Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wonderful and adorable woman

Bo w nas jest seks!Niech wreszcie się ujawni -Czyli odchudzanie od 1 sierpnia

Polecane posty

zreszt ą ciezka byłam to szybko spadało :( a teraz co? a teraz stoi jak wryta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiii
tyle za nami? edytek moze za toba bo za mna cały czas 3 kg;/ i nadal ciezka jestem a nic nie spada:P ❤️ kocham i jestem kochana❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekend obsmiałam sie jak norka objadłam słodycyz jak świnka bede jak krówka 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiii
ojejku moj weekend to makabra ale edytek ty ne amsz sie co martwic 12 kg za toba..;/ ❤️ kocham i jestem kochana❤️..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!! Tak na chwilke tylko wpadlam zeby sie pochwalic moja waga - 57,900!! Jestem very happy i dalej sie trzymam na dietce.... Wam zycze tego samego!! Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiii
zycz zycz bo u nas ciezko:) ❤️ kocham i jestem kochana..❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiii
ja jestem jak zawsze zwarta i gotowa:) ale edytek chyba bedzie tzeba załozyć nowy topik :) bo tu cos mało chetnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiiiii
e ja nie u nas 1h kosztuue 13zł :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13? tak mało? u mnie 20 najmarniej, a w miejscu w ktorym najbardziej by mi pasowalo 33 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiiiii
za 1 godzine;-o? edytek ale ty mieszkasz w stolicy i tam musi byc drogo a nie to co u nas na wsi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera Natiii ale masz szczęście j za taka kwotę codziennie bym chodziła :o a u nas lipa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiii
od pon zaczynam 1000kcl i nie ma sily uda mi sie musi :) tylko niech ktos mnie oswieci bo na www dieta.pl jest przleicznik ale jak mam sobie przeliczyc to co wszamałam na obiad? ❤️ kocham .. ❤️ chociasz czasem mam watpliwości czy ze wzajemnoscia❤️? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiii
edytek mnie nie stac zeby codzienie dawac 15 zł to na tydzien wychdozi 60zł na miesiac 240 ponad połowa mojej wypłaty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no nie kazdego dnia ale raz czy dwa w tygodniu to fajna sprawa i dobrze na sylwetke wpływa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiiiiiiii
niech ktos mnie oswieci jak mam se obiad polciczyć/?znaczy kalorie:) ❤️ kocham..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam liczyłam na oko bo nie wszystkie zestawy sa, czasem nie bylo takiego zestawu jaki zjadlam i wpisywalam zamiast tego np kawalek tortu czekoladowego bo wiedzialam, ze tyle samo kalorii maja:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ja dziś wracam do diety, łatwo nie będzie ale nie będę 1000 przekraczać, ostatnio pofolgowałam, co prawda nic nie nadrobiłam ale zalezy mi na tym, żeby stracić jeszcze choć troszeczkę 🌻 nick -------------WAGA -------WZROST-----WIEK------WAGA obecna w.a.w. woman 85kg-------171cm--------17 lat-----???????????????? Alicja16 64kg-------167cm--------22lat------teraz58-59kg BlackAngel 64,8 kg-------166cm--------18lat------59,8kg(16.08) Edddytek-- 80 kg-----170 cm------22lata------73kg(26.09)---72kg(11.10)---70kg(21.11) Natiiiii-----------69kg--------163cm---------- 20lat-------66kg (22.09) Meeegi---------62kg-------163cm-------24 lata---------59,6(27.10) W tabelce zostawiłam tylko te osoby, które od czasu do czasu się tu przwijają, oczywiście mile widziane będą kolejne koleżnaki;) DZIEWCZYNY SYLWESTER NADCHODZI, BIERZMY SIĘ DO PRACY!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiii
dzis sie wazyłąm 65:) oh.....;] a włansie sobie obliczyłąm ile na sniadanko zjadłam i mi wyszło 500ckl:-o a wsumie zjadłam bułke jogurt jabłko:-o a tu juz 500 a gdzie tam obiad i kolacja:-o ❤️ kocham i jestem kochana❤️:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo to ja w takim razie uzupełnie swoje osiagi w tabelce, z soboty (bo wczoraj troche pofulgowalam i dzis nie stawalam na wage) Co do wazenia to postanowilam ze kolejne wazenie bede miala w sobote z rana, ciekawe czy wytrzymam ... :)) nick -------------WAGA -------WZROST-----WIEK------WAGA obecna w.a.w. woman 85kg-------171cm--------17 lat-----???????????????? Alicja16 64kg-------167cm--------22lat------teraz58-59kg BlackAngel 64,8 kg-------166cm--------18lat------59,8kg(16.08) Edddytek-- 80 kg-----170 cm------22lata------73kg(26.09)---72kg(11.10)---70kg(21.11) Natiiiii-----------69kg--------163cm---------- 20lat-------66kg (22.09) Meeegi-----62kg---163cm----24 lata---59,6(27.10)...57,8(19.11)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co widze, zostałam na topicu sama, Natiiii przyłączyła się do innych. Szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaa
i po co ten temat? prawie 4 miesiące to jakieś 15 kilo a przy startowaniu z dużej nawagi pewnie więcej... w odchudzaniu się są dołki i górki, ale po co zakładać topik jak się człowiek nie zamierza odchudzać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czesc laski:) pamietacie mnie jeszcze??? trzymałam kciuki za Was cały czas jak efekty duże?? ja tak jak mówiłam zaczynam poraz drugi w tym pólroczu : po tych obżarstwach waga nie skoczyła ani troche do góry a to przeciez były 2 miesiace objadania sie.Od wczoraj jestem znowu na diecie 1000. Waga na dzien dzisiejszy wskazuje niecałe 74 wiec czas na kolejne 10 kilo :) pozdrawiam i bede zaglądac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiiiiiii
edytek co ty gadasz estem gdzie indziej ale tutaj rowniez;P a odchudzanko powoli powoli idzie do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×