Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Gość słoneczko27
Dobry wieczór:) Wróciłam od gina . Po pierwszej wizycie sprawia całkiem poprawne wrazenie, wypytał o przebieg ciąży itp. Grazie niestety musze wykonać jeszcze raz test na obciążenie glukozy, ale 50 g a nie 75 jak sie obawiałam. Troszke podniosło mi sie ciśnienie z 110/70 na 110/90 ale jest w normie:). co do wagi to od ostatniej wizyty przybyło mi 2 kg wiec łacznie jestem na +5kg( prosze o wpis do tabelki: Pozdrawiam wszystkich gorąco w ten mrożny wieczór. Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka...
Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto ************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....4kg........98cm.......??..... Madeline.......01.04.06.....1kg........??...........??..... witch 3.........01.04.06....8 kg ...101CM......córcia.... Ania26..........02.04.06....9kg.........101cm......??...........Rzeszów kizia............02.04.06....4kg........89cm.......córcia..... Elizabetaa.....02.04.06....0kg........85cm.......??....... MEGI73.........04.04.06....2kg........89cm.......??....... Mo.nika.........04.04.06....2,5kg.....101cm......synek...... Przyszła Mama...05.04.06...2kg.......63cm........??...... gosik 28........05.04.06....????........???...........??...... Joasia79........06.04.06....3kg......???........córeczka.......Łódź Czekolada_29....08.04.06....0,5kg...82cm......??....... macieja8........09.04.06....5,5kg...???..........??........Gdynia ANNA80........10.04.06......6kg.....???..........??...... Mina29.........10.04.06.....????......???..........??....... dowa...........10.04.06.....2kg......???..........??...... asiak27........11.04.06.....????.......???..........??....... KASIUNIA10009.13.04.06...1kg......91 cm......??....... georginia.....15.04.06......2kg......???..........??......... Słonko80......15.04.06......-2kg.....???..........??......... 100krotka.....15.04.06......??.......??...........?? ............Opole ona27.........16.04,06.......????......???..........??............... grazie........16.04.06......8 kg......86cm.......synek....... Aga_ś.........16.04.06......???........???...........??......... aga_krz......16.04.06.....10kg.....97cm.......córcia.....Szamotuły dorota275....17.04.06.....3kg.....70cm.........córcia......... rybka25......19.04.06.......7g.......97m.........synek.........Rakoniewice renatajn......20.04.06.....???>.....???..............??............. Renola.........20.04.06....????.......??..............??.............. Silvia27........21.04.06......-2 kg......??........synek .....Wrocław Agnes78_Bdg..21.04.06.....5 kg......??.........córeczka...Bydgoszcz iwka chicago..21.04.06.....????.......??.............??.......... słoneczko27...21.04.06......5kg......102cm....córeczka...Gdańsk EVI_1985......22.04.2006.....2kg.....70cm.........synek......... Lolcia..........23.04.06.........5kg.....87cm.........synek......... Monikaa_......25.04.06.....3kg.....78cm..........??.............. magdek........26.04.06.....???.......??..............??........... Viki2...........26.04.06.....8,5 kg.....95cm.....córeczka??.......Krosno asiulak.........27.04.06.....0,5kg...??...............??............. Kasika1.......27.04.06......2,5kg...96............synek.......... Roza...........29.04.06.....5,5kg....88cm........??.............Olsztyn serek..........28.04.06.....3 kg .....80 cm.......??..............Łódź alaa............??????..........???........???...........??............... gdusia.........??????.........???.........??............??............. sissi...........30.04.06.....4 kg......85 cm.......??...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki - przepływ krwi przez tętnice mózgową i przez pępowinę - gin sprawdzła, czy dziecko jest dotlenione etc... u mnie jest ok i strasznie się z tego cieszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, dziewczyny, mam takie pytanie do Was. jak stan Waszej skóry? bo tak patrze na tabelkę i jestem prawie \"najlepsza\" w tyciu - teraz pewnie trochę więcej niż te 8 kg... cellulit jest okropny, hormoby dają o sobie znać. brzucho o k, bez rozstępów, ale piersi... poorane straszliwie... a jak u Was jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwka chicago
u mnie tez z cialem nie najlepiej na udach i posladkach najgorzej juz widac taka zmarszczona skore, brzuch i piersi narazie oki ale piersi mi sie bardzo powiekszyly, smaruje kremem ziajka na rozstepy i po kapieli oliwka ale nie wiem czy to cos da, przez ciaza bylam bardzo szczupla a teraz przytylam juz 15 funtow czyli jakies ok 7 kg to dla mnie bardzo duzo, uda i posladki mi sie bardzo powiekszyly, co stosujecie na taka skore jakie kremy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka - ja przed ciążą szczupła nie byłam, nie wiem, jak określić mój wygląd.. po prostu miałam wszystko na swym miejscu, może troszkę za dużo na brzuchu, to wszystko. a teraz.. po tych 8 kg jestem taka .. duża... dobrze, że brzusio jest ślicznie krągły, to przynajmnie to ładnie wygląda... ja stosuję na brzuch penaten (wszędzie polecany), na piersi jakiś kosmetyk kolastyny, dozwolony dla kobiet w ciąży. a na nogi - lekkie ujędrniające balsamy lub po prostu nawilżające. jednak słyszałam, że jeśli ma się skłonności do rozstępów, to nawet najlepsze kremy nie pomogą... aha, tak natycellulitowo to mogę polecić serum Joanny, cena ok. 15 zł, drogeria natura (ja tam kupiłam), w promocji - 10 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Jestem z czerwca, ale mam pytanie do jednej z Was. Słoneczko------ przeczytałam, że jesteś z Gdańska. Ja też. Powiedz mi, proszę, gdzie robiłaś usg 3D? Ile płaciłaś? Chodzisz gdzieś do szkoły rodzenia? Ja bym chciała, ale nie wiem, do której warto się wybrać. Do jakiego gina chodzisz? Prywatnie czy państwowo? Oj, ale zamęczam pytaniami. z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam wszystki mamusie i dzidziusie 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwka chicago
grazie - dzieki wlasnie tez tak slyszalam ze jak ktos ma sklonnosc do rozstepow to nic nie pomoze ja wlasnie chyba taka sklonnosc mam ,pomimo tego ze bylam bardzo szczupla mialam na posladkach takie nieduze rozstepy ,slyszalam tez ze to moze byc dziedziczne a moja mama tez ma spore rozstepy i tez jest chudziutka. czy przeszkadza wam juz brzuch przy spaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też byłam wczoraj u mojego pana g. Maluch waży już 1,2 kg, ma ok.37 cm. Od 27 stycznia idę na L-4, no chyba żeby wcześniej coś się zdarzyło. Przytyłam 6,5 kg, gdyby którejś z Was chciało się poprawić w tabeli. Już tydzień temu musiałam sobie kupić spodnie ciążowe, wyglądam jak rasowa ciężarówa. Co U Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki!Widzę ,że mowa o rozstępach. grazie jak Cię to pocieszy to moje cyce też wyglądają przerażająco.... :( Jakby mnie ktoś pobił ,są w sinoczerwone pręgi....Okropność...Na szczęście brzuch i pupa jeszcze w porządku. Ja przez ostatni miesiąc przytyłam 3 kg (!) a w sumie już 9 ! Smarowałam się od trzeciego miesiąca ziajką ale mi nic nie pomogła teraz od miesiąca stosuję sanosan i jest troszkę lepiej.Do ciała używam oliwki i balsamu Nivea. Na szczęście celluit mnie oszczędził... Viki co tej skłonności do rozstępów to ja mam chyba pecha bo ani mama ani siostra nawet nie wiedzą co to są rozstępy... Byłam wczoraj u gina...ale nie zrobił mi USG i kompletnie niczego się nie dowiedziałam. Czuję się straaaasznie zawiedziona!:( Wiecie co, jestem co raz bardziej niezadowolona z mojego lekarza, zamiast mnie jakoś podnosić na duchu, rozwiewać obawy to po każdej wizycie jestem jeszcze bardziej zdołowana porodem...chodzę do prywatnej przychodni i miałam nadzieję, że lekarz będzie bardziej się starał, dbał o mnie a tu olewka...Jak myślicie czy nie za późno na zmianę lekarza prowadzącego? Czy wasi lekarze też mają taki stosunek do Was? Ja sie czuję w gabinecie jak -nta pacjentka, nawet mnie nie kojarzy a w końcu 6tego miesiąca to moim zdaniem mógłby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RRR Ja ostatnio też bardzo przytyłam i już naprawdę w nic nie mogę się zmieścić!Zakupy spodni zaplanowane na jutro! :)Brzuch mam jak arbuz!Bardzo dokucza mi kręgosłup, nie mogę spać... RRR ale duża Twoja dzidzia! Taka jestem ciekawa ile ma moja....Przykro mi, że wszystkie kobiety po wizytach wiedzą co i jak, tylko ja nie :( Możesz odliczać juz dni do wolnego!Ja niestety narazie nawet o tym nie myślę... Muszę dotrwać chociaż do początku marca, no chyba że zdrówko nie pozwoli...Pozdrawiam cieplutko!!!PA!PA! Ania 26 a co u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziawczynki rozsteoy to nie tak do konca sa dziedziczne to w owiele wiekszym stopniu zalerzy od nawilzenia i elastycznosci skory a skora jest wlasnie taka kiedy dbaby o zdrowa diete nie tylko w ciazy ale przez cale zycie,czyli dostateczna ilosc wit. z gr. B wit A i E i inne. chociaz te sa najwazniejsze. Ja w pierwszej ciazy nie mialam ani jednego rozstepu a po 2 mies mialam juz spowrotem talie osy bo przed ciaza bylam szczupla teraz tez nie mam zadnych rozstepow dodam ze nie uzywam kremow przeciw rozstepom tylko po kapieki raz w tygodniu uzywam balsamu do ciala . Dodam ze moja mama w ciazach byla cala w rozstepach takze z ta dziedzicznoiscia to jest roznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Anna80, skłoniłaś mnie, zebym sie w koncu odezwała. wiesz jak czytam Twoje wypowiedzi, to tak jakbym je sama pisała. Ja tez przytyłam juz 9 kg, spodnie ciązowe nosze juz dawno, zreszta jak na początek 7 miesiąca, to ja mam naprawde duuuuuzzzzzzy brzuch. Z moim lekarzem to samo, nie znam wymiarow Dzieciatka ani płci, ani wagi, podobno to dobry lekarz, ale jak chce sie cos dowiedziec, to musze sama pytac, a on i tak niechętnie odpowiada i patrzy tak, jakbym była jakas nienormalna. W sumie to na temat porodu nie rozmawialismy w ogole. raz tylko zapytalam czy do porodu rodzinnego wymagana jest szkołą rodzenia dla męża: krotko powiedział nie i koniec tematu. ale jakos przezyje jeszcze te 3 miesiace. Ostatnio bylam u niego 20 grudnia, a nastepna wizyte mam dopiero 31 stycznia, takze w ogole totalna zlewka, mimo iz chodze prywatnie. A rozstepy u mnie głównie na piersiach (horror), lędźwiach i po wewnetrznej stronie ud, celulit tez mnie nie oszczedzil, wiec moje cialo wyglada mało atrakcyjnie. Ale sie użalam. Nie pisałam ostatnio bo miałam troche stresowych sytuacji i złapałam jakis dołek, ale czytałam codziennie. RRR ja tez ide w zasadzie od 28 stycznia na chorobowe, tylko tyle ze u nas wtedy zaczynaja sie ferie, wiec w sumie na zwolnieniu bede od 13 lutego. Pozdrawiam Was serdecznie i Wasze Maluszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu 26- nam się opłaca być na L-4 na feriach, bo to jest nasz urlop, wtedy gdy jesteś na chorobowym muszą Ci go doliczyć póżniej. Policz- po macierzyńskim 6 tyg. urlopu letniego i 2 zimowego. Anna 80 dlaczego musisz tak długo pracować? Przeciez to horror! Nie męczysz się? Ja już teraz myślałam nad zwolnieniem w miarę się czuję a i tak trzeba wystawić oceny. Zresztą mój doktorek gdyby było żle kazał mi zostać w domu i zadzwonić, bez problemu wypisze mi zwolnienie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona chicago
czesc moj gin tez jakis taki,tez nie znam wymiarow dzidziusia, nic mi nie powiedzial po usg tylko mrukna ze dobrze ale nic wiecej czy wymiary narzadow dobre itd tez jestem rozczarowana i tez mysle zeby zmienic lekarza a przynajmniej pojsc do innego zeby sprawdzil czy wszystko dobrze. ja na rozstepy smarowalam ziajka ale teraz zmienie krem bo jakos ostatnio taka mam sucha ta skore i tak mnie swedzi ze caly czas sie drapie czy was tez swedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Widzę, że nie tylko ja trafiłam na nieciekawego lekarza :O Chociaż niektóre miały szczęście, tak jak Ty RRR, z tego co piszesz to fajny gość, troszczy się o Ciebie!Co ja bym dała za takiego lekarza ale cóż, chyba tak jak napisała Ania 26 przemęczę się z nim jeszcze te 3 miesiące. Zresztą skąd mogę wiedzieć na kogo trafię, jeśli zmienię lekarza? Mój ostatnio nawet nie zapytał mnie czy chcę iść na zwolnienie :( RRR ja nie idę jeszcze na zwolnienie z dwóch powodów, pierwszy to ten nieszczęsny staż, chcę odrobić go jak najwięcej, żeby \"wyrobić się\" do końca września z resztą, nie wiem czy to mi się uda. A poza tym mam tylko pół etatu więc raczej nie przemęczam się a do szkoły mam jakieś 5-10 minut drogi. Na pewno jeśli tylko będziemy zdrowi z maleństwem to popracuję do końca lutego a potem zobaczę co dalej. Gdybym miała cały etat to pewno po feriach też juz nie wróciłabym bo to jednak za dużo wysiłku jak na \"odmienny stan\". Ania 26 mam nadzieję,że Twoje problemy rozwiązały się już i czujesz się lepiej!:) Kiedyś pytałaś o tę ciemną kreskę na brzuszku, u mnie jest juz bardzo wyraźna. RRR i Aniu26 Życzę Wam miłego leniuchowania w domku i radosnego oczekiwania na dzidzię!!!Pozdrawiam wszystkie mamusie!PA!PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko27
Dobry wieczorek Brzusio77 to usg 3D robiłam w gdańsku na ul. Rajskiej w klinice Invicta( www.INVICTA.pl) Koszt usg to było z 180 z opisem diagnostycznym i z nagraniem na płytke. Do szkoły rodzenia nie chodze, chodziłam z pierwszym dzieckiem i to co mi sie z niej przydało to nauka oddychania podczas porodu. Wtedy chodziłam do mojej przychodni w oliwie ale teraz juz tam nie organizuja, do gina też chodze państwowo do przychodni w oliwie , od sytcznia jest nowy(po pierwszej wizycie sprawiał poprawne wrażenie):) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko27
Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto ************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....6,5kg........98cm.......??..... Madeline.......01.04.06.....1kg........??...........??..... witch 3.........01.04.06....8 kg ...101CM......córcia.... Ania26..........02.04.06....9kg.........101cm......??...........Rzeszów kizia............02.04.06....4kg........89cm.......córcia..... Elizabetaa.....02.04.06....0kg........85cm.......??....... MEGI73.........04.04.06....2kg........89cm.......??....... Mo.nika.........04.04.06....2,5kg.....101cm......synek...... Przyszła Mama...05.04.06...2kg.......63cm........??...... gosik 28........05.04.06....????........???...........??...... Joasia79........06.04.06....3kg......???........córeczka.......Łódź Czekolada_29....08.04.06....0,5kg...82cm......??....... macieja8........09.04.06....5,5kg...???..........??........Gdynia ANNA80........10.04.06......6kg.....???..........??...... Mina29.........10.04.06.....????......???..........??....... dowa...........10.04.06.....2kg......???..........??...... asiak27........11.04.06.....????.......???..........??....... KASIUNIA10009.13.04.06...1kg......91 cm......??....... georginia.....15.04.06......2kg......???..........??......... Słonko80......15.04.06......-2kg.....???..........??......... 100krotka.....15.04.06......??.......??...........?? ............Opole ona27.........16.04,06.......????......???..........??............... grazie........16.04.06......8 kg......86cm.......synek....... Aga_ś.........16.04.06......???........???...........??......... aga_krz......16.04.06.....10kg.....97cm.......córcia.....Szamotuły dorota275....17.04.06.....3kg.....70cm.........córcia......... rybka25......19.04.06.......7g.......97m.........synek.........Rakoniewice renatajn......20.04.06.....???>.....???..............??............. Renola.........20.04.06....????.......??..............??.............. Silvia27........21.04.06......-2 kg......??........synek .....Wrocław Agnes78_Bdg..21.04.06.....5 kg......??.........córeczka...Bydgoszcz iwka chicago..21.04.06.....????.......??.............??.......... słoneczko27...21.04.06......5kg......102cm....córeczka...Gdańsk EVI_1985......22.04.2006.....2kg.....70cm.........synek......... Lolcia..........23.04.06.........5kg.....87cm.........synek......... Monikaa_......25.04.06.....3kg.....78cm..........??.............. magdek........26.04.06.....???.......??..............??........... Viki2...........26.04.06.....8,5 kg.....95cm.....córeczka??.......Krosno asiulak.........27.04.06.....0,5kg...??...............??............. Kasika1.......27.04.06......2,5kg...96............synek.......... Roza...........29.04.06.....5,5kg....88cm........??.............Olsztyn serek..........28.04.06.....3 kg .....80 cm.......??..............Łódź alaa............??????..........???........???...........??............... gdusia.........??????.........???.........??............??............. sissi...........30.04.06.....4 kg......85 cm.......??...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwka ja też stosowałam ziajkę ale mnie nic nie pomogła a własnie w trakcie jej stosowania pojawiły sie rozstępy :( Może to zbieg okoliczności ale teraz przerzuciłam sie na krem sanosan, jest niedrogi a mnie bardzo odpowiada. Mnie raczej nie swędzi skóra, więc nie wiem co Ci doradzić, może spróbuj zrobić peeling a potem jakiś kremik albo oliwka? Napiszcie proszę jak sobie radzicie z bólem kręgosłupa? Dla mnie ostatnio noc to prawdziwy koszmar....Nie mogę spać, kręcę się no i ten nieznośny ból pleców....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka- swedzenie skóry to po prostu jej rościąganie i niestety, tylko jakimś balsamem lekko mozna je zmniejszyć. niestety, naturajuż taka jest. ja w tej chwili błogosławię dodatkowe kiloski sprzed ciąży - skóra jest przyzwyczajona do rościągania ;) pozdrowienia mamuśkom!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Anna80, moje problemy sie troszke rozwiązały, dzieki za troskę. U mnie rozstepy na piersiach pojawiły sie jak zaczełam stosować Mustelle, wiec niby ten rewelacyjny krem na mnie nie działa. A tej ciemnej krechy jak nie miałam tak nie mam, ale wcale do niej nie \"tęsknie\". RRR dzieki za informacje na temat zwolnienia, faktycznie dowiadywałam sie i masz racje, ze lepiej isc na feriach. Anna80, noce spędzam dokładnie tak jak ty, kręgosłup i nogi mnie tak bola, ze nie moge znalezc odpowiedniej pozycji do snu, a kazde przekrecenie to nie lada wysiłek, czasem nawet potrzebuje pomocy męża. Ostatnio mam skurcze łydek, wiec czasem zeskakuje na rowne nogi z łóżka zeby sobie pomoc, najgorzej jest jak mnie złapie pod kolanem, to pozniej jeszcze cały dzien to czuje i nie moge chodzic. Czy wy też macie takie skurcze? Pozdrawiam Was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu 26 mnie na szczęście jeszcze skurcze nóg oszczędzają...Zobaczymy jak będzie dalej! Masz jakieś sprawdzone sposoby na lepsze spanie? Mnie trochę pomaga masaż pleców przed snem ale przecież nie będę codziennie zamęczać męża masażami, on i tak ma juz chyba dosyć moich humorków ;) Myślałaś o stosowaniu jakiegoś kremu albo maści na te plecki? Bo ja się właśnie nad tym zastanawiam. A co do sytuacji problemowych to u mnie niestety tez nieciekawie a to za sprawą kochanej teściowej, która juz wcina się we wszystko co tylko ma związek z dzieckiem chociaz sie jeszcze nie urodziło! Ostatnio mówi nam co mamy kupić a czego nie, co lepsze dla dziecka , non stop mnie poucza...Mam tego tak serdecznie dosyć, odbiera mi całą radość z oczekiwania na dziecko :( Jak radzicie sobie z wścibskimi teściówkami, którym się wydaje, że to ich dziecko przyjdzie na świat a nie wasze??Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna80, nie myslałam o jakichs maściach czy kremach, bo po prostu boje sie, one maja na pewno jakies działanie lecznicze, a nie wiem czy w naszym przypadku to dobrze, ale jakbys cos wiedziala na ten temat to daj znac. A ze snem sobie nie radze, budze sie nie do życia i co dzieniie musze dzien zaczac słabą kawka zeby jako tako funkcjonowac. Czasem ćwicze, zwłaszcza podobno \"koci grzbiet\" jest dobrym ćwiczeniem na kręgosłup w ciązy, ale to rzadko mi sie zdarza. Moja Teściowa sie nie wtrąca, na szczęscie widujemy sie rzadko, a poza tym moj mąż by na to nie pzowolił. ale za to mieszkam z moja mamusią, ktora oczywiscie wie najlepiej, no i zabroniła kupowania czegokolwiek zeby nie zapeszyc, wiec jak cos kupujemy to ukradkiem. Także Anno, zawsze znajdzie sie gdzies minus jak sie nie jest na swoich śmieciach. Nie przejmuj sie i mysl o swoim Maleństwie. Tak sie zastanawiam ostatnio, termin wizyty u lekarza mam dopiero 31 stycznia, wiec dopiero wtedy moze dowiem sie płci i stwierdzilismy z mężem ze jak tyle wytrzymamy bez tejk wiedzy, to chyba juz nie bede pytac lekarza o płeć, niech to bedzie niespodzianka. A jak sie czuja pozostałe Mamusie i ich Pociechy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam problemy ze snem. Budzę się albo do wc, albo mam skurcze łydek. Dziś np o 1 poszłam siusiu, póżniej zrobiłam się głodna, więć zjadłam banana. Na koniec Maluch zaczął nocny poligon( bo tak ma po jedzeniu), tak więc zasnęłam po 3. Śpię z poduszką między nogami, tak jest nieco lepiej. Byle do wiosny, dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko27
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_krz
Dziewczyny!! Skórcze łydek moga by spowodowane niedoborem magnezu. Przy nastepnej wizycie powiedzcie o tym lekarzowi to powinien wam przepisac magnez z wit. b6. Podobno pomaga. Mnie na szczescie nie dokucza kregosłup, ale za to bolą mnie wiązadła, wiec w nocy tez nie moge sie swobodnie obracac i ruszam sie w łóżku jak słonica. A pomyslcie ile jeszcze czasu do porodu i że nasze brzuszki dopiero zaczęły na dobre rosnąc. Na szczeście nie mam problemu ani z moimi rodzicami ani z tesciową bo mieszkamy 50 km od nich i jak juz sie widujemy to tylko co jakis weekend i nie ma czasu na nauki i morały. Co do rozstepów i cellulitu to chyba na razie nic mi sie nie pojawia, a przed ciążą byłam bardzo szczupła. Burzuch i piersi cały czas smaruje 2 razy dziennie oliwką dla niemowląt. I jak na razie chyba pomaga bo naciągnięta skóra na brzuchu wygląda całkiem dobrze. Mam nadzieję ze tak zostanie az do końca. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki skurcze lydek to na pewno sa przez niedobor magnezu jak juz wyzej zostalo powiedziane,spokojnie oprocz zestawu wit mozecie sobie pic magnez sam albo z wit B6 ,z nia najlepiej sie przyswaja wypijcie wtedy mleko albo zjedzcie cos z nabialu bo magnez najlepiej sie wchlania z wapniem.Mnie boli troche kregoslup ale tylko wtey jak za duzo pochodze przewaznie po sprzataniu. A w nocy spie dobrze,najlepiej na boku z poduszka pod nogaTo zreszta tez najlepsza pozycja dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te skurcze łydek mam także. zaczęłam brać witaminy dla kobiet w ciązy feminatal i przeszło. Co do rozstepów to oczywiście \"zaatakowały\" mi piersi. Wypróbowałam 3 kremy: Mustellę, Gerbera i Fissan i jak na razie ok. na piersiach zbladły mi te szramy ale są :(. Do gina idę w czwartek, może potwierdzi płeć. Ostatnie usg miałam w 18 tyg. a teraz zaczynam 28 tydzień więc chyba usg mi zrobi. Co do zakupów to dopiero w marcu po nie wyruszymy. Serek mam pytanie do ciebie czy wiesz już w którym szpitalu będziesz rodziła? ja ma dylemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×