Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Cześć Asmana, zapraszam bo zrobiłam dużo tak że wystarczy dla wszystkich :) A co tam u Was nowego?? Iza już chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam imprezka byla super, ale chyba przesadzilam z jedzeniem, goscie wyszli jacys ciezko dyszacy:))) no i przesadzilam ze zrobilam wszystko w jeden dzien bo zesztywnial mi kark ze stresu, ponkt 17 zaczely mi morczki migac przed oczami a potem nie moglam ruszac szyja, ale imprezka byla udana, iga bawila sie najlepiej, jakie oczy zrobila jak spiewalismy jej sto lat. Zrobilam chyba tylko dwa zdjecia bo nie chcialo mi sie biegac z aparatem, terszte tata dokrecil kamerka. Tort kupilam wcalosci gotowy i kupilam pisaki do tortow i napisalam z jula sama i jula ozdobila go tez,:))) dostala taki obrazez wychaftowany ze swoja data urodzin, ciatka kolezanki musiala sie niezle nameczyc, hustawke, jakies ubranka, ten fotelik co juz kupilismy, i jeszcze jakies drobiazgi, ktore gdzies leza w koncie bo nimi rzucala:) ale wczoraj jeszcze wszystko posprzatalismy kazdemu dalismy paczuszke z prowiantem do tomu wiec wyglada tak jakby imprezki nie bylo:P ide robic sniadanie, chodze jak pingwin z ta szyja hii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetko to super, że imprezka była przednia, ale fatlnie z karkiem ojjj musi bolec biedaku... Co do fotek jesteś zołza my tu wszystkie czekamy na zdjęcia:(( Rybko Izula nie chodzi i nawet się nie zabiera do tego jak ylko nie ma się czego przytrzymać od razu płacz :) Co do ząbków Marcelka to powiem że nie słyszałam aby tak : na raty\" wychodziły pojedynczo:):) Ważne, że są i to się liczy:):) Jezuu @ mi przychodzi i przyjść nie może a ja sie wkurzam na wszystko o wszystko... Joasiu moje plany pewnie cały dzień na podwórku na spacerku... W piątek wyjeźdżamy huraa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko🌻 ja także bym pisała się na goiłąbki, bo je uwielbiam:) Agnieszce jak zaczęły wychodzić ząbki (coś koło 10 miesięcy) najpierw wyszła jej jedna dolna jedynka wraz z jedną górną jedynką, tylko że te jedynki miała po przekątnej. Super wyglądała:) Julce raczej standartowo wychodziły. Elizabetaa🌻 ja też Cię podziwiam, że tak szybko przygotowałaś ta imprezę. Super, że się udało i fajnie, że mała Jubilatka dobrze się bawiła❤️ Buziaczki dla Niej😘 Mam nadzieję, że już czujesz się lepiej, chodzi mi o ten kark:) Asmana🌻 no to fajne plany macie na dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa🌻fajnie, że czujesz sie lepiej. Zdjęcia może ciemne, ale widać jak pięknie wygladała Iga❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Elizabet to super że się imprezka urodzinowa Igi udała, proszę o zdięcia.A jak ze zdmuchnięciem świeczki Iga zdmuchnęła czy z pomocą.Bo Oskar to łapie w paluszki jak zapale świeczkę :) Niedługo i u nas się zaczną urodzinki :) :) Idę robić placek bo mają przyjść prosić na weselicho :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa dzięki za zdjęcia.Super,że imprezka się udała ale jak mogłaś zrobić tak malutko zdjęć!!!????Nie pomyslałas o ciekwych wirtualnych ciotkach????Igunia wyglądała słodko! Pozdrawiamy!!! Wciąz nie mam weny na pisanie ale pozdrawiam baaaaaardzo gorąco wszystkie kwietnióweczki! Ale narobiłyście mi smaka na gołąbki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie u mnie gorzej niz źle, katastrofa, płacze sobie i to tyle nara papa zycze Wam wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)))) a my bylismy dzis na dluuuugim spacerku, tego mi brakowalo, bylo cudownie, ciepelko, labedzie, jeziora, jula na wrotkach a iga w wozeczku, pelnia szczescia, dzis spotkala taka mala dzidzie jak ona, ale ta miala 15 miesiecy i byla nizsza od igi tak sporo o 5 cm napewno, myslalam ze jest mlodsza, ciekawe czy iga tez za 3 miesiace bedzie tak biegac bo za raczki to super chodzi. bol nie ustepuje, moj chlop mwymasowal mi kark, posmarowal mascia i chodze w szaliku, ale rwie ta szyja i rwie, bez sensu, normalnie ze stresu cos takiego papatki milego wieczorku musze go jeszcze uwiesc na zakonczenie tygodnia buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa 🌻 dziękuje za zdjęcia. Iga wyglądała prześlicznie :) Świetnie że imprezka sie udała. Ania80 🌻 zdjęcia super :) Renolka 🌻 co się dzieje? Dlaczego płaczesz? Pozdrawiam wszystkie mamy i dzieciaczki oraz życze dużo zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renolka!!!!Kochana a co to się dzieje???Pożal się troszkę nam to od razu zrobi ci sie lżej na serduchu.... ❤️-dla ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo za Wami tęsknie!!!! nie wiem kiedy doczekam sie kompa, ciągle nie podłanczają nas do netii a u mnie beznadziejnie w małżenstwie, dzis to już cały wieczór trwa koszmarr. Nie wiem czy on szuka innego szczęścia ale między nami jest zimachociaz na dworze coraz cieplej. Nawey nie moge za dużo Wam sie wyżalic bo znalazłam okazje zeby wpaśc chociaż na moment ale myslami jestem xcały czas z Wami,pozdrawiam.Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Właśnie wyszykowałam Agnieszkę (bo idzie z Tatusiem do stomatologa) i włąśnie przyjechałą moja Mama i za momencik bedę brała się za porządki, więc na razie nie mam czasu na pisanie. Anna🌻 śliczna jest Milenka i taka już dorosłą. A włoski super. U nas Juleczka ma jasne włoski i prawie ich nie widać:( Renola🌻 nie wiem co się dzieje, ale pamniętaj, że jesteśmy z Tobą. Trzymaj się kochana❤️ Mam nadzieję (i głęboko w to wierzę), że wszystko się dobrze poukłada❤️ Elizabetaa🌻 fajnie, ze spacerek się udał. Mam nadzieję, że ból ustąpił albo w szybkim czasie ustąpi❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu nie ustapil, chlop mnie wysmarowal i wymasowal, chodze szalem owinieta i nic, ach starosc nie radosc hiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) zaraz sobie dokładnie poczytam co naskrobałyście:) w weekend miałam uczelnie:O Joasia z jedzeniem lepiej:) Słoneczko chyba tak jak mowisz- mamy podobne maleństwa he he Aniutki Tosia też gagatek- ciekawe czemu sie nie odzywa:O, pewnie zapracowana. Aniutka jak postępy w rehabilitacji? odezwij sie:) Asmana, Elizabetaa, Kasika Renola kurcze przykro mi z tego powodu, może nie bedzie tak żle🌻, pamietaj ze jeśteśmy z Tobą. Kurcze ja nie wiem co kupić małej na roczek:O co wy kupujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Trochę zaniedbałam pisanie, czytanie i w ogóle życie towarzyskie-święta i te sprawy. Mała śpi, więc może trochę nadrobię. Wczoraj na spacerku spotkałam znajomą. Zainteresowała sie czerwonymi polikami córci i napędziła mi stracha, czy to nie skaza białkowa. Lekarka nigdy specjalnie sie tym nie przejmowała, a jak pytałam to mówiła, że to może podrażnienie od proszków i innych takich. Teraz trochę poszperalam na necie i coraz bardziej sie martwię. No wię czeka mnie jeszcze przed świętami wizyta z Zuźkiem u lekarza. Mam naturę panikary-jakby jeszcze ktoś nie zauważył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panterkaa a co oznaczają czerwone poliki?? od urodzenia takie miała ?? /Iza miała skaze białkową na szczęście jej mineła.. Renolka kochana łowa wysoko do góry napewno sobie poradzicie za długo jesteście razem by to spiep....trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panterka sama bym spanikowała, ale spokojnie idź do lekarza jak nie jednego to drugiego. W sumie ja u Izy sama się doszukałam skazy własnie z internetu bo lekarta jak i Twoja sądziła ze to proszki... A próbowałas odstawić cała \"kosmetyke\" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przecież jak proszki to chyba na całym ciałku a nie tylko na buzi?? To samo chyba z kosmetykami. Ale spróbuję. Od jutra Zuzia się nie maluje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i dla Małych Solenizantów spóźnione acz szczere życzenia urodzinowe. My na weekend wybyłyśmy i było cudownie mała cały dzień na dworze a ja z nią, teraz mam nadzieję że w święta będzie ładnie to też będziemy całe dnie na dworze. Teraz ja zaczęłam się martwić tą skazą białkową Kindze też jakiś czas temu na buźce wyskoczyły takie chrostki i ma ich też trochę na rączkach i nie wiem co to jest myślałam że to po cytrusach bo mandarynki i pomarańcze wsuwała aż jej się uszy trzęsły, ale odstawiłam. Od jakiś 3 tygoni przestała jeść kaszkę manna i jogurty bo się przejadła i wcina teraz kanapki z szynką. A wyskoczyło jej to jak przestała jeść właśnie mleko, może maje dziecko jest jakieś inne i ma skazę białkową jak nie je mleka. Nie wiem chyba w końcu skończy się wizytą u lekarza w środę i dowiemy się co jest grane. Pozdrawiam i ucieka do pracy papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ Panterka - Czerwone, świecące poliki (jakby polakierowane) to rzeczywiście objaw atopowego zapalenia skóry. Ja na Twoim miejscu zaprzestałaby podawania glutenu. Jeśli poliki czasem się czerwienią (dziecko ma wypieki) to może świadczyć o tym, że dziecko za mało pije. Ja tez nie wiem co kupić na roczek. W najbliższym czasie musze kupić fotelik samochodowy i to chyba będzie prezentem urodzinowym. Oczywiście nie wiem jaki. Przeznaczyłam na niego 300 zł i jak się okazuje do 300 zł wybór jest niewielki. Ma może któraś z Was Coneco Zenith bo biorę go pod uwagę? Renolka – nie dołuj się. Życzę Ci, żeby się wszystko ułożyło. Anna 80 – śliczna ta Twoja mała dziewczyneczka. Elizabetha – gratuluję udanej imprezy. Dla Igusi najlepsze życzenia od Cioci z Kafe. Joasia – dzięki za maila. Na razie mąż się rozmyślił ze zmiany pracy. Gdzie chodzisz z dziewczynkami na basen? Kasika – mam nadzieję, ze na święta mnie rozgipsują. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×