Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

no bardzo zdolna :) ciekawe czyja będzie 400 strona? :P Asmanka to jak tylko ten test zrobisz to dawaj znać ok? Rybka a co u Ciebie ??? zasypało Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka no jak mnie MArcin do kompa dopuści to dam znać:P Faktycznie dzisiaj Rybki nie było zamarzło wszystko i nie ma jak pisać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziałam Tomkowi ze mam ochotę na gin z tonikiem a on że nic z tego, nie idzie :( zawsze leciał do sklepu jak miałam na coś ochotę :( czy to koniec dobroci dla żony??? :( muszę coś z tym zrobić... Asmanka to Wasza łazienka? piękna.... zazdroszczę Ci, już wiem czemu tak lubisz leżeć w tej wannie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka głośniej bo on ma słuchawki na uszach i nic nie słyszy :P Tosia śpi na brzuchu...nie wiem co jej się stało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka Iza też na brzuchu, powiem Ci że ona całą noc tak przesypia.. TTOOMMMEEEKKK rusz się !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już wykąpana :) siedzę w szlafroczku bo jakoś mnie telepie :( zaczynam ziewać a tu łózko jeszcze nie pościelone :( coś ten mój ślubny się obija :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też w sweterku siedzę, bo zimno jak diabli... Ja łozko mam pościelone, ale 3/4 łóżka zajmuje Iza śpi w poprzek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poczekam na Marcina i też pójde spać... Wera a Ty małpo coś tak bez pożegnania polazła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brr jakoś po nogach ciągnie :P idę bo mnie popędza - zzeram mu darmowe bajty na telefonie :P bo piszę z jego laptopa ale to jakoś przez telefon :) nie znam się na tym ważne ze mogę w swoim pokoju siedzieć i nie muszę się stresować że obudzę Toska :) dobrej nocki Asmanka :) buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Asmana i jak test???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Nie zdążyłam jeszcze wszystkiego przeczytać takie mam zaległości. U nas też śnieg ale na sanki nie idziemy bo nie mamy sanek. Słoneczko nie wiem czy dobrze doczytałam że to Twój mąż chce do policji?? JA też bardzo chciałam ale mi się nie udało a teraz jak już jest Marcel to nie idę bo nie poszłabym na to szkolenie 6 miesieczne mimo że co 2 tygodnie jest się w domu a jak jest się blisko to nawet co tydzień. Test z wiedzy ogólnej zdałam bardzo dobrze .mam nawet jeszcze gdzieś zagadnienia z odpowiedziami jakby potrzebował :) Na 64 osoby zdało tylko 19. Ale na fizycznym nie rzuciłam piłką 5 metrów. Osobiście uwazam że praca w policji nie jest zła i myśle że nie powinnaś mu tego zabraniać, mój mąż nie miał nic przeciwko. A może wiedział że mi się nie uda!!! :( Diewczyny zdjęcia są super jutro też zabiore małego na śnieg i zrobie mu parę fotek. Marcel od tygodnia też zasypia na brzuszku. i tez czasem przyjmuje pozycje do raczkowania, Więc skoro wszystkie dzieci tak robią to pewnie to są bardzo dobre objawy :) Ide pracować. Jak będe miała chwilke to poczytam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki:) U nas nadal biało i mrozno:) Rybka dobrze doczytałaś , sama juz nie wiem mąz jest zdecydwany i to juz do 12 lutego skląda podanie ,a co do testów to terazpodobno nie ma teori , mąż mówi że naoglądałam sie za dużo wfilmów idlatego tak się martwię- zobaczymy co mam być to będzie:) Sylvia super baławanka ulepiłaś a Kacpi jaki szczęsliwy na tym zdjęciu:)a skoro nie listonosza ten Wasz synio to może kominiarza;) Sylwia super Jędrek zasypia , chociąz nie wiem czy mu wygodnie;)mam nadzieje ze miło spedzicie urlop;) i super żabalki ma Wasz synio:D Kasika jak policzek Kacpisia, teraz z tym policzkiem to wyglda pewnie jak prawdziwy chłopak - rozrabiaka;) i udanego pierwszgo dnia w nowej pracy Twojemu Karlosowi:)a męzus mój to chcialby do drogówki;) Aniutka a co się mówi dzieceom zamiast nie wolno ?????:) Asmanka podsyłam Wam troche śniegu************************************* ************************************************************************************* ************************************************************************************* ************************************************************************************* na balwana powinno wystarczyć;)a jak tam @ jest????????? Elizabeta wzystkiego dobrego dla przyszłej mamusi:) Roza mi z twoje wrózby wyszło że będzie paraka i nic więcej - uff mam nadzieje że to się sprawdza;) A co do włosków to Tyni rosna jak na drozdzach mimo zenie były obcinane , właśnie się obudziła:) wiecie cio jak daje jej te paskudne leki to prawie ryczę razem z nia zwłszcza tego cholernego czpoka :(:(:( dobra zmykam na razie bo jak siedzę przy kopmie to Tynia zaraz przychodzi i ciągnie mnie za nogawki:)a terza wstała i trzeba ja wyciągnac z łózeczka:) Miłego dnia i buzaczki dla wszystkich👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczko , zebys wiedziała, że Kacpi wygląda jak mały rozbójnik, Kolor czerwony zszedł, zostało jesze odrapanie, no prawdziwy mężczyzna:P A włoski to rosnął mu jak twojej Tyni,l ale z przycinaniem jest problem, bo rusza się niemiłosiernie, a przez sen jest mi niewygodnie. Sylvia, Rybka🖐️ Asmana ale mielismy z Karlosem ubaw, bo mamy podobny kolor łazienki i identyczne ustawienie:D Jak z wszystkim skończymy to wrzyce zdjęcia:P Nawet wanne mamy podobnie obitą i w tym samym miejscu:) Aniutka, rózyczka, wercia i inne gdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam teraz chwilkę więc do rzeczy ;) Elizabetaa mam nadzieję że dziś humorek lepszy 🌻 Jeśli chodzi o przyjazd to zdecydowanie na wiosnę maj albo nawet początek czerwca jak już zielono i ciepło będzie. Ogród japoński to podstawa wiec będziemy na Was czekać by iść tam razem ;) Sylwia u nas tak samo tylko „nie wolno” i czasem to już ręce mi opadają bo nie wiem jak mam mu wytłumaczyć że … nie wolno ;) Aniutka wiem że super niania nie każe mówić „ nie wolno” ale jakoś nie pamiętam co należy mówić by te nasze małe bestyjki zrozumiały że … nie wolno :P Co do nocnika to pomyśl kochana ile ruchu przy tym miałaś „6” po takim wysiłku nie potrzebna :P Słoneczko :D kominiarzy to mój mąż przyjmował więc też nic z tego :> ale mnie rozbawiłaś :> Nawet nie wiecie jak Kacpi się ucieszył jak z samego rana podeszłam z nim do okna balkonowego a tam siedział jego śnieżny kolega :> śmiał się na głos i cały się wyrywał by do niego podejść :> 10 minut pracy i jaka radość dla dziecka :> Asmanka jak test ???????????? Mów coś i nie trzymaj nas dłużej w niepewności !!!!!!! Kasika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane... Kasika, Silvia, Słoneczko, Rybka, Nie robiłam testu MArcin \"kazał \"czekać\" , więc czekam:P a @ nadl nie mam. Czekam właśnie jak Iza wstanie i zmykamy na zakupy... Miłego dnia kobity...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawnonie było,tabelki , Tyni niedługo stuknie 9 miechów wiec wklejam Elizabetaa.....Iga-3100.............8800......74.. .9 i 3tm …....23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67......14 tyg……...26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........10 kg......??......9, 5mc……...29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8490.....???........8m c……....03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69......4m i 2 t…….04.04.06 kizia...........Juleczka-3180........6600......??......1 2tyg………..04.04.06 Anna80........Milenka-3400.........6300......67......4m i 3t…….05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......9250.......??......9 m-cy…05.04.06 dowa...........Dianka-4060..........7350 .....68.....6 m-cy……...06.04.06 Gosik24.......Damian-3880..........????........??......9 m-cy ......06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430......??......7 m i 3 t…..08.04.06 grazie..........Maciej-3900..........7400......68......3 ,5 m-ca.…09.04.06 wera66.........Oskar-3650..........8900.......84......9 m-ce…….09.04.06 Marteczka77...Damienek-4350…...6750......67......3 m-ce…….10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100.........10 kg.....56......7m 3t...10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......6m-cy……..11.04.06 Joasia79.......Juleczka-3200.......7990......71......6 m-cy.…..12.04.06 jenefer25......Julcia-3250..........7200......61......3 m-ce…..12.04.06 Irlandia.........Olek-3450...........9,3 kg......80......8,5 mc…….12.04.06 agneska.pop...Brajan-3800.........11 kg .....??.. ....8m………….14.04.06 rybka25.........Marcel-3340........8700.......76......8 mies....14.04.06 Niebieskie_oczy...Małgosia-3590..7500......74......6 mies.....17.04.06 Roza............Maja-2650............8000.....68.....9 m 1t…….17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........8150......70......9 m-cy..…19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70......9 m-cy....19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.... ...2 m i 2 t..19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060............7200.....68?....6 mies 10 d..20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........8120.....69......6,5 m-ce…...21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000.........10,40kg..???......9 m-cy…...21.04.06 Silvia27 ........Kacperek-3950......9280 ....81......8m 3tyg. ……22.04.06 Sineqanone.....Ola-4150............9600.....??.......8 m-cy……….22.04.06 Kasika1………...Kacperek-3590.....9500... ?.......9 mies..24.04.06 słoneczko27...Martynka-3410…….9350.....73... ....9 mies 28.04.06 asmana........Izabela-3500 ...... 8000......74.......7 mies.29.04.06 serek..........Joasia-3450.........6800......67........5 ,5m-cy....30.04.06 VIKI2...........Oliwia-3200........8500......68........7 mies……...01.05.06 Kingap.........Oliwia-3400........8000......71........4, 5 m-ca I zdrówka dla Mikołajka🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 Wera no nie sciemniaj że nie umiesz ruskich;) Agneska pop co u Was i Brajanka Mina też długo długo się nie odzywała Aniu 26 jak tam się czujecie:) Aniu 80 cos długo WAm zakładaja ntego net;) Jaosiu a jka Twoje dziewczynki??? Kirrikirri jak Zosieńka????????? Gosik jesteście już w Polsce odezwij sie!!!! Ania szczecin wpadnijcie na cafe z Remikiem:) Moze kogos uda się mi wywołać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam mam okienko w pracy, wiec tylko na chwilke, cos jest chyba z cisnieniem bo mnie od dwoch dni glowa boli, a moje aniolki w zlobie w przedszkolu, dzis mam szkolenie bhp, bllleeeee mykam milego dnia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny My sobie dzis z Jedrkiem pospaliśmy do 11 :) :) :) Asmanka wrócił o 22 :( jeszcze po drodze zakupy zrobił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa ja też umieram... głowe mi od wczoraj rozsadza i żadne tabletki nie pomagają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×