Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Madelaine hejka :) to może spróbuję Tośce dać kanapeczkę ale ona nie umie ugryźć bo jak jej daję coś z ręki np. biszkopta to nie umie a sama jak trzyma to gryzie tyle że za duże kawałki naraz ;( a wracając do fotelików to mi dwa razy ukradli z samochodu drogi fotelik jak Asia była mała więc mi szkoda kasy...naprawdę i nie na bezpieczeństwo tylko z tego własnie powodu :( dzięki Słoneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupuję rózowe oczywiście chociaz te moro też mi się bardzo podobają :) tylko muszę zaczekać aż Tosia wstanie to zmierzę jej stópkę :) Asmana cholero jedna!!!!!! where are you??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka mi sie podobaja te kwiatuszki i bialym kotkiem, a co do tych moro to rzeczywiście fajniusie:) Tynia ma małą stopkę:) Asmanka odsypiasz czy sie godzice??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka, ja dziś też mierzyłam Jędrkowi stope ma 14cm :) mi bardzo sie podobają buciki które kupiła Silvia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja i tak nie uwazam ze to co drozsze idzie w parze z bezpieczniejszmy, lepszym itp, mam bujaczek dobrej firmy do auta, a szczerze mowiac uwazam ze jest g...o wart. kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duży, szybko rośnie :) Nie marudzi przy jedzeniu i je wszystko co mu dam, oby tak dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Sylwia te nasze dzieci , na szczęsice 0,5 godzinki wystarczyło bo jest w dobrym nastroju:) Elizabetka dziewczynki chyba z reguły maja ,mniejsze stopki , wiem coś o tym bo Mati to mial strasznie wielka stope:) Lece do dzieciaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od rana mnie kręci w nosie i zaczał mi się katar w stylu gigant, ledwo na oczy patrze :( kicham co chwila i wogóle sie czuję do d..y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczko masz parke i masz porownanie a u mnie babiniec asmanka, co sie dzieje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wyszła za słona na drugi raz dam mniej tych przypraw, ale mężowi i tak smakowała mimo że nie lubi fety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jędrek znowu dorawał się do chusteczek i wyciągnoł pół opakowania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia mój też nie lubi fety ale też mu smakowało , tyle że u mnie feta była za słona ale następnego dnia sałtka była ok>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc,ja juz po pracy,mala dzis spala tak sobie niby dwa razyale ostatnipo13:( juz mima rudziwiec chyba wczesniej pojdzie spac Czekam wlasnie na Macka,ma przywiesc jakies chinskie zarelko na pozny obiad, o taksie umowilismy.powiedzialze z okazji walentynek mam dzis nie gotowac:) Niby dzien milosci a ja dzis piszcze na wszystkich, ktorych mijam, mam nadzieje ze nie popsuje nic zis z Mackiem:P Poza tym po staremu, dowieczorka dziewczyny, choc ja nie obiecuje ze bede....zapowiada sie mily wieczor, ale nic nie planuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia przypadl mi do gustu, szczerze mowiac nie wiem czy bede w tym roku kupowac, ale naprawde spoko i cena tez ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika wózek bardzo fajny ale ja np nie kupiłabym z takimi małymi kółkami bo po tych kzrywych chodnikach bym nie dała rady, nie raz widziałam jak się kobitki motały bo im kółka gdzieś wpadły chodźby między płytkami w parku gdzie jest wjazd na plac zabaw ale to tylko z takiego powodu :) zqa ta cene jest naprawdę ok no i sporo gratisów :) Kingap to miłego wieczorku :) Sylwia przeciez to najfajniejsza zabawa :) u mnie chwilka spokoju bo Asia sie zlitowała i się z siostrą bawi :P Asmana!!!!! już mnie gardło boli od wołania Ciebie :( jak się lepiej poczujesz to się odezwij ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach widzisz Monia bo to parasolka a ja dopiero teraz przeczytałam :) nie no to kupiłabym napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika wg mnie jest super, jeżeli będe kupować parasolkę to też taką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi sie podoba, ale zaraz ktos wkroczy jakis pomaranczowy glos zewnatrz i nam dopie.....rzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×