Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Rybko. Kasika dzięki za pamięć.. Na chwilkę wpadłam się przywitać.. Pogoda u nas też łóżkowa.. Lece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera🌻 fajne zdjęcie Oskarka:) Rybka🌻 dzięki bardzo. I masz racje cieszył się jak mały chłopiec. Zresztą ja tez się cieszę, bo widzę że to dla Niego ważne:)On robił do tej pory u Włochów(Indesit Ariston) i miał dosyć ich bałaganu. I fajnie, że Twój Mąż też się cieszył. Mam nadzieję, że Twój Mąż nadal jest zadowolony ze swojej pracy:) Elizabetaa🌻 fajnie, ze daje sobie zrobić Iga kiteczkę. U mnie jest odwrotnie, Agusia daje sobie zrobić a Juleczka nie:( Kasiak🌻 mam nadzieję, że ta dzisiejsza nocka u Was będzie lapsza:) Ok, teraz uciekam oglądać skoki narciarskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. jestem u siostry zapraszac na roczek Julki i oczywiscie dorwałamsie do laptopika i na nasze forum, tylko na chwiulke bo nie wypada dłuzej, przeleciałam ostatnie posty i chce bardzo pogratulowac Tobie Joasia a WŁASCIWIE Twojemu mężusiowi takiego sukcesu zawodowego. Mądry ten Twój mąż. Powodzenia. mys;le ze niebawem bede miec neta wiec o[pisze wszystko ale u mnie niewesoło, alergia sie wlecze, wyszły mi badania z helicobactera dodatnie wiec biore trzy tabletki w tym dwa antybiotyki. Ale dzis pije wóde zeby sie odstresowac. Pozdrawiam Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renola🌻 dziękuję bardzo❤️. Mój Mąż też Wam wszystkim bardzo dziękuje za miłe słowa:) Fajnie, ze chociaż na chwilkę mogłaś do nas zajrzeć. No i mam nadzieje, że już wkrótce będziesz miała neta i wtedy wszystko nam opiszesz. Ale niedobrze, że u Ciebie nieciekawie:( Trzymaj się Kochana i upij się dzisiaj tą wódą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane!Dostałam antybiotyk i z nerami ciut lepiej ale tylko ciut.Mam zrobić usg, mnóstwo badań itd. Elizabetaaa pstryknij fotki Iguni w tych \"hameryckich\" ciuszkach!Ja też dostałam paczkę z kieckami na Misię i też w jednej sukni wystapi na roczek( tylko nie moge zdecydować ,w której bo wszystkie są takie slodkie) i lakiereczki białe też nam przyleciały ;) Nam roczek wypada bliziuto świąt dlatego impreza będie 2 w 1, świąteczno- roczkowa. Dla mam, które sie nie wysypiają:przechodziąłm to przez ostatnie mce i byłam juz na skraju załamania wiecie co u nas pomogło?LAKCID.Wydawał mi się ,że w nocy bolał ja brzuch.Od tyg. podaje jej więc codziennie i mała budzi sie tylko 1 raz , pije mleczko i spi dalej. Kasika to Ty masz dobre sece :) bo u nas równouprawnienie na maxa i jak Miska koncertuje w nocy to nie ma zmiłuj ,nie zgadzam sie żeby chłop emigrował z pokoju...A co? jak majstrował małą to nie spał na dole ;) zołza jestem...Ale wychodze z założenia że to nasze dzidzi a nie tylko moje.Niech się poczuwa... Mnie też przyszły paczuszki z nestle i bobo vity.A co do jedzenia t też mam niejadka... kingap ja tez jestem z tarnowa, może nawet się znamy?ty też jesteś nauczycielką?A na tą herbaciarnie to zrobiłaś mi straszną ochotę, jeszcze tam nie byłam... Miłej niedzielki !PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu nie ma sprawy, wysle wam zdjecia z roczku, to juz za kilka dni. ach jak sie ciesze:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.U nas spokojna nocka.Pogoda się coś poprawia to dobrze bo jedziemy do znajomych którzy też w kwietniu będą mieli dzidziusia. Oskar szaleje w kojcu razem z Ernestem tak tak wszedł do niego i zachowuje się jak małe dziecko :D :D :D śmiesznie wygląda, za łoże mu czapeczkę , dam smoczka i zrobię im zdięcie :D :D Zrobione już niedługo zobaczyćie dwóch moich maluchów :) :) :) :) Roczek coraz bliżej a ja nie mam pomysłu na torta, bo resztę to mnie jwięcej wiem co mam zrobić. Ja na obiadek dzisiaj robię piersiaczki z papryką w sosie śmietanowym z kaszą jęczmienną. Zapraszam na szarlotkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wercia mniam, ja dzism mam kotlety mielone, buraczki i do tego ryz z woga, a na deser od tesciowki atomowki przepyszna babke:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mamy paskudną niedzielę.... W Bydgoszczy szaro, zimno i wietrznie i mokro. A wtygodniu jak nie ma czasu iść po pracy na spacer to przeważnie super pogoda :( Wera, co do szmerów to w szpitalu po porodzie coś mówili o tym, ale tylko napomkneli, potem do sąsiadki na sali, że jednak u małej nie ma szmerów, chyba im się myliły nasze dzieci i żadnej z nas nic nie wpisano do ksiązeczki. Wychodzi na to, że jednak chodziło o moją Julkę. No nic, będę czekać do 10 lipca. Mam nadzieję, że u Was wyjdzie wszystko ok! Nasze M 2 udalo sie całkiem dobrze sprzedac, klient z gotowka, wiec mysle, ze szybko sfinalizujemy sprawę. Bardzo bym chciała wyprawić małej roczek już na nowym, ale mieszkanie jest do remontu, wiec nie wiem czy chociaż duży pokój zrobimy. Tak czy tak musimy brać kredyt, mały ale i tak wkurza mnie, że będziemy przez kilka lat, miesiąc w miesiąc go spłacać. Śmiejemy się, że w ramach oszczędności odeszlismy od Pampersów i kupujemy Huggiesy. Nie jestem z nich zbyt zadowolona. Jakoś mi śmierdzą i nie są takie chłonne. Ale cena sporo korzystniejsza ;) Julek się \"puszcza\". Jeszcze nie chodzi, kroczek , dwa i na pupę. Chyba nie podepcze Roczku jak to się mówi. Pozdrawiam mamusie i życzę miłej niedzielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki po dlugiej nieobecności. Ciągle brak czasu i jeszcze przed wczesnie wylączyli nam neostrade. dopiero od niedawna mam internet, wiec na chwilkę wpadłam. nie przeczytalam jeszcze waszych postow ale mam zamiar nadrobić zaległości. Co u nas nowego. U mnie praca, dom i tak w kółko. ale juz niedlugo bo Dianka robi mi sie tak nieznośna ze postanowilam wybrac albo jedno albo drugie. wybralam oczywiscie - dziecko. moze bede mogla pracowac w domu ale rozstrzygnie się to za ok tydzień opiekunki juz nie mam bo to byla studentka i po semestrze zmienili jej plan i ma zajęcia do 17. malą wożę teraz do babci lecz ona mieszka ok 30 km ode mnie. na dojazdy poświęcam 2 godziny dziennie i uwierzcie mi - mam dość! Dianka zaczyna chodzic. puszcza się i idzie tam gdzie chce. narazie sa to male odległości ale po malu do celu. boi się strasznie ale walczy z tym. Mowi ciągle mama, nie, baba, papa.... i inne Pokazuje jaka jest duża, mówi jak robi krówka i kotek, robi laleczce kosi kosi. Acha ... po wielkich bólach pije z niekapka od 3 tyg. kończę bo zaraz całą stronę zajmę :) mam nadzieję ze taraz uda mie się częściej zaglądać. caluski dla dzieciaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana🌻 widzę, że dzisiaj Ty jesteś pierwsza. My wstałyśmy o 5:30, ale miałam sporo do zrobienia. A z kolei od 7 miałąm ciągle jakis telefon:) Aniutka🌻wszystkiego najlepszego dla Tosi❤️ Aloiram🌻wszystkiego najlepszego dla Agnieszki❤️ Kingap🌻wszystkiego najlepszego dla Oliwki❤️ Kirrikirri🌻wszystkiego najlepszego dla Zosi❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna🌻 dobrze, że antybiotyki działają i się czujesz ciut lepiej. A badania, no cóż lepiej wszystko sprawdzić. Trzymaj się Kochana❤️ Wera🌻 ja z tortem to mam super, ponieważ dla Agusi na roczek robiła mojego Męża Mama, a teraz od tortów jest Konrada Brat (który w tym roku kończy liceum gastronomiczne). I już u Rafała (czyli brata Konrada) zamówiłam torty:) Agnes_Bdg🌻 fajnie, że udało się sprzedać mieszkanko. Gratulacje tego \"puszczania\". Ale ma cie jeszcze miesiąc do roczku, więc jest jeszcze kupe czasu na podreptanie roczku:),. U nas Juleczka też sama robi kroczek, dwa a potem szuka kogoś lub czegoś żeby się złapać. A jak nic nie ma na horyzoncie to na pupę i do raczkuje sobie do jakiegoś mebla. Ale żebyu szła wystarczy Jej już tylko jedna rączka czyjać:) Dowa🌻 fajnie, że już jesteś z nami:) Gratulacje dla Dianki. Ekstra postępy❤️ Dobra uciekam przewinąć Juleczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U nas koejna \"świetna\" noc:O Karlos na dole, ja z małym u nas w łóżku. Wera zdjecie świetne:) U nas tortapiecze Karlos, a co oprócz tego bedziesz jeszcze robic?? renola--to zdrowia kochana😘 i co upiłaś się?:P:P Anna80- kochana ja tego nie robie z dobrego serca:D Poprostu jak Karlos zejdzie na dół, to Kacpi ma więcej miejsca i spokojnie przespimy całą noc:P A jak \"tata\" jest z nami, to mały budzi sie co chwilkę:P:P Elizabeta--ja też czekam na zdjęcia z roczku:) Agnes- gratuluje mieszkanka i nie martw sie kredytem, czasem poprostu inaczej sie nie da:O Ale za to bedziecie mieć swój własny kąt:) Dowa-witamy:) Odzywaj sie częściej. joasia- my też wstalismy o 5.30,:)....niestety. Aloiram wszystkiego naj dla Agnieszki Aniutka wszystkiego naj dla Tosi Kirrikirri wszystkiego naj dla Zosi Kingap wszystkiego naj dla Oliwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek kochaniutkie :) gorące buziaczki dla wszystkich zeszłotygodniowych solenizantów :) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ i wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych 11 miesiecznych dzieciaczków AGNIESI❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ OLIWCI❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ZOSI❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ I DLA MOJEJ TOSIEŃKI ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ u nas nic nowego, nie mam na nic czasu a codziennie o Was myślę i tęsnie okrutnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Joasia gratulacje dla męża:) Kasika wspołczuje nocki, biedactwo:O Anna nie zazdroszcze tych bolących nerek, dobrze ze problem z nackami juz roawiązany:) U nas tez było paskudnie wczoraj, na dodatek tak mnie rozłożyło ze do 14tej nie mogłam sie ruszyc i temp 38,5 miałam. A dzis o dziwo jakby nigdy nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Składam też zyczenia dzisiejszym solenizantom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowa fajnie że jesteście i gratuluje postępo Dianki🌻 Kasika wspólczuje nocki na pocieszenie napisze że TYnia też nie daje pospać Renolka jak tam odstresowanie i jeszcze raz zdrówka dla Ciebie🌻 Aniu fajnie że się wysypiasz i znalaząs na to sposób🌻 Elizabeta jak juz wyprawisz roczek to ja tez poprosze o zdjęci Twojej księzniczki🌻 WEra , to masz blizniaki:P Agnes gartuluje własnego M a co do chodzenia to moze na roczek Julka zrobi WAm niespodzianke i podrepcze🌻 Joasiu no no no rodzinka kulinarna fajnie masz 🌻 Hej Rozyczko dobrze że bez tempki:) , jak tam Majeczka ASmanka❤️ co u WAs????? Aniutak napisz co u WAs❤️ Sylwia jak tam koleżanka?????? A Tynia od sobity chodzi przy tapcznie po pare kroczków:)i uwielbia patrzeć przez okno:)godzinmai mogła by siedziec:) Lecę bo juz mi przeszkadza:) Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Piszę do Was z pracy. Ja na roczek nie robię dużej imprezy – tylko najbliżsi. Asia robi się – jak to mówi mój mąż – co raz bardziej kumata. Niestety nie chce raczkować tylko chodzić. Nadal ani myśli się podnosić do pozycji siedzącej albo stojącej o własnych siłach tylko jęczy, żeby ją podnieść. Co za dziecko. Ja rozszerzam dietę dziecka bardzo ostrożnie. Uważajcie dziewczyny bo kakao jest silnym alergenem. Biorę się dalej za pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×