Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Asmanka a kto by to wszystko zrobił i kiedy? :P wykąpałaś się? bo moje dziewczątko to spało 0,5 godzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wykapałam się Iza śpi ponad godzinkę już.. aniutka nie przesadzaj tu jest roboty na 15 minut - z ta kaczką oczywiście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś Ty??? to muszę spróbować, bo mi się wydaje ze na 2 godziny :P tu natrzec, tam zemleć i pospinać....o losie dla mnie to na 2 godziny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Znowu zawracam głowę, ale wtedy sobie odpuściłam a dzis nabrałam ochoty na te ćwiczenia waidera czy jakieś tam..Dajcie adres strony. I jak macie coś na cwiczenia na nogi i biodra Plisss czuję ze robię się jak misiek :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika przyłączam się do twojej prośby, bo Karlos zgubił wczroaj moja kartkę z ćwiczeniami. Wklejcie link. W końcu zrobiłam rosół, a ten przepis Asmana to moze wykorzystam jutro, bo mięcho zostało. A wczoraj robiłam zupę z soczewicy, mały byłzachwycony:) Lece go usypiać:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, Kasika :) http://www.forum.kulturystyka.org.pl/index.php?showtopic=7513 Kasika ten przepis na zupę z soczewicy jest w tej książce kucharskiej co mi wysłałaś? jak nie to dawaj przepis :P ja ugotowałam krupniczek Tosce ale już nie wiem co mam robić z tymi składnikami zeby ich nie miksować a żeby zjadła....narzaie na większe kawałki ma odruch wymiotny ale w tych daniach ze słoiczka jej pasują kawałki wiec nie wiem o co tu chodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć słoneczka :) Dzis odjechali goście aMartynia ma zapalenie oskrzeli i antybiotyk:( Słowem istny sajgon bo tak inhalacje eurespal tantum werde antybiotyk + antybiotyk wspomagający w czpoku - piekelkine szczypie jak juz się rozpuści wiadomo gdzie:( no i lakcid i przy wszystkim oprócz Inhalacji Martynia wyje:( Dobra zmykam , wieczorkiem was poczytam bynajmniej spróbuje:) Miłego popłudnia:) I buziaki dla wszystkich solenizantÓW WCZORAJSZYCH , PRZED WCZORAJSZYCH I PRZEDPRZED WCZORAJSZYCH👄i dzisiejszych 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słopneczko dużo dużo zdrówka dla Martyni😘 🌻 ❤️ Aniutka--dzięki za link😘 co do zupki to wrzuciłam soczewice do garka, zalałam wodą, doprawiłam do smaku. a po15 minutach zmiksowałam, dodałam grzanki lub grosze4k ptysiowy zajadalismy we trójkę. MNIAM Ja już po lekarzu, chłop nie dopatrzył się żadnym nieprawidłowości___I DOBRZE:) Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, ja na chwilke bo ide kapac ige, potem wpadne, troszke napisalyscie:))), sniezek zasypal swiat, autka, i teraz trzeba wszystko odsniezac i sie meczyc, ale dziecko zachwycone ta zmiana kolorystyczna na swiecie, pelne zachwytow dziewki dzis wydawalao, pieknie robie kosi kosi, juz tak porzadnie i na zawolanie, cwiczylysmy to dwa miesiace, a teraz jest tak jak powinno byc, ufff teraz uczymy sie robic papap zauwazylam ze robi sie taka kumata, jak mowie nie wolno to chwila skupienia na mojej twarzy i jakby zastanowienia a potem i tak robi swoje albo robi podkowke ze serce sie kraja lobuz jeden ach kochane te dzieciaki❤️ ide narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skończylam czytac Wasze wypocinki:) Aniutka 🌻 Asmanka 🌻 Kasika🌻 Roza 🌻 Rybko🌻 Sylvia🌻 Dziekujemy że o nas pamietacie i za życzonka 🌻👄❤️ Aniutka ciesze się że znalzłas opiekunke , ony dobrze opiekowała sie Tosienka:) no i przetrwania buntu Asieńki:) no i wiele jeszcze lat dla Waszego małżeństwa :) Asmanka 10 dni to sporo , ja mam podobny kłopot bo ostnio dostałm @ po 8 miesiącach od porodu 22Grudnia a dziś już 24 styczeń , biore cerazzete więc @ wogóle nie powinno byc więc sama nie wiem co to było to w grudniu w kązdym razie życzę Wam Filipka:) Kasika ja to bym skakała z radosci jak mój chlop upiekłby cokolwiek i nie przejmowała się dietą;)sto latek dla Kacpisia🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 dobre do o tej 3 dzieci;)i zdrówka dla Dziadka:) Roza chyba będe musaiała wyptobować ta metode z obraczka:)no to Majeczka przescignęła Tynie w ilości żąbali:) gratulacje:) WEra oczywiście że pamiętamy o WAs jak tam Oskarek??:) Sylvi my łóżeczko mamy na dolnym poziomie , moźe dlatego że mamy dwupoziomowe:D co do karmienia piersią to ja jeszcze pewnie troche sie nim nacieszę:)Sylvia nie martw się , wystrczy postarac się o rodzeństwo dla Kacpiego i znowu bedziesz mogła karmic baby:) Elizabetka tylko pozazdrościc i pogratulować🌻🌻🌻 Moj Mati to tez , ma 7 at a wazy 25 kilo niejadek gdzie moj 5. 5 letni bratanek waży 31 przy takim prawie samym wzroście , a mojemu Syniowi jak zdejmnie koszulke to można policzyć żebra( ale cóż ten typ tak ma tatuś w jego wieku to też było chuchro:) Rybko ząbki napewno wkrótce wyjdą:)super że w małżenśtwie Wam sie układa:) U nas z nowości to to że TYnia robi pa-pa:D , zasuwa juz jak perszingn do przodu , a czy wasze dziciaczki też maja siniaczki od tego szusowania na kolanach, bo jak ja probuje ja naśladoąc to to cholrnie boli - takie łażenie na kolankach:) Wczoraj jak byliśmy u lekarza to była mama ż 18 miesięczna dziewczynka która czaczęła chodzić uwaga w wieku 8,5 mieisąca:) ,moja TYnia na razie troche postoi przy krześle bądz łózku ale z prztrzymaniem więc na pierwsze kroki pewnie jeszcze poczekamy:) a nam kumulacja przszła koło nsa bo zapomnieliśmy odwiedzic klekture;) A co do chlopów to mój na mnie woła \"młoda \" lub \"misia\" Wkurz mnie że tak często siedzi przy kopmie a i jeszcze jedno Slubny chce zmienic prace i iśc do policji😭 a ja nie chce , ale on juz chyba podjął decyzje , powiedzialm mu żę mam nadzieję że się nie dostanie i sie prawie obraził poiwedził że robi to dla nas -bardzo śmieszne, a ja codzienie jak pojdzie dom pracy będe się zastanawiła czy z niej wróci:(eh nie chce mi się o tym pisać bo mi sie chce ryczeć:(iem że teraz też ma durna prace ale nie taką niebezpieczna jak w policji( na dodatek musiałby wyjechac na 6 miesięczne szkolenie ) Dobra nie smęce na ten temat A słyszeliście że dziś zmarła Babka Kiepska:( [ +] Spadam , może jeszcze pozniej zajrze kurcze napradwe fajnie że mamy nasze forum :) Pozdorwionka dla WSzytstkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu ale tu gwarno dzisiaj :( Elizabetka pięknie biało , masz racje :) napisz mi jak tą bazylię sie sadzi boś chyba nie doczytała mojej prosby :P Kasika to dobrze :) a napisz no dziewczynko czy sie odezwali do Karlosa w sprawie pracy? Asmaneńko moja kochana a Ty gdzie się podziewasz? uciekłaś na inne forum??? A Ty wysłałaś swoje CV? Wera....!!!!! żeby potem nie było \"a o nas to już nikt nie pamięta...\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko u nas to narazie ja mam siniaki na kolanach od łażenia koło Toski jak sie bawimy :) oj nie słyszałam....no to szkoda Babki Kiepskiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko to będziesz musiała uważać na męzulka bo wiesz....za mundurem panny sznurem...:P Asmanka a może Ty test zrobilaś i zmieniłaś forum na termin wrzesień 2007 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki temu że jest śnieg na drogach mam cicho pod oknami bo normalnie to hałas ze szok :) kurczę chyba sobie ide bo nie będę sama do siebie gadała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka on i tak teraz jest w służbie mundurowej tylko ja mam fatalne wizje co do pracy w policj:) ciągle mam nadzije że sie tam nie dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka pisalam o bazyki, wiec ta kupujesz bazylie (nasionka i ja sobie w tym roku takie mikro doniczyi z torfu chyba kupilam tam daje ziemie i ziarenka 2-3 bazyki stawiam do mojej malej szklarenki i codziennie podlewam po trochu jak dorosnie tak do 5-7 cm wsadzam w tych doniczkach do ziemi do duzych donic i sobie rosnie na parapecie w czerwcu lipcu sobie zaczynam ja skubac, starcza mi najczesciej do pazdziernika buzka tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz to ja niedoczytałam :) zwracam honor :) a jaka to szklarenka? można zrobić samemu? bo ja ogrodniczka to kiepska jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumieć, zakodować :) i podziękować :) dziewczyny wysłałam Wam maila ale się wysyła i wysyła....aż mi komputer zwolnił przez to :( jakby coś długo się ściągało to ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×