Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Gość tabelka
Nick..........termin porodu....kg. nabyte..cm w pasie...płeć RRR................30.03.06.........??????........???????........???Ania26............02.04.06........???????.........????.........????? Elizabetaa.......03.04.06.........???????.........????........????? Kika111............??????? Brygunia..........05.04.06.........??????..........?????......???? Happy_27........ 05.04.06.........??????...........??????.....???? Vanilia84..........19.04.06.........??????..........??????....????? Elunia_K...........19.04.06..........???????.........??????....????? dorota275..........??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIEWCZYNY GDZIE JESTEŚCIE
PISZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mozecie mnie wykreslic z tabelki bo nie bede kwietniowka :( ...robilam rano test i wyszla 1 kreska :( ...dolina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka
Nick..........termin porodu....kg. nabyte..cm w pasie...płeć RRR................30.03.06.........??????........???????........???Ania26............02.04.06........???????.........????.........????? Elizabetaa.......03.04.06.........???????.........????........????? Kika111............??????? Brygunia..........05.04.06.........??????..........?????......???? Happy_27........ 05.04.06.........??????...........??????.....???? Elunia_K...........19.04.06..........???????.........??????....????? dorota275..........?????? Przykro nam Vanilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNA80
Wszystko wskazuje na to, że ja też będę " kwietniówką".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka
Nick..........termin porodu....kg. nabyte..cm w pasie...płeć RRR................30.03.06.........??????........???????........???Ania26............02.04.06........???????.........????.........????? Elizabetaa.......03.04.06.........???????.........????........????? Kika111............??????? Brygunia..........05.04.06.........??????..........?????......???? Happy_27........ 05.04.06.........??????...........??????.....???? Elunia_K...........19.04.06..........???????.........??????....????? dorota275..........?????? ANNA80............?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witamy wszystkie kwietniówki
Dziewczyny piszcie❤️ Czekamy na więcej mamuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc...ja również dzisiaj robilam teścik bo tak jakoś kiepsko się czulam:zawroty głowy, temperaturka od kilku dni powyżej 37, lekkie mdłości....i w końcu ujrzałam wymarzoną różową kreseczkę:) ale jestem happy!! mam totalny mętlik w głowie, ale bedzie dobrze...musi być:) Pozdrawiam gorąco wszystkie przyszłe mamusie. Z moich wyliczeń wynika, że to będzie połowa kwietnia:) ale fajnie:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka
Nick..........termin porodu....kg. nabyte..cm w pasie...płeć RRR................30.03.06.........??????........???????........???Ania26............02.04.06........???????.........????.........????? Elizabetaa.......03.04.06.........???????.........????........????? Kika111............??????? Brygunia..........05.04.06.........??????..........?????......???? Happy_27........ 05.04.06.........??????...........??????.....???? Elunia_K...........19.04.06..........???????.........??????....????? dorota275..........?????? ANNA80............????? Słonko80.............?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RRR
No nie mogłam Was znaleść i pisałam na marcówkach ! Co u Was? Jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Póki co nie czuję żadnych doleglowości, jestem tylko trochę zmęczona. Termin porodu 17.04.2006, ale to tylko wynika z moich obliczeń. Nie byłam jeszcze u lekarza, bo za wcześnie chyba jeszcze na USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka
Nick..........termin porodu....kg. nabyte..cm w pasie...płeć ❤️RRR................30.03.06.........??????........???????........???❤️Ania26............02.04.06........???????.........????.........????? ❤️Elizabetaa.......03.04.06.........???????.........????........????? ❤️Kika111............??????? ❤️Brygunia..........05.04.06.........??????..........?????......???? ❤️Happy_27........ 05.04.06.........??????...........??????.....???? ❤️dorota275........17.04.06.........??????............?????.....???? ❤️Elunia_K...........19.04.06..........???????.........??????....????? ❤️ANNA80............????? ❤️Słonko80.............?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka
Nick..........termin porodu....kg. nabyte..cm w pasie...płeć ❤️RRR................30.03.06.........??????........???????........??? ❤️Ania26............02.04.06........???????.........????.........????? ❤️Elizabetaa.......03.04.06.........???????.........????........????? ❤️Kika111............??????? ❤️Brygunia..........05.04.06.........??????..........?????......???? ❤️Happy_27........ 05.04.06.........??????...........??????.....???? ❤️dorota275........17.04.06.........??????............?????.....???? ❤️Elunia_K...........19.04.06..........???????.........??????....????? ❤️ANNA80............????? ❤️Słonko80.............?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj u doktorka. Nie zbadał mnie bo powiedział, że jeszcze za wcześnie i musi mieć wyniki badań. Dał mi skierowanie na badanie krwi i takie tam..Więc dopiero koło 20-go dowiem sie, który to tydzień..może się zdarzyć, że będę marcówka:( ale chyba nie wyrzucicie mnie z forum?? ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to nie
??????????? WYPIERDALAJ!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedmówco
spadaj z naszego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witch323
WITAM WSZYSTKICH mi wychodzi termin koniec marca -początek kwietnia sama narazie obliczyłam do daty ostatniej miesiączki +7 dni -3 miesiące. Dokładną datę poznam 17-tego w środę bo na pierwsze usg się wybieram ponoć to już będzie ok 7 tygodnia.Uff a czuję się potfornie brodawki mnie bolą w głowie sie mi kręci,i te upłwy dość meczące no ale dostałam lactowaginal osłonowo bo lekarz mówił,że w ciąży ph się zmienia. Jeśli chodzi o apetyt to mam tylko 100 pomysłów na minutę ale jem raczej normalnie -tylko bardziej zdrowo :-))i witaminki biorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość georginia
cześć dziewczynki, ja też jestem kwietniówką, robiłam test i są 2 kreseczki - mój termin to 15.04.2006r. Boli mnie podbrzusze, ale tak wszystko jest ok . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 26
Dziewczyny! Podobno pierwszy trymestr jest najważniejszy, czy macie jakies obawy! Bo ja chciałąbym być już przynajmniej w 4 miesiacu, zeby mieć większą pewność, ze donoszę tę ciąże. Moje obawy biora się z tego, że u mnie w rodzinie zdarzały się poronienia w pierwszym trymestrze, czy wy mamy- kwietniówki macie podobne obawy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka
Nick..........termin porodu....kg. nabyte..cm w pasie...płeć RRR................30.03.06.........??????........???????........??? Ania26............02.04.06........???????.........????.........????? Elizabetaa.......03.04.06.........???????.........????........????? Kika111............??????? Brygunia..........05.04.06.........??????..........?????......???? Happy_27........ 05.04.06.........??????...........??????.....???? georginia..........15.04.06.........??????.........??????......???? dorota275........17.04.06.........??????............?????.....???? Elunia_K...........19.04.06..........???????.........??????....????? ANNA80............????? Słonko80.............??? witch323.............????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mój termin porodu to 20.04 :P Zrobiłam sobie test z krwi potwierdzający ciążę :) To by było na razie na tyle z badań. W środę ide do lekarza. Wiem, że to trochę za wcześnie, ale niedawno miałam operację i wymrażanie nadżerki i cytologię nie za bardzo .... (III grupa) więc lepiej, żeby lekarz prowadzący wiedział o tym, że zaszłam w ciążę ;) Ile macie lat? Jak się czujecie? Ja oprócz tego, że na poczatku bolały mnie sutki i dół brzucha - tak jak przy okresie to teraz nie mam żadnych dolegliwości. No...piersi mam bardziej pełne ;) Nieźle to wygląda :P Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdusia
czesc dziewczyny. najprawdopodobniej z wlasnych obliczen termin 5 kwiecien. mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze bo mam juz martwa ciaze za soba. samopoczucie mam potworne nie moge spac i straszne mdlosci. mozecie cos poradzic na mdlosci. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki30
Witajcie - jestem pierwszy raz. Ale to chyba strona dla mnie. Ja też staram się o dzidziusia. Myślę o tym cały czas. Mam już jedno dziecko - cudowną Córeczkę i marzę o drugiej... Dziś mam 18 d.c więc już pewnie po owulacji. Mam wielką nadzieję.. Między 10 a 17 dniem kochaliśmy się z Mężem codziennie.. Może się uda. Marzę o tym a jednocześnie boję się wielkiego rozczarowania. NIe wiem jak powinnam się czuć..aby mieć nadzieję na ciążę. Bo jeśli jestem to 2-3 dni :). NIe widzę zadnej róznicy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak kraze sobie miedzy marcowkami a kwietniowkami:) bo nie wiem jeszcze kiedy bede miala termin...moze jak pojde kolo 20-go na badanie to sie dowiem, ale narazie tylko mialam badanie krwi. nie wiecie moze jak mam sie dowiedziec ktory to tydzien? czy tylko przez to badanie na beta hCG (czy jakos tak)? Elektra ja mam 25 lat..niestety;)...i mam podobne objawy co ty+ogolne zmeczenie i oooogromniasty apetyt. Dzisiaj na urodzinach kuzynki zjadlam fure jedzenia, a juz po dwoch godzinach bylam glodna jak wilk. Kurcze jak tak dalej pojdzie to bede musiala poszerzac wejscie do domu;) pozdrawiam serdecznie i.... ide cos przekasic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viki30 u mnie to pierwsza ciaza i jak tylko zaczelismy z mezem sie starac o dzidzie to myslalam ze zrobimy hop-siup do wyrka i za pierwszym razem juz wyjdzie:) nawet probowalam doszukiwac sie jakis symptomow ciazy....a potem bylismy baaardzo zawiedzeni jak @ przyszla. Wiec przy kolejnym razie w ogole nie myslelismy o tym ze \"robimy\" dzidziusia (nawet specjalnie nie liczylam dni owulacji) i pach!! wyszlo...tylko nie wiem dokladnie kiedy:P Staraj sie nie robic nic na sile, bo nic z tego nie bedzie. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki. Moja fasolka to prezent z wakacji. Zaraz po powrocie zrobiłam test i wyszły dwie piękne kreski - a myślałam że to zmiany klimatyczne :). Byłam już u gina potwierdzić ciążę i ta kruszynka miała 3 mm. Teraz już zaczął się 6 tydzień od @. Termin jeszcze nie potwierdzony ale z wyliczenia to 7 kwiecień. Do gina idę pod koniec sierpnia. W piątym tygodniu byłam u gina i serduszko jeszcze nie było wykształcone ale teraz może już bije. Co do objawów to mam mdłości i nabrzmiałe piersi i oczywiście chce mi się spać. Chyba zaraz się położę. Do usłyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..........termin porodu....kg. nabyte..cm w pasie...płeć RRR................30.03.06.........??????........???????........??? Ania26............02.04.06........???????.........????.........????? Elizabetaa.......03.04.06.........???????.........????........????? Kika111............??????? Brygunia..........05.04.06.........??????..........?????......???? Happy_27........ 05.04.06.........??????...........??????.....???? georginia..........15.04.06.........??????.........??????......???? dorota275........17.04.06.........??????............?????.....???? Elunia_K...........19.04.06..........???????.........??????....????? ANNA80............????? Słonko80.............??? witch323.............???? dowa................07.04.............??????..........?????.....????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona27
dołaćzam do mam które urodza w kwietniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×