Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Renola obijam się, no i jakiś obiad zrobię zeby nie było potem gadania, a nauka to na ostatni gwizdek, uczę sie zaocznie. Długo na L4 bedziesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renola
na razie postanowione ze do stycznia - teraz w mojej robocie niebezpiecznie nerwowo, grudziń to wielki wysiłek w handlu a czasem czuje sie nie najlepiej więc lepiej siedzie w domu. Bezpieczniej. A co studiujesz? Ja też studiowałam zaocznie Public Relations. Ale przestało mi sie podobac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece obierać ziemniaki- mam nadzieje ze nad nimi nie zasnę:) Pozdrawiam🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renola to dobrze ze poszłaś na L4- sopkoj najważniejszy, a ja studiuję pedagogikę wczesnej edukacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie........płeć ************************************************************************************** RRR................30.03.06..............2kg............78cm...............??? Madeline............01.04.06...........1kg............??????...............???? witch 3.............01.04.06.......... 6 KG............88CM.............???? Ania26..............02.04.06...........4kg............92cm..............????? kizia.................02.04.06.......... 4kg............89cm...........córcia Elizabetaa..........02.04.06..........-4kg............85cm.............????? MEGI73.............04.04.06...........2kg............89cm................??? Przyszła Mama.....05.04.06..........2kg............63cm..............???? gosik 28.............05.04.06..........????.............?????..............????? Czekolada_29.......08.04.06........0,5kg............82cm.............????? macieja8.............09.04.06.........5,5kg...........??????............????? ANNA80..............10.04.06..........?????..........???????................???? Mina29...............10.04.06.........??????..........??????...............???? dowa.................10.04.06............2kg..........??????..............???? asiak27..............11.04.06.........??????............??????..............???? KASIUNIA10009.....13.04.06..........1kg..........91 cm..............????? georginia............15.04.06...........2kg.........??????................???? Słonko80.............15.04.06..........-2kg...........??????............????? ona27.................16.04,06.........??????...........?????..............???? grazie................16.04.06..........2,5 kg..........86cm..........synek Aga_ś.................16.04.06...........???.............????...............???? dorota275...........17.04.06..........??????..........64 cm............???? rybka25.............19.04.06............3kg...........80cm...........synek renatajn............20.04.06............?????>..........???...............????? Renola...............20.04.06.............?????...........???...............???? Silvia27..............21.04.06............ -2 kg...........?????.............???? Agnes78_Bdg.......21.04.06.............2,5kg..........?????.............???? iwka chicago.......21.04.06............?????............?????............???? słoneczko27........22.04.06.............1,5kg.........94cm.............??? EVI_1985............22.04.2006.........2kg............70cm..........synek Lolcia................23.04.06...........??????............79cm...........???? magdek..............26.04.06...........?????...........???????..............??? Monikaa_............26.04.06..........1,5kg...........69cm..............??? Viki2.................26.04.06...........4 kg..............89 cm..........??? asiulak................27.04.06............0,5kg..........????............????? Roza.................29.04.06.............2,3kg..........83cm............??? serek................30.04.06............ 1 kg ..........71 cm...........????? alaa...................??????.................???...............???.............???? gdusia...............??????..................????............????..............????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renola
skończyłam ten Public ale tylko licencjat. Po urodzeniu dzidzi - bedąc na wychowawczym - zamierzam isc na magisterke w innym kierunku - mysle o zarzadzaniu zasobami ludzkimi lub psychologii w zarządzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pewnie:) jak Cie bardziej interesuje:) nie ma co sie meczyć na kierunku ktory nie odpowiada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renola
uwazam pedagogike za bardzo mądry kierunek - tylko dla cierpliwych. Dla mnie w tym kierunku jest za późno - musiałabym zaczyna od początku. A wiecie czego najbardziej zazdroszcze nauczycielom - dużo wolnego - weekendy, ferie, wakacje i pracują od rana!!! Nie doceni tego nikt kto nie pracował w markecie - najczęściej popołódniówki w pracy bo wzmożony ruch, większosc weekendów i te wakacje kedy cieplutko a tam bez okien jak w piwnicy trzeba się kisic. Nie szukajcie nigdy pracy w markecie - po albo na wychowawczym zamierzam zmienic robote. pozdrawiam wszystkie mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, Twój dyrektor chyba nie ma wyobraźni. Mój jest spoko, czasem nawet stwierdza, że jestem blada, albo coś w tym stylu.U mnie już wszyscy w pracy wiedzą, że jestem w ciąży. Napiszcie Anie, czy zwolnili Was z dyżurów.Mnie tak. Ja polecę Wam kawę Ricore z Nestle, jest w niej tylko 40% kawy, reszta to cykoria, ma też wapń, błonnik i magnez.Piję 2 dziennie, czasem nawet i trzy, dobrze się po niej czuję, a lekarz też mówi, że nie zaszkodzi. Ciekawe, czy ten nas kretyński rząd wymyśli wreszcie coś sensownego w naszej sprawie. Już oddam to becikowe za dłuższy macierzyński, ale oni pewno jak zwykle tylko obiecują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renola no to fakt jest dużoo wolnego i mało godzin pracy np w przedszkolu tylko 5 godz a ja bym wolała miec zerowkę:), ale to dopiero 2-gi rok studiow i jestem wściekła na siebie ze tak pozno sie obudziłam i na nie poszłam. RRR ja tak myśle o ince, ale jakos mnie nie kusi na nią, nigdy nie przepadałam za tym napojem, no i mogli by juz cos powiedzieć, też sledzę wszystko. Ale ja to nawet nie dostanę wypramki tylk moje kochanie, bo jestem bezrobotna- prawda to czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ja też mam termin na kwiecień a tak konkretnie to 20. od paru dni czuję ruchy dzieciątka i w ogóle jestem happy!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Roza, głowa do góry , bo urodzisz smutnego Maluszka!!! Dziewczyny, macie racje z tym, ze nauczyciele maja fajnie, duzo wolnego itp., ja tam ciesze sie z mojej pracy, najgorszy byl pierwszy rok, bo musiałam pisać konspekty, itp, tak ze zero wolnego czasu. Teraz tylko od czasu do czasu przygotowac cos na lekcje i sprawdziany poprawic, chociaz nie zazdroszcze polonistką, tym, które przygotowuja młodziez do matury. W zeszłym roku uzupełniałam etat w liceum i naprawde sie napatrzyłam. Ale jak każdy zawód i ten ma swoje minusy- ciagle trzeba sie dokształcać, koncze studia podyplomowe, a juz pytaja mnie jak dalej ede podnosic swoje kwalifikacje, no i kolejne awanse przede mna, co tez wymaga duzo pracy w domu. Takze błędnie myśli ten, kto uwaza ze nasza praca konczy sie po opuszczeniu budynku szkoły, bo czasem trzeba poswiecic całe popołudnie na prace. Ale to od czasu do czasu. wszystko byłoby fajnie, gdyby nie te dzieciaki z gimnazjum, w nich jest tyle chamstwa i agresji, ze czasmi jak wracam do domu (tylko po kilku godzinach) to mam serdecznie dosyć. Kosztuje mnie to tyle nerwów, ze coraz częściej sie zastanawiam , czy po świetach wracac do pracy. ale co tam, wazne ze mam prace, wiec nie narzekam. Ale taka nasza mentalnośc, ze kazdy sadzi, ze inni maja lepiej, bo ja czasami tez tak sadze, ze fajnie maja ci w biurach, sklepach, koncza robote i nic ich nie obchodzi, ale jak wiadomo, to nie prawda, myslimy tak, zeby sie pocieszyc. Wiec dziewczyny, cieszmy sie z tego co mamy. Dzieki śliczne za zainteresowanie moim pytaniem, moze uda mi sie cos znalezc w internecie na ten temat. RRR, mnie z dyzurów zwolnili tylko częsciowo, czyli mam 2X w tyg. po pare przerw, w miejscach mniej obleganych przez uczniów, ze tak to nazwe. Ale ja w wiekszosci na te dyzury nie chodze, bo zawsze jest jakis drugi nauczyciel. Pozdrawiam i zycze Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RRR >>> dzięki za zrozumienie, ja też myślę, że ten mój dyrektor to jakiś dziwny typ. Niby pogratulował ciąży itd. ale ciągle wymyśla mi jakieś dodatkowe zajęcia (jestem zatrudniona tylko na pół etatu ) a to zastępstwa, oczywiście bezpłatne, a to przygotowanie jakichś świstków na zebrania, rady pedagogiczne, a to jakieś szkolenie, co tydzień mam inne \"zlecenie\". Drazni mnie to potwornie. Nawet inne nauczycielki z tego kpią w pokoju, że dyrektor wysługuje sie tak ciężarna kobietą... No ale cóż!Tak jest w tym naszym kraju, że trzeba być wdzięcznym za pracę a nie marudzić :O Co do dyżurów to ja nie mam wcale ale nie miałam od początku przydzielonych ze względu, że mam tylko 9 godzin w tym część w domu ucznia. Ania26 >>> ja też się zgadzam, że nauczyciele nie maja aż tak \"różowo\" , zwłaszcza jeśli chodzi o wypłatę ;) ale to mój wymarzony zawód od dziecka,( jak moja mama ) więc za nic bym go nie zmieniła! Rybka25 >>>Ja też dostałam skierowanie na echo serca ponieważ miałam kołatanie serca i szmery. Okazało się że to zespół Barlowa, nic groźnego ale własnie daje znać o sobie szczególnie w ciąży. Najbardziej dokuczają takie napady bicia serca, kiedy wydaje Ci się, że chce wyskoczyć z piersi ale ja pocieszam się, że to jest całkowicie niezagrażające zdrowiu i życiu (tak twierdzi kardiolog). Życzę żeby z Twoim sercem też było wszystko w porządku!!! Pozdrawiam wsystkie mamusie!!!:) Miłego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie rację, dziewczyny, jeśli ktoś nie ma nauczyciela w rodzinie, to myśli, że to sam miód.Owszem, pracuję 18 godzin normalnie, ale za rady, szkolenia, zebrania, dyskoteki itp nie dostajemy nic, no bo to w ramach etatu.A praktycznie co tydzień coś wypadnie, a o tym co się dzieje przed wakacjami i feriami lepiej nie mówić... Ja nie narzekam, ale jak mi czasem ktoś mówi jak to mam dobrze, to mnie trafia. Trzeba też było zostać nauczycielem, to nie zawód dla wybrańców.Dziś do domu przyniosłam 54 zadania klasowe, a w szkole siedziałam 2 g i poprawiałam testy-32 książki nie są lekkie. Nie narzekajmy, bo i tak podobno jesteśmy najbardziej marudnym narodem na świecie. Wiecie co, wczoraj dowiedziałam się, że moja bratowa też jest w ciąży, ma termin na lipiec ! ( lat posuchy w mojej najbliższej rodzinie, a tu od razu dwa bobasy! Trzymajcie się ciepło !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia79
Witajcie!! Mój poród (podobnie jka Twój Viki2) też był rodzinny i bardzo byłam z tego zadowolona. A co najważniejsze mój Mąż także. I teraz nie wyobraża sobie, żeby Go mogło przy następnym porodzie nie być. Co do tej kroplówki, to różnie z tym bywa. Bo jeśli dostajesz je po to, żeby wywołać akcję porodową (tak jak było w moim przypadku), to czasami taj jest, że w pewnym momencie wszystko nagle ustaje. No i zdarzają się takie sytuacje, że po kilkunastu godzinach ląduje się na stole operacyjnym (na szczęscie u mnie tak nie było). Ale mozliwe, że jeśli chodzi tylko o przyśpieszenie akcji porodowej to takie sytuacje się nie zdarzają. Viki 2, jeśli chodzi o Twoje pytania, to chcę chodzić do szkoły rodzenia, żeby zmotywować siebie do ćwiczeń oddechowych i żeby choć tam mój Mąż brał udział w nich. Wtedy jak była w ciąży to na wszystkie wizyty do lekarza ze mną chodził. A teraz jest to niemożliwe. Jeśli chodzi o bóle porodowe, to na szczęście miałam tzw brzuszne. Jeśli chodzi o kawę to ja także pijam Ricore z Nestle. Pije zawsze rano pół filiżanki i jak na razie na niedobór magnezu nie narzekam. U lekarki ustaliłyśmy, że termin porodu mam jednak na 6 kwietnia. Pożyjemy, zobaczymy... Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renola
A co się dzieje z PRZYSZŁĄ MAMĄ - dawno nie zaglądała!!! Może nie pisze ale chociaż czyta wiec ODEZWIJ SIE jak się masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renola, Przyszła Mama się na nas obraziła, poszukaj kilka stron wcześniej, to sie wszystkiego dowiesz. Ale mam nadzieje, ze jej przejdzie. Trzymajcie sie cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RRR>>.To podbnie jak w mojej rodzince. Jak nie było dzieciaczków to nie było a teraz mama stwierdziła, że \"otworzył się worek z wnukami \" :) . Kilkanaście dni temu dowiedziałam sie też ,że moja najlepsza przyjaciółka spodziewa się dzidziusia! Zauważyłyście, że Czekolada też ostatnio nam gdzies się zawieruszyła na forum?Czekoladko odezwij się!:D Pozdrawiam cieplutko!Miłego weekendu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witch 3
Nick............termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie........płeć ************************************************************************************** RRR................30.03.06..............2kg............78cm...............??? Madeline............01.04.06...........1kg............??????...............???? witch 3...........01.04.06........6 -o,5KG............88CM..........córcia Ania26..............02.04.06...........4kg............92cm..............????? kizia.................02.04.06.......... 4kg............89cm...........córcia Elizabetaa..........02.04.06..........-4kg............85cm.............????? MEGI73.............04.04.06...........2kg............89cm................??? Przyszła Mama.....05.04.06..........2kg............63cm..............???? gosik 28.............05.04.06..........????.............?????..............????? Czekolada_29.......08.04.06........0,5kg............82cm.............????? macieja8.............09.04.06.........5,5kg...........??????............????? ANNA80..............10.04.06..........?????..........???????................???? Mina29...............10.04.06.........??????..........??????...............???? dowa.................10.04.06............2kg..........??????..............???? asiak27..............11.04.06.........??????............??????..............???? KASIUNIA10009.....13.04.06..........1kg..........91 cm..............????? georginia............15.04.06...........2kg.........??????................???? Słonko80.............15.04.06..........-2kg...........??????............????? ona27.................16.04,06.........??????...........?????..............???? grazie................16.04.06..........2,5 kg..........86cm..........synek Aga_ś.................16.04.06...........???.............????...............???? dorota275...........17.04.06..........??????..........64 cm............???? rybka25.............19.04.06............3kg...........80cm...........synek renatajn............20.04.06............?????>..........???...............????? Renola...............20.04.06.............?????...........???...............???? Silvia27..............21.04.06............ -2 kg...........?????.............???? Agnes78_Bdg.......21.04.06.............2,5kg..........?????.............???? iwka chicago.......21.04.06............?????............?????............???? słoneczko27........22.04.06.............1,5kg.........94cm.............??? EVI_1985............22.04.2006.........2kg............70cm..........synek Lolcia................23.04.06...........??????............79cm...........???? magdek..............26.04.06...........?????...........???????..............??? Monikaa_............26.04.06..........1,5kg...........69cm..............??? Viki2.................26.04.06...........4 kg..............89 cm..........??? asiulak................27.04.06............0,5kg..........????............????? Roza.................29.04.06.............2,3kg..........83cm............??? serek................30.04.06............ 1 kg ..........71 cm...........????? alaa...................??????.................???...............???.............???? gdusia...............??????..................????............????..............????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witch 3
WITAM WAS WSZYSTKIE PO DŁUGIEJ NIEOBECNOŚCI Dziś to wpadłam tylko na chwilkę pochwalić się wczorajszym swoim przeżyciem.Byłam na usg i z moja dzidzią wszystko w porządku -juz wiem ,że będzie to Karolinka.Na usg towarzyszyła mi moja mama -zabrałam ją ponieważ za jej czasów -usg nie robili a że to jej pierwszy wnuk(HURRA WNUCZKA!!!!) to niestety tatuś dzidziusia musiał poczekać w samochodzie-ale nic nie stracił bo całe usg nagrane mam na kasetę video -(wliczone w cenę usg-15 minutowe nagranie mojej ukochanej córeczki) a cena badania tylko 60 zł.W porównaniu z całym przeżyciem to naprawdę warto. POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE 3 MAJ SIĘ CIEPLUTKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witch - gratulacje!! a ja uaktualniam tabelę o kolejne kg... dziś miałam spotkanie z ginem, razem z badaniem - szyjka zamknięta, twarda i długa, wyniki spadają, ale nie ma tragedii :) a propos pracy nauczyciela - u nas to już tradycja :) pochodzę z rodziny nauczycielskiej - babcia, 2 ciotki, rodzice i jeszcze bratowa :) i wiem, że, niestwty, jest to ciężki kawałek chleba. no, a kim ja jestem? oczywiście, że nauczycielem z wykształcenia :) niestety, w moim mieście nie ma szans nawet na te 10 h, żeby stażystę zrobić. kto wie, może od września coś się ruszy... i fakt faktem, dużo wolnego jest niewątpliwie ogromnym plusem, niestety - jednym z niewielu. pracowałąm w różnych zawodach, ale w serduchu i tak pozostaje ciągota do nauczycielstwa :D a tym, co mówią, że nauczyciele mają dbrze - odpowiadam - to trzeba było się uczyć! Nick............termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie........płeć ************************************************************************************** RRR................30.03.06..............2kg............78cm...............??? Madeline............01.04.06...........1kg............??????...............???? witch 3...........01.04.06........6 -o,5KG............88CM..........córcia Ania26..............02.04.06...........4kg............92cm..............????? kizia.................02.04.06.......... 4kg............89cm...........córcia Elizabetaa..........02.04.06..........-4kg............85cm.............????? MEGI73.............04.04.06...........2kg............89cm................??? Przyszła Mama.....05.04.06..........2kg............63cm..............???? gosik 28.............05.04.06..........????.............?????..............????? Czekolada_29.......08.04.06........0,5kg............82cm.............????? macieja8.............09.04.06.........5,5kg...........??????............????? ANNA80..............10.04.06..........?????..........???????................???? Mina29...............10.04.06.........??????..........??????...............???? dowa.................10.04.06............2kg..........??????..............???? asiak27..............11.04.06.........??????............??????..............???? KASIUNIA10009.....13.04.06..........1kg..........91 cm..............????? georginia............15.04.06...........2kg.........??????................???? Słonko80.............15.04.06..........-2kg...........??????............????? ona27.................16.04,06.........??????...........?????..............???? grazie................16.04.06..........4 kg..........86cm..........synek Aga_ś.................16.04.06...........???.............????...............???? dorota275...........17.04.06..........??????..........64 cm............???? rybka25.............19.04.06............3kg...........80cm...........synek renatajn............20.04.06............?????>..........???...............????? Renola...............20.04.06.............?????...........???...............???? Silvia27..............21.04.06............ -2 kg...........?????.............???? Agnes78_Bdg.......21.04.06.............2,5kg..........?????.............???? iwka chicago.......21.04.06............?????............?????............???? słoneczko27........22.04.06.............1,5kg.........94cm.............??? EVI_1985............22.04.2006.........2kg............70cm..........synek Lolcia................23.04.06...........??????............79cm...........???? magdek..............26.04.06...........?????...........???????..............??? Monikaa_............26.04.06..........1,5kg...........69cm..............??? Viki2.................26.04.06...........4 kg..............89 cm..........??? asiulak................27.04.06............0,5kg..........????............????? Roza.................29.04.06.............2,3kg..........83cm............??? serek................30.04.06............ 1 kg ..........71 cm...........????? alaa...................??????.................???...............???.............???? gdusia...............??????..................????............????..............????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaa__
Witajcie dziewczyny:) Ja wczoraj wróciłam do domu po dłuższym pobycie w klinice. Miałam zakładany szew (swoja drogą nie wiedziałam, że z nim tyle zachodu..). Miałam robione badania. Wszystkie wyszły mi ok. Na USG widziałam dzidzi, niesamowite uczucie widzieć jak rusza rączką, prostuje nóżkę. Ze wzruszenia popłynęły mi łzy:). Ruchy dziecka czuję od czwartku. Wcześniejszy alarm był błędny. Wtedy to nie były ruchy. W tej chwili czuję je nieustannie. To także daje wiele radości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Ja wczoraj wróciłam do domu po dłuższym pobycie w klinice. Miałam zakładany szew (swoja drogą nie wiedziałam, że z nim tyle zachodu..). Miałam robione badania. Wszystkie wyszły mi ok. Na USG widziałam dzidzi, niesamowite uczucie widzieć jak rusza rączką, prostuje nóżkę. Ze wzruszenia popłynęły mi łzy:). Ruchy dziecka czuję od czwartku. Wcześniejszy alarm był błędny. Wtedy to nie były ruchy. W tej chwili czuję je nieustannie. To także daje wiele radości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualnię tabelkę:D Nick............termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie........płeć ************************************************************************************** RRR................30.03.06..............2kg............78cm...............??? Madeline............01.04.06...........1kg............??????...............???? witch 3...........01.04.06........6 -o,5KG............88CM..........córcia Ania26..............02.04.06...........4kg............92cm..............????? kizia.................02.04.06.......... 4kg............89cm...........córcia Elizabetaa..........02.04.06..........-4kg............85cm.............????? MEGI73.............04.04.06...........2kg............89cm................??? Przyszła Mama.....05.04.06..........2kg............63cm..............???? gosik 28.............05.04.06..........????.............?????..............????? Czekolada_29.......08.04.06........0,5kg............82cm.............????? macieja8.............09.04.06.........5,5kg...........??????............????? ANNA80..............10.04.06..........?????..........???????................???? Mina29...............10.04.06.........??????..........??????...............???? dowa.................10.04.06............2kg..........??????..............???? asiak27..............11.04.06.........??????............??????..............???? KASIUNIA10009.....13.04.06..........1kg..........91 cm..............????? georginia............15.04.06...........2kg.........??????................???? Słonko80.............15.04.06..........-2kg...........??????............????? ona27.................16.04,06.........??????...........?????..............???? grazie................16.04.06..........4 kg..........86cm..........synek Aga_ś.................16.04.06...........???.............????...............???? dorota275...........17.04.06..........??????..........64 cm............???? rybka25.............19.04.06............3kg...........80cm...........synek renatajn............20.04.06............?????>..........???...............????? Renola...............20.04.06.............?????...........???...............???? Silvia27..............21.04.06............ -2 kg...........?????.............???? Agnes78_Bdg.......21.04.06.............2,5kg..........?????.............???? iwka chicago.......21.04.06............?????............?????............???? słoneczko27........22.04.06.............1,5kg.........94cm.............??? EVI_1985............22.04.2006.........2kg............70cm..........synek Lolcia................23.04.06...........??????............79cm...........???? Monikaa_............25.04.06..........3,00kg...........78cm.............??? magdek..............26.04.06...........?????...........???????..............??? Viki2.................26.04.06...........4 kg..............89 cm..........??? asiulak................27.04.06............0,5kg..........????............????? Roza.................29.04.06.............2,3kg..........83cm............??? serek................30.04.06............ 1 kg ..........71 cm...........????? alaa...................??????.................???...............???.............???? gdusia...............??????..................????............????..............????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, cieszymy się, że znów jestes z nami. Jakie tu dziś pustki na początku tygodnia!!! Właśnie zabieram się za porawe sprawdzianików. A mój Mały Skarb, wczoraj wieczorem zabawiał sie z moim Mężem, tzn. mąż przyłozył ręke do brzuszka: zero kopniaków, mąż zabrał ręke, Maluszek kopie i tak przez dłuższą chwile. Na koniec, zeby Tatuś sie nie zdenerwował, Maluszek dał mu kopniaczka i zmienił lokalizację. To jednak niesamowiete uczucie, te ruchy Dzieciatek. Mojemu Mężowi od czasu do czasu uda się je wyczuc, ale poki co, to rzadko. a Wasi Męzowie i Partnerzy mięli juz okazje poczuć ruchy swoich Dzieciatek? Pozdrawiam serdecznie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aniu!Mój mężuś też miał mozliwość poczucia kopniaczków dzidziusia!Kiedyś nawet udało nam się trfić na całą serię ;) Ale to niestety zdarza sie rzadko bo zazwyczaj kiedy mąż przykłada łapkę to malutkie po chwili sie uspokaja!To rzeczywiście super uczucie! :) Pozdrawiam cieplutko! Miłego poprawiania sprawdzianików ;) Pozdrowienia dla wszystkich mamuś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renola
Witaj Monika!!! Dobrze że już w domu, prawda? Napisz jeśli możesz co Ci się działo że zakładali szew- czy miałaś skracanie szyjki czy skurcze? I jakie leki brałaś i bierzesz. Ja ostatnio mam skurcze - biore nospe i kaprogest w zastrzykach. Czasem wydawałoby sie że dzidziuś sie tak mocno wypina w którejś części brzucha, taka górka sie robi -a to są skurcze. dziewczyny - czy Wy macie cały czas brzuszki miekkie czy czasem któraś częśc jest twardsza - i to jest normalne? Ania26 u mnie jest podobnie- jak tatuś przyłoży rękę dzieciatko przestaje sie ruszac - tylko raz udało mu sie poczuc - mam tylko nadzieje ze to nie był skurcz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U MNIE BRZUSZEK TWARDNIEJE ZWŁASZCZA WIECZORKIEM. ALE NIE CZUJE SKURCZY (CHYBA, ZE JA O TYM NIE WIEM I NIE UMIEM ICH ROZPOZNAĆ). A nie sadzę, zebym kopniaczki pomyliła ze skurczami. no ale kto wie, w końcu nie jestem w tej dziedzinie doświadczona. A swoja drogą, to te nasze dzieciaczki, póki co, nie mogą się do tych Tatuśków przekonać!!! Hi, hi, hi. Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renola
no ja też mam nadzieje że wtedy nie pomyliłam - ale tak chciałam zeby poczuł że już sama nie wiem... no a pewnie masz racje że dzieciaczki najbezpieczniej czują sie ze swoimi mamusiami - a do tatusiów przekonają sie troszkę później, potrzebują czasu. A czytałam że teraz - w piątym m-cu już rozpoznają głos mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie jeszcze niemąż nie czuje... i tak jak u Was, dziewczyny, maluch kopie, a kiedy tata położy rękę na brzuchu, od razu się uspokaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×