Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Agnes🌻 ja jeszcze niedawno byłam pewna, że nigdzie z Konradem nie pojedziemy, bo nie bedzie miał urlopu, ale okazało się że tydzień dostanie:) Może uda Wam się jednak choć na któryś weekend wyrwać z domu❤️. Fajny pomysł z tym basenem:) Buziaczki dla małej pływaczki😘 Ja bez krzesełka nie dałabym sobie rady z karmieniem. Z resztą to jest uważam dość ważne, bo siedzi wygodnie z nami przy stole i je:) Nie wiem co z tymi moimi dziewczynami. Niby sa zdrowe, ale kaszel i katar mają od trzech tygodni. Więc niech je zbada lekarka. Dzisiaj idziemy. Zwłaszcza, że nie wiem czy mam z Nią iść w czwartek na strone zdrową czy nie. Słoneczko🌻super, że wyjazd się udał❤️. Szkoda, że pogoda nie była najlepsza ale najważniejsze, że i tak wszyscy dobrze się bawiliście:) Dziękujemy bardzo. Jedziemy po Agnieszkę do Gdańska do cioci co mieszka na ul. Dragana przy skrzyżowaniu Armii Krajowej i Sikorskiego. Ale jakie to osiedle to nie pamiętam:) Kasika🌻 fajnie, że Kacperkowi jazda pociągiem się podobała❤️. U nas jeszcze dziewczynki nie jechały pociągiem. Za to lubia jeżdzić tramwajem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam dziewczynki, nawet nie mialam czasu pisac, bylismy odwiedzic julke na koloniach bo to rzut beretem, ale szczesliwa tam, widac ze jej sie podoba, ale z drugiej strony to sie do nas tak tulila, no tego bylo mi trzeba:))) wczoraj ostatni dzien kolonii mialam, hurrraa. kupilam idze kubek niekapek i bedziemy sie uczyc pic z kubka a nie z butelki:)) nie iwem czy mi sie uda bo julka ciagla butle do 4 roku zycia, no i nocnki bedzie teraz systematycznie uzywany. ale iga to jest twardy zawodnik, nie za raczke nie na raczkach nie w wozeczku tylo sama maszeruje, ile ona ma energii, ja bym na jej miejscu padla. przed przyjazdem julki musze dokonczyc jej pokoj, i moze uda mi sie umyc okna. teraz moja ciocia a igi i julci ciociobabcia :)) wziela mala na spacer, mam chwilke wolnego i cos sobie porobie:)) mykam kochane dziewczynki narazie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrócilismy wczoraj do domku. Dziadki Kacprem zachwycone a mój brat i bratowa to się napatrzeć i nadziwić nie mogli :D Kacpi biega, gada coraz więcej i podrywa każdą ładną kobietę(młodsza czy starsza to nie ma znaczenia ale gust ma na prawdę świetny :P Mruga zalotnie oczami, później udaje że się wstydzi a na koniec rozkłada wszystkich swoim śmiechem. Mówię Wam łobuziak i \"kokietek\" z niego niesamowity :D Dziś mąż zawiózł mocz Kacpra do badania. Obawiam się że ten antybiotyk nie pomógł i czeka nas kolejna seria brania leków :( i to pewnie na sam wyjazd urlopowy. Jeśli wszystko dobrze pójdzie to mąż jedzie jutro podpisać umowę i wróci do domu już nowym samochodem :) Za nie całe 2 tygodnie jedziemy nad morze i juz zaczęłam się na poważnie martwić czym tam pojedziemy bo to auto które mamy to się śmiejemy że jest autem na zakupy :P Już nie mogę się doczekać kiedy zobaczę morze. Mam nadzieję że pogoda dopisze i nie bedzie padać. Dwa lata temu też w tym czasie byliśmy nad morzem i wróciliśmy już w trójkę :P Rybko, my tez jedziemy do Niechorza. Szkoda że się nie spotkamy bo my w lipcu a wy dopiero w sierpniu z tego co wyczytałam. Kasika, super że Kacperiosowi podobała się jazda pociągiem :) Mój Kacper uwielbia autobusy i tramwaje. U nas tylko autobusami się poruszamy ale teraz u dziadków w Poznaniu to wszędzie tramwajem bo tam są te niskopodłogowe. Bardzo się te wyciesczki Kacpisiowi podobały :) Agnes, super że wyniki są dobre. Słoneczko, fajnie że mimo nie najlepszej pogody wyjazd się udał. Kacper też uwielbia wszystkie psy. Mógłby się z nimi bawić, targać, całować jak tylko jakiegoś zobaczy na ulicy to zaraz do niego biegnie :D Sylwia gratuluję tylu zębów Jędruli :) Elizabeta, super że Julce się podoba na koloniach. Joasia, jeśli chodzi o fajne miejsce na wakacje w górach to szczerze polecam Beskidy. Nie za wysokie góry. Piękne widoki. Góry, lasy, jeziora. Elizabeta chyba mnie poprze bo też tam jeździła :) Miejscowości turystyczne w Beskidzie Śląskim to m.in. piękna Wisła, Szczyrk, Brenna. W Beskidzie Żywieckim to Milówka, Zawoja. A nad morzem to na wybrzeżu środkowym Darłówko z basenami w razie deszczu lub cichą ale z piękna plażą Pogorzelicę na wybrzeżu zachodnim. Pogorzelica w tym roku dostała błękitną flagę :) Ale się rozpisałam :P Zmykam położyć Kacpra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam napisać o najważniejszym :) U Kacperka w zeszły czwartek był pierwszy raz fryzjer :) Zniósł to bardzo dzielnie a obcięte włosy leżą w specjanym pudełeczku pozostawione na pamiątkę :P Wygląda teraz dużo powazniej i ładniej :P teraz juz zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Wreszcie spokój to znaczy Erni poszedł po urlopie do pracy :D tn ostatni tydzień był bardzo nerwowy. Oskarowi wczoraj obcięłam włosy :) przezywamy go łysy Silvia 🌼 ja też mam odłożone w woreczku pierwsze włosy Oskara :) Podaję przepis na chatkę,przepraszam że dopiero teraz ale mam komputer tylko dla siebie :) 3 żółtka, 1,5 szlkanki cukru (może być mniej),3-4łyżki mleka:to wszystko podgrzewamy aby powstała jednolita masa,potem ubijamy mikserem i odstawiamy do ostygnięcia. 1,5kostki masła, 1/2 kilo sera białego, 7 paczek herbatników szkolnych Masło rozbić w misce dodając wystudzoną wcześniej masę i zmiksować.Odjąć 1/3 część masy i dodać kakao i olejek(jaki kto woli). Resztę masy ucieramy z serem(jak kto woli to może wcześniej ser zmielić ja osobiście nie mielę ,wolę jak są grudki),dzielimy to na dwie części, do jednej dodajemy kakao. Rozkładamy folię aluminiową lub pergamin i na tym układamy :herbatniki moczymy lekko w mleku i układamy:(3 na szerokość a 9 na długość).Na pierwszą część herbatników kładziemy białą masę serową na to kładziemy herbatniki umaczane w mleku a na herbatniki masę kakaową.I to wszystko składamy w chatkę.Jak już będzie złożona to smarujemy masą którą odłożyliśmy i posypujemy wiórkami lub posypką.Odstawiamy do lodówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale napisałam chodziło mi o to że jak Erni w pracy to mogę coś porobić na kompie bo tak to on siedział cały czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sillvia27
Wera, zdjęcia super :) Halo, halo a gdzie się reszta podziała, co tu takie pustki dzisiaj ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwus jak sie wylecze to wroce, kark mi dzis zesztywnial znowu i leze caly dzien i zdycham z bolu ja sie chyba starzeje i zaczynam sie sypac;) ide spac moze jutro nie bedzie tak bolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka, to zdróweczka życzę i oby jutro rano było już lepiej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Wercia fajne fotki a to z pokazywaniem:P extra:)Tynia jak pokazuje jęzorka to przesuwa go w jeden z kącików ust :)fajnie że możesz posiedziec przy kompie i mężuś nie przeszkadza:)ja też tak mam że jak Adas siedzi to ja nie mam dostępu:) Sylvia fajnie że jesteś i że pobyt u dziadków się udał :) no widze że TYnia ma coraz więcej konkurentek;)ale cóż sie dziwić skoro z Kacperka taki fajny facet:)koniecznie wklej fotkę w nowej fryzurce:)a co morza to może tym razem wrócicie w 4 z wczasów;)?? Oby wyniki były dobre- trzymam kciuki:) Elizabetka kuruj sie biedactwo:) super że mogliście odwiedzic Julkę:)kochana napisz mi prosze nazwy tych herbatek odchudzających które mogą pić kobietki karmiące(bratówka chce zgubić parę kilo) Joasiu Twoja ciocia mieszka na Chełmie (Adas zna prawie wszystkie ulice, miło by było się spotkać skoro już będziecie w Gdańsku:)????? Kasika fajnie że Kacpiemu podobala sie jazda pociągiem:) Pozdrowinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko 🌻 Kacpi oficjalnie ma 2 narzeczone ale jak żadnej przy nim nie ma to chłopak nie traci czasu i umie się zakręcić :P Mam nadzieję że z wiekiem mu to przejdzie :D Wklejam kilka zdjęć: na obiedzie w Sphinx\'ie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/154fc0e6f63a7ab2.html na spacerze przed absolutorium wujka http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2ba4f0c06a1dcd71.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d774e1a4d069ad32.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fc457ae71c9cc9b7.html mały model ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4b09c7ce0190be86.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/17de41043d5b6798.html takie tam wygłupy na fotelu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5e870d602e557611.html wiecej tradycyjnie na http://www.silvia27.fotosik.pl/ zmykam bo mężuś musi teraz trochę popracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, slonko to byla system slim figura:))) a ja ide do lekarza, bol zwyciezyl, eee starosc nie radosc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa🌻 fajnie, że byliście w odwiedzinach u Julki❤️. Dobrze, że Jej się tam podoba:) Super, że i Ty po tej wizycie czujesz się lepiej❤️. Buziaczki dla Igi za to, że ma tyle energii😘. Co z tym karkiem? Mam nadzieję, że dzisiaj lepiej. Trzymaj się Kochana❤️. Silvia🌻 no to dobrze, że wyjazd się udał❤️. A Ty chociaż odpoczęłaś? Buziaczki dla małego podrywacza😘. Mam nadzieję, że wyniki Kacperka bedą dobre. Macie już nowy samochód? My jedziemy na wakacje w ostatni tydzień lipca i chyba też nad morze:) Dzięki za wiadomości co do miejsc. A wiesz może czy w Pogorzelicy albo w Niechorzu jest jakiś plac zabaw. No proszę nastepny mały mężyzna zasiadł na fotelu fryzjerskim. I buziaczki dla Kacperka za to, że był taki dzielny😘. No proszę jaki mały kasanowa nam rosnie:) Super zdjęcia. To już mały mężczyzna. A jaki superowski usmiuech❤️. Wera🌻 dzięki za przepis:) Kochana jesteś❤️. Oskar taki duży. Nie wiem mi się wydaje , że wszystkie dzieci takie duże, a Julia taka mała i dziecinna:) Fajna przyczepka. A kto nauczył Oskara pokazywać język? Naprawdę super zdjęcia❤️. Słoneczko🌻 fajnie mieć takiego Męża, który zna każdy zakątek miasta. Musze Konradowi powiedzieć jakie to osiedle po nie mógł sobie przypomnieć (zreszta ja też nie mogłam sobie przypomnieć). My to bedzie najwyżej przez jeden dzień w Gdańsku. Ale może udało by nam się spotkać. Bardzo bym tego chciała. A daleko mieszkacie od mojej Cioci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byłam z dziewczynkami u lekarki. Wyniki moczu oby dwie maja dobre. Osłuchowo też są w porządku. Mam podawać Im syrop z cebuli i Agusia dostała coś na wzmocnienie. Jutro idę z Agulą na bilans czterolatka. Przy okazji poprosze o zważenie Julii. Ustaliłyśmy z panią doktor, że szczepić przed wyjazdem Agnieszki nie będziemy. W sierpniu pójdziemy i z jedną i z drugą na szczepienie. U na spogosa nieładna. Dziewczynki burzują po domku a ja się za raz biorę za ćwiczenia. A oto kilka nowych zdjęć. Może zacznę od ptaszków Agnieszki: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/68da0176b28fae2d.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/99969c8acb660796.html Impreza niedzielna u moich Rodziców: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/54e3846fc4eaf4b3.html Tak Agnieszka z Julią bawiły się w poniedziałek na ogródku: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d3564094e0f7943e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/65e6b6f2b0bc4b22.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6010aa1311796b19.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0f479dd034fedcf3.html A to jeszcze zdjęcie z tamtego tygodnia: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/071d486a9f6e232e.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Joasiu zdjęcia super. Obie dziewczynki jak laleczki. Julka jest dziewczynką i prawidłowo że jest mniejsza i drobniejsza. Nie porównuj jej zatem do naszych facecików :) Chociaż jak tak patrzę na Oskara czy Jędrka to z nich już nie faceciki a duzi faceci :P Dobrze że z dziwczynkami Ok i są zdrowe 🌻 Ja Kacperkowi podaję na wzmocnienie Kinder Biovital Multivitaminy Gel z dodatkiem wapnia i lecytyny. Zajada to ze smakiem :) A Ty co podajesz Agnieszcze ? Co do autka to dziś Jarek jedzie i mam nadzieję że wróci do domku już nowym autem :) Jeśli chodzi o place zabaw w Pogorzelicy i Niechorzu to z tego co wyczytałam w Internecie są. Jak byliśmy tam ostatnio to nie było jeszcze z nami Kacperka więc szczerze powiedziawszy nie interesowałam się tym za bardzo. Zaraz spytam przyjaciółki z którą razem jedziemy. Oni byli w Niechorzu kilka lat z rzędu i w zeszłym roku z małym synkiem więc pewnie bedzie wiedziała co i jak. Super jak byście też w te rejony przyjechali. Wtedy będzie okazja do spotkania :) My jesteśmy tam 10 dni od 15 do 25.07 bo 26 mój mąż musi być już we Wrocławiu bo ma 2 dniowe szkolenie :( Natomiast od 28.07 do 1.08 chcemy pojechać do moich dziadków w Beskidy. Elizabetka może spotkamy się wtedy na Żarze ?? :) I na koniec jeszcze słówko do Ciebie moje Ty kochane Słoneczko :) Tym razem jedziemy w 3 nad morze i takim samym składzie mamy zamiar wrócić :) 4 członek naszej rodziny to nie wcześniej jak za 2 latka :D No chyba że ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lekarza ide na 10:30 a z tym zarek to pomyslimy:))) bylo by fajnie, jula dzis albo jutro bedzie tez na zarze:)) z kolonia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Mamy zamiar kupić samochód polówkę :) bo na razie barat od czasu do czasu nam pożycza. Elizabet 🌼 i jak się czujesz kochana lepiej już? 👄 Silvia 🌼 zdjęcia super,Kacperek wygląda na 2 latka,i taki duży super :) Joasia 🌼 sam sie nauczył pokazywać,może podpatrzył u dzieciaczków mojego brata.Dziewczynki super kobitki,Oskar też lubi bawić się wózkiem dla lalek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Nie mam czasu ale myśle że wieczorem zajrze. Joasia my płacimy za pokój 2-osobowy 160 w tym parking, śniadanie i obiad. Za Marcela nie płacimy dodatkowo. Dziewczyny zdjęcia śliczne jeszcze wszystkich nie obejrzałam ale mamusie też mogły by się pokazać :) Miłego dnia do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka a w jakim ośrodku czy pensjonacie będziecie ?? My będziemy w pensjonacie Puchacz i płacimy 200 zł za dobę ale pokój mamy 3 osobowy który normalnie kosztuje 270 zł. Dla Kacpra bierzemy łózeczko turystyczne i dlatego płacimy mniej. W cenie mamy tylko śniadania. Jest parking, plac zabaw, miejsce na grilla, salon SPA itp. Do morza 150 m. http://www.puchacz.com.pl/galeria.php?act=view_album&pos=4 Wera dzięki 🌻 Oskar też wygląda na dużo starszego chłopca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bylam u lekarza, mam wg lekarki nadwyrezony miesien, prawdopodobnie od noszenia dziecka, bo ja wiem, no ale odkryla ze mam w fatalne migdalki, super i dala mi kilka swinstw, masc jest ekstra odrazu mi lepiej, tak fajnie rozgrzewa. Ide sie polozyc troche, wykorzystam to ze iga tez zasnela:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) U nas znowu leje więc siedzę z dzieciakami w domu:( wczoraj tez padało ale gdy popołudniu sie wypogodziło i wyszliśmy na podwórko to Tynie jakby ktos spuścił z łańcucha tak biegal i nie mogla sie nacieszyć \"powietrzem\":) Joasiu dobrze że wyniki dziewczynek są dobre:)fotki super , bardzo fajne ptaszki i ślicznymi imionami:)widć ze siostrzyczki fajnie razem sie bawia, tak sobie uzmysłowilam że też musze Tyni kupic wózek do jej lali(bez imiennej - narazie)a co do naszego sptkani to mieszkamy spory kawałek od Waszej cioci ,a le np. moglibyśmy sie spotakc przy Neptunie (z Chełmu jest bliziutko ,a ja no cóz tez mam spory kawałek ale mniejszy niż na Chełm(my mieszkamy w Gdańsk - Osowa. no ale jeszcze się zgadamy w tej sprawie???? Sylvia ależ mi super przystojny zięciunio rośnie:D oczywiście buziaki i uściski od Tyni❤️👄no własnie co do wyjazdów wakacyjnych to myśle że sprzyjają..............;):P Elizabetak mam nadzieję że świństwa pomogą:)a jeszcxe jedno pytnko bo tych herabtek jest chyba kilka w jakiej kolejności sie je bierze?????? Rybko 🌻 zajrzj koniecznie wieczorkiem:) Wera Mati może nie4 wózekiem ale lalami lubił się bawić;) Zmykam pomyśleć na obiadkiem:) Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonko spalanie oczyszczanie stabilizacja, ale ja bralam tylko spalanie bo reszta mi nie smakowala no wiesz ta masc pomoaga i tab przeciwbolowe tez, troche lepiej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka dobrze że leki pomagają i że to nic poważnego 🌻 Słoneczko dla Tyni 👄🌻👄 od Kacperka :D I dziękujemy za komplementy :P U nas też pochmurno ale jak na razie nie pada, lało całą noc to może już wystarczy. Po obiedzie pewnie jak się pogoda nie zmieni to pojedziemy na mały spacerek a na razie to czekam jak na szpilkach na wiadomości od mężusia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, u nas też dziś fatalna pogoda, wczoraj lało ale popołudniu się wypogodziło. Dziś chyba już tak zostanie ale i tak po obiadku idziemy na spacer. Julka miała wczoraj wreszcie te zaległe szczepienie. Jak na razie żadnych efektów ubocznych. Waży dokładnie 9100 - bez komentarza. Jula łysa, mówi tylko mama,tata, nie! zębów 5 szt.:) :) Wasze dzieciaczki wydają mi się takie duże i dorosłe, szczególnie chłopcy :) Pomyślę nad tym Kinderbiovitalem w żelu, co pisała Silvia o nim :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autko kupione :D właśnie je oglądaliśmy bo Jarek podjechał nam pokazać i wracał do pracy. Agnes, super że Julka dobrze zniosła szczepienie 🌻 Musze Ci powiedzieć że Kacper bierze już 3 tubę tego Kinder Biovitalu i widze efekty. Nie wiem co prawda jak wyniki krwi, czy się poprawiły ale ogólny wygląd skóry a w szczególności paznokci zdecydowanie się poprawił. Wcześniej paznokcie się rozdwajały i miały te brzydkie białe plamy a teraz jest już dużo lepiej tak więc polecam :) Co do szczepienia to Kacpi nie miał jeszcze MMR i chciałam go w przyszłym tygodniu zaszczepić ale jest sezon urlopów i szczepią 14 w sobotę a my wtedy wyjeżdżamy. Dlatego trzeba będzie kolejne 3 tygodnie czekać Mam nadzieję że nie złapie niczego w między czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×