Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

🖐️ Słoneczko, za napoleonkę dziękuje ale sałateczkę z przyjemnością bym zjadła :D ale mi smaka narobiłaś ... my juz po zakupach, obiad zjedzony, Kacpi właśnie zasnął a jak szperam dalej po necie za strojem kąpielowym. Tankini (te stroje 2 częściowe co link dałam) to są głównie w katalogach takich jak bon prix, quelle a ten konkretnie jest z nienmieckiego OTTO :( Maja pełną rozmiarówkę ale na wysyłke trzeba czekać 3 tygodnie a ja juz za tydzień jadę :O W sklepach niestety takich strojów brak :( Śledzę codzinnie allegro i pojawiają sie nowe ale albo rozmiar nie taki albo aukcja 14 dniowa, mam jednak nadzieję że uda mi się jeszcze przed wyjazdem coś znaleźć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko, ślinotoku dostałam po przeczytaniu przepisu a żołądek, mimo iz jestem po obiedzie, mam przyklejony do kręgosłupa :P Chyba jutro zrobie tra sałateczkę (dzis nie mam piersi z kurczaka a na tym moim pipidówku sklepu mięsnego nie uraczysz a męża juz dzis nie będę gnała bo troche sie dziś juz najeździł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia proszę sałateczki (__):) Tynia marudzi niby śpiąca ale kręci główka jak pytam czy idziemy spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziekuję Słoneczko 🌻, zjadłam całą big porcję którą mi przesłałaą i teraz mam brzuch jak balon :D Mężusiowi tez dałam spróbować i stwierdził że pychotka :D To dla Ciebie 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Przepraszam, ze się nie odzywałam, ale w piątek wieczorem Konrad ze swoimi braćmi pojechał w góry na weekend, a ja miałam na głowie pakowanie Aguli. Na 7:30 idziemy do kościółka i zaraz potem zjemy sniadanko i jedzie Agnieszka z moimi Rodzicami do Gdańska❤️. Konrad wróci albo późnym wieczorem albo w nocy, więc dzisiaj będę sama z Julią:( A teraz poczytam co tam u Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika🌻 super, że już masz tyle rzeczy. Czyli całe duże AGD już masz:). Silvia🌻 pewnie nadajesz się jako kierowca❤️. Ja mając lat 11 miałam wypadek samochodowy i od tej pory bardzo się boję jeździć autem. Nie bój się, napewno dasz soboe radę i będziesz dobrym kierowcą:) Buziaczki dla Kacperka od Julii😘. No tak z tymi zakupami jest, że jka jedzie się coś kupić to nic ciekawego nie ma, a jak sie nie ma czasu albo pieniędzy to coś fajnego jest w sklepach:) Duże stópki ma Kacperek❤️. Kostium bardzo fajny:). Mam nadzieje, że odczyt próby bedzie pozytywna❤️. Oby udało Ci się upolować ten kostium:) Agnes🌻 bardzo fajne zdjęcie❤️. A jaka obrażona minka:) Słoneczko🌻 kupiłam w sklepie na osiedlu z zabawkami. Nie poddawaj się Słoneczko❤️. Skończ prawojazdy. Bardzo mi przykro z powodu Kuzynki😭. Roza🌻 fajnie, że wczoraj miałaś ostatni dzień na uczelnii. Wreszcie sobie odpoczniesz:) Asmana🌻 super, że Iza tak pięknie gryzie. Buziaczki dla Niej za to😘.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Witam wszystkich 🌻 Nie nadrobię zaległości ale widzę że Silvia szuka stroju. Ten co pokazałaś jest bardzo ładny ale jest jeszcze jedno wyjście jeśli nie uda Ci się kupić do wyjazdu. Ja mam strój bikini w białopomarańczowe paseczki a że po ciąży jak siadam to mam wielkie dwa wałki na brzuchu (jak stoje ich nie widać ) to poszłam do przeszłam się po sklepach z bielizną i kupiłam sobie własnie taką koszulkę jak na zdjęciach całą pomarańczową :) i pasuje jak od kompletu. Słoneczko ja taką sałatkę Gyrosa robię już od dawna tylko zamiast majonezu i kechupu dodaję sos czosnkowy bo bardzo lubimy. co do prawa jazdy to ja mam już 9 lat (robiłam zaraz po 17 urodzinach a na kurs zaczęłam chodzić już wcześniej) i też bardzo lubię jeżdzić jedyny minus że jak jedziemy gdzieś do znajomych to zawsze Paweł sobie coś wypije i ja muszę być kierowcą. Ale z drugiej strony ja nie lubię wódki więc jest ok. A wczoraj wieczorem pierwszy raz piłam teqille i musze przyznać że mi smakowała. A piłam z powodu awansu męza. MUszę iść bo Marcel mnie woła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, moja julcia dzis przyjezdza:)) Jasiu wiesz tez kiedys mialam wypadek samochodowy moze dlatego nie lubie jezdzis autem. dalas mi do myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jednak się pośpieszyłam co do reakcji po szczepionce MMR. Bylo to we wtorek a od piątku popołudniu walczymy z gorączką, Jula miała max 39,1, teraz juz mniej ale co jej zbiję to po 3-4h rośnie na nowo. Nie mam serca wciskać jej kolejnych czopków i faszerować nurofenem. Teraz śpi, w ogole dużo śpi i mało je. Nie wiem czy dobrze robię, ale robię jej tylko okłady na głowę i daję chłodne picie. Skoro leki dają efekt tylko na kilka godz. to chyba musimy jakoś to przetrzymać. Jutro do lekarza. Czy Wasze maluszki też miały takie objawy? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Agnes Tynia tez po 3 dniach miala ale tylko stan podgorączkowy ale przy tym byla bardzo marudnaa trwało to 3 dni a potem ja wysypało na buzce, za uszkami na klatce piersiowej, u nas to było odczyn poszczepienny odry, nie moglismy wychodzić na słońce i podawlam jej syrop ceruvit żeby wysypka zniknęła a p[o 3 dniach wysypka zniknęła , pediatra kazała obserwowac jeszcze cialko przez 3 tygodnie - zdrówka dla Julki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iga tez dzis ma lekka goraczke, ale trzydniowke miala w zeszlym roku w lipcu, ale szura w buzce moze to od zabkow, biedny boroczek zdrowka dla waszych pociech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góryyyyyyyyyy
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka🌻 no to długo masz już prawko:) Fajnie, że lubisz jeździź samochodem❤️. ja jeszcze nigdy nie piłam Teqilli, zreszta nigdy nawet nie piłam czystej wódki. Jak już to jakieś likiery i wina i uwielbiam malibu i baleysa:) Elizabetaa🌻 no może dlatego nie lubisz jeździć:). Buziaczki dla Igusi😘. Zdrówka. Jakie wrażenia Julii po powrocie? Agnes🌻 no i co z juleczką. Mam nadzieje, że już nie gorączkuje❤️. Buziaczki dla Niej😘. U mnie ani Agusia ani Juleczka nie miały żadnych reakcji po szczepionkach. A u nas trochę smutno bez Agnieszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasiu 🌻 julek zachwycony, zaraz idzie z babcia na spacer a ja z iga ide jednak do lekarza, nie wiem czy to zeby , nie ma innych objawow wczoraj miala caloy dzien 37,5 w nocy tata z nia chodzil i usypial bo ciagle sie wybudzala i plakala i stekala przez sen, a teraz ma 38, wiec moze sie dopiero cos rozwija, moze byc taka goraczka przy zabkach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabtko moja Natalia przy zaąbkowaniu bardzo wysoko gorączkowała ale lepiej sie przejdź do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczko, Joasia dzieki :) Byliśmy u lekrza i powiedział, że to trzydniówka. Fakt, dziś rano miała kilka plamek na klatce piersiowej. grunt, że ta gorączka przeszła i Julka jest bardziej do życia. Wczoraj prawie nic nie zjadła, wieczorkiem się rzuciła na mleko i niestety moment wszystko zwymiotowała. Biedna całą noc spała z pustym brzuszkiem ale dziś już normalnie dokazuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilysmy od lekarza, zabki jej ida gora i dol, i ma lekko czerwone gardelko. przepisala baktrim,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejk:) Byliśmy wczoraj u kuzynki , troche sie obawaiłam tej wizyty ale teraz się cieszę że poszliśmy bo Kuzynce poprawił się humor i sama powiedziala że bardzo dobrze że ją odwiedziliśmy:) Elizabetka to znowu rodzika w komplecie:) oby ząbalki szybko wyszły Igusi:)i ta gorączka jej nie męczyła:) Agnes fajnie że Julce już lepiej:) Rybko to Ty jestęs kierowc z dużym staże - fajnie:)a następnym razem sałatke tez zrobię z sosem czosnkowym:) Joasiu jak tam Agusia ????????? Juleczka szuka siostrzyczki bo jak AMti wyjechal i pytalm gdzie Mai to mówiła i pokazywała papa:)a co do peawka to poczekam az Adaś zda żeby mial mnie kto poszkolić:) Sylvia jak tam że strojem upolowałaś coś ?? a salatke robiłaś?? Kasika !!!!!!!!!!:) Asmanka!!!!!!!:) Wera!!!!!!:) Aniutka??????:) dzis robilm sałatkę z zupek chińskich _ Renolki:) Właśnie REnolka odezwij sie :) Zmykam na film mojej mlodości- Beverly Hills 90-210;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc slonko:) :) :) :) moj film mlodosci to przystanek alaska i przyjaciele:)) ale BH tez bylo fajne mozna sie dzis posmiac z fryzur i ubran, a wtedy to bylo to takie modne:)) Igulek spi dzis dosc duzo, ale to i dobrze, ja sie wkopalam w tlumaczenie i umieram przy tym, bo o balecie nie mam zielonego pojecia, dzieki temu dowiedzialam sie ze balet i taniec klasyczny to to samo. w zyciu bym na to nie wpadla:))) jestem nieobyta;) ide tlumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka mi podobał się wtedy Luke Pery vel Dylan a dziś no cóż gusta się zmieniają;) ja zaś dowiedzialma się sie że co żywoniejsze plemniki w sprzyjających warunkach moga przeżyc - uwaga 7 dni a ja zawsze myślałam że góra do 48 godzin;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz a o tych plemikach to wiedzialam, bo jak pracowalismy nad iga to mnie ten fakt bardzo interesowal:)) a propo igi, dwa lata temu bedzie jutro jak sie iglaczek poczal:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry. jedziemy dzis z Julka na echo serca, mam nadzieje, ze bedzie wszystko dobrze. dzis wreszcie nam podlaczaja kuchenke, hurra! Kuchnia wyszla super, maz nauczyl sie klasc plytki a na scianach mamy sliczny kolorek caffe latte. Mam juz dosc tych remontow, tym bardziej jak teraz zostane sama, to bede musiala w razie czego wolac \"fachowca\". Kasika, jak tam Twoje urządzanie? Co tu takie pustki ostatnio?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie co tak pusto:)) czesc wam iglaczek spal przesliczne cala noc i to do 8, szok, a ja nadal siedze nad tlumaczeniem i wyjsc z tego nie moge.agnes bedzie dobrze dla dzidziolka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×