Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Joasia:) co tak szybko uciekasz? Panterkaa to dobrze:) ze fotelik sie sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Kasika fajnie że ci sie podobałao , szkoda że nic nie wyszło ale faktycznie leiej za taką kaske posiedzięc z dzieckiem w domku , pamiętaj że do 3 razy sztuka:)nasępnym razem będzie lepiej:) Elizabeta dzięki u mnie częsiowo sę zgadza poza tym hazardem;) i artystyczna to raczej nigdy nie byłam:P no to sobie dzis znowu odspanełaś od dzieciaczków:) a do Tyni pasuje najbardziej to ostatnie zdanie:D Roza ja to mysle że moja zostanie jakąś siatkarką czy co????;)może z Majeczką zagrają w jednej drużynie;) a jak kurier dotarł?? Joasiu a co to dziś za święto że skladasz życzenia malym facetom???? Wercia moja tez nie odlicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NienSłoneczko nie dotarł jeszcze, mysle ze pojutrze bedzie. teraz szukam czegos na roczek małej, korzystam troche z podpowiedzi Joasi:) No myśle ze zagraja razem:) Myśle o fontannie piłeczek i stoliku edukacyjnym- ale sama nie wiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza moze jak Mjeczka uwielbia piłeczki to ta fontanna ja ucieszy:) U mnie kurier ma byc jutro z tym samochodzikiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie myśle, ale z drugiej strony to zabawki ja mało interesują, ale to bedzie od mojej mamy- prosiła abym cos znalazła:) Czekasz na samochodzik chicco? teściowie maja sprawic rowerek małej, mam nadzieje ze to bedzie taki na teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A piłeczke lubi, jak mąz wraca z pracy to Majeczka odrazu za piłke i mu probuje rzucać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza tak na chicco:) Roza skoro babcia funduje, a Majeczka napwno predzej lub pózniej się zainteresuje zabwaką:) Czytałak gdzieś ze najleie pochowac dziecku zabawki i zostawic z 2-3 a potem wyciągnąc znowu te schowane 2-3 a tamte schowac bo jak dziecko ma pełne kosze to faktycznie nie wie co wybrac i szybko się nudzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też o tym czytałam i musze sie zastosowac do tego, bo zabawki az sie wysypuja z kosza:) Lece spać:) do jutra, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kasika macie racje z tą decyzją i głowa do góry następnym razem się uda.. Joasia no właśnie a co za święto wczoraj mężczyźni obchodzili?? Z Iza jest jeszcze gorzej dzisiaj jadę znowu z nią do lekarza nie wiem jak dam rade bo Natalia też w domu a ja chora i sama nie mam na nic siły. No, ale ktoś musi:) Jedyny plus tej choroby w końcu nauczyła się pić z kubeczka niekapka i ciągle sie domaga picia bo jeść nie nie zje bo wymiotuje:(:( Kolejna noc ciężka dziewczyny doradźcie wyjechałybyście z dzieckem czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Anna80🌻 dla Milenki ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Monikaa🌻 dla Małgosi Wskoczył kotek na ławeczkę, zdmuchnął na torcie jedną świeczkę i zamiałczał pięknie miał. Teraz pobiegł bez miałczenia żeby złożyć Ci życzenia!!! ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wstałam w super humorze, bo znów jestem z nałym:D Róża,Wera, Słoneczko,Asmana❤️ Joasia now łaśnie co to wczoraj było za święto??:P Wera mi też nie odlicza:( Róża ja tez myślę, o tym stoliczku edukacyjnym:) Słoneczko jak dotrze jeździdełko to daj znać czy warto je kupić, Asmana zdrówka😘 ja ci nic nie doradzę, bo wiem, że sama podejmiesz dobrą decyzję, przeciez to ty znasz swoje dzieci i ich wytrzymałość, czasem zmiana klimatu pomaga, z drugiej strony ta podróż.. A kiedy macie wyjeżdzac?? Miłego dnia Popołudniu idę do fryzjera-pasemka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat, sto lat, niech żyja żyja nam Sto lat, sto lat, niech żyja żyja nam niech żyją nam Gosia i Milenka🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka to może jeszcze trochę wydobrzeją? Zresztą w samochodzie bedzie cipepło,,, no nie wiem jak uważasz. :) Kacper w nocy bardzo kaszlał:O wiec dzis pewni nici ze spaceru..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego naj dla Milenki i Malgosi:)))) Małgorzata - osoba o bardzo kobiecej naturze. Małgorzata należy do ludzi zrównoważonych, spokojnych, umiejących się przystosować do otoczenia i żyjących w zgodzie i harmonii z natura. Małgorzaty żyją w swoich \"intymnych małych światach\". Kobiety te umieją cierpliwie czekać na swoje przeznaczenie. Lubią krąg rodziny i najbliższych przyjaciół. Dobrze się znają na kobiecej stronie życia, na wszelkich kobiecych umiejętnościach. Są dobrymi żonami, matkami i paniami domu. Milena - Kobieta skryta, która woli pisać pamiętniki zamiast plotkować o swoich problemach z przyjaciółkami. Jest kobietą wyzwoloną, emancypantką, która nie lubi, gdy ktoś traktuje ją jako kruchą, potrzebującą wsparcia istotę. Jest wspaniałą, wyrozumiałą i dbającą o przyjacielski kontakt ze swoimi dziećmi matką. Chętnie prowadzi własną firmę, dzięki której może realizować swoje zainteresowania i marzenia. a iga ma goraczke, nie wiem od czego, czy to moze byc od zabkow, bo jej ida, 38?? zadzwonie o 9 do lekarki , bo innych obajwow narazie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza🌻 ja tez się cieszę, że zdecydowali się na adopcję. Ja sama zawsze o tym marzyłam, żeby trzecie dziecko adoptować, ale mój Mąż widzę, że strasznie się tego boi, a poza tym mamy za małe mieszkanie i nam nie dali by dziecka:( A z wyjazdem Męża no w sumie się liczyliśmy. Najpierw cieszyliśmy się że po świętach, a teraz, że po imprezie Julii:) Teraz Konrad jest bez pracy. Ale wyszło nawet dobrze, bo w pracytamtaj nie puścili Go na urlop tylko Mu zapłacili, więc jakby teraz ma urlop:) A z tym uciekaniem, to usypiałam Julię i to dlatego tak wyszło:) No u nas robi furorę ta fontanna. Jak ją kupiliśmy to raczej niezbyt nią Julia była zainteresowana. ale teraz to sama sobie naciska i wyłapuje piłeczki i je wkłada. Podoba Jej się. A ten stolik to jeszcze nie wiem, bo dopiero dostanie 12 kwietnia. Ale jeszzce ma po Agusi organki Fisher i tez lubi na nich pograć. No to super się umie bawic piłeczkami Majeczka❤️ Elizabetaa🌻 ale Ci się chciało z tymi imionami:) No to fajnie, że kolezanka też już tylko czeka. Mój Brat z Bratową też by pewnie musieli jeszcze poczekać, ale to jest dziecko po przejściach zdrowotnych i jest w pogodowiu opiekuńczym u takiej pani co ma już 4 dzieci do adopcji i te dzieci idą w pierwszej koleiności. A poza tym to już nie noworotek i pewnie też dlatego❤️ Po świętach mają dać juz ostateczną odpowiedź co do Robercika. Fajnie, że wczoraj tak miło spędziłaś popołudnie. My też wczoraj miło je spedziliśmy. Pojehcaliśmy całą naszą zgrają do Chrzestnej Męża. Było fajknie:) Super, że iga zrobiła takie postępy przez te dwa tygodnie❤️ Buziaczki dla Niej😘 Wera🌻 no i masz bardzo dobre nastawienie. Napewno wszystko będzie dobrze❤️ Panbteerka🌻 no ja byłam bardzo zazkoczona jak dowiedziałam się, że maliny mogą uczulać. Mo od dziecka, żeby być zdrowsza dostawałam do picia sok z malin:) No to napisz co Ci powie lekarka❤️ Asmana🌻 no i jak się czuje Kochana? No to niedobrze, że Iza też chora❤️ A z tym wyjazdem, sama też nie wiem . Ciężką decyzję masz do podjęcia🌻 Słoneczko🌻 dziękuję bardzo. Ale jesteście wszystkie Kochane❤️ Podobno sa trzy daty dnia mężczyzny czy chłopaka: 9 marzec, 4 kwietnia i jeszcze jakoś we wrześniu. Ja zawsze (aresztą w liceum i na studiach też tak robiłyśmy z dziewczynami) składałam życzenia 4 kwietnia:) Kasika🌻 no i słusznie napewno zrobiliście podejmując taką decyzję. Napewno w niedługim czasie dostaniesz lepszą i bardziej atrakyjną ofertę pracy. Będzie dobrze❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni wrzesnia 30 to dzien chopaka zawsze wszystkie dziewczyny w szkole robia chlopcom prezenty a tych innych dat to nie znalam moze to so sa daty odpowiednie do wieku?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też słyszałam 30 wrzesnia i w 2002 roku dałam mojemu mężowi najwspanialszy prezent córcie Natalie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie przewertowałam internet i juz 4 kwiatnia zniknął z kalendarza jako dzień chłopaka. Za to 10 marca to dzień mężczyzn a 30 września dzień chłopaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana🌻 no to fajny prezent zrobiłaś Mężowi. A ja mojemu też zrobiłam, ale na dzień ojca. Agnieszka wtedy sie uodziła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia to widzę, że jestes na bierząco z wszelakimi datami:) Dzieki kochana😘 Elizabeta- zdrówka dla Iguni, może to faktycznie zabki?! daj znaczenie Katarzyny:P Asmana- Ty to umiesz zrobic prezent:D:D:) a właściwie to Natalka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzewczynki :) O tej porze rok temu przerazona kręcłam się po sali porodowej i czekałam na cesarkę :) O 12:15 Małgosia przyszła na świat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×