSIA, DAWAJ DALEJ, ZARAZ BĘDZIEMY SIĘ Z TEGO LAĆ!!!! HAHHAAHA A WY DURNE CIPY, DO DZIEŁA, ODCHUDZAJCIE SIĘ DALEJ I TAK WAM TO NIE WYJDZIE...;) NO MOŻE POZA JEDNYM DURNYM TOPIKOWANIEM, ZAWRACANIEM DUPY KAŻDEMU FACETOWI I KAŻDEJ NAIWNEJ ISTOCIE DALEJ, DALEJ, BADANIA WCIĄŻ TRWAJĄ, REAKCJA TYPOWA, PRAWDA SANDRUNIA-MOJA KLUSIA :D I JESZCZE JEDNO, PROSIMY O TYPOWE ZACHOWANIE, BEZ UKRYWANIA EMOCJI, NO PROSIMYYY!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATIENCE TY TO SOBIE ZASTOSUJ AKTYWNOŚĆ FIZYCZNĄ DLA LENIWEJ DUPY...HAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ZA LASKĘ FACETA SIĘ WEŹCIE TO MOŻE DO CZEGOŚ SIĘ PRZYDACIE!!!!!!!!!!!!MOŻE PRZYJEMNOŚCI KOMUŚ DACIE A NIE PIE....CIE NA CAŁE FORUM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do OOOOO!!!!!!!!!!!!! Nie polemizuj z Sandrusią, gdyż protypytujesz w zbyt płytkim basenie intelektualnym, w którym kolidujesz z naszymi poglądami, a twoje wulgarne zachowanie jest dla nas moralna obrazą i świadczy o tym, że jesteś intelektualnym ZEREM!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO FANNTA TYPOWE ZACHOWANIE DO TEJ SYTUACJI, REAKCJA SZYBKA, BEZ WULGARYZMÓW ( DZIWNE ) GRATULUJĘ JESTEŚ PIERWSZA NA NASZEJ LIŚCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę z Tobą poelmizować, bo nie mam zamiaru zniżać sie do twojego poziomu, a poza tym nie zasługujesz na to, by ze mną rozmawiać!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannta,przestan odpowiadac na jego durne odzywki,ustalm jedno dziewczyny,ze zadna nie odpisze juz temu palantowi,nie zasmiecimy topicu no i jak ooooo bedzie pisac sam do siebie to wkoncu mu sie to znudzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest, pwieidziałam co myślałam i niech sie wypcha, w końcu mu się znudzi, więc go igmorujmy :P!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie:)od teraz nikt go tu nie widzi:) Wiecie co?o tej godzinie najbardziej mnie ciagnie do jedzonka:(ale trzeba to przezwyciezyc:) Szkoda ze nie wszystkie dietowiczki tu zajrzaly:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie może się zmarnować dlatego do zakazów naszej diety dniem dzisiejszym dochodzi ZAKAZ ODPISYWANIA PANU ZERO [Te 00000 znakomicie oddają jego IQ. Chociaż uważam, że powinno być przynajmniej -15] Pozdrawiam Was kochaniutkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa03
Patience masz 100% racji popieram ten zakaz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franczeska21
witam, ale nas dużo! super! Sandrusia naprawdę Ci wierzemy i koniec na ten temat! Please bo aż się niech chce czytać ! Udało mi się już nić nie jeść po póżnym obiadku, wybrałam się na spacer, potem 1,5h rowerku i tak ok. 20.00 zjechałam do domciu! Wkurzyła mnie jedna sytuacja, a wiadomo jak człowiek zły to odrazu sięga po środek uspokajający w postaci jedzonka, ale świadomość,że dziś zadeklarowałam ,że u mnie kuchnia nieczynna, więc napiłam się tylko wody, no i pomogło. Super dziewczyny,że mamy ten klub wsparcia, prawda? hhmm trochę mnie zastanawia ten środek odchudzający z czech, chciałabym go spróbować, ale nie wiem czy warto wydawać kasę? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhfsksjkahabgabaha
franczeska.........co do leku z czech.........pomysl sama ...jak by tak kazdy mogl wydac 100 zl i byc bez wysilku i glodowania na cale zycie szczuplym,to czy byli by jeszcze puszysci?takie leki to moim zdaniem bujda,moze te drozsze to jeszcze ale takie za 30zl to nie sadze,bo kazda gruba panienka wydalaby 3 dyszki zeby bys extra laska,a jednak tyle osob zmaga sie z nadwaga..........jak juz ktos wspomnial_najbardziej przez takie leki chudnie portfel......ale tez racja w tym ze kazdy ma inny organizm,na innych dziala chrom rewelacyjnie na innych wogle........nigdy nie masz tej 100% pewnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×