Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Aniu powodznka❤️, trzymam kcikuki żeby wszystko się udało no i żeby szybko tam złożyli necik abs mogła z nami cafować:)buziaczki i zdrówka dla Milusi bo ostanio chyba chorowała 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee sloneczko taki maly trojanik, niby nie szkodliwy, ale sam fakt ze jest , dobija mnie, bo jesli chodzi o komputer to jestem bardzo przewrazliwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo ledswie zyje, eee za co ja sie wzielam, no ale nie mam wyjscia, szykuje na weekend moja romantyczna kolaje, a waga swinia stoi w miejscu :(( beeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Aniu powodzenia , odwagi i wytrwałości 🌻 Elizabeta rozumiem że ten konik to jakiś wirus?? a ja od jurta do piątku wieczór sama :( mąż jedzie w sprawach służbowych do holandii, a ja będe sama pierwszy raz w naszym domu chyba troche się boje, no oczywiście Marcel będzie razem ze mną :) Jestem już taka śpiąca że się żegnam. Dobranoc do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wpadłam na chwilke i oczom nie wierzy Kasika tak wczesnie na nogach:P Tata jutro już wyjeżdża a tak dobrze mam z nim właśnie poszedł zaprowadzić Natalie do przedszkola, zabiera Ize na spacerki... Słoneczko moja aukcja nie wycofałam się z niej i już widzę że dobrze zrobiłam a sprzedaje laktator:) gratulacje dla zdolnego Adama;) a moja koleżanka urodziła córcie:) Aniutka wiesz co zawsze Ci powtarzam \"głowa do góry\" zobaczysz niedługo Tosia będzie śmiagać żę \"zatęsknisz\" za \"ciszą\" buziaczki dla Ciebie... Aniu 26 uważam, że w dobrym kierunku postawiłas krok. Napewno się sprawdzisz a ja trzymam kciuki...Wierze w Ciebie... Kasika kobio Ty chcesz już jak gałązka wyglądać?? :P Wera raz pisałaś , że Ernest wychwalał Cię że tak pysznego obiadku nie jadł więc chwal mi sie tu zaraz co tak pysznego zrobiaś??i oby z mężem zawsze było lepiej:P Renolka Ty to sie masz z tymi alergiami mogę tylko sobie wyobrazić , jakie to upierdliwe. Jak dieta Nati? Rybko wracaj szybko do zdrowia i jak dzisiaj na spacerek już zmykasz u nas jest -10:( Elizabetka Ty wyrodna matko:P:P odpocznij kochana dzisiaj nie będę mówiła , że Ci zazdroszcze bo to oczywiste... Silvia pojawiłas się na chwilke i dlaczego ma Cię nie być?? KingaP dawaj zdjęcia okularów no i właścicielki i Oliwci:) Podawałyście link do tych czy to bucik czy skarpetka. Widziałam je w sklepie dotykałam i nie kupie tego a bardzo chciałam bo wyglądały fajowo. Takie gówienko za tyle pieniędzy... No to czas na kawe od dzisiaj bez cukru;)Postanowiłam nie jeść nic słodkiego przez post |(hahahahaha) i tak nie wytrzymam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Co słychać?Wyspane?Ja nawet wyspana :D Małgosia nie może nacieszyć się nowym wózkiem :) Ogląda go,, dotyka.. :) Jest fajnie:) Od dzisiaj zero słodyczy ;)Ciekawe ile wytrzymam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Czytam od czasu do czasu co się dzieje u Was ale ... Mam jakieś takie ciężkie dni i nie za bardzo mam ochotę pisać na kafe i smęcić :( Z Kacpim na szczęście wszystko OK. 8 ząb się już przebił. Ma więc 4 na górze i 4 na dole :) Robi postępy i to bardzo ładne i szybko. Pare dni temu zaczął raczkować do przodu, w łóżeczku tylko by stał i robi w nim pierwsze kroczki. Nauczył się siadać z pozycji leżącej bo wcześniej z tej do raczkowania. Co ja go położę lub posadzę w łóżeczku to on zaraz stoi i klaszcze w lapki. Stoi juz sztywno nie kołysze się. Ciągle sie śmieje. Jest kochany i nie marudzi, chyba widzi w jakim nastroju jest mama i chce jej to wynagrodzić. Jutro kończy 10 miesięcy ❤️🌻❤️ To tyle. Buziaki dla Wszystkich maluszków tych chorych i tych zdrowych, solenizantów i tych co już nimi byli lub dopiero będą. 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia. Też czasem miewam takie nastroje :( Zawsze to jednak mija i jest lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki:) Silvia to super ze postepy tak szybko idą:), u nas tez z dnia na dzien Maja mnie zaskakuje swoimi umiejetnościami:) Ostatnio spodobało jaj sie karmienie mamy ciasteczkiem:) mam nadzieje ze nie długo humor sie poprawi 🌻 Asmana szkoda ze tata juz jedzie, czasem taka pomoc przy dzieciach jest zbawienna:), ale co dobre szybko sie konczy - niestety:O Ania26 ciesze sie ze zdecydowałaś sie zrobic krok do przodu, mam nadizeje ze juz bedzie wszystko sie układać jak powinno❤️ rozumiem Twoje obawy:O, tez bym miała lekkiego stracha i niepewnośc. Rybko wspołczucia, ja nie cierpie siedziec sama, ale szybko ten czas zleci:) Na długo mąż wybywa? Kasika ranny ptaszek z ciebie sie zrobił, ho ho;) Monika to mała badaczka zachwycona? kiedy na spacerek nowa bryczką?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super:) u nas pogoda super, słoneczko świeci. teraz mała śpi, ale pozniej wychodzimy w gości :) w koncu z domy sie ruszyć. Zastanawiam sie juz na przerobienie wozka, bo jeszcze ja woze i ona spi, ale coraz mniej miejsca. Ciekawe czy sie jej spodoba zmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza ojj masz racje własnie tata poszedł na spacerek a ja zmykam do fryzjera - nareszcie!!! Monika jak będziesz chciała się skusić pomysl o mnie;) może pomoże:):) Słoneczko co sprawdzasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko no własnie? co sprawdzasz:) Asmana fryzjer powiadasz- ja tez musze sie juz przejść:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×