Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

hej:) Rano byliśmyna szczepeiu , nieobyło sie bez placzu:(a teraz Tynia chyba odsypia i podgode i szczepienie i cale zmęczenie (śpi juz 2, 5 godzinki)następne szczepienie dopiero w pażdzierniku:) KAsiik wytrwałości ja tak dość mialm w wtorek Tynia wyła pół dnia:( Elizabetka dzięki za fotki to z zębolkami po prostu super:)i zdrówk dla Igusi🌻 Joasiu udanego dnia Matki u teściówki:) Wercia dzieki za odpowiedz, ja tez mowie znajomej że nie ma sie czym martwić no ale badnia oczywiście zrobi:) Kinga podzrzuc troche tych wiejskich jajeczek;)ewentualnie kawłek babki:) Asmanka gdzie sie podziewasz:) Zmykam , kurcze przez tą pogode mam lenia nic mi sie nie chce;) miłego popołudnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!Dziękuję za milutkie słowa odnosnie Milenki!:) Wiecie co, u mnie to samo, Milenka jest strasznie marudna i tylko mama i mama, i tak do znudzenia jakby się dosłownie zacięła....I tylko na ręce by chciała i marudzi...dają nam te zebole popalic...jakby tego było mało zesypało ja dzisiaj...Nie wiem czy to od słońca czy coś innego...Ehhhhhhhhh Kingap u nas ostatnio często tak wyglądaja noce, małe kręci sie, wierci, jęczy i rzuca niemiłosiernie. Dzisiaj smialismy się bo ja wisze na jednym brzegu łóżka Sylwek wisi na drugi a Milenka w śpi poprzek- głowa przy mnie nogi na głowie taty. Elizabetaa duzo zdrówka dla Igulki i taty! Uciekam bo tez mam dzisiaj jakiegoś doła, biometr niekorzystny czy co?! Pozdrawiam cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie jutro nie będe mial czasu zajrzeć wiec kchane miłego weeekendu i cudownego Dnia Matki🌻❤️🌻[❤️🌻❤️🌻[❤️🌻❤️🌻[❤️🌻❤️🌻[❤️ 🌻❤️🌻[❤️🌻❤️🌻[❤️🌻❤️🌻[❤️🌻❤️🌻[❤️🌻❤️🌻[❤️ 🌻❤️🌻[❤️🌻❤️🌻[❤️🌻❤️🌻[❤️🌻❤️🌻[❤️ Raz tylko w roku jest \"Dzień Matki\", choć mamusiom co dzień należą się kwiatki: czerwonej róży pączek na dobrego dnia początek. Puszyste georginie na marzeń spełnienie. Fiołeczki małe na zdrowie doskonałe. Leśne konwalie małe na szczęście trwałe! Małe moje ręce, serduszko gorące, nikt mnie tak jak mama nie kocha pod słońcem. Dziękuję za to wszystko, Czym dobroć jest na ziemi, Że Jesteś najważniejsza, Że tego nikt nie zmieni, Że jeden dzień najpiękniej W mym sercu jaśnieć musi: Dla jednych to Dzień Matki, A dla mnie Dzień Mamusi. I wierszyki , które bardzo mi sie spodobały:) Dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie wszyskiego naj, naj, naj U nas nie ma marudzenia nie ma krzyku, ząbki \"idą\", \"wychodzą\" jedyny objaw częste kupki nic poza tym. Generalnie Iza jest grzecznym dzieckiem chociaż wie czego chce. śpi w ciągu dnia jednak raz od 3-3,5 godzinki , narzekać nie mogę na nią. Ja miałam tak z Natalia tylko mama i mama i do tej pory tak jest z młodą jest inaczej i tatuś zadowolony bardzo z tego obrotu sprawy. Na 10 idziemy na festyn do przedszkola, zapowiada się upalny dzień a potem nie do szwgierki a na działeczke do siebie na noc:) Zmykam teraz dac jej coś zjeść papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panteerkawszystkiego najlepszego dla Zuzieńki❤️. Dużo radosci, miłości i uśmiechu dla nas wszystkick z okazji naszego dzisiejszego dnia❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ RRR🌻 pamietam także o Mikołaju ale postanowiłam, że życzenia już z okazjii 14 miesięcy składać nie będę. Buziaczki dla Nikego😘 Kinga🌻 mam nadzieję, że dzisiejszej nocy Oliwka sppała spokojniej❤️ A z tym śmiesznym zasypianem, to u na stez mieliśmy dużo śmiechu i radości. Wynikało to z tego, że Agusia jak skończyła rok, no może półtora przestałą nam wogóle spać w ciągu dnia, a wstawała o 6 rano(Julia ma tak od ponad pół roku) i np podczas jedzenia obiadu potrafiła usnąć. Poszukam takiej fotki i Wam wkleję. Ale to nie dzisiaj. Szkoda, że Tobie nie udało się zrobić zdjęcia. Dziękuję bardzo. Staram się nie denerwować. Ale pewnie sama wiesz jak jest. Ja Im bym wszystko oddała, nawet jak na Julię są jakieś ubranka dobre ale są raczej chłopięce albo neutralne to Im daję, a Oni (a właściwie mam nadzieję, że Agnieszka a nie mój Brat) mnie obsmarują. Jestem osobą bardzo otwartą i już nie raz się na tym sparzyłam. Więc muszę po prostu wziąść się do kupy i tyle. Jaktrudniej mi jest jest jeszcze dlatego, że nie chcę mówić tego Konradowi. No dobra już nie przynucam, w taki wspaniały dzień jak dzisiaj:) Elizabetaa🌻 co z Igą? Jak się czuje❤️ Buziaczki dla Niej😘 Dobrze, że to tylko osłabienie. Zdjęcia super:) Śliczna jest Iga❤️ Kasika🌻 no to super musi wygladać to raczkowanie❤️. Całuski dla Niego😘 Przeszło to marudzenie Kacperkowi? Wera🌻 no to teraz po tej powodzi madsz więcej roboty. Nawet Oskar nie może latać po podwórku. Słoneczko🌻 no to szczepienie już za Wami❤️ Fajnie było u Teściowej. Dziękuję bardzo. A z tego co pamiętam to Ty dzisiaj masz mieć udany dzień:) A tą wagą koleżanka nie powinna się przejmować. Wczoraj na tvn stylu słyszałam wypowiedź pedxiatry, że dziecko które dużo przybierze na wadze przez pierwsze pół roku, ale jets na piersi, szybko to zrzuci i nie jest to początek otyłości. U nas dziewczynk w pierwszych 6 tygodniach przybrały 2 i pół kg,m teraz Julia waży 9 kg. Więc chyba ta lekarka przesadza. Bo z tego co pamiętam jest karmione piersią to dziecko? Super wierszyki. Dziękujemy:) Asmana🌻 super, że Iza taka grzeczna❤️ Udanego dnia❤️ Anna🌻 mam nadzieję, że dzisiajsza nocka u Was ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dzisiaj do mojej Mamy:) jedziemy po basenie. I bedzie też Rafał, Agnieszka i Robercik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam wszystkiego najlepszego dla mamusiek:))) Iga nie ma goraczki dzis, wiec sie przespaceruje z nia. Fajnie ze wam sie zdjatka podobaly:))) mnie sie tez ostatnie podoba z tymi zebolami, a dzis fajne artykuly w w syokich obcasach, szczegolnie meska koncowka, buzka ide czytac dalej, a potem dokoncze dynasite miziolkow czytalyscie?? :)0 fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kacpi zaczyna cos kom binować z chodzeniem, ale to jeszcze potrwa:P U nas upał staraszny, mam ochote na zimne piwo z sokiem:) Miłego dnia:classic_cool: Całuje was wszystkie😘 Elizabeta, niziołków Tolkiena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Wszystkiego najlepszego dla wszystkich mamus! A mi bardzo milo dzionek minal:) Rano dostalam 25 roz żołtych od \"Oliwci\", oczywiscie to Macius zoorganizowal, i jeszcze jedno piekna laurke, tatus pisal a Oliwcia rysowala po swojemu:) Poplakalm sie normalnie. Rrok temu jakos nawet nie mialam jak mysleco tym dniu, Oli miala miesiac, tesciowie zjezdzali ze Stanow na chrzciny, a ze mieszkamy u nich musialam ogarnac mieszkanie dosc solidnie. Ale w tym roku to dopiero przezywalam:) U nas na szczescie dzis troche popadalo ale nadal upal. Kasika super, ze Kacperek zaczyna chodzic, ucałuj go! Elizabetko ciesze sie bardzo, ze goraczka minela! Joasiu bardzo dobrze Cie rozumiem, ale glowa do gory i postaraj sie wziac gleboki oddech! Wazne, ze Ty jestes fer i to sie liczy, ze nie masz tak paskudnego charakteru, ja nienawidze dwulicowych ludzi...bleee!!! A co do nocki to juz spoko, spala spokojnie, mysle jednak ze to zabki bo tak to jest ok. W ogole przekochana dziewczynka z niej, tak mnie rozczula ze szok. Rano obowiazkowo, oczywiscie poza psem daje mi i Mackowi buziaka i cieszy sie przy tym niesamowicie. Taka smieszka jest, jak ktos sie smieje to tez zaczyna. Jak Maciek wychodzi rano to macha mu i idzie pod balkon i \"papa\", musze jej otowrzyc,zeby mogla mu jeszcze machnac z balkonu:) A spacery teraz to juz nie grzecznie na raczkach, tylko wyrywa sie na nogi i chodzi ze smycza, dopiero jak ja posadze w wozku to jest ok. Przepraszam, ze tak smece, czasmi tak jakos wezmie mnie na pisanie. Spijcie dobrze kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika🌻 fajnie, że Kacperek zaczyna kombinować coś z chodzeniem❤️ Całuski dla Niego😘 Kinga🌻 no to miałaś super prezenty na dzień matki. Mi jest trochę przykro bo ja z Agulą zawsze robię laurkę na dzień ojca, ale Konrad nie pomaga Agusi, więc dostałam buziaczki od dziewczynek, życzenia od Agnieszki i krem. U nas też troszeczkę popadało i od razu inne powietrze:) Dziekuję Ci bardzo za miłę słowa:) Super, że już lepiej u Was w nocy. Fajnie, że Oliwka jest taka grzeczna na spacerkach. A z tym machaniem Tatusiowi nasza Julia robi tak samo. Kochane są te dzieci❤️. Buziaczki dla Nich😘 Słoneczko🌻 no i co spotkałaś wczoraj koleżankę z pracy Adama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Tynia zasneła więc pisze:) Wczoraj dzień minąl szybko i pracowicie jak co sobotę wieczorkiem podjechliśmy do teściowej z życzenaimi.TYnia od wczoraj mówi brum brum jak widzi samochód i coraz odważniej zczyna chodzić po pare kroków:)nawet sama podnosi się z podłogi staje i rusza doprzodu:) Adas pojechal na basenowe szkolenie , MAti po południu na urodzinki do kolegi:) Joasiu ta miła mam nadzieję sobota będzie za tydzień(2 czerwca:)u nas podobnie Adaś tez nie pomaga Matiemu w laurkach ale Mati jest na tyle duży że juz sam sobie poradził i dał mi nawet swoja czekoladkę ,a od Tyni buziaczek:)Miłej niedzieli u mamy:) KAska widzę że nasze dzieciaczki idą podobnym torem odnośnie chodzenia:) Kinga super że tak miło spędziłaś wczorajszy dzień i buziaczki dla przekochnej Oliwki👄Asmanka fajnie że Izulka taka grzeczna:) jak się udala sobota ?????? Elizabetka jak Igusia ????????????? Zmykam na kawe bo spac mi sie chce:)może postawi mnie na nogi :) Miłej niedzielki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Nareszcie posprzątane.Wczoraj wieczorkiem zapowiadało się na burzę, popadało i przeszło. Miłej niedzieli pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonko 🌻 dzieki iga lepiej kaszle dosc mocno ale widac ze jej sie to odrywa, biega jak oszalala po calej chalupie wspina sie wszedzie, normalnie horror. jak widzi paluszki to nie da za wygrana, dzis w koncu zamontowalismy jej hustawke ktora dostala na rodziny, ale byla zabawa, milej niedzielki buziaki elizabetaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja też wszystkim mamom życzę wszystkiego najlepszego🌻 i zmykam bo jadę za chwilkę do mojej mamy . Dziś już 7 dzień ja Marcel zaczął chodzić i idzie mu to już naprawdę dobrze. :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko🌻wszystkiego najlepszego dla Martynki❤️ Słoneczko]kwiat] buziaczki dla Tyni za tak duże postępy😘 A czyli mi ise pomyliły soboty. No to fajnie, że Mateusz sam sobie radzi z laurkami. Przykro mi jest z tego powodu, że Konrad na dzień Ojca dostał już kilka laurek, a ja jeszcze nie dostałam rzadnej. A to przecież takie miłe. Rybko🌻 super, że Marcelowi tak dobrze idzie chodzenie. Buziaczki dla Niego 😘 Elizabetaa🌻 no to fajnie, że już z Igą troszeczkę lepiej. Widzę, że lubi troszkę połobuzować. Zdrówka dla Niej i buziaczki😘 Ja dzisiaj jadę zdziewczynkami na cały dzień na działkę mopich Rodziców. A Konrad oczywiście tradycyjnie wylatuje dzisiaj do Irlandii. Miłego dnia Wam życzę. Całuski😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U nas znowu tropiki..;) Kacpi wczoraj zrobił swoje pierwsze kroczki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna 80 – cudne te zdjęcia. To na którym jesteście razem jest chyba najładniejsze, chociaż wszystkie mi się bardzo podobają. Twoja córeczka je sporo od rana w porównaniu z moją Asią. Słoneczko – ja już pomału kończę z cycem. Cyc jest jeszcze najczęściej konieczny przed snem no i rano jej daję jak mi się nie chce mleka lecieć robić. W ciągu dnia najczęściej obywa się bez cacusia. Moja Asia też może startować w rzucaniu na odległość jedzeniem. Jak je to je ale jak już postanawia zakończyć posiłek to w sekundę – jak nie zdążę złapać - wszystko leci ze stolika. Słoneczko, Joasia - ja się nie przejmuję tym że Asia chodzi za rączkę zamiast sama biegać tylko tym, że nadal jest bardzo mało sprawna ruchowo. Że nie podnosi się bez pomocy, nie siada bez pomocy itp. Ale fajnie, że dostałyście laurki, kwiaty i prezenciki od waszych pociech (z pomocą tatusiów). Mój mąż nie wpadł na taki pomysł. Co do dbania o fajną atmosferę między nami to z jego strony raczej na inicjatywę nie można liczyć. Od pewnego czasu ja już tez przestałam zabiegać o jego względy. Żyjemy po prostu pod jednym dachem i mieszka nam się razem w porządku i tyle. My wczoraj byliśmy z Asią u rodziny na wsi. Ale się tam Asi podobało a w szczególności zwierzęta. Kury ją bardzo zainteresowały. Kolacją podzieliła się z kotami i psami, które jej nie odstępowały. Elizabetha – no i jak tam córcia. Lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAti pojechał na zieloną szkołe(i powiem szczerze że my rodzice to chyba bardziej przeżywamy to od dziciaków ,ale ma nadzieje będzie dobrze) Tynia zasneła , Adaś w pracy więc mam chwile:) Joasiu dzieki i buziak od Tyni👄udanego wypadu na działkę, a Agniesia już nie długo sama będzie pamiętac o laurkach dla mamusi:) Kasika gratulacje dla Kacperka🌻 Serek fajnie że ASi podobało się na wsi:) i tak polubiła zwierzaki że nawet podzielila się z nimi kolacją a co dorzucenia jedzeniem to chyba będziemy musieli urządzic jakiś zawody z tego tytułu;) Rybko super że MArcelek tak swietnie już chodzi - buzaiki👄 Elizabetka dobrze że Igusi już lepiej i podobala się jej hustawka:) Wera to się bidulko napraowałaś ale fajnie że się wszystko skończyło tak jak się skończyło:) Asmanka znowu zabalowala ;)?????????????????? Sylvia odezwij sie bo się martwimy??????????????????????????????? Aniutak pewnie zapracowana????????????????????????? Roza a gdzie TY sie podziewsz co u MAjeczki???????????????????? Aniu 80 jak zabek wyszedł w końcu????????????????????? Aniu 26 napisz parę słow jeśli możesz - pozdrowionka🌻 A gdzie reszta Monika, Renolka,Agnes,Sylwia,Viki,RRR,odzwijecie sie kobitki:) Zmykam porobic coś na obiad . kurcze co polecacie na upały do jedzonka:)bo brak mi pomysłów:) MIłgo dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze tabelka Ellizabetaa.....Iga-3100............9650.....80......1 rok..........23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67.....1 rok…….....26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........10 kg......??.......1rok…….....29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8490.....???.......1r ok…….....03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69.....1rok ...……..04.04.06 kizia......Juleczka-3180........6600....??............. .1rok………..04.04.06 Anna80......Milenka-3400.......6300......67...........1r ok.……...05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......9850......??.......1r ok…......05.04.06 dowa...........Dianka-4060..........8600 .....75.......1rok........06.04.06 Gosik24.......Damian-3880..........????.......??....... .1rok.... ...06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430.....??........ 1rok…......08.04.06 grazie..........Maciej-3900..........7400......68....... 1rok.....…09.04.06 wera66.........Oskar-3650.........9500.......84......1r ok...…...09.04.06 Marteczka77...Damienek-4350…...6750.....67....... 1rok……...10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100.......10 kg.....56.........1rok.......10.04.06 *ivon*..........Lisa-2800.......8000........72 .......1 rok...........10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......1rok...……..11.04.06 Joasia79.......Juleczka-3200......9000......77......1ro k.....…..12.04.06 Jenefer25......Julcia-3250.........9800......75......1r ok....…...12.04.06 Irlandia.........Olek-3450...........9,3 kg......80......1rok..……..12.04.06 Galactica……….Maya - ?????..........???? ………??? ……….1 rok ……..13.04.06 agneska.pop...Brajan-3800.......11 kg ....??.. .....1rok………….14.04.06 rybka25.........Marcel-3340........10,1.......78.....1ro k........14.04.06 Roza............Maja-2650............8200.....75.....1ro k…........17.04.06 Niebieskie_oczy...Małgosia-3590..7500......74......1rok. ........17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........9300......??.....1 roczek..…..19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70.....1rok ..........19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.... ..1rok.........19.04.06 Kingap...........Oliwia-3400...........9000....71......1 rok.........19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060...........8600.....68?....1rok. ... ......20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........9830.....77......1 rok….......21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000........10,40kg..???.....1 rok .........21.04.06 Silvia27 ........Kacperek-3950......10,5 kg ....83(?).....1rok.....22.04.06 Sineqanone.....Ola-4150............10400.....??......1 rok………...22.04.06 Kasika1……Kacperek-3590.....11,5 kg...84cm......1rok...........24.04.06 Patichris1......Maximilian.............................. 1rok..........24.04.06 panteerka.....Zuzieńka-2650......8500.......72.....1rok. .........26.04.06 słoneczko27...Martynka-3410...10700......74....13 mies....28.04.06 asmana........Izabela-3500 ...... 8550......74......1rok...........29.04.06 serek..........Joasia-3450.........8300......75.......1r ok..........30.04.06 VIKI2...........Oliwia-3200........8500......68.......1r ok....……...01.05.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko – moja Asia przyjmuje wyzwanie i jest gotowa przystąpić do zawodów w rzucaniu jedzeniem. Asia doskonale rzuca też swoimi naczyniami. Większość naczyń oblała test wytrzymałości i popękała. Kurczę, siedzę w pracy i już mi się ckni do mojej Asieńki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.jestem wściekła to znaczy już Mi przeszło.Już wam piszę: Rano o 9.00 zadzwoniła teściowa żeby Ernest przyjechał po coś tam.Dobra pojechał miał wrócić za 2 godz.wrócił o 19.00 pijany,opił się z ojczymem. Normalnie myślałam że mnie szlag trafi.O 20.00 zadzwoniła teściowa 😠 😠 i pyta się czy Ernest już jest.Tak ją opierdzieliłam że nawet nic nie powiedziała aż się lepiej poczułam :) powiedziałam że jak zaprasza to mnie i Oskara również bo trędowatymi nie jesteśmy a jak coś nie pasuje to niech napisze do przyjaciółki :)wredna małpa,powiedziałam żeby więcej tu nie przyjeżdżała i nie dzwoniła do Ernesta bo sobie tego nie życzę a Oskara niech ogląda na zdjęciach, bo ja i mój syn tam nie przyjedziemy.No to tyle.jestem tylko ciekawa czy jutro zadzwoni do Ernesta pożalić się, a jak zadzwoni to jeszcze powiem jej parę słów.Jestem z Siebie dumna :) :) Kasika [🌼 gratuluje postępów Kacperkowych Elizabet 🌼 dla Igi ❤️ ❤️ Sylvia,Asmana,Aniutka,Roza,Ania80,Ania26,Monika, Renolka,Agnes,Sylwia,Viki,RRR, co u Was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wercia❤️ dzieki, dobra jestes, podziwiam, ja to jestem za bardzo niesmiala zeby komukolwiek powiedziec co o nim mysle, a jeszcze raz medal za odwage:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, Kacpi dzis zrobił swoje pierwsze kroczki :D :D :D Najpierw 3 a później 8 i mam nadzieję ze teraz już pójdzie mu coraz łatwiej :D Pobeczałam się normalnie jak zrobił te kroczki, tak bardzo czekałam na ten dzień :D nie wiem może to przez nowe buciki, sandałki wygodniejsze i na rzepy więc można regulować a Kacpi ma wysokie podbicie więc zaczynamy miec problemy z bucikami. mam sporo zaległości i nie wiem czy dam radę nadrobić ale brak czasu i troche kłopotów więc mam nadzieję że mi wybaczycie że nie popiszę do kazdej z osobna. zmykam i przesyłam buziaki dla Wszystkich Juniorów i zdróweczka dla choruszków bo pewnie i takie tu są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera normalnie Ty wiesz jak rozprawić się z teściową!!!Ja tak nie potrafię...:( Prosze przyjedź do mnie i zrób porządek z moją... :) serek dzięki za komplement. Widzę,że nasze dzieciaczki mają podobnie jesli chodzi o zwierzęta, Milenka u dziadków jest w żywiole, tylko ko-ko,ka-ka i mu , :D kingap wow, ale spisał się Twój slubny na dzień matki!!!Jestem pod wrażeniem!No mój niestety nie pomyslał.... Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silvia Kasika gratulacje z okazji pierwszych kroczków!!!🌻 słoneczko ząbek nadal sie nie przebił i Milenka w nocy spi bardzo niespokojnie...Kilka dni temu spadła nam nad ranem z łóżka... :( Na szczęście nic sie jej nie stało ale straszny z niej wiercipiętek...Co chwilke sie przekręca, rzuca w efekcie śpi w poprzek łóżka albo z głowa w nogach albo...ląduje własnie na podłodze...Ehhhhhhh Joasiu jak było u rodziców?dziewczynki pewno poszalały! Uciekam kochane!Dobranoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle sie wczoraj opisałam, a teraz patrzę i wogóle nie ma tego wklejonego😠 Kupilismy Kacprowi na dzień dziecka basen dmuchany, już go rozłożyłam, wody nalałam i teraz sie grzeje. Ale bedzie miał mały radochę:) Wczoraj jakby zapomniał, że zrobił pierwsze kroczki i nadal na czworakach:P Ania80- to widzę, że z Milenki wiercipięta, Kacpi zasypia i budzi się w takiej samej pozycji:) Sylvia gratulujemy pierwszych kroczków, ja też muszę Kacpiemu kupić jakieś porządne sandałkii. Elizabetanaprawde jesteś taka nieśmiała?:) Tej ksiązki nie czytałam, za to Tolkiena jak najbardziej:) Wwera i dobrze, że pokazałaś pazurki. Ernest trochę przesadził, a teściowa zamiast go odesłać do domu to jeszcze go spiła😠 tez bym ją opieprzyła:) Serek współczu8je ci siedzieć w pracy w taki upał. Rybka gratulacje dla Marcelka:) Joasia i jak się udał wypad? Asmana to u kogo ta przysięga?:P Słoneczko nie martw sie nazielonej szkole Mati napewno bedzie sie dobrze bawił, a Ty troche odpoczniesz:) Kingap- super pomysł mia twój mąż:) Słyszałyście, że Teletubisie szerzą homoseksualizm??:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×