Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Cześć dziewczyny. Ja jestem w 7 tygodniu, do gina ide dopieo za tydzień 31.08 i nie moge się doczekać. Nie mam zadnych dolegliwości, bolą mnie troche piersi przy dotyku, a poza tym chodzę spac o 20-21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macieja8
Witam mam 26 lat i mieszkam w Gdyni, to jest moja pierwsza ciąża. EVI_1985 mam pytanie, w którym tygodniu jesteś bo jestem ciekawa czy mi kiedy przejdą dolegliwości jak przy okresie. Bo mam wrażenie, że jest coraz gorzej. Piersi mnie nie bolą, jedynie sutki ale to tylko czasami. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj!! tak jak pokazuje suwaczek 5 tydzien :) mi w terminie okresu i pare dni po zaczely sie lekkie bole jak na okres nawet w nocy teraz doszedl bol sutkow :( a odszeszly bole okresowe cos tam jeszcze gdzies zaboli ale jak szybciej ide albo sie zmecze lataniem po schodach a tak spokoj :) ja zacznynam studiowac od pazdziernika w Gdyni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macieja8
a gdzie konkretnie będziesz studiować?? mam nadzieję, że moje dolegliwości mi miną bo po woli mam ich dość, jesetm w 6 tygodniu. teraz muszę trochę popracować bom nie szef zwolni a to nie jest wskazane. Poazdawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na GWSA :) dziwne ze Ciebie tak drecza te dolegliwosci ja jestem tydzien pozniej a prawie nic nie czuje :) przynajmniej czujesz sie ciazowo :) a do gin kiedy idziesz?? ja ide 29 zobaczyc swoja \"kropke \" pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macieja8
ja ogolenie zawsze mialam bolesne miesiączki moze to jest tego przyczyną mam nadzieję, że przejdzie szybko. Ja widziałam moje maleństwo i mam jego zdjęcie 16 sierpnia (miało wtedy 13 mm) teraz idę trzeciego. Miałam robione USG dopochwowe na inne badanie bym sie nie zdecydowala, to jest super uczycie zobaczyć nawet taką małą kropeczkę na zdjeciu. Myslę że 3 września będzie już większa i większa. Narazie wracam do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciejka to fajnie zazdroszcze Ci!!! jezeli Ty juz widzialas swojego szkraba to ja chyba tez zobacze juz?? bede ok 6 tygodnia od ostatniej miesiaczki :) podrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 26
Hej Dziewczyny ! Widziałąm dziś swoje maleństwo i słyszałam jego serducho. Moja kruszynka ma 2, 9 cm, a z USG wynika, że to juz 9 tydzień. Mam zdjęcie mojego Maluszka i nie mogę oderwać od niego oczu!!! Roza jak tam po wizycie u lekarza? Czekolada , a jak sie zakłada taki suwaczek? Pozdrawiam inne Mamuski! A poza tym dostałam dziś umowe o prace na stałe, więc dzis jest mój szczesliwy dzień! a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macieja8
Ania 26 ciesze się razem z Tobą mam nadzieję, że jak pojdę 3 września to znowu zobaczę swoje maleństwo i może usłyszę jego serduszko, to będzie 8 tydzień. Gratulacje z okazji podpisania umowy o pracę. Trzymaj tak dalej. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 26
Macieja, dzięki, jestesmy w tym samym wieku! na pewno zobaczysz sowje malenstwo, bo juz bedzie calkiem duze, a bicia jego serducha na pewno nie przegapisz, bo słychac je jakby obok Ciebie przejezdzal pociąg, coś niesamowitego. Pozdrawiam. A jezeli chodzi o te dolegliwosci jak przed miesiaczka, to ja tez tak mialam przez 7 tyg. dopiero teraz ustaja, chociaz od czasu do czasu sie pojawiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macieja8
dzieki aniu pocieszylas mnie z tymi dolegliwościami bo ja jestem w 6 tygoniu i mam nadzieje ze ustopia szybko. Pozdrawiam Ciebie i Maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy i ja mogę się dołączyć się do kwietniówek? podobnie jak happy 27 teścik robiłam 1 sierpnia a a ostatnia @ miałam 25 czerwca 2005 r, byłam już u gina, która potwierdziła ciąże a teraz idę 31.08. to zobaczę swoją dzidzię na USG, przy tej pierwszej wizycie zapomniałam zapytać się o tremin porodu ale wydaje mi sie ze to będzie kwiecień. Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kizia w klubie !!!! fajnie ze widzialas juz swoja kruszynke!! dostalas jakies zdjecia?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 26
Kizia, ja tez ostatnią @ miałąm 25 czerwca 2005 i termin mam na drugiego kwietnia, ale to tez chyba zalezy od dlugosci cyklu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , hej :) Dziewczyny w czoraj przezyąm chwile grozy :O. Poszłam do nas do gina państwowo bo nie mogłam sie doczekać aby do swojej ginki iść, no i on mi mówi ze ciąża jest, i jeszcze torbiel i widzi patologie i dał mi skierowanie na oddział i laparoskopie oraz zeby stwierdzic czy to nie aby ciąża pozamaciczna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Po drodze do domu zryczałam sie jaj bobr , w domu zreszta też, i zadzwoniłam do swojej ginki umowiłam sie dopiero na wieczur i kazała mi sie nie denerowowć, ale wez i sie nie denerwoj. Okazało sie ze wszystko jest w jak najlepszym pożądku, ciąża 4 tydz i 4 dzień :D:D:D, ale jeszcze nic nie widać bo za wcześnie, no i ide 05.09 na wizytę. matko jak sie cieszę :D:D:D:D:D Ania gratulacje :) Pozdrawiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macieja8
Cześć Róża nie zazdroszczę Ci wczorajszych przeżyć, chyba żadna z nas nei miałby ochoty przejść przez to co ty. Ale tak chyba jest u państwowych lekarzy im wszyskto lata. Ja od początku chodzę prywatnie i jestem bardzo zadowolona. Teraz idę 3 września i mam nadzieję usłyszeć bicie serduszka mojego maleństwa. Jeszcze raz gratulacje i pozdrowionka. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macieja ja tak samo , ale nie wiem co mnie podkusiło zeby tam pojść, całe szczęscie jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Roza nigdy nie bierz do siebie tego co mówi państwowy lekarz, ja tez przeżyłam kilka chwil grozy i postanowiłam omijać ich szerokim łukiem. Aniu suwaczek robi sie tak wejdz na http://lilypie.com i tam wejdz w \"expecting baby\" uzupełnij termin porodu wybierz suwaczek i obrazek który ma sie przesuwać i naciśnij \"create a ticker\". Ze strony która się pojawiła skopiuj kod z drugiej ramki i wpisz sobie w stopkę.(Zeby mieć możliwość utworzenia stopki wejdz w preferencje na górze tej strony ) No ale sie rozpisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 26
Kurcze, horror z tą Państwową Słuzbą Zdrowia, powinnas Roza wrocić tam i powiedzieć temu lekarzowi co o nim myślisz, przecież przez takie nerwy, mogłaś zaszkodzić Maleństwu, tym bardziej, że wszystko jest o.k. Ale teraz to się tylko ciesz ze swojego Maluszka!!! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, mimo ze jestem w tabelce, rzadko sie odzywam, widze tu duzo nauczycielek, ja tez naleze do tego grona:))) obecnie jestem w 7 tygodniu, schudlam 3 kg, mdli mnie, mam wstret do miesa, za to wszystkie warzywa i owoce bym zjadla. starqalismy sie poltora roku, i jak juz myslalam ze nie ma sensu to buuum i zaszlam w ciaze, to dzidzi oczekiwane i juz mocno kochane. czy wy tez macia ciagle leki ze cos bedzie nie tak, ja caly czas mysle zeby skonczyl sie juz pierwszy trymestr , wtedy troche odetchne z ulga. wizyte u lekarza mam za dwa tygodnie znowu, wczoraj porobilam wszstkie badania co mi zlecil i dzis odbieram, mam nadzieje ze dobre. pozdrawiam serdecznie wszystkie przyszle mamusie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kiziu wpiszę Cię do tabelki z terminem na 2.04 najwyżej później poprawimy. Nick..........termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie........płeć RRR................30.03.06...........1kg..........???????...............??? Ania26.............02.04.06.........???????..........????..............????? kizia...............02.04.06.........???????..........?????.............????? Elizabetaa........03.04.06.........???????...........????..............????? bea 28.............04.04.06.........????????.........?????.............????? Brygunia..........05.04.06.........??????..........?????................???? Happy_27........ 05.04.06.........??????..........??????...............???? Przyszła Mama...05.04.06.........??????.........???????.............???? dowa................07.04.06.........??????.........??????............???? Czekolada_29.....08.04.06..........0kg.........?????............?????? ANNA80............10.04.06..........?????.......???????................???? Mina29.............10.04.06.........??????........??????...............???? georginia..........15.04.06.........??????........??????................???? Słonko80...........15.04.06..........-2kg.........??????............????? ona27...............16.04,06.........??????..........?????.............???? dorota275.........17.04.06.........??????..........?????.............???? Elunia_K...........19.04.06..........???????.........??????..........????? EVI_1985..........27.04.06...........??????........??????...........???? witch323.............????..............??????..........????............????? alaa...................??????..............???............???.............???? Agnes78_Bdg......?????.................?????.........?????............???? gdusia...............??????...............????..........????..............???? Roza...............29.04.06.............????..........??................???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 26
Elizabetaa! Mam ten sam problem, obsesyjnie myślę, ze coś może być nie tak i odliczam tygodnie do końca pierwszego trymestru. Dlatego nawet z najbliższej rodziny wie , no oczywiscie oprócz Męża tylko moja mama, bo boje sie, zeby nie zapeszyc. Czy inne Mamuśki maja podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu 26 i wszystkie inne dziewczyny róbcie suwaczki wtedy wszystkie będziemy mogły zawsze zobaczyć kto jest w ktorym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macieja8
Czekolada a możesz mnie dopisać do tabelki, bo w jednej już byłam a poźniej pojawiła się kolejna w której mnie nie ma. Termin mam na 17 kwietnia Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja miałam taki problem w pierwszej ciązy tera już nie. Tylko ,że ja nie mogłam wytrzymać i powiedziałam wszystkim (rodzinie i znajomym) już w dniu zrobienia testu ciązowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..........termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie........płeć RRR................30.03.06...........1kg..........???????...............??? Ania26.............02.04.06.........???????..........????..............????? kizia...............02.04.06.........???????..........?????.............????? Elizabetaa........03.04.06..........-3kg............????..............????? bea 28.............04.04.06.........????????.........?????.............????? Brygunia..........05.04.06.........??????..........?????................???? Happy_27........ 05.04.06.........??????..........??????...............???? Przyszła Mama...05.04.06.........??????.........???????.............???? dowa................07.04.06.........??????.........??????............???? Czekolada_29.....08.04.06..........0kg.........?????............?????? ANNA80............10.04.06..........?????.......???????................???? Mina29.............10.04.06.........??????........??????...............???? georginia..........15.04.06.........??????........??????................???? Słonko80...........15.04.06..........-2kg.........??????............????? ona27...............16.04,06.........??????..........?????.............???? dorota275.........17.04.06.........??????..........?????.............???? macieja8...........17.04.06.........??????..........??????..........????? Elunia_K...........19.04.06..........???????.........??????..........????? EVI_1985..........27.04.06...........??????........??????...........???? witch323.............????..............??????..........????............????? alaa...................??????..............???............???.............???? Agnes78_Bdg......?????.................?????.........?????............???? gdusia...............??????...............????..........????..............???? Roza...............29.04.06.............????..........??................???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macieja8
Dzięki a suwaczek postarm się zrobić w najbliższym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×