Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Do Igusi : Idzie misio, idzie konik, małpka, piesek no i słonik. Wszyscy razem z balonami, z najlepszymi życzeniami. Bo to dzień radosny wielce - masz już jeden roczek więcej ,Zdrówka i uśmiechu na buzi i tylko słonecznych i radosnych dni]🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika🌻 ja to mam taką zwykła spacerówkę. Ma daszek, parasolkę i przypinaną wolię przeciwdeszczową. raczej jestem z niej zadowolona. Może nie załatwo się ją kieruje, ale się już przyzwyczaiłam:) Ten Safari wyglada bardzo fajnie. Pokój super wyglada:) Super ma włoski Kubuś❤️ Asmana🌻 ta spaceówka też wyglada fajnie. Ja na Waszym miejscu poszłąbym najpierw do sklepu i zobaczyłą go na żywo. Jaki on jest, jak się go prowadzi. A potem dopiero zamówiła przez allegro. Ja tak staram się robić. Słoneczko🌻 no to teraz to wszystko jasne. A najbardziej zadowoliłaś ciekawośc mojego Mężula:) I ja czasami mam taki dzień, że nie chce nic innego jak cyca. Ale fajnie, że Ci pije herbatkę. Ale i trak widzę, ze juz coraz lepiej i u Ciebie❤️ Elizabetaa🌻 no i jak dzisiaj czuje się jubilatka? A z imprezą to zrobiłaby tak samo. Musisz się trzymać i mieć siły, bo ciężko jest patrzeć na chorobę dziecka❤️ Macieja🌻 no to masz sporo roboty w pracy. Dobrze, że póżniej w domu Cię Mąż odciąży:) Słoneczko🌻Wera🌻 dzięki bardzo. I ja jestem zadowolona bo wychodził Jej ten ząb od 2 tygodni. W poniedziałek zamówilismy na allegro stolik edukacyjny Playskool. No i wczoraj przyszedł. Więc prezent na roczek już mamy. Wczoraj też Konrada Mama została z dziećmi w domu, a my poszliśmy na zakupy do Tesco i kupiliśmy prezenty dla dziewczynek na święta. Wczoraj też dzwonili do Konrada z nowej pracy z warunkami umowy. No i teraz kurierem mają przysłać umowę do podpisania. No i jeszcze nie wiadomo, czy 2 kwietnia juz wyjedzie do Irlandii, ale jest to bardzo prawdopodobne. Więc coś czuje, że nie będzie Go ani na święta, ani na roczku Julii. Ale najważniejsze, żeby był zadowolony z tej nowej pracy:) Dzisiaj jeszcze jedzie na rozmowę z szefem z Indesitu, bo chcieliby, żeby jeszcze jakieś 2 tygodnie kwietnia popracował. On chyba myśleli, że Konrad złożył wypowiedzie, tylko po to, żeby wydusić jakąś podwyżkę. No i teraz bedzie im brakowało na zmianie automatyka. No ale to już ich problem. Konradowi kończy się 31 marca okres wypowiedzenia i potem muszą sobie radzić bez Niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko🌻 ale piękne życzenia. ja też coś szukałąm, ale nie mogłam znaleźć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NAJSTARSZEGO MALEńSTWA Z NASZEGO FORUM ABY BYłA WIECZNIE UśMIECHNIETA, DAWAłA DUżO RADOśCI RODZICOM I CAłEJ RODZINCE, WYROSłA NA DUżą I ROZSąDNą DZIEWCZYNKę NO I OCZYWISCI DUżO ZDRóWKA (SZCZEGóLNIE TERAZ ABY ZAPALENIE UCHA SZYBKO MINEłO I IGA NIE MUSIAłA DALEJ CIERPIEć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za zyczonka w imieniu igusi wrocilysmy z zastrzyku wlasnie, jeszcze 5 zostalo, no ale poprawa juz jest, spala ladnie do 4 a potem miala wysoka goraczke, ppo panadolu, zasnela i obudzila sie w dobrym humorku, ale nadal jest cieplawa. uszko widac ze ja nie boli juz, bo mozna dotknac. pojechalysmy do zloba zawiesc bombonierke dla pan w podziece, a dzieciatka tak jak juz wam mowilam dostaly ciasteczka i frutape:)) wczoraj mala nic nie jadla, troche piersi i herbatki, w nocy odmowila piersi, nawet mnie ze zlosci ugryzla, ale herbatke jak najbardziej a dzis z rana sie do mnie juz przyssala:) ide jesc sniadanko, bo padne zaraz tu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa.....Iga-3100.............9650.....80.. .roczek ......23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67......14 tyg……....26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........10 kg......??......9, 5mc……....29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8490.....???........8m c…….....03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69......4m i 2 t…….04.04.06 kizia...........Juleczka-3180........6600......??......1 2tyg………..04.04.06 Anna80........Milenka-3400.........6300......67......4m i 3t……...05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......9850.......??......10 m-cy…...05.04.06 dowa...........Dianka-4060..........8600 .....75.....prawie 10...06.04.06 Gosik24.......Damian-3880..........????........??......9 m-cy ......06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430......??......7 m i 3 t…...08.04.06 grazie..........Maciej-3900..........7400......68......3 ,5 m-ca.…09.04.06 wera66.........Oskar-3650..........8900.......84.....11 m-ce…….09.04.06 Marteczka77...Damienek-4350…...6750......67......3 m-ce…….10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100.........10 kg.....56......7m 3t......10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......6m-cy……..11.04.06 Joasia79.......Juleczka-3200.......8320......75......10 m-cy.…..12.04.06 Jenefer25......Julcia-3250..........9800......75......10 m-cy…...12.04.06 Irlandia.........Olek-3450...........9,3 kg......80......8,5 mc……12.04.06 agneska.pop...Brajan-3800.........11 kg .....??.. ....8m………….14.04.06 rybka25.........Marcel-3340........9600.......78......10 mies....14.04.06 Roza............Maja-2650............8000.....68.....9 ,5 m….....17.04.06 Niebieskie_oczy...Małgosia-3590..7500......74......6 mies.....17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........8780......70.....10 m-cy..….19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70......9 m-cy.....19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.... ...2 m i 2 t...19.04.06 Kingap...........Oliwia-3400...........9000....71......1 0 mies..19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060............7200.....68?....6 mies .......20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........8120.....69......6,5 m-ce…..21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000.........10,40kg..???.....9 m-cy….....21.04.06 Silvia27 ........Kacperek-3950......10 kg ....81.....10 m-cy …....22.04.06 Sineqanone.....Ola-4150............9800.....??......10 m-cy………..22.04.06 Kasika1……Kacperek-3590......10,5 kg...80cm.....10,5mies......24.04.06 Patichris1......Maximilian.............................. 10 mies......24.04.06 słoneczko27...Martynka-3410...9350.....73.......10 m-cy .....28.04.06 asmana........Izabela-3500 ...... 8550......74......9 mies.......29.04.06 serek..........Joasia-3450.........8300......75.....9,5m -ca.....30.04.06 VIKI2...........Oliwia-3200........8500......68.......7 mies……...01.05.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa🌻cieszę się że z Igą jest choć troszeczkę lepiej❤️. Fajnie, że to uszko Ją nie boli. Aby jak najszybciej wyzdrowiała😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iguniu: Sto lat, sto lat, niech żyje, żyje nam, Sto lat, sto lat, niech żyje, żyje nam, niech żyje nam------to spiewałam ja-internetowa ciocia:P 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc.Oskar ma początek choroby zapalenie oskrzeli się zaczynało.Dobrze że pojechałam do lekarza.Dostał antybiotyk :( :( Wszystkim dzieciaczkom duuuuuuuuuuuuuuuużo zdrówka 🌼 Iga wszystkiego najlepszego z okazji twojego roczku dużo zdrówka i uśmiechu na twarzy przez całe życie ciotka Wera i Oskarek Tobie życzy 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia, no dobrze, moze głos mam nie najlepszy, ale za to chęci szczere:)P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już mam dość tej pogody ani na dwór nie można wyjść a jak się wyjdzie to znowu chory i tak w kółko :( Kasika super włoski ma Kacpi bo Oskar jak był łysy tak nadal jest :D :D :D pewnie po tobie ma taką bujną czuprynkę :) super chłopak z niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabet cudnie Iga wygląda w sukience a te buciki rewelacja :) Dzięki za zdięcia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iguniu , zdrowia , szczescia, usmiechu samych radosnych chwil, zero chorób, i wszystkiego naj naj naj... Wracaj szybko do zdrowia, bo impreze szykować trzeba;) To fakt pogoda paskudna własnie wróciłam z zakupów byłam sama odpoczełam od tego wszystkiego, ale zdecydowanie za krótko:( U nas z chorobami lepiej aż się dziwie cięzka noc, spała cały czas na moim brzuchu- ależ to przyjemne... Zjadłam własnie śniadanio-obiado-kolacje:P Spać mi się chcę, ale co tam kawke sobie strzele zapraszam ...:) Echh postanowiłąm nie zmieniać wózka mam w tym od razu spacerówka duża jest i ciężka, ale co tam nie będę kasy wydawała niepotrzebnie:P:P Roza nie mam zielonego pojęcia gdzie jest dobra cukiernia, i chyba też pójdę na łatwizne i kupie torta będę się paprać Marcin bedzie w pracy , więc z dwoma pieczenie tortu mi się nie widzi jakoś... Chyba mi się księżycowa choroba zbliża, bo jakaś nie do życia jestem i nerwowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmanka dzieki, a iga jak teraz chora tez spi na moim brzuchu, i faktycznie to fakie milusie, cieple, wogole taki tulis z niej sie zrobil, ja postanowilam wyciagnac moja spacerowke z piwnicy w ten weekend nie wiem tylko w jakim jest stanie bo tatus szanowny wozil na niej cegly i gruz, za co go prawie nie udusilam, wiec czeka mnie pranie i szorowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacpi też często zasypia na moim brzuchu:D Elizabeta ja tez poproszę o te sławetne zdjęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Kasika pokoik śliczny Kacperek będzie napweno zadowolony:) a włoski super:) Wera zdrówka dla Oskarka , biedaczek często Wam choruje ,buziaki 👄 Joasiu fajnie że mężowi sie tak wszystko udało :)i gratuluje udanych zakupów:) Asmanka dobrze że u Was lepiej ze zdrówkiem:)a co Ty jeden posiłek dziennie ale o taki chyba potrójny:P Elizabetka no to tatuś ładnie urządził wózek córci - niech teraz to on szoruje;) Tyni idzie górna prawa 2:) a dziś sama wlazła na tapczan , a to takim sposobem że wcześniej ścigneła podusię taka dość grubaśna i stanęła na niej i już była na tapczanie:) Macieja fajnie że mężuś trochszke odciązy Cie od obowiązków domowych:) Martynia ostanio nie chce spac w dzień wczoraj spała tylko 25 a potem zasnęła ok. 18 jak byliśmy na zakupach a dziś znowu pospała pół godziny i ani myśli iśc jeszcze raz - nie wiem skad ona bierze tyle siły na rozrabianie;) Zmykam na kawe (2)dziś bo mnie też coś a pogoda usypisa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane!!! Wszystkiego naj,naj,naj dla naszej najstarszej dziewczyneczki!!!❤️Iguniu STO LAT!🌻 Joasiu u nas też okropna pogoda, też mam dość! Kasika Kacpi wygląda jak Cherubinek!!!:) Wera, Elizabetaa zdrówka dla dzieciaczków! Chcę wysłam obiecane fotki ale mam problem z fotosikiem, moż euda mi się póxniej! Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko zjałam serek wiejski:P Kingap a Ty kiedy fotki obiecane wstawisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat i najlepsze zyczenia urodzinowe dla najstarszego aniołka w gronie maluchów❤️👄🌻 niech rośnie zdrowo i naj naj naj wszystkiego:) Iga wygląda prześlicznie w sukienusi. Odezwę sie jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Nie było mnie całe wieki bo nam komputer padł i dziś zaglądam a tu urodzinki :) Wszystkiego najlepszego, zdrówka spełnienia marzeń, uśmiechu i radości dla Igi od Marcelka i rybki25 🌻🌻🌻 Zaległości już nie nadrobie ale cieszę się że znów będę tu do was zaglądać, choć komp na razie tak prowizorycznie naprawiony i w każdej chwilki może znów nawalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim!!! Zdrowka, sloneczka, milosci a przede wszystkim radosci z kazdego dnia!! Dla Iguni z okazji u konczenia pierwszego roczku! Co do zdjec to nie pokazuje bo bylam pewna ze podalam stronke Oliwci, która istnieje od jej urodzenia:) www.pulkownik.pl Zapraszamy serdecznie do odwiedzin! Ja tylko na moment wpadlam i lece spac wreszcie odespac ciezki tydzien:) U nas po staremu, Liwcia cos sie przebudza w nocy, ale nie placze tylko chce zeby Maciek ja po pleckach drapal:) pomizia ja chwilke i spi. Duzo zdrowka dla choych dzieciaków, trzymajcie sie mamusie! Milego weekendu i zeby wreszcie slonko wyszlo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika🌻wszystkiego najlepszego dla Kacperka❤️ Patichris🌻wszystkiego najlepszego dla Maximiliana❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×