Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

A teraz troszeczke popiszę Wczoraj byliśmy w zoo , Tyni bardzo sie podobało:)sptkaliśmy kuzynostwo z !0miesięczna Martusia i byłó fajnie:) Asmnaka wiem coś o staniu w kolejach po atrakcje festynowe;)ale fajnie żę dziewczynki dobrze się bawiły:) Roza nie martw się @ pewnie dołączysz do Maciejki:)a Majeczak może przez zabki tak się kotłuje na łóżku???fajnie że udało Ci sie zarezerwowac domek:) Macieja ❤️ super że mąż tak zareagował:)widż eże juz pierwsze oznaki ciązy są z wiecznym głodem:) Wera jak Oskarek dzis się czuje???dobrze że nie bylo kolejnej u WAs powodzi:) Elizabetka podeślij fotki Igusi w nowym fryzie:) i jak Jula pojechała??nie smuć się czas szybko leci i ani sie obejrzysz a będziesz ja miala zpowrotem w domciu:) Kasika !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):) Sylvia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):) Joasiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):) Rybko, Sylwia, Renolka, Aniutka,Agnes,Kinga wpadnije na cafe:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko fajne zdjęcia:) Nie wiem czy to zabki, byc może już nie moge sie doczekać wyjazdu:) Chyba jutro kupie test, bede spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak to mi nie zastąpi morza:( Jezu mówię Wam jaki Izula miała wypadek, chciała wejśc na samochodzik chocco(który dzisiaj sprzedałam na allegro:)) i samochód się przewrócił a ona buźką prosto na łożko, a że łożko drewniane bo piętrowe i guz wielki i od czoła po brode wielka rysa i dośc głęboka. Płakałam razem z nią tak mi jej szkoda było:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj rzeczywiście biedaczek mały:O No morze to to nie jest ale tez fajnie. Lepiej niz mamy przez urlop w domu siedzieć. Nad morze wybierzemy sie w weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 km za Olsztynem mam działke z domkiem łazienką, kuchnią jeziorki - i za darmo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Jest dobrze ale doktorka przepisała jeszcze 4 dawki zastrzyków.Jak mają mu pomóc to niech tak będzie.Jest dzielny nie płacze :) Asmana 🌼 to całe szczęście że nic poważnego się nie stało :) Macieja 🌼 buziaczki dla was 👄 👄 Słoneczko 🌼 super zdjęcia :) to w kuli super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozo rowno moze nie jest, ale wygodnie, panie w zlobie zauwazyly ze iga byla hii u fryzjera jak bede miala czas to zrobie zdjecia , narazie to biegam jescze do pracy, musze porobic troche rzeczy. a jula pojechala:(( cieszyla sie, ja mniej, ale odwiedzimy ja, bo nie wytrzymam:)) teraz biegne do drugiej pracy na konferencje. milego popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Koło 15 napisałam długiego posta do Was, wysyłam, a tu nie ma internetu😠 Teraz krótko, Kacpi zaczyna powoli powtarzac wyrazy, dzis powiedział KOŃ I NIUNIU PŁAKAŁ.:D Oczywiście z lekkim seplenieniem:P Całuje Was mocno, Róża rób test, bom ciekawahehe Asmana ucałuj Izke w guza😘 Słońce zdjęcia śliczne Elizabeta trzymaj sie i nie tęsknij za mocno:) Wera boże ile tych zastrzyków?!, biedny Oskar❤️ Macieja ale miło czytac o kolejnej ciąży🌻 Kochane narazie tyle, bo mój łobuz płacze, wogóle ostatnio zrobił sie niemozliwy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Dziwo Kacpi juz śpi, pierwszy raz od kilku dni zasnął przed 21:) Co oczywiście mnie bardzo cieszy, choć pewnie jutro pobudka bedzie bladym switem.:O U nas po staremu, załatwiam sprawy na uczelni, mysle też o zmianie kierunku, długa historia.. Przywieźli nam dzis płyty na meble kuchenne, Karlos juz skręca:) Na dniach wybieram sie po karnisze, firanki i AGD. Dzis kupiłam na nowe mieszkanie tłuczek do ziemniaków:P:P:P Kacper jest niemozliwy!!!Ciągle tylko Mama i Mama, nikt niejest w stanie go ode mnie oderwać;) Czasem to bywa męczące..Na obie babcie (przy próbie odebrania go mammie) MRUCZY:P Poza tym mały powtarza wszystko co mówimy i czasem wychodzą z tego przesmieszne rzeczy. Dość dużo wyrazów da sie wodrębnić z tej jego paplaniny:D W każdym razie komunikowanie z nim nie przysparza mi kłopotów. Ale uparciuch sie z niego zrobił, że ho ho. Kiedys zawsze robił mi kupe na nocnik, teraz ucieka do kąta i szukciutko robi w pampersa:P Na siku woła : SI, ale tyo dosłownie sekundę przed \"atakiem\", więc rzadko kiedy uda mi sie zdążyć z odsieczą:) Co tam jeszcze?? A biega na całego, oczywiście bez upadków i wypadków sie nie obywa:O Stęskniłam się za Wami...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik fajnie ze jestes, moja iga z nocnikiem na bakier, ciagle wstaje ale rano po przebudzeniu jak jak posadze to zrobiu siusiu. Teraz tulis spi, taka przytulanka z niej, uwielbia znajdywac sobie gnazdka, teraz jej ulubione to pod stolek kolo komputera. A jula ma dzis dyskoteke i nawet wszystko zjadla. Ciekawe ja natomiast robie jej porzadek w pokoju, ukladam ksiazki, segreguje misie, naostrzylam wszstkie kredki i tp, widac ze sobie miejsca nie moge znalesc, tak mi pusto bez tego lobuza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór dziś rano była kontrola, niby już lepiej, jutro czeka nas pobranie krwi na czczo, a pojutrze mocz. Julka już zdrowsza :) Wczoraj był smutny dzień, zadzwoniłam do koleżanki, chciałam jej zawieść fotelik i leżaczek, co miałam dla Julki pożyczone, a ona już w ciąży z drugim dzieckiem, a ona mi, że pakuje się do szpitala, bo ma krwawienie. Ciąża jej się zatrzymała w 10 tyg. Dostała tabletki i dziś miała zabieg. Tak się cieszyła na te dziecko i ani przez chwilę żadnej z nas nie przyszło do głowy, ze coś może być nie tak. Siedzimy biurko w biurko, bardzo przeżywałyśmy to a tu taka tragedia... 2 mies. temu inna koleżanka też straciła ciążę, w 9 tyg... jedyne, co można sobie jakoś przetłumaczyć, to chyba, że sam organizm sobie reguluje, i jak zarodek sie nie tak rozwija, to go odrzuca. Marna to pociecha, nie sądzę, żeby takie argumenty trafiły do kobiety po stracie... Nie będę Wam smucić. Wera, Oskarek jest dzielny - zuch chłopak! Kasika, moja też straszna przylepa, tylko mama, mama. No i humory już ma! Róża, oby test wypadł pomyślnie 🌻 Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmnaka buziaczki dla Izulki👄 Roza🌻 dzięki i koniecznie napisz jak wypadnie test:) Wera dzięki🌻i super że zastrzyki pomogły i Oskarek taki dzielny:)buziai dla niego👄 Kasika dzięki🌻 widzę że urządzanie domku na całego:) Elizabetka Mati tez na zielonej szkole wszystko jadł i także byłam tym faktem ździwiona:) Agnes dobrze że Julci już lepiej, oby wyniki były także dobre:) przykre to co napisałaś o koleżance:( Moja TYnia też tylko mama ,mama!!!!!! a jej ulubione zdanie to :co to jest?? , albo: co to??? a na ludzi woła kto to????:) Dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonko dzieci chyba tak maja:)))) a leje jak z cebra, i do dego straszne wietrzysko, nic tylko schowac sie z powrotem pod kolderke tam tak cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka🌻 masz racje. Trzeba coś zmienić. Ciągle w jedno i to samo miejsce jeździć na wakacje to nudno. Dziękuję bardzo za życzenia❤️. Niestety dzieci nam nie dały poszaleć:( Wera🌻 dziękuję bardzo za życzenia❤️ A na co chcesz przepis, bo na sernik już podawałam:) Ale masz dzielnego małego Mężczyznę❤️. Buziaczki dla Oskarka😘 Ja bym pewnie się strasznie przeraziła jak bym coś takiego zobaczyła przez okno. Fajnie, że już lepiej z Oskarkiem. Szkoda, że jeszcze musi wziąść te zastrzyki, ale jeśli mają pomóc.... Oby był nadal taki dzielny❤️ Asmana🌻buziaczki dla Izuni😘 Oby szybko wyzdrowiała❤️. Ja też byłam wczoraj z dziewczynkami, bo katar mają już prawie dwa tygodnie i znów zaczęły kasłać. Niby wszystko ok. Agnieszka dostała leki odczulające i zobaczymy jak Jej przejdzie w ciągu kilku dni to znak że to alergiczne. Julia dostała Mucofluid i syrop prawoślazowy. Dziękuję bardzo za życzenia❤️. Imprezki się udały:) Super, że festyn się udał. A jak się czuje Izunia? Zdrowa już? No nie ciekawy był ten wypadek:( Całuski dla Poszkodowanej😘 Kinga🌻 no i jak wyjazd do Krakowa? Owocny? $ ząbki na raz, o jejku!! Ale musi Oliwke boleć. Buziaczki dla Niej😘 Słoneczko🌻 Agnieszka bardzo dziękuje za piekne życzenia❤️. Buziaczki przesyła😘 Super zdjęcia❤️. A jakie włoski długie ma już Tynia. A jak wsuwa ciasteczko:) Na plaży też ekstra zdjęcia:) A na tym ostatnim z plaży superowsko Tynia wygląda:) No proszę jaki wspinacz skałkowy nam rośnie. Super❤️A to w kuli i w strojach kaszubskich nie mogę otworzyć:( W kili już widziałam. Superowskie:) Czytam, że Fajnie spędziliście niedzielę:) Super. Juz jestem!!! Ale przez cały weekend nie miałam kiedy włączyc komputera a i wczoraj nie miałam chwili. Rybko🌻 fajnie, że udało Ci się kupić sandałki Marcelka i koszulę dla Męża. Fajną czapkę na pewno jeszcze upolujesz:) No i jak koncert? Roza🌻dziękuję bardzo za życzenia❤️. Twoja imienniczka również dziękuje❤️ Napewno egzamin z socjologi edukacji zaliczysz. Super, że Maja zaczyna coraz częściej sama chodzić. Buziaczki dla Niej😘 To może jesteś w ciąży? Fajnie, że już macie domek zarezerwowany:) Mam nadzieje, że dzisiejsza noc Maji byłą lepsza❤️ Agnes🌻 no i jka badania? Miałą Julia wczoraj robione? A Ile waży Julia i mierzy. Bo na zdjęciach fajnie wyglada, taki szczuplaczek:) Nawet nie wiadomo co w takiej sytuacji powiedzieć:( Elizabetaa🌻 no to Iga ma zdolną Mamę. Na pewno fajnie wygląda. A jak pożegnanie Julii? No to czekamy na zdjęcie Igi:) Fajnie, że Julia dobrze się bawi. Macieja🌻 super, że Tatuś się ucieszył❤️ I jeszcze raz gratuluję. To teraz pewnie jesteś na dwóch topikach. Ale nie zapominaj o nas i pisz co tam u Was:) Fajnie, że pójdziesz na zwolnie nie od sierpnia. Odpoczniesz sobie i będziesz mogłą się cieszyć podwójnym macierzyństwem:) Kasiak🌻 super, że Kacper zaczyna powtarzać. Buziaczki dla Niego😘 No to widze, że masz to co ja mam od dawna. U nas też tylko Mama i Mama. Widzę, że z Kacperka zrobił się Mały rozrabiaka. Dzisiaj mamy zawieź mocz dziewczynek. Julia już ślicznie siusiu zrobiła, Aga jeszcze nie. Lecę zrobić Konradowi śniadanie do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu:))) pozegnanie fajnie, nie plakala nawet, tylko sie cieszyla, to sie nazywa sprzedajne dziecko. Czy wasze malenstwa lubia titou albo bebe lilly??? moja to wywija kuperkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa🌻 u na stez podoga niezbyt przyjemna. Deszcz pada, wieje wiatr i jest 14 stopni. Fajnie, że pożegnanie było bez płaczu. Szybko minie ten czas i się nie obejrzysz jak Julia będzie z Wami w domu. U mnie Julia przy wszystkim co się da tańczy. Ale te teledyski też bardzo lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka też zrobiła siku i Konrad zawiózł mocz po drodze do pracy. Agnieszka jeszcze nigdy nie miała robionego moczu. Morfologię miała robioną jak była malutka kilka razy, a mocz jakoś nie. Ciekawa jestem czy wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I u nas pogoda paskudna... Izulka juz lepiej nie kaszle, katarek zdecydowanie mniejszy... Elizabetko Izula też uwielbia te \"przeboje\", a najbardziej lubi kołysanke \"dorotka\", ależ wtedy śpiewa, tańczy... Wczoraj wyszukałam sobie meble do dużego pokoju i dzisiaj pójdę zamówię, bo się napaliłam... Ja to nie dzieci wysłałabym na kolonie a sama bym tam pojechała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U nas leje, z czego nawet sie cieszę:classic_cool: Elizabeta-już na dyskotekę?;0 No pięknie, pewnie wróci z kawalerem :D Asmana całe szczęście, że z małąlepiej, a na kolonie tez chetnie sie wybiore, jako dziecko często jezdziłam.. Joasia- oby wyniki wyszły dobrze😘 Róża- i jak test?? Słonko- Tynia to niezle szkolona, jak juz rozróżnia ludzi od przedmiotów, hohho:) Szkoda, że zajeta przez Kacpiego Sylvi;) Agnes, bardzo mi przykro z powodu twojej koleżanki, tak czasem bywa...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×