Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wonderful and adorable woman

Bo w nas jest seks!Niech wreszcie się ujawni -Czyli odchudzanie od 1 sierpnia

Polecane posty

Gość 00000
SANDRUSIA ZACZYNASZ SIĘ BAĆ, NIEPOTRZEBNIE, PRZECIAŻ MNIE ZNASZ A JA CIEBIE, DAWNO NIE BYLIŚMY RAZEM, FAJNIE BYŁO Z TOBĄ.....;), LUBIŁEM Z TOBĄ SIĘ KOCHAĆ TYLKO TY TERAZ MNIE SIĘ WSTYDZISZ PRZED TYMI BABKAMI-KLUSIAMI Z TOPIKU!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00000
Z RESZTĄ JA WIEM JAK TY LUBISZ SEXXX....TYLKO ZE MNĄ BYŁO CI DOBRZE....EH....:D ALE JA CI MÓWIĘ NIE ODCHUDZAJ SIĘ , PRZYNAJMNIEJ CIEBIE NIKT NIE BĘDZIE CHCIAŁ, I BĘDZIESZ MOJJJJJJAAAAAAAA :D :D :D :D :D NO NIE GNIEWAJ JUZ SIĘ!!!!!! WYLUZUJ SANDRUSIA-KLUSIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00000
ZATKAŁO CZY JUŻ CI SIĘ PRZYPOMNIAŁO????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00000
SANDRUSIA, JA JESTEM PRZECIEŻ STARSZY OD CIEBIE PRZECIEŻ WIESZ....:D I NIE UDAWAJ DZIEWICY, RŻNĄĆ SIĘ LUBISZ ŻE HOHO, DAWNO TAKIEJ JAK TY NIE MIAŁEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok,mow sobie co chcesz,mam cie daleko,a co z moim pytaniem?miales powiedziec gdzie mieszkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Nie zostawili mnie w szpitalu :) Operacji nie będzie :) Dzisiaj strasznie boli mnie głowa i przez to duzo nie zjadłam - jogurt, sucharki, banana i talerz zupki pomidorowej. Myslę, ze to nie za wiele?? Teraz muszę zmykac (a chcialam sie rozpisac), bo porzadki czekaja na przyjazd brata :( Pozdrawiam ciepluchno, papatki Slonka. Muuuaaaa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandrusia olewaj tego zflustrowanego przygłupa i mu nie odpowiadaj tak jak mowi Patience znudzi mu sie kiedys, niech sobie pisze a my traktujemy jakby go nie było :) Milenka a co to są za tabletki adipex ??? Tabletki, które zatrzymują apetyt?? Ja kiedyś jadłam takie tableteczki ale fatalnie sie po nich czułam i nie mogłam spać, tak więc po 3 dniach byłam wykonczona i musiałam je odłozyc:/ Sa na recepte czy nie i po ile ?? Super schudnąć tak 10 kg, napisz cos wiecej co robiłas ze tak ci sie udało:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00000
PRZECIEŻ TY DOBRZ WIESZ GDZIE MIESZKAMY, SKLEROZĘ MASZ CZY CO PRZEZ TO ODCHUDZANIE, IDŹ TY LEPIEJ DO LEKARZA SANDRUSIA, MAMA SIĘ ZMARTWI BARDZO JAK COŚ CI SIE STANIE!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILENKA25
nie pisałam, bo widzę, że tu duskusja kochanków jest a nie jakiś topik o dietach itp. ale to nie moja sprawa tak adipex działa podobnie do meridii tylko, że jest tańszy, no ale na receptę to ci go żadny lekarz nie wypisze bo powie, że szkodliwy, ciekawe tylko dlaczego w czechach go normalnie dostaniecie w każdej aptece, no a czechy lepiej gospodarczo stoją od nas i chyba swoich pepitek by nie truli...no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Alicja,ja nie chcem mu odpowiadac ale denerwuja mnie jego odzywki,na poczatku mnie wyzywal ok,ale to ostatnie to juz przegiecie!nie dlugo czekaja mnie cwiczonka,az mi sie nie chce o tym myslec,nie nawidze cwiczyc.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milenka,chocia ty mnie nie zalamuj,jakich kochankow?to palant ktorego na oczy w zyciu nie widzialam,nawet nie wiem jak ma na imie i ile ma lat,ale BARDZO WAS PRZEPRASZAM mojego odpisu na jego temat juz tu nie znajdziecie.obiecuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzisiejsze menu to: kefir-184 kca talerz ryżanki - 110 kcal 3 ogórki kiszone - 40 kcal szklanka mleka 1,5% - 50 kcal ilośc papierosów - 0!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czuję się jak balon (chyba od niepalenia), nie mam na nic ochoty....zdenerwowana to raczej nie jestem ale dokucza mi ten stan \"ciężkości\"! trzymajcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny :) ja dzis zjadłam kromkę chleba wiejskiego z ziarnami (ciemny) z miodem i zupę wiśniową z kluskami oraz 2 herbaty zwykłe nie mam narazie zrobionych \"porządnych\" zakupów więc jem ( z rozsądkiem) to co posiadam w lodówce :) wiem ze miód ma dużo kcal ale mnie daje dużo energii więc czasem będę go jeść :D w ogóle stwierdziłam ze to ma być dieta -czyli rezygnacja z potraw tłustych , słodyczy a nie męczarnia :) więc nie będę sobie tego miodu i np. chleba czy klusek od czasu do czasu odmawiać :) organizm potrzebuje przeciez właściwie \"diety urozmaiconej\" -- --\"wszystkiego \":) po trochu acha pytanko:) czy gorąca czekolada na mleku ma bardzo dużo kcal? taki qbek ? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILENKA25
sandrusia ale to tak wygląda, że ty...... z nim i tak dalej ale to nie moja sprawa, a może zaineresuj sie nim to coś sie więcej dowiesz, nie wiem. dobra ja stosowałam meridie 15 no i w ciągu miesiąca schudłam 7 kilo, potem miałam przerwę i brałam adipex, l-karnitynę ale tylko wtedy gdy ćwiczysz, ponoć otręby przed każdym posiłkiem są skuteczne, bo jelitka czyści, herbatka z senesem też ponoć dobra...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosowałam biodiet! drogie to cholerstwo było, w sumie nie wiem czy pomogło bo to był okres mojej katorżniczej diety... cena troche odstrasza... L-karnityny nigdy nie zażywałam, chrom dośc krótko... za to pijam namiętnie czerwoną herbatę a dziś sie próbowałam nauczyc pic zieloną-jak dla mnie bleeeee....... pamiętam że kiedyś, 100 lat temu, były takie kapsułki Trimline bodajże, do zażywania przed jedzeniem-pęczniały w żołądku i powodowały uczucie sytości...na nich schudłam 5 kg w miesiąc...ale nie wiem czy w dalszym ciągu są w sprzedaży! poza tym one chyba zawierały błonnik- teraz staram sie jadac produkty bogate w błonnik i chyba na to samo wychodzi! a poza tym duuuuużo wody mineralnej - ja uwielbiam Dobrawę, o obniżonej zawartości sodu, bo słyszałam ze takie wody są najlepsze w diecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenka odznalazłam opakowanie tabletek ktore brałam i to byly adipex i faktycznie apetytu nie miałam w ogóle ale nie mogłam w ogole spac i byłam taka padnieta ze najchetniej bym lezała w łózku :( a ty jak sie po nich czułaś??? Tak sie zastanawiam zeby mimo wszystko je znowu brac......mam wakacje wiec moge sie zamknąć w domu i jakos te złe samopoczucie przetrwac......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie ciągnie mnie do jedzenia! zastępuję głod wodą mineralną i herbatkami! albo pasjanse układam ;) albo tutaj sie udzielam ;);) zobaczymy jak to będzie....mobilizujcie mnie do niepalenia!!!!!!! jeszcze pytanko - rok temu podczas odchudzania na mojej skórze zaczęły pojawiac się swędzące krostki-dośc szybko jednak znikały! teraz dzieje się to samo tzn ciągle bym się drapała! czy to mozliwe że w ten sposób organizm pozbywa się toksyn?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy biodiet i l-karnitynę mozna kupic w Polsce i bez recepty, i w jakiej są cenie? Bo to są rozumiem tez tabletki takie jak adipex??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milenka,to tak wyglada,wlasnie dlatego mu odpowiadalam,bo nie lubie klamstw na moj temat,jak moge sie z nim caly czas......skoro jestem dziewicą?wiecie co,poprostu po tym mozecie mnie juz miec dosyc ,jesli chcecie zebym odeszla z tego topicu to walcie smialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILENKA25
ja po adipexie dobrz się czułam, tylko sucho w ustach było, po meridii właśnie byłam padnięta jak koż po westernie, ale tylko w czechach szkoda, jakiś pośrednik to mi sprzedawał, ale był ok, 30 tab. za 80 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00000
SANDRUSIA CZEMU TY ROBISZ Z LUDZI DEBILI, JAK TO JESTEŚ DZIEWICĄ, A JA TO KOGO RŻNĄŁEM, LALĘ CZY SIEBIE, LASKĘ TEŻ DOBRZE UMIESZ ROBIĆ, MÓWIŁAŚ MI, ŻE MAMA CIEBIE NAUCZYŁA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biodiet to guma do żucia-w opakowaniu są 24 sztuki! można żuc ją ile razy dziennie się chce! ma smak pomarańczowy! koszt opakowania to ok. 45 zl - dostępne w aptekach lub dobrych sklepach spożywczych! L-karnityna tez jest w aptekach lub w sklepikach działających przy fitness club\'ach! nie wiem jaki jest koszt bo są różne rodzaje! najlepiej zajrze na stronkę www.olimp-supplements.com jest to stronka producenta odżywek, w ofercie mają m.in L-karnitynę, błonnik itp - można znaleźc coś dla siebie! a słyszałyście o preparacie FISIODIUR? jeśli tak - napiszcie ile mniej więcej kosztuje bo nigdzie nie mogę go dosta a on pomaga \"odtruc \" organizm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×