Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Kurczę jak mój Brajan dzisiaj marudzi chyba już na serio dokuczają ząbki,jak dam mu swojego palca do gryzienia to aż szaleje i ściska z całej siły. Kupiłam matę TINY LOVE pierwsza reakcja Brajanka to płacz pobawił się może 30 sek. i już on tego nie chce kurde to ja wydałam prawie 300zł a on nie chce się tym cholerstwem bawić wrrrrrrrrr....... Ale u mnie dzisiaj leje i pranie gnije mi na balkonie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agneska posłodzimy sobie:D Dzięęęęki Brajanek może występować razem z nim. Co ty na to?? A my się wzbogacimy...hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie oglądałam Twoje albumy.w sierpniowym numerze \"twojego dziecka\" opisywali co zrobić żeby dziecko wystąpiło w reklamie, jak mieszkasz w większym mieście to na serio warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agneska mam ten numer, ale mieszkam na zadu.... wera ty tez z nami widze chcesz wystepowac, zdjecia super, ale mały juz siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sklepach już są ubranka na jesień i zimę no i zastanawiam się jakie ubranie kupić na zimę czy kombinezon czy takie długie spodnie z kurtką, muszę już się zastanawiać i kupowac bo u mnie w tej dziurze to zaraz wszystko co fajniejsze wykupią. Ale ceny to śą czadowe za kombinezon trzeba zapłacić 130 zł o matko to prawie tak jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też myslałam, o kombinezonie, ale wstrzymam się jeszcze bo nie wiem jak z rozmiarem. Kacper rośnie tak szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika normalnie konam ze śmiechu z Twojego Kacperka ale on strzela minki. chyba dobrze wie że mu zdjęcia robią i tak skubaniutki pozuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On się boi aparatu i jak podchodzę, to on już się wykrzywia:D I stąd te miny.Agneska podajesz już coś ze stałych pokarmów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak od 3 dni jabłuszko ze słoiczka HIPPa ale teraz kupiłam gerbera bo podobno lepcze i tamto jakoś mu nie szło. Jak na razie wszystko jest ok i nawet kupkę zrobił bo z tym to miał okropne problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic Agneska zmykam, bo jadę do ginekologa. Trzymajcie się . Buziaki dla małego Mój numer gg tak na przyszłość to 3967681

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny poradzcie mi cos bo nie wiem sama co jest grane. Oliwia do tej pory spala spokojnie chodzi mi o noc, tzn raz bylo tak ze przespala od 19 do 7 rano a czasmi nawet o23, 3 i 6 ale budzila sie, pozniej cys i spala dalej. Od jakiegos czasu budzi sie np o 4 i nic w tym dziwnego tyle ze budzi sie, zje i chce sie bawic, nie biore ja na rece, nie chce ja rozbudzac i przyzwyczajac, ale ona i tak musi \"pogadac\" nie swiece swiatla, tylko tule i che zeby spala, po godzinie rozmowek usypia sama. Nie wiem moze to moje mleko jakies dziwne nie pijam kawy zby ja nie pobudzalo, troche mialam stresow ostatnio bo mieszkanie kupujemy a i moj tato w szpitalu wyladowal:( Acha no i jak zawsze usypiala w moim lozku przy cycku teraz musze ja 40 min nosic na rekach usypia pozniej do lozka i dalej cycek...uff sie zmienia iam takie potrzeby napiszcie cos...a no teraz spi i pierwszy raz cumla chyciala:)Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ,hej dawno się nie odzywalam bo wyjechalismy na wieś do rodziców i tam się kurowaliśmy... Dziękuję wszystkim za dobre słowo szczególnie kasice1 agnesce,joasi79....itd. Teraz dalej badania... dosłownie domino... najpierw silna anemia po konflikcie krwi , anemia ułatwia działanie alergenów...tak wiec alergia... na skutek alergii wyjałowienie i krwawieniez jelit i paskudny rozwój grzyba...który doszedł do kolekcji ... ale to sie musi w koncu skonczyc. Tak piszecie o tym ,ze dzieci są takie aktywne... moja mała spi bardzo dużo w dzień budzi sie na 2h i tyle samo potem odsypia...czasem wiecej ... rano też ma motyw z zabawą o 5-6 godzinie... 19go skonczy 4 miesiące... Dostaje ohydny bebilon pepti 1 ale widzę ,ze to mleko dla niej jest chyba za słabe bo karmienie musi byc co 3-4 godziny a wypija 120-150ml.... nie dam jednak poki co mocniejszego ...niech jelita wrócą do formy. Piszecie o nadżerce ....widzę ze jest częsta...ma jakies objawy?? muszę sie przyznać ,ze przy tym całym lataniu po lekarzach z Zosią praktycznie olałam siebie i wiem ,ze to ignorancja ale nie bylam u ginekologa jeszcze od porodu. Nie sprawdziałam tez co tam z cukrzycą...grzybicą...bo tego ostatniego objawów jakos nie odczuwam... Tydzien temu dostałam pierwszy raz @...choc od dawna juz nie karmie piersią... juz zapomnialam jak to uprzykrza życie ;) Moje postanowienie na przyszly tydzien- pójsc do ginekologa...chociaż śmieszna sprawa...jak juz nie jestem w ciąży to na powrót się cholernie wstydzę heheh a tak poza tym jestem zmęczona...ale takim zmęczeniem ktorego nawet odespać nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do szczepienia... Zosia nie miala żadnego oprócz tego pierwszego przy urodzeniu na zółtaczkę i gruźlicę... a podobno jak minie sporo czasu to i na żóltaczke powtorzć trzeba... ...mam cholernie mieszane odczucia apropo szczepień...w polsce to jest obowiązkowe,podobno w innych krajach matka ma prawo wyboru... Boję się obciążac ją tymi szczepionkami bo kto mi da gwarancje ze w momencie szczepienia jest absolutnie zdrowa, kto mi da gwarancje ,ze szczepionka hodowana na tkankach zwierzecych jest 100% bezpieczna i nie zawiera bóg wie czego... A niestety juz ani do lekarzy ani do koncernów farmaceutycznych nie mam za grosz zaufania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kirrikirri własnie sie zastasnawiałam wczoraj co u Ciebie i Zosi?? Chyba przywołałam was na forum, myślałm że może juz uporałyście się z kłopocikami , mam tylko nadzieje ze jest lepiej, mojej Matynce morfologia sie poprawiała i mogła być zaszczepiona w wieku 3 mieciecy po raz pierwszy ,o czywiście oprócz żółtaczki bo tą zaszczepili profilaktycznie.Teraz podaje jej tylko 2 krople dziennie hemoferu , cebion multi i a następna morfolofia dopiero w wieku 9 miesięcy.Dużo zdrówka dla Zosi i Ciebie oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kirrikirri nie można otworzyć stronki.Zdrówka dla maleństwa i dla Ciebie dużo siły :) [ kwiatek ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ kirrikirri nareszcie jesteś🌻 brakowało nam ciebie, Dobrze, że z małą lepiej, ale się dziecko nachorowało. Biedna... Foto mi się nie otwiera. kingap Kacper tez miał taki okre, że budził się o 4 (wtedysię robiło jasno) i się bawił, niestety nie sam:P Chciał, żeby ktoś do niego gadał, bo inaczej płakał. Ale nie martw się, przeszło mu. Słoneczko ty tylko 2 krople hemoferu?! A ja musze dawać aż 7 😠, a nastepna morfologia za 2 tygodnie.Buziaki Werra a nic taka się z Agneską wygłupiałyśmy, że damy dzieci do reklamy i ty wtedy wkleiłaś zdjęcia i śmiałam się, że się dołączasz Do nas. Tak żartowałam,,, Czasem pisze strasznie niezrozumiale, bo zakładam, że ktoś inny wie o co mi chodzi. Przepraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika tylko 2 krople daje bo morfologia sie poprawiła, ale jak miała fatalna morfologie to dostawała 12 kropli:( A jak tam wizyta u gina??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzięki wszysto oki, tylko przeciązyłam rane i mam tam stan zapalny. Lakarz zakazał mi dzwigania czagokolwiek, nawet Kacpra mam ograniczyć:), Powiem ci Słoneczko, że sie nawet stęskniłam za tym gościem. W ciązy tyle czasu spędzaliśmy raze,hehe:P Dzidzius już śpi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika mój gin tez spko gość;) Martynia śpi juz od 19:30 , codziennie o tej godzince zasypia:) Twój Kacpi sporo waży ,a le jak tu nie dzwigać takiego rozkosznego malca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Waży juz pewnie ponad 7 kilo. A jeszcze trzeba brać wanienkę, wózek, fotelik itp. a to wszystko waży. Ale kto to za mnie zrobi?? Mąż idzie do pracy. Martynka do której śpi jak zasypia o 19.30?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane! Dzieciaczki Wasze słodkie, Kasika1 ten Twój Kacperek to niezły czaruś, Agneska.pop super zdjęcia z chrzcin, a mama Brajanka jak laseczka! Wszystkie dzieci cudne. Kirikiri szkoda ze twoja fotka sie nie otwiera. A z tym mlekiem nastepnym to nie wiedziałam, ze trzeba stopniowo i przeszłam na raz. Odkad zaczełam Małej podawac kaszki to troche przybrała na wadze, a tak je polubiła, ze teraz czystego mleczka nie zje, musze do kazdej porcji odrobine kaszki dodac, ale poza tym zupki i owoce jej nie smakuja, pliuje nimi na odległosć. moja Niusia z grzecznej dziewuszki zmieniła sie w małą terrorystke (słowo moze nie własciwe). Dlatego tak tu rzadko zagladam, tzn. czytam tylko z pisaniem gorzej. Nie wiem czy to przez te zabki bo sie na tym nie znam. Ciagle marudzi, czasami mam dosyc. Ona jest strasznym nerwuskiem (chyba po mnie). Wiecie co, strasznie drżą jej ręce, jak wyciaga po zabawke, to zrozumiałe, ale czasem tak bez powodu i to bardzo czesto. Czy moze u którejs z was tez tak jest? Czasami załuje ze pracowałąm w ciazy, bo gimnazjalisci dawali popalic, a to sie chyba odbiło na dziecku. Moja Milenka codziennie kilka razy wymiotuje, nie jest tego duzo, ale zawsze. Mysłałam, ze to przez to ze przekrecałą sie po jedzeniu na brzuszek, ale teraz pilnuje, zeby nie, a mimo wszystko wymiotuje, napiszcie czy ktoras tez ma taki problem. Ale pisze chaotycznie. Elizabeta ty tez zamilkłaś, czyzby ząbki dawały popalić. A co sie stało z Rozą , Pysią, Kizia, Dowa, Grazie, Macieja i reszta dziewczyn. A oto pare zdjęc mojej pociechy: Tak sobie najczęsciej śpi: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6ca160a7657c7e77.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bde8715d3a9838cf.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5dc3a9c910f70687.html Wybieram sie na spacerek: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b0d42a72d9d0f3ca.html I z mamusią: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/44996c1a4d47464d.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1ecf6579145db0bd.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×