Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Gość Ania 26
Hej! Anna80, widzialas juz swojego dzidzia? Ja miałam mojego zobaczyć dziś, ale jak pojechałam na uSG, to..........zabrakło prądu i mam przełozone na środe. Mnie tez meczą nudnosci przez cały dzionek, ale nie jestem płaczliwa tylko czasami agresywna, zmienia mi sie humor kilka razy na dzien. Pozdrawiam wszystkie kwietnióweczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdusia
Od 2 dni nudności sie troche uspokoily. Za to dzis bylam bardzo nerwowa i najpierw sie poklucilam, pozniej chodzilam zla, a na koniec sie poplakalam. Zaparc nie mam, nigdy nie mialam z tym problemow, mam tylko brak apetytu na nic nie mam smaka caly czas dziwnie w buzi i te jedzenie tez takie bez smaku. Dziewczyny czy macie doswiadczenie ciaza- farbowanie wlosow. Mam problem bo mimo tego, ze mam 29 lat jestem potwornie siwa i juz nie moge na siebie patrzec. Moze jak nie farba to chociaz jakis szampon. Pomozcie. pozdrawiam wszystkie i do poniedzialku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNA80
Ania26>>> Tak, widziałam swoje maleństwo a raczej pulsujący punkt na monitorze!:) gdusia>>>wczoraj na wizycie u gina zapytałam go własnie o farbowanie wlosów i powiedział mi, ze nie ma przeciwskazań jeżeli zastosuje farbę, której juz kiedys uzywałam (żeby nie wystapiła reakcja alergiczna).Tak więc kupiłam sobie szamponik ten co zwykle i bedę się farbować! Nie chcę wyglądać jak stara kokota przez 9 mcy!;) Ale mi dzis niedobrze...Własnie popijam miętę żeby pawia nie puścić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła Mama
Witam,ale się ciesze ,ze znalazłam ten temacik,ja tez będe kwietniową Mamusią,mam termin na 5 kwietnia...Dziewczyny,czy Wam też,za przeproszeniem"palma"bije na głowę,ja się tak zamartwiam,zeby wszystko bylo ok,ze o niczym innym prawie nie myśle,a to dopiero ósmy tydzien będzie zaraz...Napiszcie,czy juz jestescie po USG i czy widziałyscie serduszko Maleństwa,ja widziałam,coś pięknego,szlochałam jakby mnie obdzierali ze skóry,az Usg niewiele przez ten płacz mogło pokazac..Moja dzidzia w około siódmym tygodniu miała 6,3 mm(sam zarodek(chociaz ja mówie płód)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła Mama
Witam,ale się ciesze ,ze znalazłam ten temacik,ja tez będe kwietniową Mamusią,mam termin na 5 kwietnia...Dziewczyny,czy Wam też,za przeproszeniem"palma"bije na głowę,ja się tak zamartwiam,zeby wszystko bylo ok,ze o niczym innym prawie nie myśle,a to dopiero ósmy tydzien będzie zaraz...Napiszcie,czy juz jestescie po USG i czy widziałyscie serduszko Maleństwa,ja widziałam,coś pięknego,szlochałam jakby mnie obdzierali ze skóry,az Usg niewiele przez ten płacz mogło pokazac..Moja dzidzia w około siódmym tygodniu miała 6,3 mm(sam zarodek(chociaz ja mówie płód)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 26
Przyszła Mama, ja swojego dzidzia zobacze dopiero w środe. Mam termin na 2 kwietnia, wiec miedzy nami tylko różnica 3 dni, wiec mniej więcej jestesmy na tym samym etapie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RRR
Ja też już widziałam, mam termin na 31.03, więc podobnie.Ma 1,6 cm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka
Nick..........termin porodu....kg. nabyte..cm w pasie...płeć RRR................30.03.06.........??????........???????........??? Ania26.............02.04.06........???????.........????.........????? Elizabetaa........03.04.06.........???????.........????........????? bea 28.............04.04.06.........????????.........?????......????? Brygunia..........05.04.06.........??????..........?????........???? Happy_27........ 05.04.06.........??????..........??????......???? Przyszła Mama...05.04.06.........??????.........???????......???? dowa................07.04.06.........??????.........??????.l......???? ANNA80............10.04.06..........?????.......???????........???? georginia..........15.04.06.........??????........??????....l...???? Słonko80...........15.04.06...........-2..........??????.......????? ona27...............16.04,06.........??????..........?????..ll...???? dorota275.........17.04.06.........??????..........?????.......???? Elunia_K...........19.04.06..........???????.........??????....????? EVI_1985..........27.04.06...........??????........??????.....???? witch323.............???? alaa...................?????? Agnes78_Bdg......?????... gdusia...............??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe mamusie. Wczoraj dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Jestem jeszcze w szoku (to moja trzecia ciąza więc w szoku potrójnym) Sama nie wiem co myśleć ale chyba się cieszę. Mam dwie córeczki, może wreszcie będzie chłopczyk. Termin mam na 8 kwietnia. Wiosna, dobrze, że zdążymy urodzić przed latem bo chodzenie z brzuszkiem w upały to prawdziwe tortury. Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła Mama
Witam ponownie dziewczyny,kurczę,mam do następnej wizyty ponad 3 tygodnie,a trochę mnie martwi wielkość mojej dzidzi.Po USG dopochwowym wyszło,ze koło(+-)siódmego,moze końca szóstego tygodnia dzidzia ma 6,3 mm,pozniej czytałam w domu,ze te wymiary są strasznie rózne(nawet 1,5 cm,-ale moze to z pęcherzykiem)...Tylko czy oby napewno nie jest za malutka....?Napiszcie proszę,jakie wymiary mają Wasze Fasolki..Pozdrawiam.ps:lekarze mówią,ze wszystko jest w normie,ale jak to mama,troszkę się tym zamartwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RRR
Dodam jeszcze, ze przytyłam już kilogram! Jestem w szoku, bo poprzednim razem do 5 miesiaca nic nie było widać. A jak u Was ? Na dodatek mam zamiar nic nie mówić na razie w pracy, ale w takim tempie to chyba sami się niedługo domyślą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka
Nick..........termin porodu....kg. nabyte..cm w pasie...płeć RRR................30.03.06...........1kg........???????........??? Ania26.............02.04.06........???????.........????.........????? Elizabetaa........03.04.06.........???????.........????........????? bea 28.............04.04.06.........????????.........?????......????? Brygunia..........05.04.06.........??????..........?????........???? Happy_27........ 05.04.06.........??????..........??????......???? Przyszła Mama...05.04.06.........??????.........???????......???? dowa................07.04.06.........??????.........??????.l......???? Czekolada_29.....08.04.06..........0kg.........?????........?????? ANNA80............10.04.06..........?????.......???????........???? georginia..........15.04.06.........??????........??????....l...???? Słonko80...........15.04.06..........-2kg.........??????.......????? ona27...............16.04,06.........??????..........?????..ll...???? dorota275.........17.04.06.........??????..........?????.......???? Elunia_K...........19.04.06..........???????.........??????....????? EVI_1985..........27.04.06...........??????........??????.....???? witch323.............???? alaa...................?????? Agnes78_Bdg......?????... gdusia...............??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes78_Bdg
Witam! jestem po 1-szej wizycie u lekarza i dość zawiedziona, bo pan doktor nic jeszcze nie widział i nic nie chciał potwierdzić. idę następnym razem 7 września:))) Nic jeszcze nie mogę wpisać do tabelki ale jak tylko się czegoś dowiem to napiszę... aaa, czy to prawda, że jak się dobrze znosi pierwsze tygodnie i nie ma się nudności ani jakiś nowych upodobań na jedzenie to znaczy, że będzie chłopiec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNA80
Moje maleństwo ma 1,3 cm a jestem w 7-8 tygodniu. Lekarz powiedział, ze rosnie jak na drożdżach, bo w 4tym tyg cały pęcherzyk miał 6 mm a teraz sama dzidzia ma 13mm. Mam nadzieję, że nie będę wyglądała jak słonica!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) zaczynam odczuwać poranne dolegliwości. Szkoda tylko,że u mnie są całodniowe. BRRRRRY Powiedziałam starszej córce o ciąży i bardzo się ucieszyła. Czytałam co porawda,że powinno się z tym trochę poczekać ,ale nie wytrzymałam. Ona już od dawna prosiła o drugą siostrzyczkę lub braciszka. Cieszę sie. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , chciałabym sie przyłączyć :) wczoraj dowiedziałam sie ze jestem w ciąży i za dwa tyg idę do gina, z obliczeń mojej kolezanki termin mam mieć na 29 kwietnia:) ale to jeszcze gin potwierdzi. Jestem niesamowicie szczęśliwa :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 26
Gratulacje Roza! Witamy wśród Kwietnióweczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza gratuluje ❤️ mamy podobny termin :) ja wyliczylam sobie na noworodku na 27.04 fajnie miec kogos z podobnym terminem :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes ja slyszlalam ze jak ktos ma ochote na kwasne i brzuszek nisko to chlopiec :) (jezeli kochalas sie blisko owulacji to szanse na chlopca sa okolo 90 %) mnie odrzucilo od slodkiego calkowicie, nie wiem czy to wrozy chlopcem, poczekamy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi a jak sobie wyliczyłaś podasz mi link, tez bym chciała. I ciesze sie również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam zadnych objawów tylko bolą mnie piersi a nigdy nie bolały i to dało mi do myślenia :) mogę jeśc wszystko, moja mama też tak miała i nie urodziła syna tylko mnie więc mysle ze to nie zalezy od tego czy ma sie mnustwo objawów czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..........termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie........płeć RRR................30.03.06...........1kg..........???????...............??? Ania26.............02.04.06.........???????..........????..............????? Elizabetaa........03.04.06.........???????...........????..............????? bea 28.............04.04.06.........????????.........?????.............????? Brygunia..........05.04.06.........??????..........?????................???? Happy_27........ 05.04.06.........??????..........??????...............???? Przyszła Mama...05.04.06.........??????.........???????.............???? dowa................07.04.06.........??????.........??????............???? Czekolada_29.....08.04.06..........0kg.........?????............?????? ANNA80............10.04.06..........?????.......???????................???? georginia..........15.04.06.........??????........??????................???? Słonko80...........15.04.06..........-2kg.........??????............????? ona27...............16.04,06.........??????..........?????.............???? dorota275.........17.04.06.........??????..........?????.............???? Elunia_K...........19.04.06..........???????.........??????..........????? EVI_1985..........27.04.06...........??????........??????...........???? witch323.............????..............??????..........????............????? alaa...................??????..............???............???.............???? Agnes78_Bdg......?????.................?????.........?????............???? gdusia...............??????...............????..........????..............???? Roza...............29.04.06.............????..........??................??? Pozwoliłam sobie na dopisanie sie do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i z przyjemnością do was dołączę.. dzisiaj mija 7 tydzień ciąży, test robiłam 4 sierpnia, potwierdzony przez USG tydzień temu pęcherzyk miał 2.5 cm.. ytermin 10.04.06 Nick..........termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie........płeć RRR................30.03.06...........1kg..........???????...............??? Ania26.............02.04.06.........???????..........????..............????? Elizabetaa........03.04.06.........???????...........????..............????? bea 28.............04.04.06.........????????.........?????.............????? Brygunia..........05.04.06.........??????..........?????................???? Happy_27........ 05.04.06.........??????..........??????...............???? Przyszła Mama...05.04.06.........??????.........???????.............???? dowa................07.04.06.........??????.........??????............???? Czekolada_29.....08.04.06..........0kg.........?????............?????? ANNA80............10.04.06..........?????.......???????................???? georginia..........15.04.06.........??????........??????................???? Słonko80...........15.04.06..........-2kg.........??????............????? ona27...............16.04,06.........??????..........?????.............???? dorota275.........17.04.06.........??????..........?????.............???? Elunia_K...........19.04.06..........???????.........??????..........????? EVI_1985..........27.04.06...........??????........??????...........???? witch323.............????..............??????..........????............????? alaa...................??????..............???............???.............???? Agnes78_Bdg......?????.................?????.........?????............???? gdusia...............??????...............????..........????..............???? Roza...............29.04.06.............????..........??................??? Mina29............10.04.06.............???..........???...............???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macieja8
Witam mam teremin na 17 kwietnia, czyli lany poniedziałek, może być naprawdę mokry bo chcę rodzić w wodzie. Jestem w 6 tydodniu, tydzień temu byłam u lekarza i dowiedziałam sie ze pęcherzyk ma 13mm. Teraz ide 3 września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale super, jest nas coraz więcej :) Gratulacje dziewczyny:)🌻🌻 Ja na pierwszą wizytę idę dopiero 5 września, nie doczekam sie chyba buuu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, Super, że jest nas tak dużo!!!!!!!!!!!!! Nick..........termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie........płeć RRR................30.03.06...........1kg..........???????...............??? Ania26.............02.04.06.........???????..........????..............????? Elizabetaa........03.04.06.........???????...........????..............????? bea 28.............04.04.06.........????????.........?????.............????? Brygunia..........05.04.06.........??????..........?????................???? Happy_27........ 05.04.06.........??????..........??????...............???? Przyszła Mama...05.04.06.........??????.........???????.............???? dowa................07.04.06.........??????.........??????............???? Czekolada_29.....08.04.06..........0kg.........?????.............????? ANNA80............10.04.06..........?????.......???????...............???? Mina29.............10.04.06..........?????........?????...............???? georginia..........15.04.06.........??????........??????...............???? Słonko80...........15.04.06..........-2kg.........??????............????? ona27...............16.04,06.........??????..........?????.............???? dorota275.........17.04.06.........??????..........?????.............???? macieja8...........17.04.06........??????...........??????..........????? Elunia_K...........19.04.06..........???????.........??????..........????? EVI_1985..........27.04.06...........??????........??????...........???? witch323.............????..............??????..........????............????? alaa...................??????..............???............???.............???? Agnes78_Bdg......?????.................?????.........?????............???? gdusia...............??????...............????..........????..............???? Roza...............29.04.06.............????..........??................??? Jeszcze trochę i będziemy miały zapełniony terminami każdy dzień kwietnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macieja8
dzięki za dopisanie do tabelki Czekolada_29. Ja też się cieszę że jest nas tyle, w grupie zawsze raźniej. Nie weim jak wy ale moje samopoczucie nie jest najlepsze, wciąż jestem zmęczona, mam bóle podbrzusza i co jakiś czas jest mi niedobrze, ale nie wymiotuję, tylko poczucie że zaraz będę a tu nic i nei wiem co lepsze. Ogólenie mam obawy że coś jest nie tak, a wszyscy mi powtarzają, że jest ok i tak jest jak się jest w ciąży. Mam nadzieję, że skończy się to po pierwszym trymestrze. Pozdrawiam i uciekam do domu. Do usłyszonka później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×