Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

dzieki :) zaraz wysle. Ja mojej malej daje na noc mleko z 1,5 miarki kaszki malinowej, slicznie pachnie, jej chyba tez smakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Bardzo dawno sie nie odzywałam, ale mała jest tak apsobrbująca ze szok. Nie miałam czasu na nic jak skończyła mieiąc to zaczeła mi cały czas płakac i bywało tak ze z pokoju nie wyszłam cały dzień. Dobrze ze mama miała urlop i mi pomagała, ale na szczęście jest to juz za nami:). Oczywiście cały czas chce być na rekach i wszystko obserwować:). Wprowadzam jaj zupki i powiem ze nawet chętnie je, jest długa i ciężka ale dokładnie nie wiem więc sie nie wpisze do tabelki. Dziś konczy 4 miesiące :D:D:D:D Zdązyłam przeczytać ze jeszcze raz podajecie dane o sobie wiec i ja jescze raz piszę:) Agnieszka, lat 24 jestem z olsztyna w związki od 6 lat małżeństwem jesteśmy 8 miesięcy i jest to nasze pierwsze dziecko:) i mam nadzieję nie ostatnie:) Poród miałam lekki i wspominam to bardzo dobrze nawet z sentymentem he he. Pozdrawiam was gorąco i nadrabiam zaległości🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! No ja zapomniałam wczoraj dodać, że moja Juleczka ciągle pcha łapki do buzi i strasznie się ślini. Agnieszka też tak miała a pierwszy ząbek Jej wyszedł jak miała 10 miesięcy :) A z tym spaniem to też ostatnio różnie. Kiedyś budziła się tylko o 4 w nocy, a teraz to raczej kilka razy w nocy się budzi. 🌻 Renola 🌻 byliśmy pierwszy raz w Karwii i od razu bardzo nam przypadła do gustu. Palża piękna, piasek drobniutki. Do tej restauracji co piszesz nie dotarliśmy. Kilka razy jedliśmy w takim grill-barze gdzie za darmo Agusia była oprowadzana na kucyku. Najpierw mieliśmy jechać do Jastrzębiej Góry a potem byliśmy zadowoleni, że wybraliśmy Karwię. 🌻 Kasika1 🌻 czasami tak jest z tymi Dziećmi i z ich chwaleniem:) 🌻 Monikaa_ 🌻 nie martw się. Na pewno wszystko jest dobrze 🌻 Agnes_Bdg 🌻 ja także się do Ciebie dołączam i jestem ciekawa jak Wy dostajecie to wszystko. A oto kilka ostatnich zdjęć: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7b1489af71c18864.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bd28c4f20308b68b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c074ea3123aabcf2.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e9cc0805bf825a9f.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e064af4c003984b4.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8df89d15c20e99f9.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ęnick ............ imię dziecka .........waga.......... wzrost ......wiek --------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27......Martynka-3410..........6500........62.........3 m-ce Elizabetaa........Iga-3100.................6750.........68......4m. i 1t aga_krz...........Roksanka.-3900..........6000.........??.........14 tyg Renola.............Juleczka...................7900.........68.........4 m i 1 t Kirrikirri...........Zosia......................5500.........??.........2 m i 2 t Anna80.............Milenka...................5400.........59..........13 tyg kizia................Juleczka..................6600..........??...........12tyg Mina29........ .....Kajtek-3400 ............6000..........??..........3,5m-ca Ania26..............Milenka-4020............5600.........??...........14tyg VIKI2...............Oliwia.....................6000.........62.........2m i 5 t Kasika1.............Kacperek-3590..........6500.........??..........15 tyg Agnes_Bdg........Julka-3060................5700.........60?........3,5 mc Monikaa_...........Małgosia-2570...........4800.........58.... ..4,5 m-ca asmana.............Izabela-3500 ............ 6030.........63........12 tyg RRR..................Mikołaj3460..............7500.........67.........14 tyg grazie...............Maciej-3900.............7400.........68.......3,5 m-ca wera66.............Oskar-3650...............6700........69........3,5m-ce Irlandia.............Olek-3450................7200..........68........11 tyg dowa................Dianka-4060.............5650 .........60.........3 m-ce serek...............Joasia-3130..............5100..........???..........9 tyg agneska.pop.......Brajan-3800.............7150 ..........??....... 3m. i 1t jenefer25..........Julcia-3250..............7200..........61.........3 m-ce Marteczka77......Damienek-4350.........6750..........67.........3 m-ce Joasia79...........Juleczka-3200...........6650..........63.........3 m-ce Silvia27 ............Kacperek- 3950 ........6075 .........69.......12,5 tyg macieja8...........Kinga - 3990.............6350..........65........3 m-ce Aloiram............Agnieszka-3260..........6200..........64......14 tyg Sineqanone.......Ola-4150..................6000..........??........3 m-ce Kingap.............Oliwia-3400..............6900..........64........14tyg Niebieskie_oczy...Małgosia................6200......??........4 mies. Roza...............Maja-2650................?? ..........??.......... 4 m-ce Wagę i wzrost uzupełnie po szczepieniu które nas czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia moja mała też tak robi i to od dobrych paru tygodni, najbardziej jej smakują łapki:) Monika mam nadzieje ze wyniczki małej bedą dobre:) trzymam kciuki. Moja mała jak przesypiała nocki tak teraz musi sie choć raz zbudzić już sie od tego odzwyczaiłam, ale zaczełam dawać jej kaszkę ryżową przed spaniem i jest lepiej, moze już sie nie najada ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O co chodzi Iza jak je to strasznie sie pręży i płacze nie może nic zjeść czy to gazy????Tak strasznie mi jej szkoda bo nie może sobie pojeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes..Podaję Ci link już do tego klubu. Omin ten pierwszy formularz. PO tym powinnaś juz dostać próbki, tylko ze tam pisze, ze trochę się czeka :( http://www.nutricia.com.pl/klub_przylacz_sie.php Zajrzałam do programu pocztowego i wdzę, ze ja do Hippa tez pisałam o przysłanie próbek, wiec nie wiem, czy przysłali, bo wypełniłam ten formularz w szpitalu, czy tez dlatego ze wysłałąm im ten list. Na wszelki wypadek podaję Ci adres do Hippa : serwis@hipp.pl.Tam wtedy napisałam list z prośba o wysłanie próbek o takiej treści :\"Witam Bardzo proszę o przesłanie bezpłatnych próbek Waszych produktów dla dzieci. Mam córeczkę któa ma 1,5 miesiąca i chciałabym używać Waszych produktów. Z przyjemnością je jednak wcześniej przetestuję aby wiedzieć na co szczególnie się zdecydować.Proszę również o jakieś poradniki itp.Jednocześnie dodam iż obecnie zażywam Waszą herbatkę Hipp i uważam iż jest bardzo pomocna, ponieważ odkąd ją stosuję zauważyłam, że dziecko lepiej śpi, jest spokojniejsze i uregulowały się dolegliwości je. Chciałabym wiedzieć, że pozostałe Wasze produkty również są godne zaufania.\" I podałam swój adres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana moją małą jak brzuszek boli to tak przy jedzeniu sie pręży, dodam ze ona robi kupki raz na tydzień:(:(. Sprobuj dac jej infakolu. A moż po prostu ma taki humor, moja mała tez czesto sie drze i daje sie jej wypłakać i dopirro karmię. Skutkuje a poradził mi pediaatra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ęnick ............ imię dziecka .........waga.......... wzrost ......wiek --------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27......Martynka-3410..........6500........62.........3 m-ce Elizabetaa........Iga-3100.................7000.........70......4m. i 3t aga_krz...........Roksanka.-3900..........6000.........??.........14 tyg Renola.............Juleczka...................7900.........68.........4 m i 1 t Kirrikirri...........Zosia......................5500.........??.........2 m i 2 t Anna80.............Milenka...................5400.........59..........13 tyg kizia................Juleczka..................6600..........??...........12tyg Mina29........ .....Kajtek-3400 ............6000..........??..........3,5m-ca Ania26..............Milenka-4020............5600.........??...........14tyg VIKI2...............Oliwia.....................6000.........62.........2m i 5 t Kasika1.............Kacperek-3590..........6500.........??..........15 tyg Agnes_Bdg........Julka-3060................5700.........60?........3,5 mc Monikaa_...........Małgosia-2570...........4800.........58.... ..4,5 m-ca asmana.............Izabela-3500 ............ 6030.........63........12 tyg RRR..................Mikołaj3460..............7500.........67.........14 tyg grazie...............Maciej-3900.............7400.........68.......3,5 m-ca wera66.............Oskar-3650...............6700........69........3,5m-ce Irlandia.............Olek-3450................7200..........68........11 tyg dowa................Dianka-4060.............5650 .........60.........3 m-ce serek...............Joasia-3130..............5100..........???..........9 tyg agneska.pop.......Brajan-3800.............7150 ..........??....... 3m. i 1t jenefer25..........Julcia-3250..............7200..........61.........3 m-ce Marteczka77......Damienek-4350.........6750..........67.........3 m-ce Joasia79...........Juleczka-3200...........6650..........63.........3 m-ce Silvia27 ............Kacperek- 3950 ........6075 .........69.......12,5 tyg macieja8...........Kinga - 3990.............6350..........65........3 m-ce Aloiram............Agnieszka-3260..........6200..........64......14 tyg Sineqanone.......Ola-4150..................6000..........??........3 m-ce Kingap.............Oliwia-3400..............6900..........64........14tyg Niebieskie_oczy...Małgosia................6200......??........4 mies. Roza...............Maja-2650................?? ..........??.......... 4 m-ce poprawilam swoje dane w tabelce, bo przeklejacie stare tabelki;)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Róża moja też bardzo rzadko robi kupki. Piękna pogoda się zrobiła a Ciebie Roza dłuuuuuugo tu nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj długo, ale mam nadzieję ze córcia juz mi pozwoli z Wami posiedzieć:) A pytałaś sie lekarza na temat tych kupek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy karmieniu piersią jest to naturalne, w dodatku gdy mama ma problemy z zaparciami to io dziecko może mieeć. Chwytałam się już różnych metod i nic nie skutkuje. Nie wiem czy słyszałaś \"kanka odbytnicza\" stosuje się to w szpitalach, jest to rureczka którą się wkłada w odbyt i uchodzą przez nie zalegające gazy. Ja kupiłam to , ale nic z niej nie wychodzi, więc zagazowana chyba nie jest, za to po \"oparacji kanka\" zrobiła od razu kupke, ale wciąż się pręży i płacze. W nocy jest spokój, ale pobudka co godzinę na jedzenie, bo nie może sie najeść jednorazowo. Z tego co czytam tutaj to większość dzieci zaczęła budzić się częściej w nocy, może dlatego że pokarm nocny bogatszy jest w tłuszcz. Jutro idę za starszą córką do lekarza to i przy okazji wezme Ize zobaczymy co lakarz zaradzi. Ty do jakiego pediatry chodzisz? do przychodni jak tak to do jakiej i czy jesteś zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę do przychodni ale jest ytam lekarz do którego mam zaufanie i do ktorego ja chodze całe zycie:). Ja nie mam tej kanki nie jest potrzebna bo n\\mała puszcza bączki i nie ma wzdęć tylko kupa raz na tydzień, koper tez nie pomaga, ale ja i moja mama maym skłonnośc do zaparć wiec moze jest tak jak mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ❤️ zaczynam się troche odchudzać. Biorę tabletki na zmniejszenie łaknienia i mniej jem. Z ćwiczeniami gorzej, ale spróbuje pokonać lenistwo i zacząć. Trzeba, trzeba bo niedługo zima i bedzie trudniej cos zwalić. Pozdrawiam Viki ja niestety nie posiadam tego laktatora. Monika, bedzie dobrze nie martw się na zapas. Róza witamy po przerwie🌻 Joasia sliczne dziewczynki. Asmana ja ci nic mądrego nie doradze, życzę żeby sie poprawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana Niestety nie:( Dopóki karmiłam waga spadała ładnie. A teraz stanęła. Zreszta tych tabletek nie mozna brać jak sie karmi. A może mała taka marudna bo ząbkuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika ja tez się biorę za siebie, wróciłam do wagi z przed ciąży, ale figura juz nie ta :( Czy któraś w Was stosowała pasy wyszczuplające te które można kupić na allegro? Napiszcie czy coś pomogły i który kupiliście bo jest tak kilka w podobnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika lekarka stwierdziła, że nie widać ząbków na horyzoncie i ja tez nic nie widzę. Ja mimo , że karmie waga stanęła, niby wróciłam do wagi sprzed ciązy, ale chciałoby się więcej. Sylwia ja używałam pasa ale nie z allegro, ale mi się wydaje, że powinno się to nosić po porodzie a teraz to nie wem czy przyniesie jakieś efekty, może sie mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam zestaw ćwiczeń \"aerobiczna 6 WEIDERA\", ale ja nie należe do osób systematycznych więc będe musiała znaleść coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak czytam co dzieje się obecie w zyciu Waszych bobasów to tak akbym czytała o mojej Małgosi. Prężenie się, kiepskie spanie nocne, ssanie łapek. No i w dzień koniecznie trzeba poświęcać jej duuużo uwagi, najlepiej cały czas nosić. A do niedawna była tak mało absorbującym dzieckiem :-) Ćóż, każdy wiek ma swoje przywileje. Trochę mnie martwi, że mała tak często zaczęła jeść w dzień. Już nie co 2,5 czy 3 godziny, ale nawet po 1,5h głosno domaga się jedzenia. Gdyby nie to, że w szkole rodzenia wbijano nam, że pokarm nie może być za chudy, to pomyślałabym, że coś z nim nie tak. A może to normalne, że teraz dzieci chcą więcej jeść, bo zaczynaja się więcej ruszać i potrzebują dużo energii? Sama już nie wiem. Mam pytanie. Małgosia kończy dziś dokładnie 4 miesiące (Roza_ wszystkiego najlepszego dla Twojego dzieciaczka :-) )w październiku wracam do pracy, więc stwierdziłam, że czas zacząć przyzyczajać mała do innego pokarmu, chociaż cały czas jest tylko na piersi. Co podawałyście w pierwszej kolejności? Jabłko czy może kaszki? Główkuję nad tym i ciągle słyszę inne zdania. Monikaa_ twoja córeczka ma bardzo ładne imię :-) Myślę, że jeżeli mała jest pogodna, dobrze je, to może po prostu ma taką ładną przemianę materii? Albo po prostu będzie drobnej budowy ciała? Trzymam kciuki za wyniki badań. Pozdrawiam Jeszcze raz dziękuję za miłe przyjęcie, kirrikirri, Kasika1, słoneczko27, Renola, Aloiram ---> 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieskie oczy :) Tak moja córka ma bardzo łądne imię ;) Twoja też :D. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Moja mała też ostatnio jest bardzo absorbująca. Uwielbia jak się z nią „rozmawia”. W nocy śpi dobrze, zasypia bez usypiania, lubi pospać sobie rano dłużej ale w dzień „broni” się przed spaniem. Karmię ją wyłącznie piersią. Myślałam, że wrócę do pracy. Kupiłam laktator żeby ściągać i zostawiać jej pokarm ale po długim namyśle zostaję z małą w domu. Nie mam zaufanej osoby z którą mogłabym ją zostawić. Muszę kończyć bo już mnie moje szczęście woła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w słoneczne popołudnie:) Widzę że nie tylko moja Martynia budzi się się na jedzonko w nocy po kilka razy, zauwazłam też że mniej je w dzień wieć w nocy musi nadrobić:) strasznie się też ślini i pcha wszystko do buzki, synkowi ząbki (2) wyszły w 6 miesiącu, ciekawe ile Martynia musi się jeszcze naślinić?? Joasia słodkie masz córeczki:) Monika dużo zdrówka dla córci napewno wyniki będą ok.🌻 Róża witaj po długiej nieobecności:) pozdrawiamy i miłego reszy dnia życzymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikaaa mamy ten sam problem...Byłam dziś z małą do szczepienia.Milenka ma 4,5 mca a waży.....6150 gram :( Przez ostatnie 7 tyg. przybrała tylko 700gram .Urosła 6cm.Mnie też lekarka zleciła morfologię bo niepokoi ją ta waga...Mnie zresztą też. Mała świetnie sie rozwija, dużo gaworzy, bawi się , namiętnie wcina paluszki u nóżek i rączek,jak powiedziała lekarka jest silna ale ma niedowagę.Strasznie mnie to smuci...Dopiero w poniedziałek okazało się, że po 7u tygodniach noszenia szelek nareszcie w porządku z bioderkiem a tu nowe zmartwienie...Tylko moja w przeciwieństwie do Twojej córci Moniko, mało je, przeważnie 80-120. ja od dwóch tygodni zagęszczam jej mleczko kaszką ( ma po niej okropne zaparcia :O ) i podaję deserki. Je bardzo chętnie ale MAŁO.Za kilka dni podaję zupki.Ehhh ciągle mam jakieś strapienie... Renolka trzymam kciuki za Twoją dzidziunię!!! Viki ja tez nie pomogę Ci z laktatorem ale jak Cię to pocieszy to w ciągu dnia też macham ręką i mam dość...;) Trzymajcie się cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Witam Niebieskie oczy i Roze po długiej nieobecnosci. My jutro do szczepienia. Pocieszam sie jak Was czytam ze nie tylko moja Mała taka wymagajaca stałej uwagi . A ja juz w przyszłym tygodniu na konferencje a od 1 wrzesnia do pracy. Brrr. Ale z drugiej strony jestem tak zmeczona, ze prace potraktuje chyba jako rozrywke. Kasika1 co to za tabletki wcinasz, moze ja tez sie pokusze. A kupiłyście dziewczyny ten \"roczkowy\" prezent, bo ja potrzebuje na sobote a pomysłu brak. A mojej Niuni cos sie własnie śni bo \"śpiewa\" przez sen. I parę fotek: Moje ulubione zabawki: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1010fe05d216b51a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/22556c36e7490070.html A tak usmiecham się do mamy: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ca841a04973a2d32.html Ej, cos długo nie ma tego taty, chyba do niego zadzwonie: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/93de58df7cc0307f.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mój Jędrek też kiepsko przybierał na wadze i nadal jak patrze na tabelkę to wydaje mi się że waży mało. Tylko ja go karmiłam tylko piersią, jak okazało się że za mało przybrał to przeszłam na sztuczne mleko i jest poprawa waży 6,5 kg ( ma teraz 4 miesiące, a waga urodzeniowa 4 kg). Też robiliśmy badania moczu i krwi, na szczęście wyszły ok. Wynika z tego że miałam kiepski pokarm :( miałam z tego powodu doła, miałam zamiar pokarmić go dłużej piersią. Anna80, Monikaa będzie dobrze 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Chciałam się zapytać czy któraś z Was szczepiła dzieciaczki na pneumokoki?A jeśli tak to iloma dawkami w danym wieku i jaki jest koszt tej szczepionki? Ja byłam wczoraj z Damiankiem na 3dawce szczepienia 5w1.Mały waży 7,5kg a ma 4m-ce i 8dni.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna80 karmisz tylko piersia czy dokarmiasz sztucznym.Ja daje oliwii jedna flaszke dziennie bebilonu, a tak to pompuje ostro, miesnie mam jak Rambo.Szkoda mi troche przechodzic na sztuczne mleko bo mam swojego bardzo duzo i ciagle mi tryska,tylko to odciaganie mnie meczy.Dzisiaj ide kupic laktator elektryczny, przeciez potem moge go sprzedac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×