Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Dziwuszyska gdzie się podziewacie???Pogoda paskudna, więc co robicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana ja juz jestem, wl wrocilam, ige polozylam spac, i teraz pije sobie kawke, :))) a ty co robisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Asmnaka u mnie dzieciaki wariują w domu , przez ta pogodę nie można wyjść i brak powietrza działa na nie negatywnie;) Okien za bardzo też nie można otworzyć bo malo z futryn nie powyrywa;) Roza a juz wpadłam na cafe z myślą o gratulacjach dla Ciebie;)może jeszcze Ci sie wyreguluje zwłaszcza że długo karmiłas:) Kinga to życzę by udało sie WAm z mieszkankiem przed przyjazdem teściów:)i gratuluję kolejnego ząbalka:) Kasika ale miałaś sen , szkoda że nie śnio Ci sie że Roza nie była w ciży;)no fajnie żę zakupy mimo długiego wybierania - udane:) Elizabetka to z Julki niezła agentka:)ale tacy ludzie sobie zawsze w życiu poradzą:) Joasiu u mnie Tynia zsmakowała ostantnio parówka, no ale codziennie przeciez jej nie będę karmiła parówkami:)też widzę u niej małe postępy (je to co my mamay na talerzch , oczywiście po 2- 3 kęski ale zawsze coś:)no i jeszcze chlebek z polędwicą miodowa:)w miesnym sie śmieją że wiedza co będe kupowała:D za tem małe postpy jedzeniowe dla naszych dziewczynek 👄 A co do wyjazdu do bratówki to wczoraj Adaś nic nie załatwił i teraz czekam na telefon w tej sprawie:)a bratówka mieszka niedaleko Chełmży:)kurcze chciałabym sie wyrwac na weekend:) Rybko dzięki🌻 ale masz fajnego mężusia:) miłego wypoczynku zasłużonego:) IDe wysłac sesmeska co mężulo załatwił?????????????? Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetko a ja tańcowałam z dziewczynami i jadłam arbuza;) a teraz sobie odpoczywam bom sie najadła:) Działa Wam gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki przeslalam wam zdjecia igi, staralam sie uchwycic na zdjeciach jej nowa fryzurke ale strasznie sie wiercila mam nadzieje ze cos dostrzezecie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. Oskar dzisiaj i wczoraj wstał o 4.15 rano normalnie katastrofa. Poszedł spać o 8.00 zaraz po zastrzyku i spał do 10.30 i od tamtej pory ani mu się chce spać jest okropny,chodzi jak lunatyk. Elizabet 🌼 ja żadnych zdjęć nie dostałam :( ] Roza 🌼 Kingap 🌼 gratulacje kolejnego zębala u Oliwki,my czekamy na trójki które nie mogą się przebić :( Słoneczko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny. Właśnie zrobiłam Konradowi kanapki do pracy i mam teraz chwilę czasu. Więc biorę się za czytanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa🌻 widzę, że z Julii rośnie gwiazda❤️. Super, że tak dobrze się zaklimatyzowała na tych koloniach:) Wydaje mi sie, że to dobrze jak dzieci wychowują się razem z psami:) Zdjęcia bardzo fajne. Widać masz talent fryzjerski❤️ Kasika🌻 a ile ma lat? Prześlij fotkę. Może idealny kawaler do naszej Buffy (Bafi). Kinga🌻 gratuluję siódmego ząbka❤️. Napewno uda Wam się wejść do mieszkania na Boże Narodzenie. Mi się bardzo yorki podobają i możliwe, że byśmy Agnieszce kiedyś kupili. Ale wszystko potoczyło się tak jak potoczyło. I mamy wilka:) Słoneczko🌻 super, że widać postępy w jedzeniu Tyni. A z parówkami to ja tak miałam z Agulą. N aśniadanie codziennie chciałą parówki, ale jak skończyła gdzieś dwa lata przeszło Jej i wolałą kiełbaskę na ciepło:) Widzę, że u Ciebie też Tynię zaczyna ciekawić to co jedzą inni. I za to dla naszych Córeczek 😘 Fajnie, że jedziecie na weekend. Udanego wyjazdu życzę❤️ Gratulacje dla Chrzestnej Tyni❤️ My wczoraj poszłyśmy na ryneczek i potem na przystanek po Chrzestną Agnieszki i Jej półroczną Martusię. A potem przyszłyśmy do domu i tutaj trochę w mieszkaniu posiedziałyśmy, trochę na ogródku. Było naprawdę super. Dawno się nie widziałyśmy i brakowało mi tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko to gratulacje mgr:P Elizabeta coraz słodsza ta twoja córa😘 Joasia- ma trzy lata, araz na poczte przesle ci foto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ się ucieszyłam, własnie przysżło rozliczenie roczne ogrzewania i mamy taką różnicze że przez 4 miesiące nie będziemy płacić za mieszkanie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu taka cisza???? ja jeszcze troche poczekam na okres i jak nie bedzie to ide do lekarza:O buu u nas dzis wieje i leje - paskudnie. Asmana ho ho super:D jeden rachunek mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, dzis wrocilam wykonczona z polkolonii, i troche w depresce, ale pocieszylam sie u sasiadki lodami i orzeszkami w czekolanie, mniam i juz mi lepiej. Dzieci mnie normalnie wykonczyly, niby nic nie robily a jednak wykonczyly, za to obiad byl pyszny:)), jeszcze jutro i poniedzialek, przezyje, przezyje mam nadzieje ze przezyje:))) a jutro iglaczek ostatni dzien w zlobie na czas wakacji i ciekawe jak zareaguje we wrzesniu na panie:)) wercia i cio zdjecia dotarly???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka jestem juz prawie spakowana, kurcze tak dawno nie wyjeżdzałam że nie wiedziałam jak sie do tego zabrać;)bo to pogoda nie wiadomo jaka itp. :)wyjeżdzamy jutro rano - pociągiem:) Tynia już co prawda jechała kolejką ale nigdy tak długo(1,5 godzinki) Elizabetka lody zawsze działaja pocieszająco:)czyli od wtorku totalnuy luzik u WAs:)????? dasz rade aby do wtorku:) Roza może teścik był feralny;):P i to jednak ciąża???????????? Asmanka fajnie Ci z tym rachunkiem:) Kasika dzięki w imieniu Madzi🌻 Joasiu Tobie także dzięki🌻ja też się ciesze ze wyrwiemy się na te 3 dni:) Ide wypic chyba kawusie bo cos niemrawa jestem;) Gdybym już nie wpadła na cafe to miłego weekendu dla wszystkich:):)i do zobaczyszka do poniedziłku:) Papa buziaków 102 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonko no nie zupelnie jeszcze musze troche popracowac w drugiej pracy nad moimi kochanymi protokolami i jak to dokoncze to bede miala wakacje i pojade do babci do przemysla:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry z rana :) mam dobry humor bo dziś ostatni dzień idę do pracy, od poniedziałku 2 tyg urlopu, wreszcie pobędziemy z Julka wiecej czasu razem. Mała ma dobre wyniki krwi i moczu, trochę za wysokie fosforany czy coś takiego i na 2 tyg mam odstawić vigantol. I szok - mam juz podawać krowie mleko- czy Wy juz tez dajecie maluszko - jesli tak to jakie??? Ja jak na razie podałam jej miesiac temu troche zmieszane z modyfikowanym i było ok ale sądziłam, że do 2 lat ma pić te sztuczne. Róża daj nam znać co i jak powie lekarz :) U mnie ostatnio niby był okres, ale jakoś tak później i często mnie nudzi i biegam siku. Albo sobie to wymyslam albo cos nie tak ze mna. Asmana, ja tez chce takie rozliczenie! Tylko ze u mnie na razie wszystko przypadnie na poprzednia wlascicielka, bez wzgledu czy nadpłata czy niedopłata. Joasia, Julka wazy 9 kg i jest na serio chuda. Uda ma grubasne ( wiadomo po kim), ale brzuszek, raczki, doslownie jak lalkeczka. No i buzka tez drobna. Ubrania nosi tak na 80. czasem 86 ale niektore ciuszki wg miesiecy to czasem metka jest na 9-12. A Twoja Julka ile wazy? Na fotkach też wydaje się być szczupła ale za to wysoooka :) Werka jak sie czuje Oskarek? aaa, ktoras jeszcze nie miała szczepienia - odra, rozyczka i cos jeszcze?? My dopiero we wtorek, o ile lekarz znowu czegoś nie znajdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Agnes to dobrze ze mała ma dobre wyniczki🌻 to najwa zniejsze. ja jeszcze nie dawałam małej samego mleka- w sumie to ona żadnego nie pije:O, ale nnp jak robilam naleśniki to na mleku krowim i nie było z tego powodu zadnych problemów. Ale to chyba nie to samo co czyste mleko. Ja też musze sie z mała przejśc bo mam paer zapytań do lekarza:) Dam znać co powiedział lekarz, planuje na następny tydzień sie umówić. Dziewczyny!!!!! Ale zastuj:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu pogoda nijaka, my też jutro wyjeżdżamy na weekend. Roza jak to nie dawałas Maji mleka krowiego? Kasika robić zdjęcia mebli i wklejać, ale to już!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana:D no dawałam, pod postacią naleśników, danonków i serków:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×