Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Ja też myślę, że zrzucę i bardzo chcę karmić piersią i wcale nie przeraża mnie fakt, że niby nie będę mogła się nigdzie ruszyć albo, że będę się musiała pilnować z dietą. To właśnie dzięki niej schudne! A piersi rosły mi najbardziej na poczatku a teraz już mniej, ale są bardzo wrażliwe. Mężusiowi się te duże cycuszki bardzo podobają, ale ostatnio stwierdził, że nie za bardzo ma ochotę się nimi dzielić z innym facetem. No cóż, ale synuś to priorytet! Też używam Gerbera i ma jedną zaletę - szybko się wchłania! Rozstępów ( nowych :-)) jeszcze nie mam i oby tak zostało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć BRzuchatki!! właśnie wróciłam od ginka, mały rośnie nam zdrowo - na początku 30 tc waży 1650 g!! zapowiada się dość duży facecik. wszystkie wymiary i pomiary w normie, serduszko pięknie pracuje, nerki również :) ale największą rewelacją były... brwi!! zrośnięte brwi jak u mojego Łobuza :D dodam, że usg nie było najlepsze, wręcz przeciwnie - obraz beznadziejny, ale te brwi.. siedzę i podziwiam \"fotkę\" Maćka. aaa. moje piersi są dużo większe niż przed ciążą, niestety - pobrużdżone niesamowicie. ale odkryłam niezły krem na piersi kolastyny, dozwolony również ciężarówkom.polecm go, na mnie podziałał i bruzdy są mniej widoczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze tabelka - niestety, kolejne 2 kg na plusie. gin straszy mnie kolejnymi. jednego dnia się tym przejmuję, drugiego wcale. chcę karmić piersia i będę mogła czasowo to robić - nie będę pracować, to wiem, że samo mi zleci. ale im mniej, tym szybciej, a ja przed ciążą modelką nie byłam... Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto ************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....6,5kg........98cm.......??..... Madeline.......01.04.06.....1kg........??...........??..... witch 3.........01.04.06....8 kg ...101CM......córcia.... Ania26..........02.04.06....9kg.........108cm......??...........Rzeszów kizia............02.04.06....4kg........89cm.......córcia..... Elizabetaa.....02.04.06....2kg........95cm.......??.......Bytom MEGI73.........04.04.06....2kg........89cm.......??....... Mo.nika.........04.04.06....2,5kg.....101cm......synek...... Przyszła Mama...05.04.06...2kg.......63cm........??...... gosik 28........05.04.06....????........???...........??...... Joasia79........06.04.06....6kg......???........córeczka.......Łódź wera66..........07.04.06.....13kg....???........synek..........Ostrowiec Czekolada_29....08.04.06....0,5kg...82cm......??....... macieja8........09.04.06....10kg...???..........córcia?........Gdynia ANNA80........10.04.06......6kg.....???..........??...... Mina29.........10.04.06.....????......???..........??....... dowa...........10.04.06.....7kg......102.........córeczka....Łódź asiak27........11.04.06.....????.......???..........??....... Gabrysia*......11.04.06....17kg......???..........synek.....Wrocław. KASIUNIA10009.13.04.06...1kg......91 cm......??....... georginia.....15.04.06......2kg......???..........??......... Słonko80......15.04.06......-2kg.....???..........??......... 100krotka.....15.04.06......??.......??...........?? ............Opole ona27.........16.04,06.......????......???..........??............... grazie........16.04.06......12 kg......103cm.......synek....... Aga_ś.........16.04.06......???........???...........??......... aga_krz......16.04.06.....10kg.....97cm.......córcia.....Szamotuły dorota275....17.04.06.....3kg.....70cm.........córcia......... rybka25......19.04.06.......7g.......97m.........synek.......Rakoniewie renatajn......20.04.06.....???>.....???..............??............. Renola.........20.04.06....????.......??..............??.............. eryba..........20.04.06....7kg......??.............synek.....?? Silvia27........21.04.06......-2 kg......??........synek .....Wrocław Agnes78_Bdg..21.04.06.....9 kg......??.........córeczka...Bydgoszcz iwka chicago..21.04.06.....????.......??.............??.......... słoneczko27...21.04.06......5kg......102cm....córeczka...Gdańsk Irlandia....21.04.06....12kg....108cm....synuś.....Aleksandrów Łódzki EVI_1985......22.04.2006.....2kg.....70cm.........synek......... Lolcia..........23.04.06.........7kg.....93,5cm.........synek......... Monikaa_......25.04.06......9 kg........89cm..........córeczka..... magdek........26.04.06.....???.......??..............??........... Viki2...........26.04.06.....8,5 kg.....95cm.....córeczka??.......Krosno asiulak.........27.04.06.....0,5kg...??...............??............. Kasika1.......27.04.06......2,5kg...96............synek.......... Roza...........29.04.06.....8kg....90cm.......córeczka......Olsztyn serek..........28.04.06.....5 kg .....90 cm.......córeczka........Łódź Kasia27........29.04.06.....9kg.......??...........córeczka........ alaa............??????..........???........???...........??............... gdusia.........??????.........???.........??............??............. sissi...........30.04.06.....4 kg......85 cm.......??...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasika1
Witam przyszle mamy. Kiedys pisalam tu troszke ale potem tak jakos wyszlo:) Czytam Was jednak nieustannie i ciesze sie ze nie jestem sama:) W pasie u mnie okolo 106 i od poczatku ciazy przytylam 7 kg bedziemy mieli synka i jestem z okiolic Rzeszowa. Bardzo prosze uzuplnijcie moje dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasika1
Mam podobnie z piersiami, w pierwszych miesiacach powiekszyly sie znacznie, dlatego mam na nich dosc duzo rozstepow. teraz przestaly rosnac ale rano budze sie z pobrudzona koszulka nocna. Szczegolnie jedna piers jest bardziej aktywna i na pizamie mam bialo-zoltawe plamki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto ************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....6,5kg........98cm.......??..... Madeline.......01.04.06.....1kg........??...........??..... witch 3.........01.04.06....8 kg ...101CM......córcia.... Ania26..........02.04.06....9kg.........108cm......??...........Rzeszów kizia............02.04.06....4kg........89cm.......córcia..... Elizabetaa.....02.04.06....2kg........95cm.......??.......Bytom MEGI73.........04.04.06....2kg........89cm.......??....... Mo.nika.........04.04.06....2,5kg.....101cm......synek...... Przyszła Mama...05.04.06...2kg.......63cm........??...... gosik 28........05.04.06....????........???...........??...... Joasia79........06.04.06....6kg......???........córeczka.......Łódź wera66..........07.04.06.....13kg....???........synek..........Ostrowiec Czekolada_29....08.04.06....0,5kg...82cm......??....... macieja8........09.04.06....10kg...???..........córcia?........Gdynia ANNA80........10.04.06......6kg.....???..........??...... Mina29.........10.04.06.....????......???..........??....... dowa...........10.04.06.....7kg......102.........córeczka....Łódź asiak27........11.04.06.....????.......???..........??....... Gabrysia*......11.04.06....17kg......???..........synek.....Wrocław. KASIUNIA10009.13.04.06...1kg......91 cm......??....... georginia.....15.04.06......2kg......???..........??......... Słonko80......15.04.06......-2kg.....???..........??......... 100krotka.....15.04.06......??.......??...........?? ............Opole ona27.........16.04,06.......????......???..........??............... grazie........16.04.06......12 kg......103cm.......synek....... Aga_ś.........16.04.06......???........???...........??......... aga_krz......16.04.06.....10kg.....97cm.......córcia.....Szamotuły dorota275....17.04.06.....3kg.....70cm.........córcia......... rybka25......19.04.06.......7g.......97m.........synek.......Rakoniewie renatajn......20.04.06.....???>.....???..............??............. Renola.........20.04.06....????.......??..............??.............. eryba..........20.04.06....7kg......??.............synek.....?? Silvia27........21.04.06......-2 kg......??........synek .....Wrocław Agnes78_Bdg..21.04.06.....9 kg......??.........córeczka...Bydgoszcz iwka chicago..21.04.06.....????.......??.............??.......... słoneczko27...21.04.06......5kg......102cm....córeczka...Gdańsk Irlandia....21.04.06....12kg....108cm....synuś.....Aleksandrów Łódzki EVI_1985......22.04.2006.....2kg.....70cm.........synek......... Lolcia..........23.04.06.........7kg.....93,5cm.........synek......... Monikaa_......25.04.06......9 kg........89cm..........córeczka..... magdek........26.04.06.....???.......??..............??........... Viki2...........26.04.06.....8,5 kg.....95cm.....córeczka??.......Krosno asiulak.........27.04.06.....0,5kg...??...............??............. Kasika1.......27.04.06......7kg...106............synek.......... Roza...........29.04.06.....8kg....90cm.......córeczka......Olsztyn serek..........28.04.06.....5 kg .....90 cm.......córeczka........Łódź Kasia27........29.04.06.....9kg.......??...........córeczka........ alaa............??????..........???........???...........??............... gdusia.........??????.........???.........??............??............. sissi...........30.04.06.....4 kg......85 cm.......??............... prosze bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie! Widzę, że sporo z nas ma problemy z rozstępami...U mnie najgorzej jest na piersiach :( Też się znacznie powiększyły, są całe w prążki!Mam nadzieję, że będę mogła jeszcze kiedyś założyć bluzeczkę z dekoltem!Też często mam rano \"mleczko\" na piżamce ;) Nie wiem jak Wy ale ja czuję się co raz bardziej ociężale... Ania 26 życzę udanego wypoczynku! :) RRR a jak u Ciebie?Nie brakuje Ci troszkę szkoły? Trzymajcie się cieplutko!!!PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirrikirri
słoneczko 27 : ja też z Gdańska i tez córka :) rozstępy straszne na piersiach ,ktore przypominają worki z piaskiem...brodawki 'rozlały' swój pigment na wieksza czesc piersi ...masakra :( bolały na poczatku ciazy i wtedy byly spręzyste...teraz juz nie rosną i tylko jedna wykazuje od 2 miesiecy aktywnosc... ...zastanawiam sie czy to oznacza ze tylko jedna jest zdolna do karmienia stosowalam fissan ,kolastyne....teraz oliwkę nivea... na brzuchu jeszcze nic nie ma ale skóra jest tak napięta ,ze ja nie potrafie sobie wyobrazic jak ona doczeka do kwietnia :( pominę wątek pryszczy ,jakiejs plamy ciemniejszej na szyi ,ktora sprawia wrazenie jakbym sie nie umyła dokladnie no i takich mini kurzajek na szyi...boże czy ktos wie jak to usunąc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anette1111
Witam dziewczyny kwietniówki!! Czytam czasem ten topic i zawsze u was miło!!!. Proszę o wpisanie do tabelki jeśli można. Ja mam termin na 16 kwietnia i przytłam bardzo dużo - 12 kilo, w pasie 110 cm, jestem z Mielca, spodziewam sie córeczki. Poza tym strasznie się boję porodu!!! Nie wiem co to będzie - nie potrafię znosic bólu....A poród zbliża się duzymi krokami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolonek
tez mam termin na 16 kwietnia, tez przytyłam 12 kilo i tez bede miec córke. Moja bedzie zosia a twoja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anette1111
moja córcia bedzie Oleńka - tak podoba sie mojemu mężowi, ja całą ciąże mówiłam do niej Zuzia, czasem Gabrysia.....ale już sie przyzwyczaiłam do Olusi.... A ty skąd jesteś Lolonek??? Czytałam właśnei topic o znieczuleniu zewnątrzoponowm i jetsem znów przerażona - nie wiadomo nadal co lepsze..A ja panicznie boję sie porodu, bólu no i tego nacięcia. Opini tyle co ludzi!!!! Na początku byłam pewna że zapłacę za cc i po krzyku ale teraz nei jestem już tego pewna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolonek
cesarka to duze ryzyko, lepsze znieczulenie zo, tak mówi mój mąż, a jest lekarzem. Jestem z okolic suchej beskidzkiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja chyba dziś pierwsza! Młody nie daje spać, właśnie ma gimnastykę poranną. :-) Ja na szczęście jakoś świerzych rozstępów nie mam, tylko te sprzed ciąży, ale się na zapas nie cieszę, bo wiem, że mogą wyskoczyć nawet i tydzień przed porodem. Ja się porodu jakoś nie boję. Generalnie jakoś mało strachliwa jestem. I zawsze sobie też tłumaczę, że nie ja pierwsza i nie ostatnia. W końcu to nie jest coś nienaturalnego. Dla mnie ważne jest żeby znać miejsce i choć trochę ludzi, z którymi będę rodzić. Mam szczęście że mi sie tak udało. Chciałam bardzo rodzić naturalnie, ale niestety CC. :-/ A i męża przy mnie nie będzie, ale mamy umowę, żę będzie za ścianą. Chociaż tyle... Nie martwcie się dziewczyny! Ja zawsze próbuję \"oswoić wroga\" np. poczytać o czymś czego się boję albo tego nie znam, ale postarać się podejść do tego z rezrwą. Może w tej sytuacji jest mi ławtiej bo mam wykształcenie medyczne i nie podchodzę do tego tak emocjonalnie tylko trochę jak do kolejnej porcji materiału do wkucia? :-D Namawiam do \"oswajania z porodem\"! Pozdrawiam! Ale długi post! Sorry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:) ja jeszcze nie myślę o porodzie, jakoś strach mnie nie obleciał, ale juz nie mogę sie doczekać jak maluch bedzie już z nami. Ja chcę dla corci Maja mąż Zuzia i nie wiem moze co innego przyjdzie do głowy. Już nie mogę sie doczekać az bede kompletowac wyprawkę i po wypłacie chyba juz zacznę w końcu to juz 7 miesiąc. Teraz bede miała 3 tyg wolnego od uczelni, ciesze sie niesamowicie i wiecie jest plus bo wykładowcy podchodzą do mnie i mojej ciąży wyrozumiale i jak do tąd nie pisałam żednego koła na zaliczenie przedmiotu bo teraz niepotrzebne mi stresy:D. Irlandia ja też dziś zostałam obudzona przez corcię, rozpycha sie niesamowicie:) Witam nowe koleżanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie, coraz więcej tu nas a czas do kwietnia szybciej mija. Bylam u lekarza i jest lepiej, skurczy juz nie ma. Zamiast zelaza mam brac teraz potas i magnez, bo ciagle mi rece i nogi dretwieja. Niestety, usg juz mi nie robił od 2 wizyt ale co tam! Wiem, ze mała jest ruchliwa bo codziennie dokazuje, zwłaszcza wieczorem. Ja tez sie boje porodu ale na razie jakos nie mysle o tym. Przeciez musze urodzic a duzo zalezy od organizmu, Znam dziewczyny, ktore urodziły w godzinę a znam takie, ktore sie meczyły ponad dobę.Nie ma reguły ale mam nadzieje, ze u mnie jako tako pojdzie. Póki co muszę powoli gromadzi ć wyprawkę a ceny są dość zabójcze... Idę dziś na zakupy, są już super przeceny w centrach handlowych, na poczatek sprawie cos sobie, zeby mieć motywację i wrócic do kształtów po porodzie :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anette1111
czesc dziewczyny! Jak wy to robicie że tak nie panikujecie jak ja.....???? Chyba po prostu przestanę czytac topiki o porodach bo naprawdę takie straszne rzeczy piszą koleżanki ze szok - ostatnio sie naczytałam o znieczulicy w szpitalach, że kobieta rodząca to przedmiot odarty z godności i że w niektórych szpitalach rodzi sie nago!!!! - ja np nie wyobrażam sobie tego - mam baaardzo duży biust i jak siądę na tym fotelu do rodzenia to cycki mi chyba po pas zwisą - nie chcę żeby ktoś mnie tak oglądał!!!!! Nie wyobrażam sobie nie miec stanika podczas porodu.....Moze myśle o głupotach al e lepsze to niż myśleć o bólu z resztą jak sie człowiek naczyta takich strasznych opowieści to wyobraznia daje popalić.....Wiecie co - ja to bym chciała już aby moja Oleńka była już ze mną i żeby sie wszystkie blizny już zagoiły......A tu jeszcze do kwietnia!!! Ostatnio mnie wszystko swędzi - brzuch najbardziej i ręce, macie też tak???? Czytałam wczoraj ze to może być chemostaza i nie jest bezpieczna...ja chyab za dużo czytam...Może jakiś spacer.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasika1
Czesc Dziewczyny! Grazie dzieki za wpisanie mnie do tabelki.Piszecie o porodzie, ja tez zaczynam sie bac, ale pocieszam sie ze przeciez nie jak pierwsza. Moj gin bedzie wtedy ze mna i moj maz wiec mam nadzieje ze nie bedzie tak zle. Co do wyprawki to zaczelam juz kompletowac:) nie moglam sie doczekac. Ubranek mam sporo po dzieciach kole|anek wiec zostaja mi sprzety i kosmetyki. W lutym mam zamiar sie tym zajac. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się porodu jakoś szczególnie nie boję. Rzadko o tym myślę jeśli już to moje nastawienie jest pozytywne. To mój mąż jest raczej większym panikarzem ode mnie. Mój brzuszek ładnie się już uwypuklił. Mam obecnie 95 cm w pasie. Rozstępów brak. Anette - może lepiej nie czytaj wypowiedzi forumowiczek na temat porodu bo się zadręczysz własnymi myślami. Wiele z tych wypowiedzi trzeba przepuścić przez sito. Ja kiedyś poczytał wypowiedzi i opinie na temat karmienia piersią w miejscach publicznych i o zgrozo większość wypowiedzi miała bardzo negatywny i potępiający charakter. O swędzenie skóry zapytaj się ginekologa, może po prostu brak ci jakiś mikroelementów w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Jutro ide na USG,już nie moge się doczekać kiedy zobacze moje maleństwo.Co do porodu to na razie jeszcze tak bardzo otym nie myśle, co będzie to będzie każda z nas mósi to przejść.Ja też mam takie ciemniejsze plamy na szyii, mam nadzieje że po porodzie to zniknie.Dziewczyny czy malowałyście ostatnio włosy, bo mam zamiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wera - ja robiłam balejaż i jest ok, mój ginek nie ma nic przeciw. nawet czasem się śmieje ze strachliwych kobietek - przyszłych mamusiek. powiedział mi też jedną fajną rzecz - jak tobie będzie dobrze, dziecku też. a ja robię włosy na blond, więc po pewnym czasie straszę odrostami ;) Kasika1 - nie ma za co :) co powiecie, dziwczyny, żeby zrobić tu jakąś listę wyprawkową? na moje oko jest tyle potrzebnych rzeczy, że można się pogubć.. a jak sobię zapiszę, potem tylko wykreślam punkty wykonane... pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazie! Ja sobie taka liste zrobiłam (łącznie dla siebie i Maleństwa) tylko ciuszki są na niej ogólnikowo ujęte, bo ja dopiero przejze jak przywioze od siostry i sprawdze czego mi brakuje. Pozostałe rzeczy są (chyba). Jeżeli będziecie chciały to chętnie ja tu umieszcze, a Mamy, któr mają juz Maluchy będą nam te listy weryfikować. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko27
Witam :) kirrikirri gdzie zamierzasz rodzic bo ja chyba tak jak 6 lat temu na zaspie, mam nadzieje że nie zmieniło sie tam nic na gorsze, wtedy było ok. wiec myśle ze będzie dobrze, a na którego kwietnia masz termin? Dla mam poszukujących list wyprawek to w necie jest tego mnóstwo, wystarczy wpisac w wyszukiwarce wyprawka i gotowe. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko27
anette1111 wpisuje cie do tabelki Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto ************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....6,5kg........98cm.......??..... Madeline.......01.04.06.....1kg........??...........??..... witch 3.........01.04.06....8 kg ...101CM......córcia.... Ania26..........02.04.06....9kg.........101cm......??...........Rzeszów kizia............02.04.06....4kg........89cm.......córcia..... Elizabetaa.....02.04.06....2kg........95cm.......??.......Bytom MEGI73.........04.04.06....2kg........89cm.......??....... Mo.nika.........04.04.06....2,5kg.....101cm......synek...... Przyszła Mama...05.04.06...2kg.......63cm........??...... gosik 28........05.04.06....????........???...........??...... Joasia79........06.04.06....6kg......???........córeczka.......Łódź wera66..........07.04.06.....13kg....???........synek..........Ostrowiec Czekolada_29....08.04.06....0,5kg...82cm......??....... macieja8........09.04.06....10kg...???..........córcia?........Gdynia ANNA80........10.04.06......6kg.....???..........??...... Mina29.........10.04.06.....????......???..........??....... dowa...........10.04.06.....7kg......102.........córeczka....Łódź asiak27........11.04.06.....????.......???..........??....... Gabrysia*......11.04.06....17kg......???..........synek.....Wrocław. KASIUNIA10009.13.04.06...1kg......91 cm......??....... georginia.....15.04.06......2kg......???..........??......... Słonko80......15.04.06......-2kg.....???..........??......... 100krotka.....15.04.06......??.......??...........?? ............Opole ona27.........16.04,06.......????......???..........??............... grazie........16.04.06......10 kg......103cm.......synek....... Aga_ś.........16.04.06......???........???...........??......... aga_krz......16.04.06.....10kg.....97cm.......córcia.....Szamotuły anette1111..16.04.06.....12kg.....110cm.....córeczka.....Mielec dorota275....17.04.06.....3kg.....70cm.........córcia......... rybka25......19.04.06.......7g.......97m.........synek.......Rakoniewie renatajn......20.04.06.....???>.....???..............??............. Renola.........20.04.06....????.......??..............??.............. eryba..........20.04.06....7kg......??.............synek.....?? Silvia27........21.04.06......-2 kg......??........synek .....Wrocław Agnes78_Bdg..21.04.06.....9 kg......??.........córeczka...Bydgoszcz iwka chicago..21.04.06.....????.......??.............??.......... słoneczko27...21.04.06......5kg......102cm....córeczka...Gdańsk EVI_1985......22.04.2006.....2kg.....70cm.........synek......... Lolcia..........23.04.06.........7kg.....93,5cm.........synek......... Monikaa_......25.04.06......9 kg........89cm..........córeczka..... magdek........26.04.06.....???.......??..............??........... Viki2...........26.04.06.....8,5 kg.....95cm.....córeczka??.......Krosno asiulak.........27.04.06.....0,5kg...??...............??............. Kasika1.......27.04.06......2,5kg...96............synek.......... Roza...........29.04.06.....8kg....90cm.......córeczka......Olsztyn serek..........28.04.06.....5 kg .....90 cm.......córeczka........Łódź Kasia27........29.04.06.....9kg.......??...........córeczka........ alaa............??????..........???........???...........??............... gdusia.........??????.........???.........??............??............. sissi...........30.04.06.....4 kg......85 cm.......??...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny. Ja też jutro idę na wizyte do lekarza ale dopiero po południu więc w środe napisze wam jak mój maluszek się czuje. i jaki jest już duży a także uaktualnie swoje dane , musze się tylko zmierzyć i zważyć. Fajnie że jest nas \"kwietniówek\" coraz więcej. Jeszcze tylko dwa miesiące i już zaczną pojawiać się nasze aniołki na tym swiecie pewnie tak jak ja nie możecie się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renola
witam wszystkie mamuśki - długo nie pisałam ale miewałam różne problemy, nastroje itp. Dziś dowiedziałam sie że koleżanka urodziła -poród łącznie z bólami trwał ok. 1 godz. i to pierwsze dziecko!!! To takie pocieszające. A termin miała na 5 lutego więc troche przed terminem. Bardzo fajnie że piszecie ile wasze dzieciątka ważą - bardzo chciałabym też wiedzie ale na ostatnim usg gin zmierzył tylko główke i stwierdził że termin porodu wychodzi o dwa tygodnie później i wiecej nie mierzył. Powiedział że po nastepnej wizycie na dokładne usg w szpitalu mnie umówi- no i tyle. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia27
Czesc dziewczyny:) Dziękuję za dodanie mnie do tabelki:) Miło jest czytać ze poród może trwać godzinę! Niestety ja w swoim otoczeniu nie spotkałam się z takim przypadkiem :( Zazwyczaj od pierwszego skurczu do chwili narodzin dzidziusia mija ładnych parę godzin (o ile nie parenaście). Sam poród (bóle parte) faktycznie u moich koleżanek zdarzało się że trwał bardzo krótko czyli ok 30 minut, ale to co przed parciem trwało znacznie dłużej:( Szczególnie przy pierwszym porodzie. Strasznie się boję. Jestem nieodporna na ból:( Mój lekarz powiedział że mam się dużo ruszać i dbać o kondycję fizyczną żeby miała siłę pomóc dziecku w przyjściu na świat. A Wy? Jak to u Was wygląda? Dużo się ruszacie? Ćwiczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nie mogę ćwiczyć. :-( Ale codzienny spacer jest obowiązkowy, przynajmniej godzinę. I staram się nie leżeć tylko, mimo że lekarze każą się oszczędzać. żnam swój organizm na tyle dobrze, że wiem kiedy jest granica, której przekroczenie może się źle skończyć. anette1111 to może być cholestaza, czyli zastój żółci w drogach żółciowych i przedostawanie się bilirubiny do krwi i to ona powoduje świąd. Staraj się unikać pokarmów pobciążających wątrobę: surowizny, smażonego. A przy wizycie powiedz lekarzowi to prawdopodobnie da Ci pakiet dodatkowych badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anette jeśli to Cię jakoś pocieszy to ja też baaaardzo boję się porodu, mam wrażenie, że im bliżej tym gorzej :(. To moje \"dramatyczne nastawienie\" to chyba tylko moja wina bo naoglądałam i naczytałam się w necie chyba wszystkiego co tylko może przytrafić się przy porodzie...A te fotki z porodu :O Ja bym się na położną nie nadawała...To kobiety o mocnych nerwach ;)Któraś z Was pisała o \"rozlanych \" brodawkach...U mnie to samo.... :( Ufam, że to kiedyś zniknie... Pozdrowionka cieplutkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anette1111
Dziękuje dziewczynki za dodanie mnie do tabelki..... Coś zle sie dzis czuję.Trochę sie wkurzam, bo zamówiłam ciuszki dla mojej niuni na allegro, wpłaciłam pieniążki a paczki nie ma już 5 dni - no cóż zobaczymy jutro...a tak w ogóle to czuje sie jak słonica!!! Nie wiem dziewczyny co jest grane ale normalnie nie moge sobie miejsca dzis znalezc...Leżeć nie, siedzieć nie, chodzic nie, poryczałabym sobie, poużalałabym się nad sobą....Mąż mnie przytula i żałuje ale to nie pomaga...Tak strasznie mi jest ciężko, a tu dopiero koniec stycznia mamy. Gdzie tu do kwietnia??? Troszkę mi ulżyło że nie tylko ja panicznie boję sie bólu, porodu i bezustannie czytam wszystko na ten temat, a potem umieram ze strachu....pozdrawiam cie serdecznie Anna80.....!!!! i wszystkie "słonice" ( w pozytywnym tego słowa znaczeniu)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renola
ja sie porodu w sensie bólu fizycznego nie boję - rodziłam juz raz i nie było tak źle - po prostu można wytrzymac. Boję się za to o dziecko- bo tez sie naczytałam i naoglądałam w TV o różnych problemach że zaczęłam z tego powodu myślec o cesarce - przynajmniej dziecko jest bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×