Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Hej, słoneczko nie martw sie!u każdej z nas pewnie jest inaczej a brzuszki i tak nie trzymają się żadnych reguł. U mnie 16 tydzień więc już widać, ale nie zawsze. panie mi już ustępuja miejsca w autobusie i trochę mi głupio ale co tam! martwi mnie tylko, że muszę sobie kupić coś na zimę, bo jeszcze trochę i w nic nie wejdę. Aaa czy już któraś z Was wie jaka płeć??? Ja idę do lekarza za miesiąc i po cichu liczę, że może wtedy już coś będzie widać:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko, nie martw się obwodem brzucha, ja np dawno nie aktualizowałam swoich danych w tabeli. Teraz już przytyłam 2 kg, ale nie wiem, jak się poprawia tabelkę. Poza tym brzuch już mam duży, w pierwszej ciąży dopiero końcem 5 miesiąca było coś widać,teraz jestem w 19 tyg i widac już pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do szkoły rodzenie się nie wybieram, za pierwszym razem sobie poradziłam, to myślę, że i tym razem jakoś będzie. Planuję rodzić w prywatnej klinice, która ma podpisany kontrakt z NFZ i tam pracuje mó lekarz. Za poród rodzinny wystarczy zapłacić. Nie wiem jeszcze, czy zabiorę męża, on co prawda nie chce słyszeć, aby było inaczej, ale ja jakoś nie mam przekonania do mężczyzny przy porodzie...A Wy myślałyście nad tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm wszystkie mamusie. Przepraszam za swoja długą nieobecność ale byłam na urlopie, wypoczywałam . Jestem teraz w 18 tyg. ciąży troszke mi się przytyło +4 kg, ale to wina obiadków mojej mamy, a brzych urósł od ostatnich pomiarów już ma 95 cm w obwodzie. Przez osotanie 1,5 tygodnia tak urósł. Dzidzia ma 18 cm, waży 186 gramów i będzie dziewczynką jestem szczęśliwa. Nie mamy tylko imienia dla dziewczynki ale jeszcze czas, coś w ko ncu wybierzemy. Trzymajcie się cieplutko papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny! Uaktualniam tabelke. Kizia gratuluje, ze juz wiesz, ze to będzi córcia, mam nadzieje, ze ja tez sie dowiem 15 listopada. Na razie jestem zachwycona ruchami Mojego Szkraba! Całuski! Nick............termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie........płeć ************************************************************************************** RRR................30.03.06..............2kg............78cm...............??? Madeline............01.04.06...........1kg............??????...............???? witch 3.............01.04.06.......... 6 KG............88CM.............???? Ania26..............02.04.06...........4kg............92cm..............????? kizia.................02.04.06.......... 4kg............89cm...........córcia Elizabetaa..........02.04.06..........-4kg............85cm.............????? MEGI73.............04.04.06...........2kg............89cm................??? Przyszła Mama.....05.04.06..........2kg............63cm..............???? gosik 28.............05.04.06..........????.............?????..............????? Czekolada_29.......08.04.06........0,5kg............82cm.............????? macieja8.............09.04.06.........5,5kg...........??????............????? ANNA80..............10.04.06..........?????..........???????................???? Mina29...............10.04.06.........??????..........??????...............???? dowa.................10.04.06............2kg..........??????..............???? asiak27..............11.04.06.........??????............??????..............???? KASIUNIA10009.....13.04.06..........1kg..........91 cm..............????? georginia............15.04.06...........2kg.........??????................???? Słonko80.............15.04.06..........-2kg...........??????............????? ona27.................16.04,06.........??????...........?????..............???? grazie................16.04.06..........2,5 kg..........86cm.............????? Aga_ś.................16.04.06...........???.............????...............???? dorota275...........17.04.06..........??????..........64 cm............???? rybka25.............19.04.06............0kg...........74cm............????? renatajn............20.04.06............?????>..........???...............????? Renola...............20.04.06.............?????...........???...............???? Silvia27..............21.04.06............?????...........?????.............???? Agnes78_Bdg.......21.04.06.............2,5kg..........?????.............???? iwka chicago.......21.04.06............?????............?????............???? słoneczko27........22.04.06.............1,5kg.........94cm.............??? Lolcia................23.04.06...........??????............79cm...........???? magdek..............26.04.06...........?????...........???????..............??? Monikaa_............26.04.06..........1,5kg...........69cm..............??? EVI_1985............27.04.06...........??????...........68cm............???? asiulak................27.04.06............0,5kg..........????............????? Roza.................29.04.06.............2kg............77cm............??? serek................30.04.06............ 1 kg ..........71 cm...........????? alaa...................??????.................???...............???.............???? gdusia...............??????..................????............????..............???? ***************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła Mama
Witam Dziewczyny,jesli chodzi o poród,ja zamierzam rodzic wspólnie z tatusiem dziecka,poza tym apropo ruchów czujecie je juz?U mnie wyczuwalne sa juz pod ręką na tyle,ze wczoraj udało się je poczuc kilka razy tatusiowi.Poza tym przybyło mi w obwodzie i teraz mam juz 71 cm i przytyłam 1,5 kg.Jednak wciąz mieszcze się w ciuchy sprzed ciązy(biodrówki)boli mnie tez dosc często brzuch,ale generalnie czuje się swietnie.Wczoraj w nocy miała miejsce dosc zabawna sytuacja,po srodku nocu,kiedy spalismy mój chłopak tak machnął ręką ze uderzył mnie w brzuch(niezbyt mocno,ale jednak)obudziłam się więc i krzyknęłam"Auu,uwazaj!!!!Na co on z wielkim przerazeniem w oczach zaczał krzyczec:O Boze,przepraszam,chcesz herbaty,moze Ci zrobic,albo wogóle cos przyniesc dla Ciebie,O Boze..To co,zrobię tą herbatę,przepraszam,przepraszam...Był tak sestresowany tym co zrobił,ze nawet nie słyszał jak raz po raz odpowiadam mu:nie,spij,nie chce zadnej herbaty..(Pytał mnie tak nerwowo o herbatę,gdyz zawsze kiedy się zdenerwuje i wogóle na codzien bardzo lubię róznego rodzaju herbatę) Uciekam,wpadnę pewnie jutro.Pozdrawiam Ps"Kizia-gratulacje,fajnie,ze juz wiesz.Tylko licz się z tym,ze córcia moze się jeszcze okazac synkiem,bo o to przy wczesnym usg nie trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła Mama
oj,zeby było jasne w tabelce"w pasie mam 67 cm,a w obwodzie brzucha,tam gdzie najszersze miejsce 71 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po długim weekendzie :) W niedzielę przeżyłam koszmar. Pierwszy raz straciłam na chwile przytomność. To było coś strasznego. Ale zacznę od początku. Od samego rana pobolewała mnie głowa i koło 15 ból był juz nie do zniesienia więc zeszłam do sklepu po tabletki przeciwbólowe bo w domu oczywiście nic już nie było. Wziełam jeden apap i znowu położyłam się do łóżka. OK.17:00 zadzwoniła moja mama i w trakcie rozmowy z nią poczułam że zbiera mi się na wymioty. Pamiętam że powiedziałam jej o tym i że musimy skończyć naszą rozmowę i w tym momęcie urwał mi się film.... nie zdążyłam nawet odłożyc słuchawki. Ocknęłam się leżąc na podłodze, dławiąc się swoimi wymiocinami :(( Oszczędzą Wam reszty bo to nie było miłe :( Mój mąż usłyszawszy hałas przybiegł do pokoju i próbował mi pomóc ale nie za bardzo wiedział jak. Byłam tak słaba że nie miałam siły nawet wstać z tej podłogi. Dostałam jakichś drgawek i cała się trzęsłam. Kiedy było już po, zaprowadził mnie do łazienki gdzie wziełam prysznic a on zrobił mi gorącej gorzkiej herbaty i posprzątał to wszytko. Dywan od razu wylądował na śmietniku a mnie do dzis pozostał guz i siniak nad prawą skronią. Straciłam przytomność i spadłam z łóżka, nie za duża wysokość ale głową trafiłam na ławę lub lampę stojącą obok i stąd ta pamiątka do dnia dzisiejszego. Pierwszy raz zdażyło mi się coś takiego:( I utrata przytomności i te straszne wymioty :( Brrrrr nie życze tego nikomu. Ale się rozpisałam i to jeszcze o takich niesmacznych rzeczach. Już nie będę. Aniu80 szkoda że lekarz tak cię potraktował. Poczekaj do następnej wizyty. Jeśli nadal bedzie miał takie podejście do Ciebie to zmień lekarza nie zwracając uwagi że to będzie 5 miesiąc. Poproś o ksero swojej karty i idź do innego. Zdrowie Twoje i Twojego Maleństwa jest najważniejsze. Buziak dla Ciebie i Twojego Maluszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia, powiedz koniecznie o tym swojemu lekarzowi. Ja się tylko wywróciłam na prostej drodze (spodnie dziurawe, kolana rozbite jak u 5 latka), a lekarz stwierdził, że to mogą być problemy z błędnikiem. Gdybyś tak upadła na brzuch, mogłoby być różnie. Znów jestem na zwolnnieniu, tym razem zapalenie krtani i antybiotyk.Nie wiem, czy nie skorzystam z propozycji ginia, który był ostatnio zdziwiony, że nie chcę zwolnienia na stałe.Z drugiejstrony siedzieć jeszcze tyle miesiąćy w domu... Coś u nas niemrawo ostatnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła Mama
Silvia-to co opisujesz to pewnie rzucawka(te drgawki)z pewnoscią powinnas o tym porozmawiac z lekarzem-i to szybciutko.Bardzo Ci współczuje,chociaz i ja ostatnio mam bardzo dziwne"napady"Wygląda to tak,ze w najmniej spodziewanych momentach,gdy np rozmawiam z przyjaciółką,czy kims bliskim w pewnym momencie zaczynam czuc paniczny strach,to trwa czasem kilkanascie sekund,czasem po kilka minut.Najgorsze jest to,ze choc wygląda to na silna reakcje na stres,czy wręcz strach(czuje,ze cięzko mi się oddycha i najchetniej wyszłabym szybko z pomieszczenia i wogóle poszla sobie gdzies sama)sytuacje te zdarzają się kiedy rozmawiamy tez o rzeczach przyjemnych,które wręcz powinny mnie rozluzniac.Trudno mi ztym wytrzymac,jednak jak narazie mam nadzieje,ze przejdzie mi samo.Szczerze mówiąc niewiem czy nie wolała bym miec nieco bardziej typowych objawów dla ciązy,a przez to czasem czuje się jakbym zaczynała wariowac. Koniec tych strasznych opowiesci.Byłam dzis w sprawie toxo w szpitalu,według specjalistów od tej własnie"zarazy"mój wynik mówi,ze mam slady po niedawnym przejsciu choroby,ale było to tuz przed ciązą i dziecku nic nie grozi.Tak więc nie będe sie martwic na zapas bo z tego nigdy nie wynika nic dobrego.Poza tym czas leci szybko,brzuszek jest juz nieco widoczny,jednak własciwie gdybym sama spojrzała na siebie z boku nie zauwałyła bym ze jestem osobą w ciązy-chyba biodrówki mają wpływ na maskowanie brzuszka.W kazdym razie nabrałam awersji do ciązowych spodni,które do tej pory mam tylko jedne,z czego miałam je na sobie takze jeden raz i do tego stopnia mi nie leżą,ze choc dzis mój luby ciągnął mnie do sklepu ciązowego nawet nie chciałam tam włazic,po prostu wiem ze i tak nic na mnie nie będzie.Szlag mnie trafia,wszystko jest na mnie za duze i tak sobie ostatnio mysle czy nie lepszym pomysłem byłoby poprzerabiac u krawca kilka swoich ciuchów(wszyc kliny po bokach i tp)A co Wy o tym sądzicie?Od razu dodam,ze same w sobie noszenie ładnych ciązowych ciuszków jest bardzo fajne,ale ja jestem za drobna i nawet te jedna spodnie które mam po skróceniu u krawca spadają mi z tyłka,a góry juz niestety nie da się przerobic.Dobra,koniec narzekania.Piszcie co tam u Was,czy czujecie ruchy i czy znacie płec,albo macie przeczucie.Wpisujcie tez wymiary z usg waszych pociech.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, bylam w poniedzialek u lekarza (u nowego, tamtem byl do d...) dalej chudne, zmartwil sie, on tez, kazal mi jesc czesto malymi porcajami, to sie zmuszam , choc to trudne, i nie mam ochoty jest, jadlabym pomidory, banany, marchewki i kiwi, a reszta moze nie istniec, a tu mam jest miesko blllleee, trudno jak trzeba to trzeba. czy w moge leciec samolotem??? pozdrawiam Elizabetaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia27, to rzeczywiście nieprzyjemne co przeżyłaś!Pewno najadłas sie strachu...Życzę Ci żeby to już nigdy się nie powtórzyło!!!Ja też myślę, że powinnaś , tak na wszelki wypadek, jak najszybciej skontaktować sie ze swoim ginem.Jeśli masz do niego telefon to może zadzwoń i opowiedz mu o tym albo umów się na wcześniejszą wizytę.Mnie też w czasie ciąży zdarzyło się pierwszy raz w życiu zemdleć (na mszy w kościele...) i też okropnie to wspominam...:( Trzymam kciuki za Ciebie i Twoje maleństwo!!!❤️pozdrawiam cieplutko:) RRR>>>Widzę, że znowu dopadło Cię choróbsko. Nasze organizmy są \"przeciążone\" bo ja tez juz drugi raz byłam chora, też miałam chorą krtań :( Pomógł mi bioparox. Rozumiem, że nie chcesz jeszcze iść na zwolnienie.Ja też chciałabym popracować, tak długo jak będę mogła.Życzę dużo zdrówka!!!Pozdrowionka:) Przyszła mamo, co do ruchów to ja je czuję niemal codzinnie, czasami mniej, czasami bardziej zwłaszcza rano i wieczorkiem.Ja też myślę o odwiedzeniu znajomej krawcowej i uszyciu czegoś na miarę. Wczoraj miałam urodzinki i mężuś zrobił mi miłą niespodziankę.Kupił mi sporo ciążowych gadżetów majteczki, biustonosz, koszulkę nocną, strasznie mnie to rozczuliło i nie ukrywam ucieszyło bo w swoją przed ciążową bieliznę już się nie mieszczę a wszystko mnie nieprzyjemnie uciska. Te nowe żeczy są baaardzo wygodne, tylko mnie było troszkę żal wydać 40 zł na majtasy a jak widzę mężuś zaszalał ;) Ale się rozpisałam!!!Dużo zdrówka dla wszystkich!Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna, ja widziałam u nas majtasy po 12 zł, też nad nimi myślę, ale są takie olbrzymie... Chociaż z drugiej strony powoli zaczynam też być olbrzymia...Są nawet rajstopy ciążowe ! Tez kilka razy droższe od normalnych. Jestem na zwolnieniu do piątku. Chciałabym popracoać do stycznia, ale jeszcze zobaczę. A tak wogóle to powiem Wam- pani doktor pierwszego kontaktu zapisała mi syropek, którego składnik wpływa na oddychanie upłodu.No przecież po to się chodzi do lekarza, żeby nie było takich sytuacji. POzdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallloo
CO TU TAK PUSTO??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! dlugo sie nie odzywalam :( poniewaz znalazlam sobie miejsc na baybusie po ostrej dyskusji na roczniku 85 pozdrawiam nowe mamusie :) teraz napisz co sie u mnie dziala otoz zaczna od najwazniejszego :) wczoraj dowiedzialam sie ze bede miala synka :) bylam na usg w Gdnasku u dr Doeringa bardzo mily, wszystko nagrane w kolorze na kasecie (mialam wykonane przez brzuch i dopochwowo zeby okreslic plec) dostalam 2 zdjecia, michu byl przy mnie i jestesmy zadowoleni ale to tyle dobrego.... otoz 2 tygodnie temu na usg prywatnie lekarz stwierdzil tylkozgiecie macicy i kazal przyjsc za tydzien na zabieg prostowania :( co jak sam stwierdzil nie wszystkie byly pomyslne... to chyba na otarcie lz :( kazal lezec na brzuchu, i chodzic na czworaka a za tydzien kontrolka tak wiec po przeplakanych dniach udalam sie do innego gina ktory stwierdzil ze macica jest prosciutka, wszystko ksiazkowo :) jestem bardzo zadowolona i szczerze moge polecic tego pana :) teraz odpoczywam w domciu, ciagle boli mnie kregoslup dokladniej kosc ogonowa :( nst wizyta 16 listopada, a 19 slub :) to tyle o mnie czasem lukne i poczytam co tam u Was ciekawego acha co do toxo to ja IgG mialam 221 chyba musze zrobic jeszcze IgM, ale kolezanki mowily ze im lekarz mowil ze to swiadczy o przebytej juz chorobie:) termin mam na 22 kwietnia pozdrawiam goraco :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie........płeć ************************************************************************************** RRR................30.03.06..............2kg............78cm...............??? Madeline............01.04.06...........1kg............??????...............???? witch 3.............01.04.06.......... 6 KG............88CM.............???? Ania26..............02.04.06...........4kg............92cm..............????? kizia.................02.04.06.......... 4kg............89cm...........córcia Elizabetaa..........02.04.06..........-4kg............85cm.............????? MEGI73.............04.04.06...........2kg............89cm................??? Przyszła Mama.....05.04.06..........2kg............63cm..............???? gosik 28.............05.04.06..........????.............?????..............????? Czekolada_29.......08.04.06........0,5kg............82cm.............????? macieja8.............09.04.06.........5,5kg...........??????............????? ANNA80..............10.04.06..........?????..........???????................???? Mina29...............10.04.06.........??????..........??????...............???? dowa.................10.04.06............2kg..........??????..............???? asiak27..............11.04.06.........??????............??????..............???? KASIUNIA10009.....13.04.06..........1kg..........91 cm..............????? georginia............15.04.06...........2kg.........??????................???? Słonko80.............15.04.06..........-2kg...........??????............????? ona27.................16.04,06.........??????...........?????..............???? grazie................16.04.06..........2,5 kg..........86cm.............????? Aga_ś.................16.04.06...........???.............????...............???? dorota275...........17.04.06..........??????..........64 cm............???? rybka25.............19.04.06............0kg...........74cm............????? renatajn............20.04.06............?????>..........???...............????? Renola...............20.04.06.............?????...........???...............???? Silvia27..............21.04.06............?????...........?????.............???? Agnes78_Bdg.......21.04.06.............2,5kg..........?????.............???? iwka chicago.......21.04.06............?????............?????............???? słoneczko27........22.04.06.............1,5kg.........94cm.............??? EVI_1985............22.04.2006.........2kg............70cm..........synek Lolcia................23.04.06...........??????............79cm...........???? magdek..............26.04.06...........?????...........???????..............??? Monikaa_............26.04.06..........1,5kg...........69cm..............??? asiulak................27.04.06............0,5kg..........????............????? Roza.................29.04.06.............2kg............77cm............??? serek................30.04.06............ 1 kg ..........71 cm...........????? alaa...................??????.................???...............???.............???? gdusia...............??????..................????............????..............???? *************************************************************************************** pozwolilam sobie wprowadzic poprawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renola
Jeśli chodzi o płeć dzidziusia to ja już nie wiem co myśleć - na usg genetycznym w 13hbd dowiedziałam się, że będę miała syna; tak na 51% dr stwierdził bo chociaż to bardzo dokładne usg to jeszcze zbyt wcześnie na dokładne stwierdzenie. Wczoraj zas na zwykłym usg ale za to w 17hbd lekarz stwierdził że chyba będzie córka ale dokładnie jeszcze nie widać. I tym sposobem jeszcze nie wiem. Wielkość dzidziusia 96 mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzupełniam tabele o swoje nowe wymiary, dawno się nie odzywałam ale czytam systematycznie. Teraz na wizytę idę 12 i już nie mogę się doczekać.Po wizycie mapisze co nowego u mojego bobaska. Pozdrawiam przyszłe mamusie. Nick............termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie........płeć ************************************************************************************** RRR................30.03.06..............2kg............78cm...............??? Madeline............01.04.06...........1kg............??????...............???? witch 3.............01.04.06.......... 6 KG............88CM.............???? Ania26..............02.04.06...........4kg............92cm..............????? kizia.................02.04.06.......... 4kg............89cm...........córcia Elizabetaa..........02.04.06..........-4kg............85cm.............????? MEGI73.............04.04.06...........2kg............89cm................??? Przyszła Mama.....05.04.06..........2kg............63cm..............???? gosik 28.............05.04.06..........????.............?????..............????? Czekolada_29.......08.04.06........0,5kg............82cm.............????? macieja8.............09.04.06.........5,5kg...........??????............????? ANNA80..............10.04.06..........?????..........???????................???? Mina29...............10.04.06.........??????..........??????...............???? dowa.................10.04.06............2kg..........??????..............???? asiak27..............11.04.06.........??????............??????..............???? KASIUNIA10009.....13.04.06..........1kg..........91 cm..............????? georginia............15.04.06...........2kg.........??????................???? Słonko80.............15.04.06..........-2kg...........??????............????? ona27.................16.04,06.........??????...........?????..............???? grazie................16.04.06..........2,5 kg..........86cm............????? Aga_ś.................16.04.06...........???.............????...............???? dorota275...........17.04.06..........??????..........64 cm............???? rybka25.............19.04.06............2kg...........80cm............????? renatajn............20.04.06............?????>..........???...............????? Renola...............20.04.06.............?????...........???...............???? Silvia27..............21.04.06............?????...........?????.............???? Agnes78_Bdg.......21.04.06.............2,5kg..........?????.............???? iwka chicago.......21.04.06............?????............?????............???? słoneczko27........22.04.06.............1,5kg.........94cm.............??? EVI_1985............22.04.2006.........2kg............70cm..........synek Lolcia................23.04.06...........??????............79cm...........???? magdek..............26.04.06...........?????...........???????..............??? Monikaa_............26.04.06..........1,5kg...........69cm..............??? asiulak................27.04.06............0,5kg..........????............????? Roza.................29.04.06.............2kg............77cm............??? serek................30.04.06............ 1 kg ..........71 cm...........????? alaa...................??????.................???...............???.............???? gdusia...............??????..................????............????..............????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RRR>>>nie przejmuj się!Ja też robię się olbrzymia ;) Zawsze byłam drobniutka i szczuplutka a ostatnio wszystko noszę w większych rozmiarach. Kiedy rozwiesiłam swoje ciązowe majtasy po praniu, to sama się śmiałam bo wyglądały jak majtasy ale mojej mamy:D Pozdrawiam ciepło!PA!PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Jak tu pusciutko się robi, niedługo nasz topic spadnie nawet z drugiej strony. Evi, wszystkiego naj... na Nową Drogę Życia i gratuluje Synusia. Dziewczyny, ja tez robie sie gruba, najbardziej mnie martwi to , ze sie poszerzam w biodrach i na buzi, chociaż staram sie racjonalnie odżywiać. Dziś w nocy obudził mnie głód i tak mi burczało w brzuchu, ze nie mogłam zasnac, ale jakos przetrzymałam do rana. chociaż ostatnio ze snem to u mnie kiepsko, a jak u was. Spie tylko na boku, bo na wznak, kręgosłup nie pozwala. Wczoraj wieczorem złapały mnie jakieś skurcze, w bokach, na zmiane po obu stronach, troche sie wystraszyłam, bo wczoraj miałam nerwowy dzień, i wieczorem jak się rozszlochałam, to nie mogłam przestać i myslałam ze to moze przez nerwy coś sie dzieje. Na szczęście przeszło i skurcze i zły nastrój dziś. To chyba wina hormonów. Maluszek stuka do mnie od środka co dziennie i bardzo mnie to cieszy. A jak u Was Drogie Mamusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ania26!Mnie też dopisuje apetyt!Ale jak dotąd rośnie mi tylko brzuszek, pupa i buzia są bez zmian oby tak zostało do końca! Ja też ostatnio mam nie najlepsze nastroje, też zdarza mi się często płakać( u mnie to najczęściej wina rodzinki męża) :( Dawniej tak nie było, od kiedy jestem w ciąży zrobiłam się bardziej nerwowa i drażliwa...Moja dzidzia też daje znać o sobie co raz częściej i co raz wyraźniej!:D Kobitki, piszcie co u Was!Pozdrawiam gorąco!!!PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszytkie Mamusie i ich Maleństwa :) Dziękuję Wam za słowa pocieszenia. Jutro idę do lekarza i na pewno powiem o tym co spotkało mnie tydzień temu. W środę odezwę się i powiem jak było na wizycie. Dziś od rana tez strasznie boli mnie głowa ale mam nadzieje że nie skończy się tak jak ostatnio :( Fajnie że już znacie płeć swoich maleńkich pociech. My idziemy jutro na wizytę i usg ale chyba jeszcze nie będzie nic widać :( Na usg 3D wybieramy sie ok.15 grudnia to wtedy mam nadzieję będzie już wiadomo jakiej płci jest nasz Skarbeczek :) EVI_1985 witam Cię ponownie na naszym forum. Już myślałam że o nas zapomniałaś ;) Buziaczki dla Wszytkich Mamuś i ich Pociech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo,halo Mamuśki spadamy na drugą stronę :( Odezwijcie się od czasu do czasu. Dziś idę do gina i juz nie mogę się doczekać :) Buziaczki dla Wszystkich !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) jestem, dawno mnie nie było ale Silvia mnie wywołała:):) Brzuszek juz jest u mnie widoczny, zmieniłam sobie gina na panstwowego, jest dobry i przynajmniej nie płacę, co najwazniejsze to przyjmuje w szpitalu w ktorym bede rodzić no i w gabinecie jest usg wiec bedzie mozna podglądac maluszka od razu bez skierowania na inny termin:) Do ostatniej wizyty ktora była 5.10 przytylam zaledwie 300g wiec wprowadze poprawki do tabeleczki:), mam nadzieje na nasternej wizycie zobaczyc co sie urodzi- syn czy corka, ide na nia 25.11 Silvia widze ze istny koszmar przezyłaś, ale juz dobrze jest?? No i oby sie to nie powtorzyło. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie........płeć ************************************************************************************** RRR................30.03.06..............2kg............78cm...............??? Madeline............01.04.06...........1kg............??????...............???? witch 3.............01.04.06.......... 6 KG............88CM.............???? Ania26..............02.04.06...........4kg............92cm..............????? kizia.................02.04.06.......... 4kg............89cm...........córcia Elizabetaa..........02.04.06..........-4kg............85cm.............????? MEGI73.............04.04.06...........2kg............89cm................??? Przyszła Mama.....05.04.06..........2kg............63cm..............???? gosik 28.............05.04.06..........????.............?????..............????? Czekolada_29.......08.04.06........0,5kg............82cm.............????? macieja8.............09.04.06.........5,5kg...........??????............????? ANNA80..............10.04.06..........?????..........???????................???? Mina29...............10.04.06.........??????..........??????...............???? dowa.................10.04.06............2kg..........??????..............???? asiak27..............11.04.06.........??????............??????..............???? KASIUNIA10009.....13.04.06..........1kg..........91 cm..............????? georginia............15.04.06...........2kg.........??????................???? Słonko80.............15.04.06..........-2kg...........??????............????? ona27.................16.04,06.........??????...........?????..............???? grazie................16.04.06..........2,5 kg..........86cm............????? Aga_ś.................16.04.06...........???.............????...............???? dorota275...........17.04.06..........??????..........64 cm............???? rybka25.............19.04.06............2kg...........80cm............????? renatajn............20.04.06............?????>..........???...............????? Renola...............20.04.06.............?????...........???...............???? Silvia27..............21.04.06............?????...........?????.............???? Agnes78_Bdg.......21.04.06.............2,5kg..........?????.............???? iwka chicago.......21.04.06............?????............?????............???? słoneczko27........22.04.06.............1,5kg.........94cm.............??? EVI_1985............22.04.2006.........2kg............70cm..........synek Lolcia................23.04.06...........??????............79cm...........???? magdek..............26.04.06...........?????...........???????..............??? Monikaa_............26.04.06..........1,5kg...........69cm..............??? asiulak................27.04.06............0,5kg..........????............????? Roza.................29.04.06.............2,3kg..........83cm............??? serek................30.04.06............ 1 kg ..........71 cm...........????? alaa...................??????.................???...............???.............???? gdusia...............??????..................????............????..............????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze się że do nas wróciłaś Roza :) Cieszę się że zmieniłaś lekarza i jesteś z tej zmiany zadowolona. Nie ważne czy państwowy czy prywatny, byle był dobry! U mnie rzeczywiscie ostatnio nie było lekko ale dziś na szczęście czuję się juz lepiej. Pewnie troszke jest to spowodowane tym że dziś idziemy do gina i będziemy znowu oglądać nasze Maleństwo :) :) W takie dni jak dzisiaj nic nie jest w stanie popsuć mi humoru i jestem naładowana taką pozytywną energią :) Co prawda odebrałam wczoraj swoje wyniki i nie są one za ciekawe ale nie będę się zamartwiać na zapas. Buziaczki dla Wszytkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkei mamuski, coś ostatnio pustki na naszym forum, już niedługo spoadniemy z drugiej storny. My z maleństwem mamy się dobrze, brzucha nadal nie widać, ale obawiam się, że jednego ranka jak mi brzusio wykoczy to będę zmuszona zadzwonić do szefa i powiedzieć że do roboty nie dojdę bo nie mam się w co ubrać i pędem pobiegnę na zakupy. Pozdrawiam wszystkie mamuśki i dajcie czasem znać co u was słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamuśki :) Byliśmy wczoraj u mojej pani ginekolog. Z Maleństwem jest wszystko w porządku. Pierwszy raz miałam robione usg przez brzuch (poprzednie 3 były dopochwowe) i bałam się że nie będzie za wiele widać. Jednak okazało się że sprzęt mają z najwyższej półki i widzieliśmy nasze brykające Maleństwo :) Nasz Skarbeczek rośnie i rozwija się prawidłowo. Ma prawie 10 cm a jego nóżka ma 2,4 cm :) :) Widzieliśmy serduszko, kręgosłup, kostki :) Na początku Maluch był nieśmiały i nie za bardzo chciał się pokazać;) Jednak w pewnym momęcie obrucił się i pokazał się z przodu. Widzieliśmy jego buźkę, oczka, nosek. Jedną rączkę podłozył sobie pod głowę a drugą do nas machał :) To było coś niesamowitego. Cały czas obracał się tak byśmy widzieli jego/jej buźkę. Po przyjściu do domu śmialiśmy się z mężem że mały/a model/ka nam rośnie i zastanawialiśmy sie do kogo jest podobny/a :) Ale sie strasznie rozpisałam ale od rana dzis rozpiera mnie energia i jestem bardzo, bardzo szczęśliwa :) :) :) Następną wizytę mamy za 4 tygodnie. Co do mnie to na wadze ubyło mi 2 kg :) (bardzo proszę to zamieścić w naszej tabelce bo ja niestety nie umiem tego sama zrobić ;) Mam brać dalej witaminy i dodatkowo żelazo (bo wyniki mi spadły) oraz wit.C aby zakwasić mocz. Jeśli chodzi o te bóle głowy i utratę przytomnosci to mam uważać na siebie i jeśli się to powtórzy to skontaktować się natychmiast z lekarzem. Co do witamin to brałam do tej pory materne ale chyba teraz zmienię. Napiszcie jakie witaminy Wy bierzecie. Co sądzicie o witaminach FeminatalN ? Może któraś z Was je bierze ? Dobra kończe i czekam na jakieś informacje od Was. Pozdrowionka i buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×