Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Dobre ja też zostaje ze swoim :) Zaraz ide poćwiczyć i pod prysznic. Marcel leży w łóżeczku i ma spać. ząbków nadal nie mamy, noce przesypia całe więc chyba jeszcze nie idą :( Miłego wieczoru wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, dzieci juz spia. MOja julcia wczoraj uczyla sie w przedszkolu o wszechswietiec, planetach itp, a wieczorkiem wykonala obrazek wyklejanke przedstawiajacy nasza galaktyke, bardzo dumna bo pani ja pochwalila:)) mama tez dumna dziewczynki juz spia a raczej s a wlozeczkach zaraz sobie was poczytam, ale malo napisalayscie, cos kiepsko wam idzie beze mnie. Musze was troche podreczyc. :P buzka ide wypic herbatke na kolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja własnie leze w łozeczku i wlazlam do was z telefonu :) zaraz zasne bo mam milusi masazyk. Jeszcze raz miłych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Rybka – nie zamknął mnie Kacpi w piekarniku tylko na weekend przyjechały do nas dziadki wiec musiałam trochę poszykować a od wczoraj mnie rozłożyło :( jakiś wirus czy grypsko. Na razie faszeruje się domowymi sposobami i zwykłymi lekami i mam nadzieje że to postawi mnie na nogi. Kacpi niby silny chłopak ale ramionka ma słabe :( Podciąga się jedynie przy piekarniku wiec chyba częściej będę go zabierała do kuchni by trochę poćwiczył :P może po tych ćwiczeniach wzmocni się troche i sam zacznie siadać bo jak na razie to uwielbia siedzieć ale jak tylko klapnie do tyłu to krzyk bo leniuch z niego i sam się nie podniesie, trzeba mu pomóc i go posadzić Gratuluję Twojemu Marcelkowi pierwszej kupki na nocniczku ;) Kacpi dostał w sobote nocnik od dziadków i pomału robimy próby ;) Aniutka – super że z Tomkiem jest już OK. Dzięki za życzenia „urodzinowe” dla Kacpisia i za komentarz co do kuchni :P Moja kuchnia ma prawie 10 m2 i Kacpi ma gdzie szaleć. Sadzam go w bujaku a on wedruje w nim po całej kuchni przez co oczy trzeba mieć w koło głowy by czegoś nie zmajstrował. A ciekawski jest strasznie i wszystko musi dotknąć i zobaczyć a najbardziej podoba mu się piekarnik bo może stroić miny i się przeglądać jak w lustrze ;) no i ćwiczyć te swoje mięśnie bicepsy itp. :P Super że znalazłaś nianię :D Jeśli możesz to podaj mi ten link o nianiach :) Roza - ja daje Kacpiemu 10-15 kropli Cebionu i 2-3 wit. D (Devikap) Ja skończyłam karmić piersią 1,5 tygodnia temu i powiem Ci że troszkę mi żal że mały już nie jest tak blisko mnie :( Czegoś mi brakuje … :( Słoneczko – super że wyniki morfologii są OK. :) i oby tak już pozostało Elizabetaa – gratuluje wyników w odchudzaniu !!! 4 kg i tyle straconych cm to super wynik !!! Jestem pełna podziwu dla ciebie :) Ja dostałam swój rowerek, mąż mi złożył i jeździłam 2 dni. Teraz słaniam się na nogach przez to przeziębienie i nie mam siły na jeżdżenie jednak zawzięłam się strasznie i jak tylko lepiej się poczuje to wsiadam na rower i jade dalej ;) Sylwia76 – łóżeczko opuściliśmy Kacpiemu na środkowy poziom ale chyba opuścimy całkiem na dół. Rybka, Agnes_Bdg,, Asmana, Kasika, zdjęcia dzieciaczków SUPER !!! :D Kacpi też już sam trzyma butle i z niej pije. Od czasu do czasu robi przerwe na zabawę smoczkiem po czym dalej wraca do picia ;) Co do raczkowania to od kilku dni przyjmuje pozycję startową i kołysze się na boki ;) Czasem rączki idą do przodu lub do tyłu ale nóżki jeszcze są w miejscu ;) Natomiast jak chce gdzieś dojść to czołga się i zasuwa aż się kurzy ;) ale do tyłu oczywiście bo łatwiej :P Kończę bo już ledwo patrzę na oczy ale postanowiłm dziś siąść i poczytać co u Was bo zaległości straszne a w dzień czasu brak. Wypije jeszcze herbatke z miodkiem i cytrynką i zmykam pod kołderkę. Sorki za literówki ale już późna pora. Dobranoc 🌻❤️🌻 – to dla Wszystkich które o nas pamiętały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać że wszystkiego naj, naj dla solenizantów z minionego tygodni, tych dzisiejszych i jutrzejszych (bo za 3 minutki bedzie już nowy dzień ;) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze przed wyjsciem sie pochwale, obwod w pasie spadl mi w sumie o 5 cm:))) tak ze idzie calkiem calkiem:)) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zima jak zwykle zaskoczyła drogowców :P u mnie pod oknem jest korek aż do samej Warszawy :( Elizabetka :) jak przeżyłaś wczorajszy dzień? już niedługo laba :P wstawać śpioszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim... Ja nadal nie mam okresu i zaczynam sie stresować... Kacperku 100 lat i daj mamusi mocno w kość:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka piekne życzenia :) Wiem ze u Was to już pewnie dawno były takie sukcesy ale ja się strasznie cieszę bo moje dziecko wreszcie zrobiło jakis mały postęp - zaczeła sprężynować i utrzymywać ciężar ciała na nogach :) a ja myslałam ze to już nigdy nie nastapi a z mniejszych sukce\'sików\' to dzisiaj pierwsze siku poszło do nocnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia skarbie już Ci podaję www.niania.pl gratulacje dla Kacperka :) jednak silny chłopak :) prawie jak żołnież skoro się czołga :P zdrówka dla Ciebie :) kuruj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka tak z ciekawości ile niania będzie dostawała kasy??Stałe wynagrodzenie czy za godzine??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos do poczytania: Ewolucja Coś w sam raz dla młodej mamusi. Miłej lektury!! Twoje ubrania Pierwsze dziecko: Zaczynasz nosić ciążowe ciuchy jak tylko ginekolog potwierdzi ciążę. Drugie dziecko: Nosisz normalne ciuchy jak najdłużej się da. Trzecie dziecko: Twoje ciuchy ciążowe STAJĄ się Twoimi normalnymi ciuchami. Przygotowanie do porodu: Pierwsze dziecko: Z namaszczeniem ćwiczysz oddechy. Drugie dziecko: Pieprzysz oddechy, bo ostatnim razem nie przyniosły żadnego skutku. Trzecie dziecko: Prosisz o znieczulenie w 8. miesiącu ciąży. Ciuszki dziecięce Pierwsze dziecko: Pierzesz nawet nowe ciuszki w Cypisku w 90 stopniach, koordynujesz je kolorystycznie i składasz równiutko w kosteczkę. Drugie dziecko: Wyrzucasz tylko te najbardziej usyfione i pierzesz ze swoimi ubraniami. Trzecie dziecko: A niby czemu chłopcy nie mogą nosić różowego? Płacz Pierwsze dziecko: Wyciągasz dziecko z łóżeczka jak tylko piśnie. Drugie dziecko: Wyciągasz dziecko tylko wtedy, kiedy istnieje niebezpieczeństwo, że jego wrzask obudzi starsze dziecko. Trzecie dziecko: Uczysz swoje pierwsze dziecko jak nakręcać grające zabawki w łóżeczku. Gdy upadnie smoczek Pierwsze dziecko: Wygotowujesz po powrocie do domu. Drugie dziecko: Polewasz sokiem z butelki i wsadzasz mu do buzi. Trzecie dziecko: Wycierasz w swoje spodnie i wsadzasz mu do buzi. Przewijanie Pierwsze dziecko: Zmieniasz pieluchę co godzinę, niezależnie czy brudna czy czysta. Drugie dziecko: Zmieniasz pieluchę co 2-3 godziny, w zależności od potrzeby. Trzecie dziecko: Starasz się zmieniać pieluchę zanim otoczenie poskarży się na smród, bądź pielucha zwisa dziecku poniżej kolan. Zajęcia Pierwsze dziecko: Bierzesz dziecko na basen, plac zabaw, spacerek, do zoo, do teatrzyku itp. Drugie dziecko: Bierzesz dziecko na spacer. Trzecie dziecko: Bierzesz dziecko do supermarketu i pralni chemicznej. Twoje wyjścia Pierwsze dziecko: Zanim wsiądziesz do samochodu, trzy razy dzwonisz do opiekunki. Drugie dziecko: W drzwiach podajesz opiekunce numer swojej komórki. Trzecie dziecko: Mówisz opiekunce, że ma dzwonić tylko jeśli pojawi się krew. W domu Pierwsze dziecko: Godzinami gapisz się na swoje dzieciątko. Drugie dziecko: Spoglądasz na swoje dziecko, aby upewnić się, że starsze go nie dusi i nie wkłada mu palca do oka. Trzecie dziecko: Kryjesz się przed własnymi dziećmi. Połknięcie monety Pierwsze dziecko: Wzywasz pogotowie i domagasz się prześwietlenia. Drugie dziecko: Czekasz aż wysra. Trzecie dziecko: Odejmujesz mu z kieszonkowego. WNUKI: Nagroda od Pana Boga za nie zamordowanie własnych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika czytałam to kiedyś i powiem tak , że ze swoich obserwacji coś w tym jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Kasika to super :) reszta jeszcze śpi? Słoneczko wiem że chmury okrutne ale zajrzyj do nas :) Wera a Ty to tak specjalnie małpo żeby Cię tylko wołać i wołać :) Rybka pewnie zapracowana :P Rózyczka godzi się z mężem zapewne :P Asmana a Ty co pozew rozwodowy piszesz że nie zajrzałaś od rana ? Sineqanone a Ty co? pojawiasz się i znikasz :P Monika znowu nie nadażysz za nami :) A Renolka to już wogóle o nas zapomniała :( Viki dawaj, dawaj leniuszku :( kto tam jeszcze ? Joasia u Ciebie to już nie wiemy co sie dzieje tak dawno nie było Ciebie :( Serek jak tam Asiulka ? Macieja co u Was? a Dowa napewno nie ma czasu i mnie to też niebawem czeka :(....juz za miesiąc do pracy :( Agnes, Gosik, ....hallo!!! Ania26 jak postępy u Milenki? pewnie juz zasuwa jak należy :) spadam myć głowę bo Tosiek zasnął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×