Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

no pewnie :P dostałam zwrot maila od Renolki że nie może być dostarczony i od Różyczki że pojemność skrzynki za mała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze nie ma nikogo - pije sobie gin z tonikiem i myśle co tam u Was słychac ale oczy mnie bolą wiec dzis nie poczytam. Dzis byłam u alergologa, dostałam szczepionke na 2 lata na alergie - objawy to pokrzywka i swedzenie oczu, cieżko czytac, nawet TV oglądac. Niestety nie produkują tych szczepionek już i musze jechac do szpitala żeby kupic bo chyba tam mają zapas starej dostawy. Poza tym byłam u pani doktor żeby mi coś na nogi przepisała, mam mnóstwo popękanych naczynek i boje sie żeby sie żylaki nie zrobiły i jak bede w stroju kąpielowym wygladac no i dostałam lek jakis ale jeszcze nie kupiłam. Ale ja sie sypie! Musze dbac o siebie bo potem bedzie za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przelatuje tak (na ile mi oczy pozwalają) co piszecie i do Aniutki: ABSOLUTNIE O WAS NIE ZAPOMNIAŁAM!!!! NIE UMIEM TYLKO NADARZYC ZA WASZYM TEMPEM no i moje dziecko a własciwie obie zajmują mnie bez reszty. A w ogóle to Julka od kilku nocy i dni bardzo marudna nawet teraz sie budzi i popłakuje, ale i tak lepiej śpi jak dostaje viburcol. Tak trudno mają wyjsc te ząbki ale już widac że niebawem przebiją, sa białe kreseczki widoczne. Asmanka czyżby ciąża?? Ja mysle ze to jednak opóźnienie na tle nerwowym, moze byc nawet 2 tyg opóźnienia. Słoneczko bądzcie wytrwałe a choroba minie. Zyczę zdrówka. Kurde ale Julka wyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko super , że w końcu się pojawiłas i jakiego posta walnęłaś;) Kasika ciesze się, że nie masz problemów ginekologicznyck więc powiedz mi skąd krwawienia?? aniutka łobuziaro Ty to nie kpij , bo jak tak dalej pójdzie to faktycznie będe na forum ale na październik 2007:P Renolka tak sobie tłumacze, że to nerwy itd, ale brzuch przestał mnie boleć- twarz się robi jakby gładsza echhhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na domowe pierogi ruskie która się pisze abym wiedziała ile ulepić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka - tak zawsze jest jesli pojawiają sie obawy (lub nadzieja ) na ciąże to wtedy pełno objawów ciażowych pasuje. Ja tak miałam dwukrotnie - raz jak wolałam żeby nie byc w ciąży - to nawet na usg poleciałam. A drugi raz miesiąc przed zajsciem w ciąże z Julką - wszystkie objawy miałam tylko ciązy nie było. A nie chcesz testu zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj miałam ruskie pierogi wiec co dzień to samo to moze niebardzo. Ale innym razem to chętnie!!!! A ja dzis jestem nieprzytomna, po tym ginie i nocy zarwanej. Jak pisałam do Was tak sie rozryczała ze mąż nie dał rady, musiałam ja ponosic, potulic, dałam jej ibufen, calgel na zabki i zasnęła do 3:00. potem kolejna akcja, tulenie picie, calgel i potem zas 0 4 mleczko zjadła i od 6:00 nie śpi.A budzi sie z takim płaczem jak tylko przy zębach. Musze Wam sie pochwalic że mi umowe o prace przedłużyli do stycznia 2009 wiec posiedze na wychowawczym a potem bede szukac roboty. Musze tylko za angielski sie zabrac. I w ogóle perspektywa szukania roboty mnie przeraza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj szukałam lektora i znaazłam ale za 40zł za godzine ale to za drogo stanowczo wiec musze szukac dalej. Zastanawiam sie nad kursem metodą callana musze leciec do małej Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renolka to super wiadomości z ta umową. Mnie też przeraża szukanie roboty a chcę zacząć od wiosny ... Testu nierobi pomęcze sie troche jeszcze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może jednak chcesz anie wiesz ze chcesz następnego dzidziusia co Asmanka????? Beda sie wychowywac prawie jak bliżniaczki, fajnie by sie miały dzieciątka a mamusia silna baba da rade! Ale mnie intuicja podpowiada ze to jednak takie opóźnienie i ciocia sie pojawi na dniach. Ja to taka niecierpliwa że zaraz po test bym leciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam pisalam pisalam i sie zniklo asmana zrob test, bedziesz wiedziala, po co sie tyle denerwowac kasik ja chce pierogi ruskie, duuuzo, nawet zarzuce dietke dla nich:P i cos chcialam jeszcze napisac i zapomnialam:( skleroza nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renolka u nas w bytomiu jest fajna szkola metoda callana, pracuje tam moj znajomy a uczys ie kolezanka i oboje zachwalaja ta metode no i tez polecam ale tez w bytomiu american academy of english, super ucza wiekszosci amerykanie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renolka chcec to bym chciała ale ciiii, ale wiesz .... Ja jestem cierpliwa co ma być to będzie a wydam niepotrzebnie pieniądze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a jesli Asmanka bedziesz w ciąży to roboty nie zaczniesz szukac. Ja to nadal mam jakissentyment do ciezarnych, to taki cud jak rozwija sie nowe zycie. Tylko moje ciaze sa trudne w przebiegu, psychika wtedy mi siada wiec wole pozostac przy dwójce dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka to ja ruskie robie nie KAsika a nie jem z nerwów bo teraz sie nie denerwuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Elizabetka!!!!! No tylko do Bytomia troche daleko mi jezdzic poszukuje bliżej. Ale skoro zachwalasz tą metode musze pomyslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka teraz my bedziemy sie za Ciebie denerwoawa, a i oczekiwanie, zagladanie co napiszesz. kurde może bedziesz pierwsza z kwietniówek w kolejnej ciąży, hmmmm Lece dac jsc i uspic Juleczke. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde sory asmanka pomylka:)) ups, ale pierogi to pierogi nie wazne kto je robi wazne zeby byly dobre i duuuuzo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka to prawda ruskie to moje ulubione danie jeszcze jak mam je zrobi to palce lizać.. Renolka no cos Ty nie strersuj się:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O zrobie, zrobie dzisiaj narazie to jem płatki na mleku a nie cierpie mleka;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a miało, być że jak mama zrobi to palce lizać lepsze jak ci podadzą pod nos a nie musisz sie sama męczyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×