Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Czesc wszystkim! Pisze teraz bo wieczorkiem mnie raczej nie bedzie, obiecalam sobie, ze poloze sie wczesniej spac choc raz w tygodniu:) Kasika nie zalamuj sie, musi sie wreszcie udac z praca!! macieja8 ja mojej Liwci nie daje kako, wiec nie pomoge Wera zdjecia cudne, Maly rozkoszny! U nas dzis pogoda taka sobie, nie ma sloneczka, deszczu tez nie dlatego bylysmy chwile w parku, Liwcia teraz spi a ja pije kawe bo usypiam. Buziaki dziewczynki,jak jeszcze bede pozniej to zagladne do Was, mam nadzije, Ze cos naskrobiecie. A tak w ogole to naprawde taki maly wypad poprawil mi humor na caly tydzien. Taka mala kuracja na troche usmiechu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więć chcę Wam powiedzieć, ze dzisiaj zadzwonili do mojego Męża z oficjalną wiadomością, że ma pracę. Ale co do szczegółów to zadzwonią do Niego we wtorek, albo w środę. Więc teraz mogę Wam powiedzieć. Mąż starał się o pracę w Dell. Pierwszą rozmowę miał 12 grudnia, na początku lutego był w Irlandii na którejś z rzędu rozmowie. W sumie to chyba miał tych rozmów coś blisko 10. Najważniejsze, ze Mu się poszczęściło. Jak zaczynał rozmowy mówili Mu, że może na miesiąć, dwa albo trzy będzie musiał wyjechać do Irlandii, teraz się okaże czy będzie jechał i na ile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko🌻 dziękuję bardzo. Mam nadzieję, że i wy się uporacie z alergiami❤️ Wera🌻 super zdjęcia. ale przystojniak z tego Oskarka❤️ Elizabetaa🌻 cieszę się, że z Igą juz w porządku. No i mam nadzieję, że szybko przejdzie Julce❤️. A z tym że jest za chuda Julka, to się nie przejmuj. Napewno jeszcze odrobi sobie kiedyś. A lepiej zdrowo się odżywiać:) Roza🌻 do mnie właśnie dzisiaj też przyszła ta paczka. A z lekarzami tak jest, choć muszę przyznać, że nasza nawet raczej nam daje skierowania, jak poprosimy. Macieja🌻 super, że wczoraj mogliście wyjść. I aby było więcej takich wyjść:) Kasika🌻 moze niedługo znajdziesz fajną pracę. Tego Ci z serca życzę. Lecę bo ziemniaki juz ugotowane i czas jaja usadzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie i Wy niedługo dostaniecie paczki :) A co do kaszki to zgadzam się Słoneczko tylko ja mu nie podaje kaszki z mlekiem modyfikowanym tylko bez mleczną, może jutro mu podam :) kasika niebawem dostaniesz jaką fajną propozycje pracy głowa do góry :) a może to ząbki następne wychodzą Oskar też nie jadł tylko przez sen mu dawałam. Macieja podajesz już kaszę mannę,bo ja też chce mu pomału wprowadzać :) Joasia to super że mąż dostał pracę 🌼 Elizabet zdrówka dla dziewczynek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia, prosze bardzo, spisał się twój mężczyzna:) My z moim mamy ciche dni, a właściwie to ja warczę, a on jest cicho😠, na dodatek mały nie ma apetytu i jest tak ruchliwy, że na krok nie mogę go spuścić z oka (dzisiejsze straty to świeczka zapachowa i paprotka:) ) i na dodatek nici z tej pracy. Kurde mam doła coś, przydała by sie czekolada i drink, a nie mam nic w domu😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia😘 a mój nawet przez sen się nie chwyci:P Kaszkę manną daję małemu, ale specjalnie nie przepada, za to jego faworytem jest kukurydziana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik ja tez ostatnio jakas zdolowana jestem przydalo by mi sie tez upic, dzis iga dostala od dziadkow paczke urodzinowa, wiec jak rozpakowalysmy noramlnie szok, suknia bo sukienka tego nazwac nie mozna jak u ksiezniczki do tego biale lakierki, odlot, na swoje urodziny bedzie wystrojona ze hej. i dostala taki interaktywny bebenek, uderza w niego i wydaje dziwieki, turla sie i gra muzyka, mozne naciskac na guziczki ale narazie to bardziej interesuje to starsza zazdrosna koze:P zdecydowalismy sie wyslac jule na kolonie, nie wiem czy nie za wczesnie, ale organizuje to moja przyjaciolka i samek kolezanki beda opiekunkami, wiec stwierdzilam ze bedzie w dobrych rekach. juz tesknie za nia:) bo ostatnio jestem taka zdolowana, nie wiem dlaczego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dawałam kakao z nesquika,ale mój Miki nie znosi mleka ani kaszek, tylko cyc. Kanapek też nie jada ani wędlin, za to zupę może jeść 4 razy dziennie. A tak w ogóle to zbliża nam się roczek !!!!!!! Pomału maluchy się starzeją... Macie jakiś pomysł na ciekawą sałatkę? Ja mogę rzucić sprawdzony : 2 piersi z kurczaka cebula 1 sloik mały pieczarek puszka kukurydzy 3-4 ogórki marynowane albo kiszone majonez, musztarda, jogurt naturalny Pierś ugotować najlepiej na kostce rosolowej, pokroić, wrzucić wszystkie składniki i przyprawić, jogurtu niedużo, musztardy też daję z łyżkę. Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabeta- to chyba ta pogoda:O przesilenie wiosenne... RRR- przepis juz skopiowałam, napweno wykorzystam przy najbliższej okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, Kasika, ale skrobnij coś! Bo jakoś nie mam koncepcji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała je kaszkę manną od 2 miesięcy tzn. jadła bo ostatnio cos jej nie wchodzi. A zaczełam podawć po tym jak nie chiała jeść modyfikowanego po odstawieniu od cyca i żadnej kaszki nie chiała jeść. Ona nie jadła nic przez 14 godzin a i tak nie ruszyła modyfikowanego. Kaszę gotuję na mleku z kartonu. A dziś dałam jej kakało takie normalne i jej nie smakowało i chyba nie będziemy pić kakałka. Gratulacje dla męża Joasiu. Uciekam kolorowych snów i przespanej nocki życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza🌻wszystkiego najlepszego dla Majeczki❤️Niebieskie_oczy🌻wszystkiego najlepszego dla Małgosi❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera🌻Macieje🌻 dzięki bardzo❤️. Mąż również dziękuje. Kasika🌻 my mamy niedaleko Tesco, więc jak coś to wysyłam zawsze Męża:) Elizabetaa🌻 nie daj się dołowi. Głowa do góry❤️ RRR🌻 super przepis. Napewno skorzystam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta!! U nas os rana paskudna pogoda - pada i pada. No i zimno. Niestety. Jak człowiek ma weekend to zamiast cieszyć się piękną pogodą w domu koczuje:-) Joasiu gratulacje dla Ciebie i męża. Kasika pracę znajdziesz napewno! Elizabeta nie daj się aurze! Głowa do góry. Aha. Zastanawiam się z tym kakao. Już je dajecie? Ja słyszałam, że bezpiecznie jest dawać kakao dopiero po 2 roku życia? Nie za wcześnie? Pozdrawiam serdecznie Aha 2. No i śmiać mi sie chce jak piszecie o tych kanapeczkach. Moja Aga ma 2 ząbki i jak dam jej coś w większym kawałku to zaraz wypluwa. Już ją widzę z tą kanapką:-) Byłaby w cząstkachale na podłodze i gdzie popadnie:-) Trzymajcie się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam dla wszystkich dzidziolkow ktore dzis wietuja tych z forum i tych z poza wszystkiego naj i dla mojego ukochanego jedynekgo tez duzo naj, bo ma dzis imieniny, lobuz jeden. Cos ten moj chlop ostatnio strasznie choruje, wczoraj byl na pogotowiu, dali mu zastrzyk, a dzis wyzywal pogotowie do mamy, bo sie zle czula. Zdechlaczki:(( same. sama nie wiem czy mi lepiej, ale poogladam sobie wczoraj piratow, ostatnio nawet wiecej tv ogladam a w szczegolnosci dwa programy tv style i tv kuchnia, dzis ogladalysmy z jula iga jak julcia byla taka mala jak iglak, ale fajna pyza, i ten sam blysk oku, dzieciaki nam sie starzeja, a jak patrze na iglaka to taki juz duzy to juz nie dzidzius a taka mala dziewczynka, ale jaki pieszczoszek z niej, uwielbia sie wtulac, klasc glowe na moich kolanach, caluje z otwarta buzia, i mowi hau hau, :)) nuczylam ja, a uwielbia tego nszego psa, ciagle mu cos zrzuca, i to specjalnie, i patrzy jak on wicna, te forum jest chyba nam potrzebne zeby przelac caly ten zachwyt nad dziecmi, wtedy znajomi i rodzina nie musza godzinami wysluchiwac jakie mamy wspaniale dzieci i chetniej odwiedzaja. a tak ogolnie to dzieki dzis na podtrzymanie na duchu, w sumie to trzeba sie dzis napic piwka ubrac cos zielonego bo dzis sw patryka, a przeciez to juz narodowe swieto skoro polowa narodu w irlandii:P pamietajcie cos zielonego.!!! ida dziewczynki poszlajac sie po mieszkaniu moze mi przejdzie ta czarna chmura w mojej glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloiram🌻 dziękuję bardz❤️ A u nas tez pogoda paskudna. Ciagle pada i tyle:( Elizabetaa🌻 trzymaj się i nie daj się❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.U nas nocka nie przespana Oskar co jakiś czas budził się z płaczem nie wiem co się dzieje.pogoda paskudna wieje i coś na pewno przywieje jakieś nowe choróbska :( :( Elizabet zdrówka Wam życzę 🌼 Wszystkiego najlepszego dla Majki i Małgosi 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U nas też nocka nie przespana, o 2 tata sie poddał i spał na dole. Majeczko i Giosiu dsto lat🌻 RRR-wrzuce potem jakis przepis, ale Wera ma najlepsze:P:P Macieja czyli gotujesz na zwykłym mleku? Ja tez czasem małemu daje troszke, niech sie przyzwyczaja. Ailoram dzięki kochana😘, mój mały ma 5 zębów i kanapki wcina:P Elizabeta to wszystkiego naj dla męzczyzny twego🌻 Joasia-u nas tez pogoda nietega:( Wercia co te nasze chłopaki tak wariuja i spać nie chcą??;) Asmana i Aniutka co tam u Was?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kasik, ja wrzuce przepis kolezanki, jak mi go poda ponoc rewelacyjny cos z tunczykiem i ze szpinakiem, ale jak poznam szczegoly to wam dam znac:)) u nas leje i leje, bleeee, nawet druga kawa nie pomaga, przyjaciolka tez ma doloa, wczoraj byla w kanjpie i z kolezanka wypily 14 piw, nie wiem jak ta mala istota tro zrobila ale dzis ma mega kaca, a iga ma kucyk, taki badylk na srodku glowy, julka sie tak nie dawala a igdze moge wpinac spineczki gumeczki i cierpiliwie to znosi , wyglada troche jak taki maly japonczyk teraz hii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłąm się przywitac I sto latekm i zdrówka dla Majeczki🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻 i Małgosi 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Zmykam sprzątac , pogoda do bani Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Joasiu gratulacje dla męża, to firma z ogromnymi możliwościami więc naprawdę super że mąż dostał tą pracę, na pewno cieszy się jak mały chłopiec, mój też pracuje w amerykańskiej firmie i też proces rekrutacji trwał ok 6 miesięcy, ale jak już się dowiedział że go zatrudnią to się ucieszył jak dziecko. Elizabeta muszę ci przyznać 100% racji z tym że to forum jest świetne pod tym względem że możemy tu napisać o dokonaniach, miach, zabawach kłopotach i fimerach naszych dzieci bo wtedy mniej o tym gadam jak ktoś do mnie przyjdzie i ostatnio nawet koleżanka której dawno nie widziałam powiedziała do mnie że jestem pierwszą młodą matką która nie nawija tylko o swoim cudownym dziecku, (ta koleżanka jeszcze dzieci nie ma). Kończe bo Marcel zasnął i muszę się zabrać za sprzątanie bo troche zaniedbałam dom w tym tygodniu. Miłego dnia Aniutka, Asmana, Silvia co tam u Was??? Silvia już wyzdrowiałaś? Pojechałaś w końcu do rodziców ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×