Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Słoneczko bez barku i niskiej witryny..., niestety nie ten metrarz by sobie na wszystko pozwolić jezu mówili dzisiaj że przez dwa tygodnie taka pogoda byle jaka ma być..., zanudze się w domu a dzieci wyzabijają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja naszczęście prawko mam już od7,5 roku i kocham jeździć samochodem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam prawko od 5 lat i nienawidze jezdzic samochodem, teraz jak mam wakacje to autko stoi i dobrze mu tak. ale jak iga pojdzie do przedszkola moze juz za rok to nie bede juz musiala jezdzic wogole. O ile przezyje. asmana fajne mebelki takie eleganckie, ja mam z ikea system ktory zaraz jak zakupilam to wycofali i potem reszte dokupywalam przez allegro ale mi sie udalo. kanape jak kupilam to tez odrazu wycofali i nie moge dokupic teraz dodatkowych pokrowcow. ale ten twoj jest bardzo stylowy:)) tylko jak jest w pudelkach to tak stylowo napewno nie wyglada;) hii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka szczęściaro🌻 ja też bym kochala gdybym miała:) u mnie tez sie dzieciaki pozabiają , więc dziś mimo że było zimno na chwile musialam wyjśc z nimi na podwórko a Tynia jak w domu jęcząca tak jak wyjdzie na powietrze to radosna i przeszczęliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonko ja dzis nie wysciubilam nosa, a iga zdemolowala standardowo chalupe czy wasze dzieci tez robia co chca, ja mowie nie wolno a iga i tak swoje, i tak moze wkolko, ja poukladam ona rozwali, horror, maly diabel, ale jak przydzie i sie przytuli , polozy glowe na kolanach albo wola na mnie mama to miekkne, za pare miesiecy jak sie zrobi dwolatkiem to juz takie fajne nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małpo śmiej się śmiej pudła też miejsca zajmują:) Ja jutro już muszę wyjść z nimi, bo i sama potrzebuje już tlenu... Elizabetko samochód i muzyka- najcudowniejszy relaks a teraz bez radia nie ma relaksu;) Moja siotra ma wziąć Natalie do siebie na tydzień to sobie odpocznę, bo tak z dwoma dzień w dzień i przez cały dzień to ześwirować idzie. Wieczne krzyki" mamusiu weź ize bo mi przełączyła bajki", "mamusiu ona mnie szczypie", i leją się za chwile sie tulą i całują- cyrk na kólkach...a mamusia ma dość! Zwracam Izulce uwage to podchodzi do mnie głowa w góre i dyskutuje po swojemu a za chwile rece na szyje przytula się i daje buziaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba ze radio ja mam takiego rzecha ze nic nie slycha, ale mnie droga do zloba zajmuje 4 -5 min do pracy tez tyle gdzies i w zasadzie jazda polega na stresowaniu sie zeby iga nie wylazla z fotelika. na pudlach tez sobie mozesz cos postawic:)) jutro tez chyba wyjde z domu, odurze sie swierzym powietrzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj co poukładam to myk nie ma i atk kilkanaście razy dziennie składam - dobrze na figure zrobi:) ona kocha wszelkie łyżki wszystko co w szufladach w kuchni...Dzisiaj znalazłam pilniczek w maszynce do mięsa - a już straciłam nadzieję że go odnajde i kupiłam sobie nowy.. A swojej przyjaciółce powiedz, że to nie oponka a wałeczki miłości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka jakbym czytałam o moich ,Mati woła : mama wez Tynie bo ..... i tak na okrągło ta ryczy bo on jej nie chce czegos dac Mati sie drze wez Tynie bo.... i tak w kólko Macieju;) ajak jej mówie nie wolno to i tak nie reaguje a jak powiem to \"ostrzej\" to płacze bo niby krzycze w jej rozumowaniu i wtedy mi serce mięknie oj Elizabetka wcale nie chce myslec co to będzie za 10 miesięcy............???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze Izie kupić jakiś sanadałki, bo te już za małe. Jaki rozmiar bucików maja Wasze córcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka no mojej kupiłam przed roczkiem profilaktyczne i pochodzila w nich może 2- 3 tygodnie:( Asmnak no izulka to ma stopkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezuu moja mądra sąsiadka teraz pierze a pralka to jej tak działa , że jak pierwszy raz usłyszalam to nie wiedziałam co się dzieje... Kiedys pani na przejściu powiedziała, że będzie wysoką dziewczynką bo ma duże stópki- zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki zmykam do wyrka, bo głowa mnie boli i znowu noc bez męża a dokłądnie w oddzielnych pokojach:( Buziaki kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana twoja duzej nie ma, przyjaciolki corka w tamtym roku miala latem jakies 17 miesiecy to miala sandalki rozmiar 23, w tym rku nosi 25/26, nie wiem co bedzie za rok, az sie boje, a moja Jula nosi butki 27/28, ta to ma mikro nozke za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia🌻 no to chyba nadszedł czas, abyś się wzieła za prawko. Ja się nie nadaję na kierowcę, więc raczej nigdy nie zrobię:) Też się cieszę, że biuans wypadł dobrze. Dziękuję bardzo❤️.A z ta wagą Julii to nie ma niedowagi. Tylko mma porównanie z Agnieszką, która jak miała 13 i pół miesiaca ważyła 10 kg. Ale po Julii widać , że jest dużo szczyuplejsza niż była Agula. Przede wszystkim nie ma pawie wogóle wystającego brzucha i jak kupuję Jej spodenki czy spodnie to na długość są ok, ale Jej spadają:) Widzę, że większość z naszych dzieci umie wymuszać:) Zdjęcia super❤️. Kacper to super facet. A jaki opiekuńczy w stosunku do Zuzi:). Buziaczki dal Niego😘. Słoneczko🌻 fajnie, że udało Wam się wyjśc na zakupy. Dziękuję bardzo❤️. U nas Agula zawsze miała problemy z postawą. I teraz też jak chodzi jeszzce trochę wypycha brzuch do przodu. Ale już z każdą chwilą jest lepiej. Miałą też przepukline pępkową, ale przez ponad pół roku stosowaliśmy plasterki i teraz jest ok. a korekcyjna to bardzo dobry pomysł:) U Cioci Fryzjerki było fajnie. Marysieńka 12 lipca kończy roczek, więc pojechalismy do Niej z prezentem na tą okazję. Kupiliśmy taką małą matę muzyczna My Baby. Jest ona tania a robi furorę. Julia ma taką samą. Chodzi po niej, tańczy na niej przy okazjii grania:) Naprawde polecam. A kosztuje 28 zł. No ale wracając do temau włosów. konrad był bardzo zarosnięty i na nim mi najbardziej zależało. Agusi ciocia Ewa wyrównała troszeczkę włosy. A Julii grzywkę obcieła:) Czyli w następny czwartek Ty siedzisz na krzesle fryzjerskim:) Super! Elizabetaa🌻 no proszę, jaka zdolna jesteś❤️. Gratuluję. Ja pomagałam Konradowi skręcać, ale sama bym się tego nie podjęła:) Zdrówka dla Julii i oby wróciła dla Nich ładna pogoda❤️. No to Julia ma mały nóńki bo maja Agula nosi 28:) Roza🌻 gratulacje i buziaczki dla Maji😘. Asmana🌻 fajne meble:) Widzę, że u Ciebie są takie same wojny między dziewczynkami. U mnie Julia nosi 20. Dzisiaj Konrad jedzie po stołki barowe 3 sztuki. Na czwarty bedziemy musieli poczekać z cztery tygodnie. Kupowalismy te stołki już z trzy lata. Zawsze było coś ważniejsze. No i na reszcie się zdecydowaliśmy:) Dobra zmykam, bo dzisiaj zaprosiłam do nas Tatę Konrada (Mama Konrada jest na wsi a Tata musiał przyjechać do stomatologa i innych lekarzy pozałatwiać). Ma przyjść jakoś na 11. Więc muszę się wziąść za robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U nas też leje:O Nie miałam czasu, bo ciągle zakupy, wyjazdy do Rzeszowa, załatwienia. Ale mam już kuchenkę, piekarnik, lodówkę, okap i pralkę:P W nastepnym tyg. przywiozą:) Lece, bo w taką pogodę małego roznosi w domu😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu, dzięki ❤️ Jeśli chodzi o prawko to ja im jestem starsza tym bardziej się boję i myślę że się do tego nie nadaję :( Jeszcze w LO kolega mnie uczył i stwierdził po jednej jeździe że więcej auta mi nie da bo mam \"za ciężką nogę\" a on chce jeszcze żyć :P 2 lata temu mąż próbował mnie uczyć i też krótko mówiąc mnie wyśmiał i przez to zbieram się zbieram i zebrać nie mogę ;) Teraz jednak jak Kacpi ma iść do żłobka, ja pracę mam na drugim końcu Wrocławia to prawko zdecydowanie by się przydało tym bardziej że auto stoi i czeka a jak się za to nie wezmę po urlopie to chyba nie będzie czekało :( Sama nie wiem, ze mną to jak ze starym powiedzeniem \"chciałaby ale się boi\" :P Słoneczko ❤️ Szkoda że się nie zobaczymy ale 6 godzin w pociągu to rzeczywiście zdecydowanie za długo jak na takie maluchy. Porozmawiam jeszcze z mężusiem i może my podjedziemy jak nie do samego Gdańska to może na tyle blisko byśmy mogły się spotkać a bardzo bym tego chciała :D Elizabetka super że samopoczucie lepsze 🌻 Zdrówka dla Julci 🌻 Roza, gratulacje dla Majeczki 🌻 Asmana, fajne meble i zamiast czekać na męża to sama się za to zabierz, to nic trudnego (wiem bo sama dużo już mebli poskręcałam ;) Co do pogody to u nas paskudnie wieje. Nie leje jeszcze ale pewnie zacznie bo za oknem czarne chmury, grrrrrr...... a my dziś musimy na 12 do szpitala jechać (nic poważnego ale musimy sie przebadać bo mieliśmy kontakt z chorą osobą i takie są procedury :O Zmykam i miłego dnia dziewczynki Buziaki dla Tyni i Julci od Kacpisia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×