Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

bede sama bo mąz jezdzi autem w pracy, a ze jest mama na urlopie to z nia zastawię, musze korzystać bo wieczorem mi sie nie chce jezdzic do olsztyna. Z mała busem nie wygodnie:(, gdyby nie to to bym ja wzieła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U nas zakpane czyli zasypane sniegeim wszystko co sie da:) co z tego gdy nie możemy wyjśc poszaleć z Tynia:( Roza dzięki za zyczenia:) a leków rzeczywiście sporo ale co zrobić mus to mus , ważne że pomagaja:) Viki tobie równiezdziekujemy , Martynia ma 4 żabki i pewnie wkrótce będa szły górne 2 bo dziąsełka rozpulchnione a co do spania to przewważnie spi już od 19 ale w nocy budzi się jeszcze ok. 2 razy:) a w dziń spi 2 razy po od 0,5 godziny przez godzine a czasmi to i potrafi 1,5 h przespać:) Asmanka nie męcz nas i zrób teśick;) a jua ruskie miałam w poniedziałek mniam:) Tynia przxyszła mi poprzeszkadzac wiec na razie uiekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko no to szkoda, ja chetnie z mała bym wyszła na sanki. Ale chyba bałabym sie ja jeszcze ciągnąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza a to czemu bys sie bała?, że spadnie?? No co TY dziecko musi zasmakować wszystkiego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem z powrotem :) Zaliczyliśmy właśnie \"spacerek balkonowy\" z Kacpim ;) Bałwan ulepiony i zaraz biore sie za kwlejanie zdjęć na stronkę. Jak skończę to dam znać :) Co do sanek to też bym poszła z Kacpim ale sanek brak a poza tym to jakieś szelki musiałabym skombinować bo moja wiercipięta to nawet minuty spokojnie nie usiedzi :D i boje sie że by mi gdzieś po drodze wypadł. Poza tym to u nas zadnej górki nie ma a tak po chodnikach to nie wiem czy da rade jeździć mimo iż śniegu maaaasssssaaaaa ze 30 cm albo i więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka 🌻 dmucham, co sił w płucach i tak połową mogę się z Wami podzielić :) Mój brat jechał wczoraj z Poznania do Jeleniej Góry do pracy i jechał .... 9 godzin !!!! Tak drogi zasypane w naszym regionie. Autostrada Legnica-Wrocław praktycznie nieprzejezdna bo tiry stoją niektóre lleżą i blokują drogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jA ZNOWUN TYLKO NA SEKUNDĘ: kACPI SPADŁ MI Z SANEK, a snieg taki oblodzony i bidak cały policzek sobie obtarł:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka już prawie całe płuca wyplułam :( Niech teraz ktoś mnie zmieni ;) Kasika i właśnie o tym pisałam, tego sie boje że Kacpi mi spadnie bo z niego wiercipięta straszna. Buziak dla Twojego Kacperiosa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło jenki KAsika diabloco jak go pilnujesz:P biedaczek a taki śliczny chłopczyk to matka go spaskudziła chwilowo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia mój Kacpi tak samo śpi jak twój Jędrek w pozycji, jak to mówi mój mąż, \"śpi jak Misio Yogi\" :D Superowe zdjęcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia kapitalnie zasypia..., a żabki piekne kurcze kiedy moja będzie miała tyle... Silvia faktycznie nieźle tego śniegu macie, bałwanek cudny - zdolna mamusia. Kasperek jak laleczka i widzę że zakładasz mu buciki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeee tam od razu zdolna :P A Kacpiemu musze zakładać już takie prawdziwe buty bo ma wielką stopę ;) Te butki co mam na zdjęciu na nóżkach to rozmiar 21 !!! Jak zakładam na cienką skarpetkę to wystarczą w rozm. 20 ;) A te \"uniwersalne\" co są dla dzieci od 6-12 miesięcy to już jak miał 6 m-cy to były na niego za małe ;) Mały koszykarz nam rosnie. Wzrost w tej chwili prawie 82 cm, stopa rozmiar 21 wiec jak tak dalej pójdzie to lepiej żywić niż ubierać go będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow Silvia to niezły byczek -nie wygląda na takiego:) to w kogo się wdał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia wierze Iza ma 3 i jak mnie upierdzieli w cycusia ... to sama się domyśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka nie wiem, ja mam 171 cm mój mąż ponad 180 cm więc nie jesteśmy wielkoludami. Kacpi nie jest gruby ani za chudy bo waży przy tym wzroście teraz pewnie z 9400 g więc w sam raz. Policzki ma natomiast takie śmieszne \"bulby\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia przyznaj się z kim masz to dziecko skoro nie z mężem :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana Małpko, wiedzialam że z twoich padnie takie pytanie :D z mężem SWOIM MĘŻEM !!! i było to albo nad morzem albo w górach :P ps. Listonosz okropny u nas chodzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acz kolwiek bardzo wysoki - to jeszcze do listonosza ;) wysłałam ci mailem kilka zdjęć może w ten sposób przejdzie trochę śniegu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia no w końcu małpa ze mnie:P Iza poczęta została w naszym łózeczku a Natalia na plebani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×