Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Dodam jeszcze, że powiedziałam dyr. w pracy. Przyjęła to dośc spokojnie, ale stwierdziła, że dobrze że jest za stara na te rzeczy, bo byłaby klęska. Oprócz mnie jedna polonistka jest tuż przed porodem , jestesmy jeszcze my- dwudniowa różnica w terminie. Dobra, rozpisałam sie okropnie, wypadałoby zrobić coś wreszcie. Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła Mama
Czesc Dziewczyny,dawno mnie nie było,ostatnio nieco choruje więc większosc dnia przesypiam..Powiem Wam szczerze,ze moim zdaniem kiedy jestem rozebrana powoli zaczyna mi widac brzuszek...taki..specyficzny własnie dla ciązy..Ciesze się więc ogromnie,za około tydzien idę na usg,bedzie to juz 12 tydzien,rany,jak ten czas leci..Czytałam Wasze posty i widze tez,ze nbie tylko mnie smierdzi mięso,a szczególnie wędliny...Rowniez pomidory stały się dla mnie wyjątkowo ochydne,więc omijam je łukiem..Poza tym czuje się lepiej niz np 3 tygodnie temu kiedy przezywałam naprawde cięzkie chwile,zarówno psychicznie,jak i fizycznie,poza tym wciąz bolą mnie piersi,przytyłam 2 kilo.Pozdrawiam Was Dziewczynki,trzymajcie sie cieplutko i piszcie jak najwięcej..Moze któras była juz na usg w okolicach 11,12 tygodnia?..Jesli tak,opiszcie koniecznie,bo ja z niecierpliwoscią czekam na własne...A tym czasem bardzo chętnie poczytam o Waszych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie........płeć ************************************************************************************** RRR..................30.03.06...........1kg............78cm...............??? witch 3.............01.04.06.......... 6 KG............85 CM.............???? Ania26..............02.04.06.........2,9kg............89cm..............????? kizia.................02.04.06.......... 2kg............89cm..............????? Elizabetaa..........02.04.06..........-4kg............78cm.............????? MEGI&#.............04.04.06..........???????............??/................??? Happy_27.......... 05.04.06.........??????...........??????...............???? Przyszła Mama.....05.04.06..........2kg...........???????..............???? Czekolada_29.......08.04.06.......-2,5kg...........81cm.............????? dowa.................10.04.06.........??????..........??????...............???? ANNA80..............10.04.06..........?????.........???????................???? Mina29...............10.04.06.........??????..........??????...............???? KASIUNIA10009.....13.04.06..........1kg..........91 cm..............????? georginia............15.04.06...........2kg.........??????................???? Słonko80.............15.04.06..........-2kg...........??????............????? ona27.................16.04,06.........??????...........?????..............???? grazie................16.04.06.........???????...........?????.............????? dorota275...........17.04.06..........??????..........64 cm............???? macieja8.............17.04.06..........??????..........??????............????? Elunia_K.............19.04.06..........???????.........??????.............????? rybka25.............19.04.06............????...........?????.............????? Silvia27..............21.04.06............?????...........?????.............???? Lolcia................23.04.06...........??????............79cm...........???? magdek..............26.04.06...........?????...........???????..............??? EVI_1985............27.04.06...........??????...........68cm............???? Roza.................29.04.06.............2kg............77cm............??? serek................30.04.06............ 0 kg ..........71 cm...........????? alaa...................??????.................???...............???.............???? Agnes78_Bdg.......?????..................?????............?????.............???? gdusia...............??????..................????............????..............???? **************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaktualizowalam kilogramy itp. Czas przyspieszył, widziałam, że swoj temat mają już majówki, nieżle pewnie niedługo wysypią sie tez mamuski czerwcowe. U mnie byla leniwa sobota i chyba podobnie będzie wyglądala niedziela. 💤 Jestem bardzo zmeczona a raczej rozleniwiona.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła Mama
Wielkie podziękowanie dla Czekolady za to,ze tak pilnie aktualizuje tabelkę.Pozdrawiam.ps:jestem zaziębiona i nie czuje sie najlepiej,wcinam rutinoscorbin,wit C,oraz mleko z miodem i czosnkiem,bo w pierszym trymestrze ponoc lepiej na tym tylko poprzestac..Pozdrawiam Was Dziewczyny,uwazajcie na siebie,bo o przeziębienie nie trudno w ciązy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła Mama
zeby dodac do tabelki,w pasie mam obecnie60 cm,czyli juz dwa mi przybyło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla mamo to chyba dlatego, że tak bardzo jestem podekscytowana ta ciązą. nie mam, zadnych lękow ani przed porodem ani sama ciaza wiec skupiam sie na bardziej przyziemnych sprawach. 60 cm w pasie to ja juz chyba z 7 lat nie miałam. Nick............termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie........płeć ************************************************************************************** RRR..................30.03.06...........1kg............78cm...............??? witch 3.............01.04.06.......... 6 KG............85 CM.............???? Ania26..............02.04.06.........2,9kg............89cm..............????? kizia.................02.04.06.......... 2kg............89cm..............????? Elizabetaa..........02.04.06..........-4kg............78cm.............????? MEGI&#.............04.04.06..........???????............??/................??? Happy_27.......... 05.04.06.........??????...........??????...............???? Przyszła Mama.....05.04.06..........2kg............60cm..............???? Czekolada_29.......08.04.06.......-2,5kg...........81cm.............????? dowa.................10.04.06.........??????..........??????...............???? ANNA80..............10.04.06..........?????.........???????................???? Mina29...............10.04.06.........??????..........??????...............???? KASIUNIA10009.....13.04.06..........1kg..........91 cm..............????? georginia............15.04.06...........2kg.........??????................???? Słonko80.............15.04.06..........-2kg...........??????............????? ona27.................16.04,06.........??????...........?????..............???? grazie................16.04.06.........???????...........?????.............????? dorota275...........17.04.06..........??????..........64 cm............???? macieja8.............17.04.06..........??????..........??????............????? Elunia_K.............19.04.06..........???????.........??????.............????? rybka25.............19.04.06............????...........?????.............????? Silvia27..............21.04.06............?????...........?????.............???? Lolcia................23.04.06...........??????............79cm...........???? magdek..............26.04.06...........?????...........???????..............??? EVI_1985............27.04.06...........??????...........68cm............???? Roza.................29.04.06.............2kg............77cm............??? serek................30.04.06............ 0 kg ..........71 cm...........????? alaa...................??????.................???...............???.............???? Agnes78_Bdg.......?????..................?????............?????.............???? gdusia...............??????..................????............????..............???? **************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła Mama
Czekolado,ja za to mam własnie tyle,ale powiem Ci szczerze,ze to nie wynik zadnej diety,ani cwiczen,poprostu taką mam sylwetkę i raczej nie liczę kalorii,przed ciązą wcinałam sporo słodyczy,a teraz sie przerzuciłam na owoce,w kazdym razie kiedys miałam w pasie ok 68cm i tez się dobrze czułam .Pozdrawiam i dziekuje za tebelki po raz kolejny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witch 3
WITAM WAS WSZYSTKIE Niedawno byłam przerażona bólami podbrzusza ale po przyjmowaniu leków ból mi minął niestety trochę to kosztuje bo nospa starcza mi na 3 dni więc 10 opakowań na miesiąc wychodzi czyli 80 zł do tego luteina 34 zł na tydzien to na miesiąc jest jakieś 140 zł więć na samę leki 220 zł do tego witaminki to 240 zl w aptece jak pomyslę sobie ile fajnych rzeczy dla maluszka bym za to miała to żal mi się robi -ale najważniejsze żeby było wszystko oki BYLE BY CAŁE I ZDROWE . U mnie brzuszek już widać bo mialam zawsze płaski no ale ja jestem na czele listy ;-)) Ciekawa jestem jak moja mama zareaguje na widok mojego brzuszka bo we wtrorek ze Szwecji wraca wyjeżdżala jak miałam @ bo pod koniec czerwca a tu taka niespodzianka na nią czeka ;-) Cały czas dzwoni lub wysyła sms-y jak się czuję -więc ciekawa jestem co zrobi najpierw czy przywita się czy spojrzy na brzuszek:-) POZDRAWIAM pa 'http://tickers.baby-gaga.com/p/fly090bb___.png'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamuśki :) jak Wam minął weekend? U mnie dosyć dobrze. Wczoraj z rana pobolewało mnie troszke podbrzusze ale przespałam prawie cały dzień i wieczorem było już OK. W piątek kupiłam sobie witaminy w aptece. Nie wiedziałam które wybrać bo w aptece proponowano mi Prenatal i Materne. Wybrałam ten drugi zestaw dlatego że było tam wiecej witamin i minerałów. A jakie witaminy Wy bierzecie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Silvia:) ja tez biore maternę, u mnie dobrze po leniwym weekendzie, jakos sie zaczęłam lepiej czuc nic w tamtym tygodniu, ale nie mam zbytnio apetytu i nie wiem co zjeść:( A i w nocy miałam istny maraton do łazienki, :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Silvia ja też biorę materne i dodatkowo jeszcze kilka witamin. Jak to moj gin powiedział mam wypłukany organizm z wszelkich wartosciowych składnikow. Bo od 7 lat to albo jestem w ciązy albo karmie. Wyniki krwi wychodza mi nie najlepiej, dlatego mnie szprycuja. Pozatym juz trzy razy zemdlałam i mowia ,że to może byc przez anemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi czy oprócz Materny bierzecie jeszcze Folik? W standardowym opakowaniu foliku zawartośc kwasu foliowego w 1 tabletce to 0,4mg a w maternie też jest kwas foliowy 1mg w tabletce. Mój mąż zwrócił mi wczoraj uwagę na to że jak biorę maternę to może nie powinnam juz brac dodatkowo foliku. Co Wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj gin powiedzial, ze jak materne to już nie folik. Niektóre witaminy nie maja kwasu foliowego i wtedy powinno sie brac dodatkowo folik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć JA tylko chciałam napisać że w pasie mam 74 cm a kilogramów nabytych 0, już to pisałam ale nikt nie uwzględnił w tabeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza, co do jedzenia to ja mam ten sam problem :( nic mi nie smakuje i nie wiem już co jeść by nie zaszkodzić maleństwu i by dostarczyć mu wszystkiech niezbędnych składników :( O wędlinie mogę zapomnieć z serków tez już żadne mi nie smakują. Na myśl o pomidorach które jeszcze 2 tygodnie temu wcinałam, robi mi się niedobrze :( No i ciagle mi się odbija:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka dopisuje Cie, ale jesli chcesz miec pewnosc, ze wszystko jest ok możesz sama kopiować tabelke. Ctrl c i Ctrl v i po sprawie. Nick............termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie........płeć ************************************************************************************** RRR..................30.03.06...........1kg............78cm...............??? witch 3.............01.04.06.......... 6 KG............85 CM.............???? Ania26..............02.04.06.........2,9kg............89cm..............????? kizia.................02.04.06.......... 2kg............89cm..............????? Elizabetaa..........02.04.06..........-4kg............78cm.............????? MEGI&#.............04.04.06..........???????............??/................??? Happy_27.......... 05.04.06.........??????...........??????...............???? Przyszła Mama.....05.04.06..........2kg............60cm..............???? Czekolada_29.......08.04.06.......-2,5kg...........81cm.............????? dowa.................10.04.06.........??????..........??????...............???? ANNA80..............10.04.06..........?????.........???????................???? Mina29...............10.04.06.........??????..........??????...............???? KASIUNIA10009.....13.04.06..........1kg..........91 cm..............????? georginia............15.04.06...........2kg.........??????................???? Słonko80.............15.04.06..........-2kg...........??????............????? ona27.................16.04,06.........??????...........?????..............???? grazie................16.04.06.........???????...........?????.............????? dorota275...........17.04.06..........??????..........64 cm............???? macieja8.............17.04.06..........??????..........??????............????? Elunia_K.............19.04.06..........???????.........??????.............????? rybka25.............19.04.06............0kg...........74cm............????? Silvia27..............21.04.06............?????...........?????.............???? Lolcia................23.04.06...........??????............79cm...........???? magdek..............26.04.06...........?????...........???????..............??? EVI_1985............27.04.06...........??????...........68cm............???? Roza.................29.04.06.............2kg............77cm............??? serek................30.04.06............ 0 kg ..........71 cm...........????? alaa...................??????.................???...............???.............???? Agnes78_Bdg.......?????..................?????............?????.............???? gdusia...............??????..................????............????..............???? **************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuję :) Nick............termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie........płeć ************************************************************************************** RRR..................30.03.06...........1kg............78cm...............??? witch 3.............01.04.06.......... 6 KG............85 CM.............???? Ania26..............02.04.06.........2,9kg............89cm..............????? kizia.................02.04.06.......... 2kg............89cm..............????? Elizabetaa..........02.04.06..........-4kg............78cm.............????? MEGI&#.............04.04.06..........???????............??/................??? Happy_27.......... 05.04.06.........??????...........??????...............???? Przyszła Mama.....05.04.06..........2kg............60cm..............???? Czekolada_29.......08.04.06.......-2,5kg...........81cm.............????? dowa.................10.04.06.........??????..........??????...............???? ANNA80..............10.04.06..........?????.........???????................???? Mina29...............10.04.06.........??????..........??????...............???? KASIUNIA10009.....13.04.06..........1kg..........91 cm..............????? georginia............15.04.06...........2kg.........??????................???? Słonko80.............15.04.06..........-2kg...........??????............????? ona27.................16.04,06.........??????...........?????..............???? grazie................16.04.06.........???????...........86 cm.............????? dorota275...........17.04.06..........??????..........64 cm............???? macieja8.............17.04.06..........??????..........??????............????? Elunia_K.............19.04.06..........???????.........??????.............????? rybka25.............19.04.06............0kg...........74cm............????? Silvia27..............21.04.06............?????...........?????.............???? Lolcia................23.04.06...........??????............79cm...........???? magdek..............26.04.06...........?????...........???????..............??? EVI_1985............27.04.06...........??????...........68cm............???? Roza.................29.04.06.............2kg............77cm............??? serek................30.04.06............ 0 kg ..........71 cm...........????? alaa...................??????.................???...............???.............???? Agnes78_Bdg.......?????..................?????............?????.............???? gdusia...............??????..................????............????..............???? **************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie też sie nad tym zastanawiałam tzn nad folikiem, ale mi gin kazał brać i folik i maternę wiec tak robię. Dzis jakoś jestem strasznie zmęczona, a muszę wziąśc sie za nauke, nie wiem jak ja zalicze tą filozofię, buuu, w piątek to az płakałam z tego wszystkiego. Mam te nastroje:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa, zapomniałam a propos materny. forum na gazecie, też kwietniówki. dziewczyny pisały, że po maternie rodzą się duże dzieci... jaka w tym prawda, nie wiem, tylko przekazuję to, co przeczytałam :) ja jeszce nic nie biorę, dziś odbieram wyniki, 3majcie kciuki, żeby dobre były, a potem wizyta u gina, mam nadzieję na usłyszenie serducha.... miłego dnia Wszystkim ciężarówkom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazie ja tez tak słyszałam:), ale też słyszałam ze to nie prawda:), osobiście nie wierze w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki następnym razem poprawie sama, dziewczyny u mnie to chyba ciągłe zmęczenie przeszło w nudności i wymioty, chyba zwaliły się na mnie wszystkie objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazie ja też odbieram wyniki a w sobotę idę do lekarza i też juz nie mogę się doczekać. Pozdrawiam wszystkich. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roaz_
Oj ja tez sie nie moge doczekać, a to jeszcze dwa tyg:O, wiecie ale jednak mi szybko czas leci :) Grazie koniecznie sie odezwij i powiedz nam jak wyniki i wizyta:) Rybka ja tez czuje zmęczenie do tego ta pogoda jakaś beznadziejna dzisiaj, a mdłości nie mam :), ale sobie wyobrazam jak sie czujesz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła Mama
Ja wcinam feminatal,a kwas juz odstawilam,ponoc jego nadmiar i tak jest wydalany z organizmu,a nie chciałam przesadzac,tym bardziej,ze jest i w witaminach i w pozywieniu i sam w sobie,jako folik.Poza tym brzuszek juz mi powoli widac,w koncu mam termin na początek kwietnia,więc to juz prawie koniec pierwszego trymestru,ufff...Powinno byc znacznie przyjemniej,jesli odejdą mdłosci i inne tego typu niespodzianki..Boje się jedynie dwóch rzeczy,tego,zeby Dzidzia była zdrowa i tego całego nacinania...Chociaz byc moze czeka mnie cesarka,jeszcze się okaze..Pozdrawiam Dziewczynki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła Mamo ja to jeszcze nie myśle o tym tzn nacinaniu itp, ale juz bym chciała widzieć brzuszek , ale jeszcze sobie troszkę poczekam, bo narazie odkłada sie tłuszczyk :( No i od II trymestru zaczyna robic sie całkiem przyjemnie:), tak mowią. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJ MAMUSIE! W sobotę byłąm na pierwszych ciążowych zakupach. Musiałam kupic spodnie, bo zostały mi tylko jedne w ktore sie mieszcze, wiec kupiłąm takie, które beda ze mna \"rosły\". Dodatkowo na przyszłosć kupiłąm tunike. Nie wiedziałam, ze te rzeczy są tak cholernie drogie. Ale po ostatniej wizycie u lekarza musiałam poprawic sobie humorek ❤️. Ja juz nikogo nie musze informować o moim odmiennym stanie, bo po prostu widać to gołym okiem, mimo iz staram sie jakoś maskować. Najsmieszniejsze jest to, ze moi teściowie jeszcze nie wiedzą, zartuje do Męża, ze niedługo sie dowiedzą od jakichś życzliwych( pracuje w miejscowości, gdzie oni mieszkaja), więc pora im juz powiedzieć, ale jakos mój Mężuś nie ma takiej potrzeby emocjonalnej i mówi, a to niech sie dowiedzą od kogo chcą. Jednak bede go namawiać zebyśmy sami powiedzieli, bo mimo iz moja teściowa jest jaka jest, to jednak wypada aby dowiedziała się od nas. A poza tym to się strasznie ciesze, ze zaczął sie 12 tydzień, bo konczy sie pierwszy trymestr i niedługo będę w 4 miesiacu ❤️. A jak się czują inne Mamusie i ich Skarby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×