Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

czesc wam slonko kupilam w zwyklej ksiegarnii, serek julka juz spoko grac jak wycwiczy ale samo cwiczebnie to jak droga przez meke, jest w stanie zagrac z pamieci koncert ktory trwa okolo 10 min, i takie tam, dobrze ze zarezerwowalam bilety do kina bo juz dwie sale na ten nocny seans sprzedane, slonko znam muzke, mam dwie plyty, tej jeszcze nie, ale uwielbiam muse i the killers:)) ogolnie rzecz biorac. na kazdej plycie cos tych zespolow jest, gratuluje Matiemu, julka ma jeszcze ten rok swiadectwo opisowe, zobaczymy jak jej w nastepnym roku pojdzie, ale kilka ocen ma angielski-5, chor-5, rytmika 5, z ksztalcenia sluchu ma 4 i z instrumentu ma 4, i tak sukces jak na to co cwiczy:)) w nastepnym roku juz ja zapisalam na dodatkowe zajecia z ksztalcenia do kolezanki, bo jak sama twierdzi to jej konic. niestety to najwazniejszy przedmiot. Julki wychowawczyni ma byc pani z religii:), liczylam na polonoste lub matematyka, z ktorym by miala codziennie. iga ma tyle enegii ze szok, ona caly dzien skacze, bryka, czolga sie, fajnie bedzie znowu skoncentrowac sie tylko na swoich dzieciach i nie na innych. Tak dla odmiany. No ja mykam moja przyjaciolka zaraz przyjdzie do mnie i swietujemy zakonczenie roku szkolnego 2009/2010. PROST!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalala..anitka chce..fasolinke
ale trafilam temat !!!! jestescie cudowne !!!!! jak czytam to wszystko to mam dreszcze !! tez tak chce !!!! moze doradzicie ?? od czwartku odstawiam tabletki anty i chcialabym od razu zajsc... kiedu ma mnie nazeczony zalewac ?? heh z gory mowie, ze ze wzgledu na robote raz na tydzien damy rade...echhh... bosheeeeee jak jak chce baby bardzo !!! mam 26 lat. wiecie....to jakas ironia...jeszcze rok temu wchodzilam na tematy odchudzania, a teraz ?? wszystko do gory nogami !! fasolke chce !!!!! buzi dla Was i dla Waszych maluchow i tych wiekszych tez !!! ))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli napisz coś więcej!!! Ja dopiero w sob. albo niedzielę idę na film i się chyba nie doczekam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, bardziej podoba mi sie od ksiezyca w nowiu, troche poprzestawiali sceny, poskracali i polaczyli inaczej watki i dodali elementy z tej ksiazki krotkie zycie..., ale super, poszlabym jeszcze raz ale tym razem sama, bez julki,bo ta ciagle mi przeszkadzala, film trwa 2 h, szybo to leci. Przyznam sie wam do czegos jako jedyna w kinie mialam na sobie koszule (obciach !) z filmu z haslem Team Edward. Moje uczennice jak mnie zobaczy to stwierdzily ze wiedzialy ze ja ubiore:), po filmie odwiozlam wszystkie do domu, potem przyszlam spac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My właśnie wrociliśmy z Zaćmienia podobało mi się bardzo l już czekam na O świcie :) Eli Ty na pewno wiesz kiedy będzie ??? Brawo dal Julki za wytrwałość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli kuzynka przysłała mi na gg Mamy nowe wieści odnośnie filmu ?Przed świtem? ? czwartej części bestsellerowej sagi ?Zmierzch? Stephanie Meyer. Kilka dni temu producent Wyck Godfrey zapowiedział, że ?Przed świtem? zostanie nakręcone w dwóch częściach. W niedawnym wywiadzie dla FearNet dodał również, że druga część będzie zrealizowana najprawdopodobniej w technologii 3D. ? Długo się nad tym zastanawialiśmy. Chociaż wciąż jeszcze trwają dyskusje, jednym ze sposobów oddzielenia dwóch filmów będzie nakręcenie pierwszej części w 2D, zaś drugiej ? gdy Bella staje się wampirzycą ? w 3D ? zdradził Godfrey. Za kamerą ?Przed Świtem? stanie Bill Condon, reżyser m.in. ?Kinseya? oraz ?DreamGirls?. Premiera zapowiadana jest na listopad 2011 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukałam że Przypomnijmy, że pierwszą część "Przed świtem" zobaczymy 18 listopada 2011 roku. Drugą - prawdopodobnie pół roku później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę bez sensu skoro wyczytałam że maja nagrać całość od razu więc to 0,5 roczne czekanie to jakaś masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Eli właśnie biznes jest biznes ;) Kobitki a co u Was Kasika , Wercia, Asmanka, Aniu Serek?????????????????????????????????????? miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Eli właśnie biznes jest biznes ;) Kobitki a co u Was Kasika , Wercia, Asmanka, Aniu Serek?????????????????????????????????????? miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli, słoneczko ale Wam zazdroszczę!!!My mamy gosci na weekend , więc nici z kina, może w pon. albo we wtorek, a ja już nie mogę się doczekac :) Eli taka koszulka to nie obciach, ja mam obiekcje,że mój mega brzusio to będzie lekki obciach na takim filmie ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli, słoneczko ale Wam zazdroszczę!!!My mamy gosci na weekend , więc nici z kina, może w pon. albo we wtorek, a ja już nie mogę się doczekac :) Eli taka koszulka to nie obciach, ja mam obiekcje,że mój mega brzusio to będzie lekki obciach na takim filmie ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Aniu my z kuzynką też stwierdziliśmy że chyba byłyśmy najstarsze (obie po 30) ale i tak czułyśmy się po tym filmie jak nastolatki ;) przeżywając ciasteczko Jacoba bo on zdecydowanie nam się bardziej podoba od Edwarda zwłaszcza bez koszulki -hehehehe jak myślisz Eli?????? było tez kilku panów ale oni chyba bardziej towarzyszyli swoim dziewczynom :) miłego dnia i wyborów papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki - ja tam wole gorące ciałko :D zresztą te wilczki takie milusie były :) Eli scena w namiocie była najlepsza i tekst Edwarda do Jacoba - zapomnij!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny już przestańcie bo mnie zazdrość zżera. Mąż pracuje po 12 godzin i nie mam szansy się nigdzie wyrwać. Godziny pracy też sobie ustalił wygodne dla siebie: 8-20. Rano wstaje wychodzi, wieczorem wraca, je co mu przygotuję i pada. Moje wyjście dnia to - plac zabaw. W weekend byliśmy u znajomych za miastem. Trochę złapałam świeżego powietrza i dzieciaki cały dzień na dworku fajowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serek ja jesem caly tydzien sama z dzieciakami dlatego julka jest na polkoloniach a iga z mna, raz mi sie udalo wyrwac do kina, poprzednio bylam w listopadzie. kolezanka wyslala mi na maila fajna ksiazke moze chcecie o prostytutkach warszawskich- i przez nie napisana- czarodziejki.com. pozdrawiam e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli ja bardzo chętnie coś poczytam: melania26@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane Dziewczyny nie mam o czym pisać. Nie to żeby się nic nie działo bo przy małych dzieciach to ciągle coś no ale to takie codzienne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×