Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

dzien dobry wam :))) no bedzie pieknie, pojdziemy sobie na spacerek. mam z dziewczynkami taka ulubiona piosenke love generation i zawsze im puszczam, nawet po kilka razy, wtedy tanczymy sobie, ige zawsze mam na rekach, ale juz od mieisaca biega i puscialam piosenke a iga zlapala mnie za rece i tanczy, jak to przeslodko wygladalo. bierze telefon i mowi hallo, ale to dzieki tej piosence bebe lili halo dziadku. U mnie w szkole sajgon, zresza chywa w kazdej, ostatnie poprawianianie ocen, biegaja, szaleja. ale jeszcze dwa tygodnie i koniec. i dwa miesiace wolnego z dzidziolkami:))) ide skladac pranie, to milego odpoczynku, przy naszych biegajacych juz dzieciach:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzo zdrowka dla naszych pociech:))))))!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Elizabeta ranny ptaszku 🖐️ My się właśnie szykujemy do kościoła, o 9 msza a póżniej procesja. A po południu jedziemy na festyn dla rodzin więc życzę wszystkim miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Poczytałm WAS ,a le nie zdąze odpisac bo TYnia woła Renolka Tynie wysypło po MMR ( i jescze 3 dzieci z przychodni z tej parti ) Zmykam narka , zajrze i popisze potem Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozę zdąże troche popisać bo Tynia zasnęla:) Wczoraj byliśmy z dzieciaczkami u arelgologa i pierwszy raz wyszliśmy bez recepty:)wszystko jest ok. i u Tyni u i Matiego:) Rybko miłego festynu:) my idziemy w nastepną sobotę :)a co do teściowej to u nas podobnie;)a sąsiadka jak lubi niech sobie pogada:P Elizabetak no ale jeszcze ylko 2 tygodnie tego sajgonu a potem zasłużony wypoczynek z córuniami:) Tynia ostnio też tańczy nie na rękach moich ale albo za rączki albo tak jak ostatnio ustala sobie przed tv i tańczyla (super to wyglądało) Renolka Milenka napewno przy\\wyczai sie do przyczepy i zdrówka dlaJulci🌻a co do tych szczepien to już sama nie wiem bo to są podobno bezpieczne szczepionki ale sama doktor powiedziała że szczepic żle nie szczepic jeszcze gorzej:( Aniu dobrze że ta kawa nie była gorąca no i wspóczuje z powodu mądralińskiej ciotki i teściowej trzymaj się dzilenie dziś już czwartek:) WEra widze że teściówka Cię prześladuje - dobrze że nie dajesz się jej:) N0o to popisalam , TYnia wstała Lecę , buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane!!! Oj nie miałam zbyt duzo do nadrobienia, cieple dni i to moze dlatego nic nie piszecie:) U mnie szalone dni, przygotowania na boże Cialo(Oliweczka sypala kwiatki w stroju krakowskim) poszukiwania butów dla corci i dla siebie tez ale nadal nie kupione. zreszta ostatnio mialam tez bojowy nastroj, ktory odbil sie przede wszystkim na Macku, a ze on sobie nie da no to iskrzylo:) Dzis pojechal do Warszawy na lostnisko po moja mame, zaraz ma dzwonic czy juz sa razem. Bedzie pozno w nocy a rano do pracy:( Oliwci nie moga sie przebic te trojki i meczy sie bidulka, ale dzielnie to znosi, nie marudzi, tylko paluszki w buzi i na brodzie wysypka od sliny. Aniu i tezby chyba serce stanelo na chwile. Wspolczuje stresu i tesciowej. Renolka super z ta przyczepa, my mamy tesciow, ktorych nie ma w kraju a przyczepa czeka na dobre czasy, tak tez myslalam nad wyjazdem, ale wlasnie obawialam sie jak z niunia i taka wyprawa, ale spokojnie dziecko szybko sie przyzwyczai z nowym miejscem tylko trzeba chwile czasu. Elizabetko dla nauczyciela wakacje to raj, fajnie mamy!!! Sloneczko superowo ze u dzieciakow dobrze i ze bez recept:) Rybka mam nadzieje ze wypad sie udal:) Asmana!!!!! Gdzie jestes?? haaaallloooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek🌻 no i jak z tymi krostkami? Krem pomaga? Super, że u Was sielanka:) Fajnie, że i zakupy udane:) Kasika🌻 buziaczki dla Kacperka, że tak ładnie chodzi😘 Dobrze, że i u Was wszystko dobrze:) Roza🌻 no to praktyki masz już zgłowy:) Super, że Majeczka tak ładnie radzi sobie z chodzeniem❤️ i że ma dużo ząbków. Całuski dla Niej😘 Macieja🌻 gratulacje dla Siostry❤️. Fajnie, że w szystko z Maleństwem dobrze:) Gratulacje dla Kingi za postępy w chodzeniu i w ząbkach i mówieniu😘 Wera🌻 jak się czujesz? A jak Oskarek? Buziaczki dla Was😘 No tak popkorn!! Może niech da frytki:) Agnes_Bdg🌻 całuski dla Julki za chodeznie, ząbki i mówienie😘 My na razie nie planujemy trzeciego dziecka:) Może za kilka lat:) Elizabetaa🌻zdrówka dla Igi❤️ Super, że Iga tak fajnie tańczy i gada przez telefon. U nas Julia też ubóstwia rozmawiać przez telefon. A wyglada to tak:\"cześć, tak, tak, tak...., papa\" i na koniec daje buziaczka do słuchawki:) Sylwia🌻 zdrówka dla Jędrka❤️ Całuski za chodzenie😘 Anna🌻 trzymaj się!!! Nie warto tracić nerwy na Ciotkę❤️ No to się z Milenką przestraszyłyście. Dobrze, ze nic się nie stało❤️ Rybka🌻 fajnie, że w nowej fryzurze czujesz się lepiej:) Buziaczki dla Marcela za postępy😘 Jak było na procesji? Ja też byłam z dziewczynkami na procesji (Konrad dopiero wczoraj po 11 był na lotnisku tu u nas, więc za Nim dojechał było przed 13). U nas procesja była po Mszy o 10:30, więc poszłąm z Nimi o 11:15, a tutaj dopiero dary. Ale już zostałyśmy. Na szczęście na procesji spotkałam naszych Znajomych i trochę mi pomogli. Witek zajął się Agusią, a ja z Beatą Julią. I wszystko było ok:) A z Tatusiem spotkaliśmy się na Mszy o 13:) A jak festyn? Renola🌻 no to widzę, że z kawą też miałaś przejście. Zdrówka dla Juleczki❤️ Oby już wszystko było w porządku😘 Super, że kupiliście przyczepę i Julia na pewno się do niej przekona:) My na wakacje razem z Konradem chyba nie pojedziemy, bo przeciez dopiero co zmienił pracę i nie wiem czy urlop dostanie. Ale na pewno na tydzień a może i dwa wyjedziemy na wieś, gdzie mają domek moi Teściowie (w tamtym roku tez tam byłam z dziewczynkami). To jest taka wieś między Tomaszowem Mazowieckim a Radomiem.Ale to raczej ja z dziewczynkami i pewnie będą też Teściowie, bo w lato Oni tam są zazwyczaj cały czas. Słoneczko🌻 super, że wszystko w porządku u Tyni i Matiego❤️ Całuski dla małej Tancerki😘 Kinga🌻 no i jak tam Oliweczce szło sypanie kwiatków. Mam nadzieję, że będziesz miała jakieś zdjęcia:) Ale dzielna jest Oliwka z tymi zębami😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kacpi był wczoraj nadwyraz grzeczny w kościele, ale na procesję go nie brałam, bo u nas żar lał sie z nieba. Popołudniu wpadli znajomi, jedni z córa w wieku Kacpra, drudzy z synkiem troche starszym, dzieci miały moc zabawy:) Małego też obsypało, podejrzenie padło na słońce albo tryskawki (ze wskazaniem na to drugie). Dodatkowo jak idziemy na dwór to łzawią i czeriwnią się oczy, czasem tez dostaje kataru. Alergia jak nic. Byłam dziś z tym u lekarza i dała mu Zyrtek i kazała odwiedzić okulistę, ale u nas wszyscy strajkują😠 A wy podajecie cos odczulającego? Słoneczko skąd wiesz, że to po MMR wysypało TYnie? Asmana co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heju:) U nas gorąco KAsika bo jak już dzwonilam do pediatry to to podejrzewała a jak poszłysmy aby pediatra obejrzala to tylko sie potwierdziło że to poszczepienne odry:( Joasiu super zdjęcia a Robercik fajniusi chłopczyk:) Zmykam na kawe zreszta Tynia juz mnie znowu szrapie za noge :) A od wczoraj że tak powiem Tynia chodzi:)chociaż jeszcze chwilami zapomina i zasuwa na czworaka:) Miłego dnia dlla Wszystkich Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak nie dodalam jeszcze że 25 maja bylo szczepienie MMR, 29, 30 31 stan podgorączkowy a 1 czerwca wysypka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To były takie czerwone plamki na buzce klatce piersiowej za uszkami , na szyjce :typowe objawy jak stwierdziła pediatra ( ja mówiłam że wygląda jak truskaweczka Dzięki w imieniu Tyni teraz to już lece bo Matiego okłada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika🌻 super, że Kacper był wczoraj grzeczny w kościele❤️. No to się wyszalał wczoraj Kacper:) Ja nic nie podaję odczulającego. Słoneczko🌻 dziękuję bardzo❤️. Agnieszka ubóstwia Robercika. Też uważam, że superowski z Niego chłopiec:) A powiedz co tam u Tyni? Jak tam cyc, nadal najważniejszy? A czy pije Ci i z czego. Bo ja już wszystko przerobiłam i nic jej nie pasuje. Ostatnio dorwała Agnieszki taki kubek ze słomką i z tegoto jeszcze się trochę napije. Super, że chodzi Tynia. Całuski dla Niej😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A My dzisiaj idziemy do Znajomych (tych co wczoraj szli ze mną i dziewczynkami na procesji) na grila. Jakoś tak na 16, jak tylko Konrad wróci z pracy. Oni mieszkają w naszym bloku i też mają taki sam ogródek jak my:) Ok zmykam bo Aga chce coś przekąsić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renolka -ja i Milenka też byłyśmy zesypane ale na szczęście już ok. Chociaż.... zauważyłam że teraz dla odmiany Milence strasznie łuszczy sie skóra, ma przesuszoną, zwłaszcza na tułowiu, normalnie zwija się jak papier :O Co tym razem? :( Smaruję, natłuszczam ale nie pomaga chyba wizyta u doktorka sie kłania..... słoneczko fajnie,że z tynią i Matim wszystko ok.! Kingap jak tam po powrocie mamy? Joasia podziwiam Cię,że wybrałaś się z dziewczynkami na procesję!Masz naprawdę cudne córeczki!!!:)No i udanego grillowania!!! Kasika Milence też czasem łzawią oczka na polku, my podajemy fenistil w kropelkach. Kobitki jestem w stresie bo ciągle nie ma @ :O A zastanawiałam się ,która z nas pierwsza zajdzie w ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu Tynia to teraz zupełnie nic nie oprócz cyca, już nawet pozwoiłam jej jeśc samej ale wszystko co daje do samodzielnej konsumpcji)ląduje z impetem i zadowoleniem Tyni na podłodze:)a co do picia to sobie czasmi popije sobie herbatki lub wody z cukrem i cytrynką, soki odpadają:)a jak u Julci z jedzeniem ?????? miłego grilowanka:)i dzięki w imieniu TYni❤️ Aniu co ma być to będzie , skoro los chce żeby Milenka miala rodzeństwo to tylko się cieszyć:) ja łapię sie na tym że zazdroszczę kobitkom w ciąży , no ale my mamy już 2 i raczej na tym poprzestaniemy , no chyba że los zdecyduje inaczej;)i xdrówka takż e dla Milenki🌻 Kasiak to zapewne jakaś paskuna alergia u Kacpiego:(zdrówka🌻 Macieja gratulacje dla siostry i zdrówka dla siostrzeńca:) Sylwia zdrówka dla Jędrka🌻 Roza fajnie że Majeczka juchodzi - gratulacje🌻 Kinga super że Oliwka juz sypała kwiatki:)[kwiat Agnes o ile się nie myle to u WAs róznica miedzy dziewczynkami także jest duża???????bo u nas jest 7 lat i tak sobie kiedyś myślałam że może już za 6 lat........................................;) WEra a co u WAs????????? Asmanka dzieś Ty znowu wybyła???????????????????hop hop hop odezwij się:) Kurcze myszka coś mi szwankuje Pozdrawaim wszystkie i całusy dla wszystkich dzieciaczków👄👄👄 Papa Mielgo popłudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu Tynia pieje z kapka Nuka z silkonowym ustnikiem:)niekapkiem Nukiem tylko rzucala bo nie mogła zassac aby się napić Aniu Tyni pomógł fenisti (swędził ją brzuszek)zyrtec nie pomagał :)l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna🌻miałąm nie iść na procesję, ale w ostatniej chwili postanowiłam iść. Doszłam do wniosku, że jak będzie mi Julia płakać, to wrócę do domu i tyle:) Dziękuję bardzo, a grillowanie się udało:) Ciekawe z tym Twoim brakiem okresu:)Już niedługo pewnie sie okaże:) Słoneczko🌻 na śniadanko zjada czasem plasterek wędlinki, ale białą frankwurterkę, obiadku zje ze 100g i na kolacje zje ziemniaka. Tak to czasami zje kawałeczek pomodorka, albo ogórka. Czasami jabłko, albo banana, albo nawet troszeczkę truskawki. A tak to cyc i tyle. Dziękuję za informacje co do kubka, ale u nas żadnego niekapka czy kapka ale podobnego nie toleruje:) Dzięki, grillowanie było superowskie:) Buziaczki dla Tyni😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj tradycyjnie jedziemy na basen. A potem do moich Rodziców na działkę:) Biorę oczywiście kostium to się może poopalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, iga szaleje po calej chalupie, potrafi jak tajfun przejsc i zdemolowac mieszkanie, balaganiarstwo ma zdecydowanie po mamusi. Cos malo sie odzywacie, asmana gdzie jestes??? My wczoraj mielismy gosci, a dzis jedziemy na grila, no na urodziny mojej przyjaciolki i gdzie jest sprawiedliwosc na tym swiecie- ja jestem kierowca a moj chlop to sie bedzie wozil,:))) i pil piwo. Ciekawe ile iga wytrzyma, bo z julka to na kazda impreze mozna bylo pojechac a z iga to gorzej, nie usiedzi wszedzie pojdzie, wszystko dotknie eeee trzeba miec oczy dookola glowy pedzie robic sniadanko dla mojej ekipy bziaki i milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Adaś w pracy a dzieciaczki o dziwo jeszcze śpią:) Joasiu widze że u Ciebie odrobinke lepiej z jedzonkiem Julki:), milego basenu i pobytu na działce , tylko nie spal się za mocno:) Elizabetka udanej imprezki urodzinowo- grilowej:)a co do dzici to u mnie też 2 różne charakterki rosną:) Asmanka hello , i hop hp odezwij sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Miłego dnia dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa🌻udanego grillowania:) No u nas to samo mieliśmy wczoraj z Julią. Wszystko chciała dotknąć. A grill bardzo Ją interesował. Nawet na sekundę nie mogliśmy Ją spuścić z oczu:) Agnieszka była zupełnie inna. spokojniutka. Żadnych szafek nie zaklejaliśmy. Nic nam nie psuła. A Julia...lepiej nie mówić. Wczoraj Agusi popsuła następną zabawkę. Słoneczko🌻 no może troszeczkę je, ale wiesz to w porównaniu z innymi dziećmi to prawie nic. Ale dla nas to duży sukces. Sama najlepiej wiesz jak to jest. Dziękuję bardzo:) Tobie także życzę miłego dnia:) Żałuję, że nie mieszkamy gdzieś bliżej siebie. Bo mamy bardzo podobne problemy i z chęcią bym się z Toba spotkała. Oczywiście z każdą bym z chęcią się spotkała. Bardzo bym chciała żeby udało nam się kiedyś zorganizować spotkanie. Wszystkie nasze forumiczki i nasze szkraby:) Zmykam, miłego dnia i całuski dla wszystkich😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Bylam z małym u okulisty i faktycznie mówiła, ze oczka brzydkie:O Dostał maść i kropelki, strasznie dzis dokazuje, wogóle mi spać nie chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.U nas po staremu.Oskar śpi tylko raz, wstaje o 6.00 zjada mleczko a po 7.00 na dworek jak jest ładnie i tak do 11.00 i idzie spać do 14.00.Potem szaleje na dworze::) jutro basen napompuje Erni. Ernest ma cały miesiąc wolnego urlop a mnie już szlag trafia a gdzie do końca czerwca 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! U nas tez po staremu. Gorace dni wiec dozu na polku, na balkonie i wszedzie gdzie jest choc troche chlodniej:) Moja mamcia doleciala szczesliwie, byli z Mackiem w Tarnowie o 1 30 wypoczela, zalatwila co miala zalatwic i jest super. Oliwcia zarobila od niej sliczne snadalki i kilka ubranek, no i mi sie trafily dwie pary klapek, wiec o tyle mniej kupowania:) Poza tym z wyjazdem Macka troche sie pokomlikowala, chodzi o ten gabinet co tu ma. Jest duzo formalnosci i jeszzcze pacjeci...no wlasnie kilka lat zdobywal ich, domowe wizyty itd, teraz musialby go ktos zastapic. I zaczynaja sie schody. To nie jest tak prosto z wszystkiego zrezygnowac tym bardziej, ze jego praca to jego rece. Zobaczymy! Dziewczyny widze okres grillowy w pelni, u nas podobnie, tez imprezujemy we trojke:) Oliwcia tez maly wampirek. W nocy wstala po 2 i do zabawy, zeszla z lozka i do psa, zabawy jej sie zaczelo, my lezelismy w lozku i cierpliwie czekalismy jak skonczy, oj trwalo to chwile. O 3 wlazla na lozko, odwrocila sie glowa w kierunku naszych nog i ciela komara do 8. Po sniadaniu na balkon, piski wrzaski i zabawa na calego. A my z Mackiem patrzymy na siebie i mowie do niego\"Boze, ile ona ma sily\". Normalnie taki zywiol, ze szok:) U nas jak dotad wysypki brak, ale mama andziej, ze u was juz po i nie swedzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×