Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

No a co do torta jeszcze, naprawde pychotka na bazie bitej smietany wiec bez ciezkich mas, mozna smaki rozne wybierac, my tradycyjnie brzoskwiniowo-wisniowy! noi napisy i ksztalty wybiera sie samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iga mi sie tez rozlozyla, ma 39,5 i wyciek z ucha, to chyba zapalenie uszka, cala noc jak nosila, caly czas placze, teraz troche przysnela. Czekam na 8 zeby ja zarejestrowac do lekarza.:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia27🌻wszyskiego najlepszego dla Kacperka[serce Sineqanone🌻wszyskiego najlepszego dla Oli❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie naj dla dzidziolkow, zdrowka przedewszystkim iga spi, jakos sie jej nie dziwie, czopek dostala, lekarza mam do 9 do 12,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna🌻 fajnie, że USG w porządku:) Przeczytałam Mężawi te rady i sie uśmiechnął, bo ja zawsze spontanicznie tak robię :) to wysyłąj te fotki:) czekam na nie:) jsiudek@o2.pl A czy Twój \"Niejadek\" je jeszcze cyca? No bo u nas je:) No i fajnie, że dużo pije. U nas niestety tylko pije cyca:( Asmana🌻 zdrówka dla Męża i Natalki❤️. Oby Tobie i Izuni udało się uchronic przed chorobą❤️. O widzę, ze jednak rozłozyła się izunia:( Zdrówka dla Niej😘 Ale chociaż Ty się nie daj:) dzięki bardzo, aj też się cieszę, że Juleczka zaczęła troszeczke więcej jeść:) Dobrze, że znalazłąś coś co Izunia lubi pić:) Kasika🌻 no to mam nadzieję, że teraz każda nocka będzie przespana:) Zrobiłaś rozeznanie w spacerówce? My na szczęście mamy po Agnieszce:) A jeśli chodzi o ten przepis to naprawdę dobre to jest. Ja jak przyjdą przyjaciele na roczek to zrobię tą zapiekankę:) Słoneczko🌻 dzięki bardzo. A jak u Was postępy w jedzeniu?❤️ Mój Mąż się zastanawia jak to możliwe. No bo jakby miał coś wspólnego z wodą to miałby i czepek i kąpielówki. A jeśli nie ma nic wspólnego z wodą, to dlaczego Go wysyłają na kurs(to są dokładnie słowa mojego Mężulka:)) Elizabetaa🌻 ja też chcę zobaczyć jsiudek@o2.pl Zdrówka dla Iguni❤️ Kinga🌻 mam nadzieję, że dzisiejsza nocka była lepsza:) Juleczce wczoraj wyszedł 6 ząbek:). Mąż dzisiaj do pracy idzie na nockę, więc teraz bawi się z dziewczynkami:) A ja idę teraz szykować śniadanko dla ferajny:) Trzymajcie się Kochane i jeszcze raz zdrówka dla wszystkich😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa🌻 śliczną masz Córeczkę i pięknie wygląda w tej sukience. Jak księżniczka❤️. Mam nadzieje, że jutro bedzie się czuła już dużo lepiej. Wkońcu jutrzejszy dzień należy do Niej❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ho:) Elizabetka zdrówka dla Iguli🌻 Joasiu męża wysłali na ten kurs z tego względ że na sezon letni ma patrole na wyspie sobieszewskiej ogólnie pisząc dla niewtajemniczonych -PLaża- a ponieważ plaża je strzżona tylko w częsci to tam gdzie nie jest srzeżona jKBY CO TO BĘZIE RATOWAC TPIĄCYCH SIĘ Sto latek i zdrówka dla Kacperka 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻 I Oli 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻 aSmanka zdrówka dla Izuli i całej reszty:) a wózek fajny:) Kasika twój wybór też ok.:) Lece bo z trzeba Matiego do szkoły odstawic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki z literóki:) Joasiu gratuluje żabalka Julci:) a u nas z postepami to róznie teraz np. 3 dzięn z kolei jest tylko na cycu i herbatce niczego innego nie chce:( a jak ma dobry dzięn to zje chlebka pare kęsków z masełkiem albo danonka kilka łyżeczek , ok,. 15 łyżeczek zupki , lub 6-8 ziemniaczków z masełkiem troszkę mięska z kurczaka, pól bananka , chrupki kukurydziane lub biszkopciki , oczywiście nie wszystko jednego dnia ale tak to mniej więcej wygląda:) Teraz już uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Kinga, Słonko rzeczywiscie godzenie sie to jest super sprawa:) Elizabeta ja też bym poprosiła zdjęcie agnieszka-gw@tlen.pl Kasika ja mam kupiony wozek co mozna go przerobic na spacerowke i nie bede innego kupować:) Anna wiem cos o tym, moja mała tez czasem nie chce nic jeść, nerwy mam wtedy ze ho ho, wczoraj wypiła trzy kubki niekapki picia. Niedługo minie:) Joasia Asmana czy wy bedziecie zamawiać tort na roczek. Ja wczoraj szukałam w internecie ale nie było tego wiele. Jak tak to powiesz gdzie?:) Nie dobrze ze was tez złapała choroba, cała rodzinka rozłozona ojj:( Zdrówka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iga dostala zastrzyki do poniedzialku, a w poniedzialek na kontrole do laryngologa kasik kolezanka ma wozek z eurobaby, szczerze mowiac ten co ona ma to to totalny szmelc, na zdjeciu wygladal super a jak go dotala to taka tandeta, chwieje sie, do koszyka nic nie wlozysz bo dziury sie robia na raczki nie mozesz nic powiesic bo sie przekipnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doszlismy do wniosku ze przesuniemy imprezke o tydzien albo dwa, bo to nie ma sensu, chore dziecko, kupa ludzi w domu itp. musze tylko powiadomic wszystkich. w trakcie imprezy wychodzic na zastrzyk, za duzo stresu dla niej i dla nas, biedactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka biedna Igulka jeszcze raz zdrówka🌻a impreza nie zając nie ucieknie:) Roza - a tak właściwie to dawno Twoje niuni nie widzieliśmy:) kurcze przypomniało mi się że ja ma urodzinki w sobotę i chyba muszę coś przygotować bo imprezki nie robie ale pewnie teście zawitają jak co roku (musiałąbym zmienić nick o 2 stopnie - ale co tam przynajmniej tu jestem młodsza hhihihi):P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam urwanie głowy w robocie bo szef mi się rozchorował i wszystko na mojej głowie ale tak to bywa i niestety na dłużej. Wielkie dzięki za życzonka dla Kingi i wszystkiego najlepszego dla wszystkich solenizantów. Mąż mi wyjechał do Rzeszowa na 3 dni a później ma tydzień urlopu i będzie siedział w domu z małą. Pozdrowionka i zdrówka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Pogoda paskudna rano padało teraz wieje byłam z Oskarem na dworze na parę minut. Elizabet 🌼 proszę o zdięcia :) przede wszystkim zdrówka dla Igi niech szybciutko zdrowieje ❤️ Asmana 🌼 zdrówka dla całej rodzinki, a ty kochana napij się kielicha może Cię chorubsko nie dopadnie :D Joasiu 🌼 gratuluje kolejnego ząbka Julci Wszystkiego najlepszego dla Kacperka i Oli 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ oraz spóźnione dla Julki, Kingi i Jędrka 🌼 🌼 🌼 Zapraszam na kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ on ma włosów:) śliczny jest a pokoik jak z marzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przesliczny, i faktycznie burza wlosow:))) iga po drugim zastrzyku czuje sie ciut lepiej, na znak tego zwymiotowala kaszka. ale herbatke przyjmuje, i piers tez, wiec o tyle dobrze, a chcialam dobrze i mi nie wyszko:((( teraz sobie spiewa w lozeczku, w koncu moze goraczka sie obnizyla, bo tak caly czas utrzymywala sie kolo 40 stopni, ale juz jej nie bede dreczyc i nie bede spradzac. ide sie polozyc nie mam sily na nic. buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam do każdej cos napisać, ale cholercia nie mam weny:P Wybaczycie? W każdym razie zdróqwka dla wszystkich, którzy tego potrzebują🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik czasami tak jest, tez nie mam sily pisac, dzis jak idze robili zastrzyk to plakalam razem z nia, poprostu z bezsilnosci, ze ona tak musi cierpiec, a taka mala i bezbronna:(( eeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetko!!!! Baaaaaaardzo mocno Was sciskam, caluje i wierze, ze jutro juz bedzie o niebo lepiej. Kasika pokoj sliczny i synus tez piekny:) Lece bo jutro na 8, buziaki dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa🌻 wszystkiego najlepszego dla Igi, dużo zdrówka i uśmiechu i aby wyrosła z Niej piękna, mądra dziewczynka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×